•  

  pokaż komentarz

  Bardziej przydatne byloby pokazać piersi bez stanika, żeby każdy (tfu, każda) z nas mogła sobie porównać z własnym biustem i obok tego informacja jaki to rozmiar i jaki stanic byłby najlepszy. Zdjęcie ze stanikiem już można sobie darować, wierzymy na słowo, że byłoby dobrze

 •  

  pokaż komentarz

  Chciałam tylko dodać, że takie staniki na popularnym portalu aukcyjnym. Oczywiście im bardziej skrajny rozmiar tym rzadziej, ale prawie zawsze da się coś dobrać. Radzę też skorzystać z niezarobkowej giełdy na lobby. Efekty noszenia dobrego rozmiaru są warte zachodu!

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   bo wbrew opinii panów na wykopie jest również dużo dziewczyn
   Pics or it didn't happen!

  •  

   pokaż komentarz

   @krejd
   to nie 4chan, tylko wykop... na 4chanie możesz negować isnienie femanon ale tu to słow sie nie filtruje jak widzisz... fag.

  •  

   pokaż komentarz

   Niesety prawda jest taka,że staniki w odpowiednim rozmiarze są znacznie droższe od tych które kobiety mogą znaleźć na bazarach.
   Kolejnym problemem jest to,że jeśli już ktoś zdecyduje się kupić droższy - odpowiedni to nie można dostać nic w sklepach i trzeba kupić przez internet, bez przymierzania a przez to można nie trafić w odpowiedni rozmiar.

   Ja zawsze gdy mówię,że potrzebuję obwód 65 dowiaduję się od sprzedawców w sklepach,że przecież takih staników się nie produkuje ;) Cóź trzeba będzie długo poczekać zanim kobiety zrozumieją,że trzeba jednak inwestować w swój biust a producenci ,że trzeba produkować większą gamę rozmiarów.

  •  

   pokaż komentarz

   czy tylko mnie bardziej podoba się biust w złym staniku? :(

  •  

   pokaż komentarz

   już od prawie roku nosze dobry rozmiar stanika, zaopatruje się w sklepach stacjonarnym. Jest już coraz łatwiej kupić stanik w obwodzie 65, polskie marki też powoli wprowadzają rozszerzoną rozmiarówkę. Trzeba poszukać a się znajdzie. Dobrze dobrany stanik robi cuda z piersiami :)

  •  

   pokaż komentarz

   Z całym szacunkiem dla Ciebie kulu, ale cuda z piersiami robią tylko męskie dłonie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @crackers: jako kobieta - całkowicie popieram ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Szkoda tylko ze modelka nie lepsza - taka bez tej podkoszulki na sobie np :)

  •  

   pokaż komentarz

   Są i w zwykłych sklepach, choć niestety w nielicznych. Ale na przykład w takim Trójmieście znajdzie się nawet kilka sklepów z "niestandardową" rozmiarówką, obwody już od 60tek. Ja mam jakieś 6 ładnych staników w dobrym rozmiarze i każdy był kupiony w zwyczajnym sklepie, z przymierzalnią itp. udogodnieniami ;)
   Więc da się, tylko trzeba dobrze poszukać (np. na forum "lobby biuściastych").
   Niestety stanikowe uświadomienie wiąże się z pewnymi trudnościami, ale muszę powiedzieć, że warto!
   Dobry rozmiar to poprawa wyglądu w ubraniu już od razu, a bez ubrania po paru miesiącach. Polecam zaznajomienie się z tematem :)

 •  

  pokaż komentarz

  SZACUN DLA WYKOPOWICZÓW !!!

  Otwierając to myślałem, że to jakaś podpucha i zaraz mi gołe cycki wyskoczą, a tu najprawdziwsze w świecie porady :D

 •  

  pokaż komentarz

  najgorsze są staniki sportowe, cycki w nim sa w dotyku za miękkie. biust wisi i jest splaszczony. w dodatku są one seksi tylko dla 14latków

 •  

  pokaż komentarz

  Panowie - z rozmiarami miseczek jest jak z rozmiarami opon w samochodzie.

  Idziecie i kupujecie opony "rozmiar felgi R16"? (tak jak np. stanik "rozmiar C").
  Nie - bo opona ma jeszcze dwa wymiary - szerokość i profil (tak jak stanik ma jeszcze jeden wymiar - obwód. OBWÓD POD BIUSTEM).

  Opona R16/35/175 jest INNA niż R16/75/195 - pierwsza to malutka, niskoprofilowa opona do małego, osobowego auta - druga to wielka, szeroka opona do terenówki.

  Tak samo jak nie ma opon R16, tak nie ma "cycków rozmiar C", bo 60C to będzie stanik na małe cycuszki drobnej kobietki, a 100C to dwie czapki, w które zmieściłbyś głowę.

  Całym sekretem dopasowania dobrego stanika jest odpowiednie przeliczenie wymiarów (dokładnie tak samo jak dla opon). Jak bierzesz opony z mniejszą felgą, to profil musi być większy (i odwrotnie) bo średnica koła jest stała dla danego modelu samochodu.

  Tak samo jak bierzesz stanik z mniejszym obwodem pod biustem, to bierzesz większą miseczkę, bo obwód w biuście się przecież nie zmienia.

  Cała filozofia, logiczna, prosta, nie ma w tym nic z fanaberii :-)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mogę już edytować, więc dodaję.

   Przykład z oponami: miałeś opony R14/80, zmieniłeś na R18/55
   średnica opony pozostała bez zmian, ale masz ładniejsze, bardziej "sportowo" wyglądające koła.

   Przykład ze stanikami: miałaś stanik 80 C, zmieniłaś na 70 F
   rozmiar piersi pozostał bez zmian, ale są lepiej podtrzymane, uniesione, wyglądają lepiej i nie wypadają pod stanikiem.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora