•  

  pokaż komentarz

  Tak się kończą przetargi "kto da mniej". Nie wiadomo jak wyglądały warunki zamówienia tzw. SWIZ, no chyba że to prywatny budynek to nikomu do tego jak se coś robi. Wykop to ostatnie miejsce dla takich spraw, jest nie tak jak miało być to się reklamację u wykonawcy składa.

  •  

   pokaż komentarz

   @dktr: W tym przypadku nie została wybrana najtańsza firma,oferująca wykonanie tych prac za ok 25 000,lecz podobno solidny i sprawdzony wykonawca,rekomendowany bardzo przez firmę administrującą wspólnotą mieszkaniową:).Jak można było to odebrać?? . Skoro płacę ,to wymagam.Nie znalazłem podobnego tematu ze zdjęciami,więc umieściłem go ku przestrodze innym."Alternatywy 4" się chowa :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Yfzr600r: Płacę to wymagam? A ile to zapłaciliście za te roboty? Bo ja też mogę wymagać pełnego drenażu, podłączenia do studzienek itp, a płacić za to niewielkie pieniądze, a potem się dziwić dlaczego to tak lipnie.
   O obróbkach chyba całkiem zapomnieli. Co do odpływu, to raczej trzeba było zainwestować w jakieś mocne daszki. Dokopać się do instalacji odpływowej, podłączyć się i załatwić na to całą papierologię, to miesiące biegania po urzędach oraz spory koszt, stanowczo przekraczający wasze założenia co do tego remontu =]

  •  

   pokaż komentarz

   @Kulek1981: Zapłaciliśmy ponad 40 000. Skoro firma zobowiązuje się do pełnego drenażu, itd. za tę kwotę, to owszem ,płacę i wymagam. To jest usługa i ma być wykonana co najmniej należycie.Nie wspomnę już o "doradztwie" co do wyboru firmy, ze strony administratora i pewnej osoby z zarządu wspólnoty,ich zapewnień jacy to będziemy zadowoleni....coś się ciśnie na usta,nieprawdaż? :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Yfzr600r: No to ktoś zarobił :D Te 40k to tylko za trochę styropianu, tynku, okna i kostki koło nich?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kulek1981: Tak,dokładnie, nie we wszystkich korytkach powiercili te dziury nawet. Nie chcę myśleć o tym jak zamarznie w tych "basenikach" woda i rozsadzi okienka.Zresztą te otworki już są częściowo zapchane,resztę zrobi jesień i liście.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak to nie ma odpływu? Przecież zrobili dziury w wylewce ;D
  Tak się kończą remonty bez projektu, ustaleń i szczegółowych rysunków - na zasadzie uniwersalne rozwiązanie dla każdego budynku. Chyba, że macie projekt to chętnie na niego bym zerknął.
  Macie projekt drenażu? Jak jest podłączony do kanalizacji deszczowej?

  •  

   pokaż komentarz

   @brunoted: Obawiam się że projekt powstawał w trakcie prac,proporcjonalnie do rotacji pracowników....na fotkach tego nie widać, ale część wykopu została zasypana wydobytym ,zagrzybionym wilgotnym gruzem,zamiast tłuczniem,tak ukradkiem,pod wieczór:) Niestety zostało to zauważone,tak jak brak pokrycia cegieł masą izolacyjną lekką (bitumiczna,lub podobna).Pewnie w ramach "oszczędności"...hmm, pewnie z tąd ta dopłata.Oj też bym chętnie zobaczył projekt, jednak jak zaglądam do firmy administrującej, to nagle wszyscy są w terenie. Cóż,upierdliwy ze mnie człek i jakieś dziwne,niewygodne pytania zadaję:):)

 •  

  pokaż komentarz

  ty jak i twoja mama szukacie dziury w całym , nie znacie sie nic a robicie wielki szum . zajmijcie sie lepiej swoja piwnica bo w końcu wszyscy w tym budynku sie pochorują przez tego grzyba co tam trzymacie .

  •  

   pokaż komentarz

   @heeeeeheeeeheee: Nie wiem na czym ty się znasz,ale z pewnością nie jest to ortografia. Zdanie zaczynamy wielką literą,po kropce również.Jak masz ochotę "fachowcu" na wycieczki osobiste ,to umówmy się w realu,mój ty bohaterze od siedmiu boleści.Jakieś grzyby,to chyba ci bardzo dawno temu mocno zaszkodziły.

 •  

  pokaż komentarz

  Jelenia Góra- ul.Teatralna-fuszerka budowlana,niechlujstwo-drenaż- izolacja

  Taka sytuacja

Dodany przez:

avatar Yfzr600r dołączył
20 wykopali 1 zakopali 2.5 tys. wyświetleń
Advertisement