•  

  pokaż komentarz

  Zrobimy zdjęcia, nagramy film, kierowca zapłaci mandat... Co to zmieni? Dzięki temu będziemy się czuć bezpieczniej na drodze? Kierowca dostanie nauczkę? /-taaak, jasne.../

  Jedyne korzyści to satysfakcja, że dzięki nam kierowcy ubędzie z portfela.
  Nie dajmy się zwariować.

  •  

   pokaż komentarz

   To moze wogole zaprzestanmy dawania mandatow? Zwolnic wszystkich policjantow z drogowki, bo przeciez ich praca jest bezowocna.

   Ludzie sa bezmyslni, ale jak przyjdzie zaplacic kilkaset zlotych mandatu, to nawet jak co 5 zastanowi sie na drugi raz to juz jest jakis sukces!

  •  

   pokaż komentarz

   Zależy jak bardzo zaczniemy się bawić w donosicielstwo, jeśli komuś się zdarzy przypadkowo jakieś wykroczenie, to takich ludzi szkoda, ale jak jedzie sobie jakiś dres z nisko osadzonym podwoziem w samochodzie z muzą na maxa i ma gdzieś że jest czerwone światło bo on jest panem drogi, to czemu nie, może następnym razem zabraknie mu na paliwo i będzie o jednego buraka mniej na drodze ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Dobry też może być mandat jak się trafi na policjanta który zobaczy że używasz telefonu komórkowego w czasie jazdy :)

  •  

   pokaż komentarz

   rodzice mojej koleżanki przejeżdżali przez skrzyżowanie na zielonym świetle i jakiś wariat, który jechał na czerwonym uderzył w bok auta od strony pasażera, ojcu nic się nie stało (jakieś zadrapania tylko), matka zwichnięta miednica, złamana kość udowa, przebite płuco; obecnie jest w śpiączce farmakologiczniej, nie wiadomo czy z tego wyjdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   A ja bardzo chętnie ponagrywam kierowców wymuszających pierwszeństwo na pieszych, przechodzących na zielonym świetle. Takie zachowanie jest dość popularne na skrzyżowaniach ze strzałkami warunkowymi, lub zwykłą sygnalizacją świetlną, gdzie ruch otwiera się dla wszystkich podążających w jednym kierunku.

  •  

   pokaż komentarz

   jak raz taki kierowca dostanie po kieszeni to moze sie nastepnym razem zastanowi czy warto lamac przepisy. moze taka mysl kiedys uratuje zycie jemu lub innej osobie.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale ja tego nie rozumie mam sobie wmątować w telefon fotoradar? Bo jak robie fote to tylko mi sie data wyświetla :/ Jak udowodnie policji ze ten gość jechał za szybko?

 •  

  pokaż komentarz

  od dziś w krakowie wszyscy jeżdżący buspasem mogą się bać. Będę kręcił każdy przejaw cwaniactwa na drodze :)

  I mówcie sobie, że jestem donosicielem, ale pamietaj cwanikujesz, jestem w okolicy, zapłacisz mandat :)

  Lepszy donosiciel niż taki, który olewa bo jemu się spieszy.

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem przekonany, że gdybym poszedł pod najbliższe skrzyżowanie i postał z półgodziny, to złapałbym przynajmniej 10 kierowców, którzy je przejechali na czerwonym świetle. Tylko co z tego wynika? Że kierowcy się spieszą i maja gdzieś przepisy, światła mają często źle skonfigurowane czasy zmiany, a ja mam charakter donosiciela:)

 •  

  pokaż komentarz

  Donieś na babcię dostaniesz dzień wolny w szkole!
  Donieś na ojca, dostaniesz 1000 eurogąbek na nk

  pisz sms "uprzejmie donoszę" na nr sms: 997
  atrakcyjne nagrody!

 •  

  pokaż komentarz

  "Jedni wysyłają je pocztą elektroniczną, inni przysyłają lub osobiście przynoszą wydruki fotografii" No dobra a co jak ktoś zacznie w photoshopie kombinować, byleby komuś na złość zrobić?Odwołanie?