•  

  pokaż komentarz

  Ja p@@$#@%e, co za dno. Prezydent kraju sam likwiduje swoje śmieci na działce. Gdzie ja mieszkam...

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: A przecież ustawa śmieciowa miała sprawić, że ludzie przestaną palić śmieci.

  •  
   e.........o

   +227

   pokaż komentarz

   @SamiS: Wieś z człowieka nie wyjdzie nigdy...

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: Co w tym dziwnego?
   Ma wolny czas i ochotę to robi porządki na swojej działce.

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: Poj%??lo was? A co, powinien lezec na zlotej lektyce? Przeciez praca fizyczna na swiezym powietrzu relaksuje czlowieka i sprzyja kondycji fizycznej. Ja jestem dumny, ze moj prezydent jest takim samym czlowiekiem jak reszta Polakow, ktorzy pracuja i maja z tego radosc.

  •  

   pokaż komentarz

   @vesterr: no błagam, wyobrażasz sobie Obamę chodzącego po swojej farmie i palącego śmieci? Albo pasącego krowy? Noż k!%$a, to powinien być człowiek na poziomie, który robi sobie ognisko jak lubi, ale dlatego, że lubi, a nie dlatego, że ma śmieci do spalenia...

  •  
   M......9

   +5

   pokaż komentarz

   @SamiS: @zwirz: @elcolonello: Czy tylko ja mam działkę, że dla mnie palenie resztek drewna, gałęzi, wikliny i jakich starych gazet jest całkiem normalne? BOR ma to za niego robić?

  •  
   e.........o

   +8

   pokaż komentarz

   @Moloch99: następny myślący inaczej? Widzisz tam lakierowane meble? Widzisz celofan ? Widzisz inne malowane przedmioty? Jeżeli tak to zadzwoń do swojego wydziału ds gospodarki komunalnej i zapytaj jak klasyfikuje się takie rzeczy, może jeszcze coś dobrego z ciebie wyrośnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS:Jeżeli ma ochotę to niech lata po farmie. Nikt mu nie kazał robić porządków. Stać go na wynajęcie firmy.
   @Moloch99: Coś ich pogrzało z tymi zarzutami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Moloch99: Tak, tyko ty i mnóstwo innych ludzi na twoim poziomie ma działki, na których palą sobie resztki drewna. Człowiek pokroju Prezydenta kraju czy nawet byle poważniejszy biznesmen nie jeździ raz w tygodniu na działkę popalić stare gazety, bo zwyczajnie nie ma na to czasu, albo ma od tego ludzi.
   No popatrz tylko na te zdjęcia - typ wygląda jak typowy Janusz z grubą żoną. Ja lepiej wyglądam jak robię porządki w garażu, a to jest do cholery prezydent, i to wyłącznie reprezentacyjny jeśli chodzi o funkcję w Polsce. Szkoda, że jeszcze sandałów na skarpety nie założył...

  •  
   M......9

   +3

   pokaż komentarz

   typ wygląda jak typowy Janusz z grubą żoną. Ja lepiej wyglądam jak robię porządki w garażu, a to jest do cholery prezydent, i to wyłącznie reprezentacyjny jeśli chodzi o funkcję w Polsce. Szkoda, że jeszcze sandałów na skarpety nie założył...

   @SamiS: Mogę Ci zagwarantować, że Obama pop@?$@%%a po swojej posiadłości w klapeczkach i bokserkach jak odpoczywa. Jest na swojej działce, niech chodzi w czym chce, to jest zwykły człowiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @vesterr: jedno słowo - wizerunek. Powinien być 10/10 u takiej osoby, a tutaj jest -10/10. Szkoda, że jeszcze nie zrobili mu zdjęcia jak idzie do lasu kupę zrobić, bo mu się nie chciało do kibla biec.

