•  

  pokaż komentarz

  Prowadzenie firmy informatycznej wiązało się z częstymi podróżami po Polsce, wieloma godzinami spędzonymi za kółkiem
  Jak to prowadzenie firmy IT wiąże się z tyloma podróżami? W jakim to zawodzie częste podróże są niezbędne do normalnej pracy (poza oczywistymi zawodami: kierowca, dostawca czy serwisant)?
  Firma IT, to rozwiązania IT = kontakt przez mail/telefon/skype/wideo. Dzięki temu na żywo rozmawiasz z człowiekiem na drugim końcu świata i niby w jakim celu konieczne są te ciągłe wyjazdy?
  Poważnie pytam o zawody i konkretne okoliczności, kiedy to podróże służbowe są na tyle "konieczne", bo aż mnie to ciekawi?

  •  

   pokaż komentarz

   @Tino: Poważnie pytasz? OK. Potrzebuję np. rozwiązania do hali/magazynu (np. automatyka produkcji i składowania). Przedstawię Ci procesy zachodzące na produkcji w filmiku oraz mailu. Potem Ty mi przez "skajpa" zaprezentujesz rozwiązanie za 150k a potem przez zdalny pulpit wdrożysz?
   Informatyk to nie tylko facet który klepie kod, nie zapominaj że informatyka to też inne dziedziny.

   pokaż spoiler Swoją drogą to jest PROWADZENIE FIRMY INFORMATYCZNEJ, gdzie trzeba szukać klientów, rozmawiać z nimi, odwiedzać, jeździć na targi i konferencje. Zwykła sprzedaż produktu. Potem można im sprzedać rozwiązanie i... kazać "nolajfowi" klepać kod w piwnicy - tu masz rację, on nigdzie się nie rusza... ale też nie prowadzi firmy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tino: Prowadzenie jakiejkolwiek firmy wiąże się z ciągłymi podróżami do kontrahentów/klientów.

  •  
   b.......l

   0

   pokaż komentarz

   @Tino: nawet gosc ktory instaluje apki i robi za help desk wie ze nigdy przenigdy nie nalezy komukolwiek pomagac zdalnie - bo zdalnie nie da sie zaplacic :) najlepiej jechac i nawet jak twoja praca to 10minut to masz 200-300zl a nie "dziekuje"

  •  

   pokaż komentarz

   @Tino: Jeśli klient będzie miał do wyboru dwie firmy, to z którą podpisze kontrakt? Z taką w której jakiś nerd zagadał do niego na skype i przyspamił mu skrzynkę czy z tym, który przyjechał, wypił wódkę i zabrał na dziwki? ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Tychmanowicz przypomina Plichtę z ryja!

 •  

  pokaż komentarz

  Widzę, że wciskają się z promocją spółki, gdzie tylko mogą, żeby akcje nie poleciały w dół :)
  Yanosik póki co jest niezły, ale znaki na niebie wskazują, że zaczyna się podejmowanie prób koszenia użytkowników z kasiorki.
  Ceny tych ich urządzonek są z dupy wzięte, abonament na transfer danych, to w ogóle czarodziejska kwota, a jeszcze pojawiają się "przecieki", że i darmowa apka na andka będzie w jakiś sposób wiązała się z opłatami...
  Niech uważają, żeby społeczność nie zwinęła się do konkurencji, bo tylko ludziom, którzy dają Yanosikowi zwrotne informacje na trasie i aktualizują bazę, ta firemka jako tako funkcjonuje i się rozwija.
  A jak użytkownicy poczują się jednostronnie, nadmiernie dojeni, to skończy się zabawa. Zwiną zabawki i pójdą do konkurencji...

  •  

   pokaż komentarz

   @vostok: tylko jakoś nie widzę tej sensownej konkurencji. Poza tym chyba zostawią podstawową wersję bezpłatną a za premium będa kazali sobie zapłacić. Nie są chyba aż takimi idiotami?

  •  

   pokaż komentarz

   @CzarnyOwiec: iCoyote, AutoRadar. Jak tylko Yanosik zacznie kombinować z dojeniem użytkowników, albo podstawowa, darmowa wersja, to będzie jakiś kastrat nafaszerowany reklamami, to nastąpi taki odpływ userów, że jak konkurencji sensownej nie ma, to szybko powstanie, albo wykorzysta to obecna, która jest nieco w powijakach.

 •  

  pokaż komentarz

  Co wam powiem to wam powiem ale bez Yanosika nie ruszam samochodem nigdzie dalej niż najbliższy sklep. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Człowiek wtedy taki uśmiechnięty przejeżdża obok policji jak wie kilometr wcześniej, że stoją. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dodany przez:

avatar Bankierpl dołączył
62 wykopali 7 zakopali 7.6 tys. wyświetleń
Advertisement