•  

  pokaż komentarz

  można mówić wszystko. jak masz dowody, to jest demokracja, jak nie masz, to kłamstwo.

  jak ma dowody, to z łatwością się wybroni, jak nie - to przegra. proste :)

  •  

   pokaż komentarz

   Najciekawsze jest to, że na tak obszernej stronie nie przedstawiła dowodów na poparcie swoich słów - czegokolwiek, choćby wywiadu z kimś, kto udzielił jej informacji, iż osoba o której mówi jest na liście płac kogokolwiek.

   Jeśli ktoś mi powie, że jest liberałem walczącym o wolność słowa, to ja odpowiem: liberalizm to wolność, która kończy się tam, gdzie zaczyna prywatność drugiej osoby.

   Aczkolwiek zgodzę się, że w polskich realiach wychowanie seksualne to absurd - szkół nie stać na fachowców od zwykłych przedmiotów, co tu dopiero mówić o czymś tak istotnym...

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wątpię, że "wielkie koncerny" monitorują takie serwisy jak choćby wykop.
   Nie wątpię, że część zakopujących robi to z własnego przekonania.

   Wątpię za to, czy Polska pozostaje krajem wolności.
   Wolności przekonań. Wolności wypowiedzi. Wolności poglądów etc.

   @tamlinek:
   "jak ma dowody, to z łatwością się wybroni, jak nie - to przegra. proste :) "
   Mylisz sprawiedliwość z Sądem.
   Jest takie piękne polskie przysłowie "Jeżeli szukasz sprawiedliwości Sąd jest ostatnim miejscem gdzie ją znajdziesz".
   I to niestety jest prawda.
   Pani Joanna ma proces karny a nie cywilny, z paragrafu z którego grozi jej 2 lata więzienia za wypowiedzenie kilku słów na antenie. Jeżeli to prawda, to przeciwko sobie ma wielkie korporacje z gigantycznymi środkami, tak ludzkimi jak i finansowymi. No wybacz ale jak na mój nos to nie o to chodziło z tą naszą wolnością.

   p.s.
   Z Panią Joanną się nie zgadzam, jednak będę bronił jej prawa do wypowiadania swoich poglądów i wysnuwania wniosków z otaczających ją faktów.

  •  
   b.....t

   +10

   pokaż komentarz

   surlin

   dwie uwagi:
   1. tak zakopujemy bo nam placa te koncerny, to oczywiste, 1,22 zl od zakopu

   2. jesli dla Ciebie wolnosc to mozliwosc nazwyania zlodziejem, zbrodniarzem, morderca, oszustem, spiskowcem, gwalciclem publicznie bez cienia dowodow - to wspolczuje... a to wlasnie robi ta Pani...

   Wiesz wypowiedz sie o wolnosci kiedy Cie spotka cos takiego jak jednego kolesia spotkalo ze strony "gazety" Fakt. Dali fotke jego twarzy na pierwsza strone i napisali, ze jest pedofilem... podpisali "ten zboczeniec jest na wolnosci" - jak wolnosc to wolnosc! :)

   sprawa jest krana - bo obrazanie kogos, posadzanie o takie rzeczy jak tutaj, to tez przestepstwo i IMO slusznie, nie mozna wolnosci mylic z rynsztokiem, w ktorym na kazdego mozna wylac pomyje bezpodstawnych oskarzen [ale mi sie poetycko napisalo:P]

  •  
   n....o

   +6

   pokaż komentarz

   @tamlinek
   Dokładnie, tej pani nic strasznego się nie dzieje, katolickie portale mówią o jakimś podpalaniu stosów - WTF? Może zakażmy pozywania katolików?!

   Edit: J. Najfeld stwierdziła sobie spokojnie w tym wideo, że p. Nowicka jest opłacaną służką zachodnich koncernów. Niech to wykaże - w czym problem? Jeśli nie potrafi to niech odszczeka i zapłaci odszkodowanie, nikt jej nie kazał wskazywać KONKRETNEJ osoby bez dobrych dowodów, jej problem że nie pomyślała że sąd może to uznać za zwykłe oszczerstwo. Bo to jest oszczerstwo - można ujawniać mechanizmy, których istnienie się podejrzewa, ale bez obsmarowywania konkretnych osób.

  •  
   m....f

   +1

   pokaż komentarz

   Ja sie cieszę z tego powodu ponieważ czuje się obrażony tym że taka kobieta która nie zna i nie będzie znała zjawisk które zachodzą w społeczeństwie wciska mi swój katolicki kit. To co ona robi to czysta manipulacja grubymi nićmi szyta. Jest lobbystką katolicką którą trzeba ukarać za świadome wyrządzanie krzywdy nie tylko mi ale też wielu którzy poczuli się obrażeni tym co ona wyprawia na antenie.

   Niech sczeźnie w pierdlu.

  •  

   pokaż komentarz

   @bkapust

   Nie wprowadzaj ludzi w błąd! 1,22 PLN płacili grubo rok temu, a od tego czasu stawki poszły znacząco w górę ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @bkapust
   A mi płacą w Euro, ewentualnie w talonach na minuty w sieci wRodzinie

 •  

  pokaż komentarz

  Dokładnie, to tylko oskarżenie. W dodatku prywatne. Oskarżać można o różne rzeczy i to jeszcze nic strasznego. Strasznie to jest, gdy niewinna osoba zostanie skazana.

  To oskarżenie nie wydaje się totalnie dziwne i wymyślone na siłę. Oskarżona powiedziała publicznie (w TV!) mocne, konkretne słowa. Że ktoś jest na liście płac wielkich koncernów. Oskarżona ma chyba na to jakieś dowody, co nie? Czy może powiedziała to, bo tak jej się wydaje? Jeśli są dowody, to nie ma co się martwić. Jeśli nie, to nie trzeba było kłamać i oczerniać drugiej osoby.

  Wolność słowa... Jeśli wszyscy by jej nadużywali i oczerniali publicznie innych -- kłamiąc -- to wtedy faktycznie może powinni ją nam odebrać. Nie wiem co to jest za myślenie, że każdy może mówić publicznie o każdym co mu się żywnie podoba, nawet jeśli to bzdury wyssane z palca -- i wtedy to niby jest wolność słowa. Czy może to jest inne rozumowanie: niech inni o mnie źle nie mówią, ale ja mogę o wszystkich mówić, co chcę?

  Sorry, ale jeśli w TV ktoś powiedziałby np. o oskarżonej publicystce, że jest na liście płac hitlerowców, to miałaby prawo się obruszyć i złożyć pozew. Jeśli byłaby to nieprawda.

  A jeśli w tym wypadku oskarżona mówiła prawdę i ma na to jakieś dowody, to -- ponieważ zależy jej na rozgłosie i szerzeniu swoich poglądów -- wygranie tego procesu może być dla niej niezłym argumentem, zależnie od uzasadnienia. Jeśli będzie brzmiało, że faktycznie ktoś tu dostawał w łapę od wielkich koncernów...

 •  

  pokaż komentarz

  W tonie wypowiedzi widać że Pani lubi operować ogólnikami i hasłami, według niej kto popiera aborcję to prawie morderca, gej albo komuch. Żenada.

 •  

  pokaż komentarz

  Senyszyn nie zna podstawowych zasad kultury. Jak każdy komuch jest chamem.
  Już to ją dyskwalifikuje jako rozmówczynię. w takiej formie może sobie wygłaszać poglądy na homoparadach
  Żałosna baba... Wprost obrzydliwa.
  A poglądy? "Tak, bo tak!" Merytorycznie - matoł.