  •  

   pokaż komentarz

   @Moloch99: Pewnie, że chodzi w klapeczkach i bokserkach. Co nie zmienia faktu, że będzie miał takie klapki i takie bokserki, że i tak będzie widać, że nie byle kto. A Komorowski wygląda na tych zdjęciach jak ostatni łach, już nawet nie komentuję dbania o swoje zdrowie z tym tłuszczem co go targają wszędzie.
   Widzisz różnicę? : http://images.sodahead.com/polls/002092647/12378587_81221nb1_obama_b_b_gr_01_xlarge.jpeg

  •  
   M......9

   +2

   pokaż komentarz

   @SamiS: Jeżeli sprząta działkę to po co miał się ładnie ubierać? Jak sprzątam swoją ubieram zawsze najgorsze łachmany bo się brudzą i niszczą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Moloch99: Nie przemówisz do rozsądku niektórym. Zdaniem Wykopków działkowanie to rozrywka dla biednych cebulaków którzy nie mają pasji.

   Oni 24/7 piszą programy za 10k€ miesięcznie, myślisz że im w głowie przebywanie na powietrzu w towarzystwie żony?

  •  

   pokaż komentarz

   @Moloch99: No przykro mi, ale myślisz takimi samymi kategoriami jak nasz prezydent, co nie świadczy wcale źle o Tobie, ale o nim już tak.
   @Kumagoro: ale tu nie chodzi przecież o mnie. Nie zarabiam pewnie nawet 1/10 oficjalnych przychodów prezydenta, ale staram się zwracać uwagę na to, jak wyglądam. Tak, nawet na działce, w garażu, na basenie czy sam w domu. Pewien poziom staram się trzymać, po prostu. Nie noszę dziurawych gaci czy rozciągniętych koszulek, nie hoduję tłustego brzucha, nie zbieram śmieci z ogródka po to, żeby je spalić. No kurde, nawet jak grzebię sobie przy moim aucie-zabawce to staram się nie wyglądać jak ostatni obdartus. Przecież można być brudnym, ale nadal wyglądać dobrze...

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: Są na działce, sprzątają. Pewnie pełno kurzu i innego syfu.
   Ja w takich okolicznościach noszę powyciągane t-shirty które momentalnie pokrywają się brudem. OCH ACH STRASZNE WYGLĄDAM JAK CYGAN.

   A po domu chodzę w samych bokserkach, o, i guzik ci do tego co noszę na sobie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kumagoro: pewnie, nos co chcesz. Ale jak będziesz prezydentem, to chociaż się staraj.

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: Nawet jako prezydent można oczekiwać tzw. "prywatności" i możliwości "bycia sobą" chociaż przez parę dni w roku. Poza tym, co w jego wyglądzie jest nie tak? Koszula ok, spodnie ok... czepiacie się jak rzep psiego ogona.

   Ogarnijcie się.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie zarabiam pewnie nawet 1/10 oficjalnych przychodów prezydenta

   @SamiS: Zabawny fakt: prezydent zarabia oficjalnie ok. 20 tys. brutto miesięcznie, wcale nie tak dużo jak się niektórym wydaje. Oczywiście w to się nie wlicza cała reszta profitów związanych z zawodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   b......k

   +3

   pokaż komentarz

   @SamiS: Typowy Janusz na działce.

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: Przesadzasz. Każdy wygląda jak wygląda, a jeśli Komor był i nadal jest działkowcem, to oczywiste, że na swojej działce w wolnej chwili tak jak każdy Polak popyla w kostiumie Janusza. Wolałbyś zobaczyć jak na dyskretnie ulokowanej działce leży sobie z drinkiem i złotym rolexem na łapie, jak Wielki Amerykanin spoglądając na zatrudnionych murzynów, którzy grabią mu liście? Wstydzisz się, że Prezydent Polski gdy nie ma przed nim kamer, reporterów albo zagranicznych gości wygląda jak Polak? To jest dopiero żałosne, oczekiwanie, że prezydent nawet na własnej działeczce będzie wymuskanym elegantem "no bo wizerunek, jeszcze jakaś hiena z Faktu się podkradnie i zrobi zdjęcie, co Panowie Amerykanie sobie pomyślą, jeszcze się będą śmiali". Jeśli musimy sobie powiększać fiuta ubierając prezydenta w garnitur i wynajmować mu służbę gdy porządkuje sobie działkę to naprawdę coś jest nie tak.

