Przeglądasz archiwalną wersję znaleziska.

Redaktor Żakowski wypytuje o "lizanie rowa"

W porannej audycji Tok Fm gorąca dyskusja o cenzurze i o "lizaniu rowa" a do tego komenatrz na gorąco jednego z uczestników tej dyskusji.

 •  

  pokaż komentarz

  Co za pipa, cfaniaczek z tego Żakowskiego...zero zorientowania w kwestii internetu.
  "Naprawdę Pan tak uważa? Na prawdę Pan tak myśli? " no, co za dupek...57 milionów razy będzie się o to pytał...

  •  

   pokaż komentarz

   Wiesz jak to jest - on pytając w ten sposób, na słuchaczach robi wrażenie sędziwego mentora zatroskanego o dobro publiczne, i pochylającego się nad tym ważkim problemem. Tak, to on stara się wzbudzić w tych bezdusznych internautach sumienie! A przy okazji ich zakneblować.

  •  

   pokaż komentarz

   Mniejsza już o to ile razy pytał, ale mógłby przed tak dosadną krytyką (karczma w każdym monitorze?) zorientować się lepiej w temacie. O ironio teraz sam może wejść choćby tutaj, na wykop i przeczytać co takiego ci niechlujni internauci o nim złego wypisują. :) Generalnie śmieszna sprawa, że akurat dzisiaj trafiło to na wykop, bo jeszcze kilka dni temu sam stwierdziłem zaskakujące zacofanie mediów w kwestii wiedzy o funkcjonowaniu internetu. Paranoja. O ile prasa jeszcze w miarę orientuje się z czym to się je, to radio, a szczególnie tok fm, którego zwykłem słuchać od jakichś dwóch tygodni, w ogóle nie wie nawet czy dzwoni. Mniejsza już o to w jakim kościele.

   I jeszcze mała edycja skierowana do autora znaleziska: co to za tytuł? :) Rozumiem, że ma przyciągnąć większą uwagę wykopowiczów? Tytuł na blogu pana O. jest o wiele bardziej wymowny IMHO, bo wbrew pozorom audycja nie dotyczy lizania rowa, a zacofania mediów. :)

  •  

   pokaż komentarz

   Żakowski to świetny manipulant i wrazenie to on moze robic na prostaczkach. Kiedy chlopakom udalo sie juz znalezc argument, ze "nie mozna winic producentow nozy za to ze..." Żakowski zagral cos w sensie "a producentow narkotykow tez nie mozna winic?". Chlopaki sie nie skapneli i Żakowski zdobyl nastepny punkt podstepem

  •  
   l........p

   +7

   pokaż komentarz

   Żakowski się popisał totalną nieznajomością tematu, na który rozmawia. To nie tylko problem z jego arogancją i ch%!owymi argumentami (zresztą przegrał całą dyskusję kiedy porównał adminów do producentów komór gazowych), ale z jego wiedzą i przygotowaniem merytorycznym. Cienki z niego bolek.

  •  

   pokaż komentarz

   To dziwne, ludzie nie potrafią zrozumieć, że portal internetowy publikuje swoje materiały, a komentarze internautów to coś zupełnie odrębnego. Portal udostępnia jedynie przestrzeń do dyskusji i tym się różni od starych mediów. Dlatego właśnie internet jest tak wartościowy i nowatorski, znika czwarta kurtyna, człowiek nie jest już niemym widzem. Chociaż boli mnie, że ludzie nie potrafią dyskutować na poziomie, że trolują i zniżają poziom tej dyskusji.

 •  

  pokaż komentarz

  Zakowskiego w tej audycji charakteryzuja dwie negatywne cechy: nieznajomosc specyfiki sieci - mediow online oraz totalna hipokryzja, niestety.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak zwykle redaktro ćlam żakowski .Kolesie bronili się, że nie mogą odpowiadać za wszystkie wypowiedzi internautów (i słusznie), chociaż starają się moderować, a obarczanie ich (portale) winą za to jest jak obwinianie producentów noży (analogia mniej więcej trafiona). Żakowski odparł perfidnie, że tak to się tłumaczyli też ci którzy budowali obozy koncentracyjne (no to już oszołomstwo).

  •  

   pokaż komentarz

   Pana pożal się Boże redaktora Żakowskiego w tej dyskusji charakteryzuje jeszcze jedna rzecz.. zwykłe prostackie chamstwo. Kulturalna osoba nie przerywa swojemu gościowi wypowiedzi byle własne zdanie było głośniejsze. Widać to przez całą dyskusje, w tej audycji w zasadzie żadna z wypowiedzi gości nie miała szansy zostać dokończoną. I człowiek, który się w ten sposób zachowuje śmie zwracać uwagę na "chamstwo" w internecie ? Kiedy on się podobnym wykazuje w rozmowie twarzą w twarz ? Do tej pory uważałem tego człowieka za bardziej inteligentnego! Proponuję panu Żakowskiemu posłuchanie przez jakiś czas audycji prowadzonej w Trójce przez Jakuba Strzyczkowskiego.

  •  
   M..........e

   +3

   pokaż komentarz

   I ot, cały mechanizm salonowego "dziennikarstwa" został wręcz podręcznikowo przedstawiony. Szkoda, że Ols nie wspomniał przy okazji "j...ki Buzka" o tym jak po Ziemkiewiczu jeździli za słowa wypowiedziane przecież "poza anteną".

   No, ale co nie my to oni.

  •  

   pokaż komentarz

   @MoustacheJoe : kolego - a zajrzałeś chociaż, czy tylko komentujesz. Przecież tam nawet wrzucili fragment tego nagrania z Buzkiem z YT.

  •  

   pokaż komentarz

   szkoda, że nie wspomnieli na antenie - takie domyślam się przesłanie kolega chciał przekazać

 •  

  pokaż komentarz

  Zauważcie, że Żakowski uważa ludzi za idiotów, których trzeba kontrolować. Jak ktoś nie będzie stał z batem i kneblem nad nimi to nie będzie kultury.
  Z resztą forum internetowe nie jest "medium" jak radio czy telewizja i nie można go mierzyć taką samą miarką.

 •  

  pokaż komentarz

  Czemu dziennikarze tak się boja internetu? Bo przez niego tracą monopol na język publiczny i publikę czytającą ich, dzięki internetowi, każdy może być "dziennikarzem", tyle że wolnym a nie ograniczonym redakcją, w której pracuje. Ludzie wola komentarze chamskie, ale prawdziwe, a nie punkt widzenia zależny od punktu siedzenia i strachem przed KRRiT (pan cenzury, o którym Żakowski sam zresztą wspomniał ). Przykład? Dziennik - kataryna, ta szmatłacka gazeta nigdy nie mogłaby sobie pozwolić na takie opinie, więc stwierdziła że najlepszą obroną przed zagrożeniem jest chamski atak. To samo z Ziemkiewiczem - dopiero to co wyciekło na antenę pokazuje jak te wszystkie "dyskusje" i artykuły w gazetach są udawane i spreparowane jak efekty specjalne w filmach. Internet jest jaki jest - chamski, ale przynajmniej prawdziwy.

 •  

  pokaż komentarz

  - A co Ty k***a wiesz o Internecie? Ty stary żurnalista jesteś!
  Tak by się chciało podsumować parafrazując słynny cytat.