   Jedyną naganną kwestią jest to palenie śmieci, w końcu zabronione. Cała reszta wyszła sympatycznie i swojsko.
   Abstrahując oczywiście od tego, że Komor zdecydowanie lepiej pasuje do takiej scenerii niż do polityki, bez względu na to co na siebie włoży i ile kilo straci.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Ja rozumiem o co chodzi @SamiS Komorowski się nie nadaje na prezydenta po prostu. Jeżeli jak to określasz był i jest działkowcem i popyla w kostiumie Janusza to niech zostanie sobą na salonach. Ja nie chcę prezydenta Janusza działkowca ale człowieka na poziomie który mnie będzie godnie reprezentował. Prezydentem jest się 24h na dobę i jeżeli mu to nie odpowiada to niech zrezygnuje. To jest funkcja tylko reprezentatywna i taka powinna być nie wiem czego tutaj nie rozumiecie.
   A palenie śmieci jest chyba nielegalne (i tak większość wypala) Ale chociaż od ludzi którzy ustanawiają prawo powinno się wymagać jego respektowania...

   Jeżeli już miałbym mieć prezydenta zwykłego człowieka to wolałbym żeby był zwykły również na salonach i był sobą do końca tak jak prezydent Urugwaju. A nie takiego przebranego Janusza działkowca. Który co prawda na salonach ubrany ale dalej jest Januszem działkowcem...

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: no widzisz, ale to nie chodzi o to, żeby był wymuskany "bo hieny", tylko, żeby był człowiekiem na poziomie - dla siebie samego, a nie przez wstyd o osadzanie. Żeby był na poziomie na prawdę, a nie tylko przez kilka godzin na salonie, bo wtedy musi... Zresztą @rysiul86 dobrze podsumował o co chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: prezydent to ma być prezydent! ma bić od niego blask! jak od królowej, np. Elżbiety II, która podczas II wojny światowej była mechanikiem samochodowym, a w mniej oficjalnych sytuacjach popierdziela w spodniach i w chuście na głowie i wygląda, jakby sprzedawała czosnek za rogiem na targowisku. Po swojej posiadłości jeździ sobie jeepem a na nogach ma gumowce, co by jej się królewskie pantofelki nie upierdzieliły końskim łajnem. ma swój ogród z warzywami, z którego sprzedaje owoce swojej pracy. normalnym ludziom.

   Tobie to się wydaje, że jak ktoś jest kimś ważnym, to ma pierdzieć w stołek i wyglądać. A mi się właśnie takie ludzkie odruchy bardzo podobają. Po co ma kogoś do czegoś zatrudniać, jak ma czas i dwie zdrowe ręce?

  •  

   pokaż komentarz

   @retsam84: no i wychodzi twoja ignorancja. Na posiadłości nie jeździ żadnym jeepem, tylko range roverem - pierwsza luksusowa terenówka jaka stworzono. I nie chodzi w gumofilcach, tylko w Hunterach, chyba najwygodniejszych i przy okazji tez najdroższych kaloszach jakie są.
   Mi nie chodzi o to, że zawsze musi być garnitur. Ale klasa juz zawsze musi być na tym poziomie i koniec.

  •  

   pokaż komentarz

   @SamiS: Ale ona naprawdę wygląda, jakby sprzedawała czosnek na targu ;) https://www.youtube.com/watch?v=Z2ntNoUFprQ

  •  

   pokaż komentarz

   @rysiul86: Dlaczego Twoim zdaniem coś zwyczajnego i na miejscu (w wolnym czasie i na działce) uwłacza naszemu wizerunkowi? Ty nie chciałbyś człowieka na poziomie, tylko maszynę, bo nawet człowiek nienagannie reprezentatywny przez 24 h na dobę we własnym, prywatnym zaciszu podrapie się po jajach, siądzie na kibel z kiepem w ustach, albo przed telewizorem, w znoszonym podkoszulku i laczkach. Wystarczy, że tak jak tutaj, ktoś zakradnie mu się do okna i cyknie fotkę.
   O paleniu śmieci już pisałem, tu wychodzi zupełnie co innego, tak jak wtedy kiedy "łączył się w bulu i nadzieji".

   No tak, ale prezydent Urugwaju to taki fajny, zwyczajny chłopina, tu już nie przeszkadza c@#!$wy ubiór i mięsień piwny, nawet w publicznych miejscach. Nie bądź naiwny, na salonach tak jak każdy polityk, ma garnitur, ułożoną fryzurę i ściska dłonie pozując do publiczności:
   http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/88/Lula_recibe_a_Jos%C3%A9_Mujica.jpg/800px-Lula_recibe_a_Jos%C3%A9_Mujica.jpg

   Ja też uważam, że Komorowski nie nadaje się na prezydenta ale bynajmniej nie dlatego, że na swojej działce chodzi ubrany jak Janusz. Janusz to stare, polskie imię, już wolę jak z dala od oczu świata wychodzi z niego Janusz, niż fałszywy Johnny na pokaz. Albo Obama, o tak, czarne, drogie slipy, okulary przeciwsłoneczne i muskularny, czarny tors, to jest dopiero klasa.

   @SamiS: Litości, o poziomie człowieka nie decyduje to jak wygląda u siebie w wolnej chwili.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Co jest zwyczajnego i normalnego w paleniu śmieci na działce w biały dzień?
   Nie maszynę ale człowieka z klasą i stylem. A Komorowski nie ma ani pierwszego ani drugiego. Generalnie nie wiem skąd on się urwał, nie wygląda, zachowuje się jak Janusz nie wspominając o wypowiadaniu się...

   "podrapie się po jajach, siądzie na kibel z kiepem w ustach, albo przed telewizorem, w znoszonym podkoszulku" - każda z tych czynności może być zrobiona w bardzo różny sposób i o takie detale właśnie chodzi. Człowiek z klasą nawet w takich prozaicznych czynnościach będzie się jakoś prezentował... Jeżeli tego nie dostrzegasz to może nie masz za bardzo wyrobionego zmysłu estetycznego.

   Co do prezydenta Urugwaju to wiadomo że ubiera się schludnie na wizyty oficjalne. Ale znajdź mi chociaż jedno zdjęcie pod krawatem bo ja jakoś nie mogę. Generalnie ma swój własny styl i za to można go cenić.

   Ja bym wolał żeby w nim nie było Janusza... Przecież to jest pejoratywne określenie cech przeciętnego Polaka...

   Człowiek na poziomie, trzyma cały czas jeden poziom zachowań i z niego nie schodzi bez względu na okoliczności, gdyby tak nie było to to określenie nie miałoby sensu :)

  •  

   pokaż komentarz

   @rysiul86: Skup się. Trzy razy, od samego wstępu zaznaczałem, że nie mam na myśli łamania prawa paleniem śmieci i nie do tego się odnoszę. Tak jak podkreślałem, że nie piszę o tym co i jak Komor źle robi, nawet zaznaczyłem, że nie uważam by nadawał się a prezydenta, tylko odnoszę się do tego jak wygląda na swojej działce. Na której każdy człowiek z klasą i stylem również relaksuje się w luźnych ciuchach.

   Człowiek z klasą będzie się "jakoś prezentował" waląc klocka na sedesie? Będzie wyglądał jak każdy Janusz i Andrzej, dokładnie tak jak w każdej innej, prozaicznej czynności.

   Co do prezydenta Urugwaju - przecież to jest identyczna sytuacja jak z Komorowskim, w niektórych okolicznościach wygląda jak Janusz, reprezentatywnie wygląda wyłącznie podczas oficjalnych wystąpień. Nawet dużo gorzej, bo jest pozbawiony klasy (według definicji, którą tu przytoczyłeś) znacznie częściej niż Komor. Ale jego cenisz za własny styl? Swoją drogą dziwne, bo ten "jego własny styl" jakoś dziwnie przypomina styl miliardów zwykłych ludzi...
   No ale jak pisałem, to jest Urugwajski, fajny prezydent, no a Komor to Polak, więc nie ma "własnego stylu", tylko brakuje mu klasy.

   W tym przypadku "Janusz" dotyczy wyglądu. Być może problem polega na tym, że nie uważam określenia "przeciętny Polak" za uwłaczające, godne wstydu i nieprzystające do cywilizowanego świata, bo cenię swój kraj i zdecydowanie wolę przeciętnego Polaka od przeciętnego mieszkańca każdego innego państwa.

   "Człowiek na poziomie, trzyma cały czas jeden poziom zachowań i z niego nie schodzi bez względu na okoliczności"
   Masz bardzo dziwne wyobrażenie "poziomu". Jak pisałem - nie istnieją ludzie, którzy nigdy nie schodzą z "poziomu". Stąd zresztą odróżnienie takich pojęć jak "oficjalne" i "prywatne" względem zachowania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Komorowski robi źle paląc śmieci, nie nadaje się na prezydenta - tutaj się zgadzamy, choć ciekawi mnie dlaczego uważasz w takim razie że się nie nadaje :)

   Co do tematu działki można być luźno ubranym jak i spędzać czas na działce, ale styl w jakim to się robi może być bardzo różny. Tak jak grilla można zrobić na działce pijąc najtańsze piwo z samą kiełbasą, a można robić różnego rodzaju mięsa, sałatki z dobrymi alkoholami. Nie wiem jak mam Ci wytłumaczyć to są subtelne różnice może Twój zmysł estetyczny tego nie dostrzega dlatego nie ma co polemizować.

   Prezydent Urugwaju to zupełnie inna osoba od Komorowskiego, on ma świadomość swojego postępowania (wyglądu) i tego, że chce żyć jak normalny człowiek oddając 9/10 swojej pensji. Komorowski natomiast uważa sam siebie za inteligenta i człowieka z klasą... a jest Januszem i nie wiem skąd on się znalazł w polityce. Ale tutaj pewnie też nie dostrzegasz różnicy.

   Przeciętny Polak ma negatywne cechy które reprezentuj typowy Janusz. Tak samo jak pewnie jakieś swoje przywary ma przeciętny Niemiec lub Francuz. Ale to nie znaczy, że każdy Polak jest Januszem i że nie szanuję Polaków... Uważam tylko że powinniśmy starać się tych cech (negatywnych) unikać i z nimi w pewnym stopniu walczyć.

   Masz bardzo dziwne wyobrażenie "poziomu". Jak pisałem - nie istnieją ludzie, którzy nigdy nie schodzą z "poziomu". Stąd zresztą odróżnienie takich pojęć jak "oficjalne" i "prywatne" względem zachowania.

   No i dalej nie dostrzegasz różnicy, człowiek na poziomie nawet prywatnie ma pewne standardy zachowań z których nie zejdzie i to właśnie określa jego poziom... Spróbuje jakiś przykład żebyś zrozumiał o co chodzi.
   Oficjalnie to nawet dres może trzymać jakiś poziom np. podczas ślubu czy gdzie tam indziej, założy garnitur i się zachowuje (nie przeklina itp). A masz jakiegoś powiedzmy lekarza który tak samo przyjdzie na wesele też będzie się zachowywał. A teraz odpowiedz mi na pytanie czy oni reprezentują ten sam poziom?

   Poziom człowieka nie określa zachowanie w sprzyjających okolicznościach ale dopiero w sytuacjach prywatnych kryzysowych niespodziewanych widać czy człowiek jest na pewnym poziomie... Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @rysiul86: Ponieważ sprawia wrażenie pionka, taką puchatą maskotkę którą stawia się gdzie trzeba, a co najgorsze - idioty. Od tej sprawy z błędami ortograficznymi w księdze kondolencyjnej do teraz włos mi się na głowie jeży, uważam to za gorszy numer niż naj?!?ny Kwach i wszystkie wpadki Kaczyńskiego wzięte razem. Ten jeden incydent moim zdaniem zwyczajnie skreśla tego człowieka z funkcji prezydenta bo jest niewytłumaczalny inaczej niż zwyczajną, ciężką tępotą. Nawet skończony dysmózg (czy co tam w szkołach teraz wymyślają) pomyślałby żeby napisać coś innego jeśli nie jest pewien.

   Jeśli mając przed oczami zdjęcie na którym Twoim zdaniem widnieje człowiek bez klasy nie potrafisz bez stosowania nietrafionych porównań wytłumaczyć jak powinien wyglądać człowiek z klasą, no to trochę słaba ta Twoja definicja. Nietrafionych, bo robiąc grilla zapraszasz innych ludzi, więc się reprezentujesz a jeśli robisz grilla samemu, czy z żoną to żrecie i pijecie co wam się podoba i nikomu, kto podkradnie się żeby popatrzeć nic do tego.

   Skoro znowu schodzi z wyglądu na świadomość, co kto o sobie uważa i tak dalej to zacznijmy może od tego, że prezydent Urugwaju ma za sobą taką przeszłość, że już wolę Komora choćby i azbest na działce składował. Poczytaj trochę o organizacji w której działał, za co 14 lat przesiedział w pierdlu.
   Swoją drogą - skąd wiesz za kogo uważa się Komorowski?

   Co do negatywnych cech "Januszów" - przypominam, że mowa o wyglądzie na prywatnej posesji.

   "A teraz odpowiedz mi na pytanie czy oni reprezentują ten sam poziom?"
   Jak wyżej. Nazwiesz kogoś "dresem" bo ubierze w domu dresy? Czy może nieco inny typ człowieka?

   Nie wiesz jak wytłumaczyć, bo cały czas schodzisz z tematu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart:

   Jeśli mając przed oczami zdjęcie na którym Twoim zdaniem widnieje człowiek bez klasy nie potrafisz...

   Bo nie ma przecież określonej definicji. Napisałem przecież: "Nie wiem jak mam Ci wytłumaczyć to są subtelne różnice może Twój zmysł estetyczny tego nie dostrzega dlatego nie ma co polemizować."
   Co do grilla to nie pisałem o grillu dla znajomych (jako imprezy) ale formie obiadu na powietrzu, równie dobrze z rodziną można kupić napoje kiełbasę i zrobić grilla, a można się bardziej postarać jakaś sałatka, mięso podane ładnie itp. Tak samo można żreć i można jeść i ludzie z klasą nawet w gronie najbliższej rodziny jedzą, a nie żrą.. nawet jak nikt ich nie obserwuje... Jak ktoś ma klasę to właśnie nawet w sytuacjach prywatnych bardzo kameralnych zachowuje się na pewnym poziomie. Ile razy mam to napisać.

   Nie znam jego przeszłości, ale jego zachowanie jest przynajmniej konsekwentne i nie próbuje udawać na salonach kogoś kim nie jest i generalnie ma swój własny styl. Nie wiem za kogo uważa się Komorowski masz rację.

   przypominam, że mowa o wyglądzie na prywatnej posesji.

   przypominam że mowa o prezydencie, którym się jest 24h na dobę.

   Jak wyżej. Nazwiesz kogoś "dresem" bo ubierze w domu dresy? Czy może nieco inny typ człowieka? Nie wiesz jak wytłumaczyć, bo cały czas schodzisz z tematu.

   Nie zrozumiałeś porównania trudno. "Dres" = osiedlowa patologia
   "Poziom człowieka nie określa zachowanie w sprzyjających okolicznościach ale dopiero w sytuacjach prywatnych kryzysowych niespodziewanych widać czy człowiek jest na pewnym poziomie... Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć. "

   To tak jak z przeklinaniem, oficjalnie nikt nie przeklina (prawie). Prywatnie ludzie przeklinają ale jedni więcej inni mniej jeszcze inni wcale, jedni przy kobietach nie przeklinają inni nie zwracają na to uwagi. To jest bardzo subtelna różnica i jeżeli takich rzeczy nie dostrzegasz to trudno.

  •  

   pokaż komentarz

   @rysiul86: Wiem co napisałeś, tyle, że to nie jest kwestia subtelnych różnić. Jeśli twierdzisz, że człowiek wyglądający w pewien wyraźnie widoczny sposób w pewnych dobrze znanych okolicznościach nie posiada klasy to jak możesz nie wiedzieć jak powinien wyglądać taki człowiek gdyby miał klasę?
   Nie wiesz tego, bo o Twoim zdaniu decyduje niechęć do Komorowskiego, a nie żadna definicja, czy "subtelne różnice". Stąd to schodzenie z tematu na multum innych, czy tak skrajna niekonsekwencja w ocenie prezydenta Urugwaju, w identycznej kwestii:

   "nie próbuje udawać na salonach kogoś kim nie jest i generalnie ma swój własny styl."
   Jeden facet ubrany jak Janusz ma "swój własny styl" (ciekawe, bo jakoś do złudzenia przypomina styl miliardów zwykłych ludzi), a drugi ubrany jak Janusz nie ma klasy. Jeden gdy na salonach ubiera się w garnitur, przylizuje włosy i pozuje do kamer, to "nie próbuje udawać na salonach", gdy drugi robi to samo - "cham udaje eleganta".

   "Jak ktoś ma klasę to właśnie nawet w sytuacjach prywatnych bardzo kameralnych zachowuje się na pewnym poziomie. Ile razy mam to napisać."
   Jak wyżej - nie mam pojęciu czemu napisałeś to choć raz, skoro sprawa nie dotyczy kultury jedzenia, zachowania się przy stole, czy w ogóle zachowania.
   Zrozumiałem o co ci chodziło z dresem, nie bez powodu zasugerowałem, że chodzi ci o pewien typ człowieka, a nie wygląd. Dlatego porównanie jest równie nietrafione co przykład z grillem - porównujesz patologię z człowiekiem na wyższym poziomie w temacie na temat wyglądu na działce.
   Dalej to samo, teraz znowu z przeklinaniem. I nie, przeklinanie dużo, a nie przeklinanie wcale nie jest subtelną różnicą. Jeśli nie wiesz co oznacza słowo "subtelność", to go nie używaj.

   Przyznaj po prostu o co tak naprawdę chodzi, zamiast kręcić i wymyślać coraz to gorsze przykłady w sprawie, która powinna być banalnie prosta.

  • więcej komentarzy(25)

 •  

  pokaż komentarz

  Pierwsza para mojego kraju. Ja p?@?@%@ę.

  źródło: fakt.pl

 •  
  e.........o

  +179

  pokaż komentarz

  Ale wieśniak!!! Palenie śmieci jest karalne!
  Trzeci świat normalnie...

 •  

  pokaż komentarz

  Ja to tam widze, ze on pali drewniane rzeczy i troche papieru, stare faktury za odziez, srodki czystosci... Takie tam, szpargaly. To niby powinno isc na makulature, ale kto to teraz zbiera.... Rownie dobrze, mogl to spalic w kominku bo to i tak drewniane. Nie ma o co awantury robic, a nierozpakowanych prezentow to ja tam nie widze na tych zdjeciach.... A ci co krzycza, ze nie wolno palic smieci na ogrodkach chyba cale zycie w bloku przemieszkali... Zawsze sie pali jakies galezie na jesien, porzadek sie robi na ogrodku.

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna