•  
  f.........k

  +255

  pokaż komentarz

  Jednak femenki zdecydowanie są pozbawione rozsądku i mądrosci, jak to skrajne lewaczki.

  •  

   pokaż komentarz

   @farmerjanek:

   Dokładnie, co za niedorozwoje.
   Osobiście jestem ateistą, więc nie robi na mnie wrażenia takie atakowanie, ale robi na mnie wrażenie ich HIPOKRYZJA.

   Islam uciska kobiety 99999x bardziej niż katolicyzm.

   Bardzo walczą z islamem ? Z koranem też postąpią tak jak powyżej ?

   Nie, bo to będzie islamofobia, faszyzm i nietolerancja.

   Nie wspominając o tym, że za coś takiego muzułmanie autentycznie by je wytropili i ZABILI.
   Tak, zabili.
   Działo się to już wielokrotnie i to za mniejsze przewinienia.
   Zwłaszcza, gdy profajnacji by dokonały kobiety, które dla nich są bezwartościowe.

   Nie odważyłyby się.
   Natomiast łatwo atakuje się religię, która jest jedną z bardziej pokojowych na świecie i (przynajmniej teoretycznie) istnieje tam reguła nadstawiania drugiego policzka.

   Nikt im nic za to nie zrobi, więc są odważne.

   I jak tu nie gardzić lewactwem ?
   Masakrycznymi hipokrytami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Laserade: Tak, walczą rownież z islamem. A teraz minusujcie bo to niewygodna prawda dla wykopowych konserw.

   źródło: embed.jpg

  •  
   f......t

   -86

   pokaż komentarz

   @farmerjanek: Wole takie protesty, niż nap$?!#!#anie kostka brukowa w warszawie przez narodowców (niekiedy mylnie nazywanych prawicowcami).

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Gdzie to było ? W którym katolickim / świeckim kraju ?

   Bo przecież nie oszukujmy się, nie muzułmańskim.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak, walczą rownież z islamem.

   @artpop: Pokazując cycki w Paryżu? Gdzie demonstrację zabezpiecza policja francuska?
   No to super odwaga - niech pokażą cycki i znieważą koran w jakimś arabskim kraju...

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Dodaj opis:

   Femen activists hold up protest signs in front of the Ahmadiyya-Moschee in Berlin, on April 4, 2013. (Johannes Eisele/AFP/Getty Images) #

   No naprawdę ryzykowały życiem protestując w takim niecywilizowanym kraju jak Niemcy gdzie nawet nie słyszano o poprawności politycznej, a kary za odmienne zdanie są naprawdę dotkliwe.

  •  
   artpop via iOS

   -101

   pokaż komentarz

   @Banri: Protestując w chrześcijańskiej Ugandzie miałyby pewnie podobne doświadczenia jak gdyby protestowały w Iranie. Turaj chodzi o ucywilizowanie. Gdyby Watykan postępował zgodnie z biblią to mogliby je spalić na środku tego placu (co jeszcze nie tak dawno chętnie robili). W Berlinie protestować jest łatwiej, gdyż fanatyzm religijny jest mniejszy - i bardzo dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Nie łatwiej a bezpieczniej i tyle w temacie, cały ten 'protest' pilnowała policja więc nawet gdyby przypadkiem trafiły na grupkę urażonych muzułmanów to by im się nic nie stało.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:

   No właśnie, znalazłem już, Francja.

   Na miejscu na zdjęciach nie ma ANI JEDNEGO MUZUŁMANINA.

   Czemu nie napisałeś hipokryto, przeciw czemu protestowały ?

   That was what Amina, the Tunisian femen-iste, wrote on her naked breasts to protest against the new cultural ‘civilization’ in Tunisia, the islamisation- salafisation of the society.

   Amina did not go in front of a mosque or burned an islamist flag, this kind of actions is ‘tasteless’ in Tunisia, which is, after all, an arab muslim country. Using naked breasts as political protest is not very common there. Neither is it in Europe. Until now.

   I was so furious about what happened to Amina. For me her action was as ‘radical’ as the radical action of salafists in Tunisia. Like many Tunisian women I am worried about the rise of radical Islamism in Tunisia.

   Co stało się z Aminą dalej ?

   Amina Tyler, the 19-year-old Tunisian woman who scandalized many in the country by posting topless photos of herself online as a protest, could face six months in prison for her latest arrest, her lawyer said Friday.

   Tyler, who had to go into hiding after receiving death threats from conservative preachers for posting the photos, tried to stage a new protest at the religious center of Kairouan, where ultraconservative Muslims had planned to hold their annual conference.

   Witnesses said she scrawled the name of FEMEN, the Ukrainian feminist group known for its use of nudity in protests, on the wall of a cemetery near the main mosque, and police alleged she sought to remove her clothes. An angry crowd gathered and she was hustled away by police.

   Policja uratowała ją przed linczem.

   Jak zakończyła się jej kariera feministki ?

   Amina Sboui, the Tunisian activist who sparked controversy for posting topless pictures of herself on Facebook, said Tuesday she had left the radical feminist group Femen, accusing it of Islamophobia and a lack of financial transparency.

   LAWL.

   .

   .

   Ponadto sugestywne zdjęcia - wydaje się jakby to był meczet, pogrzebałem i już wiem czemu nie było tam ani jednego muslina, TO NIE MECZET TYLKO AMBASADA TUNEZJI.

   “I did not appreciate the action taken by the girls shouting ‘Amina Akbar, Femen Akbar’ in front of the Tunisian embassy in Paris,” Sboui said.

   Faktycznie, w Ukrainie skąd pochodzą te aktorki, którym płacą feministki ciężko będzie muslinom je dorwać ...
   Też bym się nie bał protestować przeciw muslinom tam gdzie ich nie ma, wracając na drugi dzień do kraju gdzie tym bardziej ich nie ma.

   To trochę co innego niż wjazd do samego środka Watykanu, nie uważasz hipokryto ?

   Ps. A oto co dalej się z nią stało, wygląda na to, że "dobrze się bawiła". A miej na uwadze, że w Tunezji panuje UMIARKOWANY islam:

   Amina Tyler — the 19-year-old Femen activist whose topless picture elicited death threats from religious officials — has escaped from her family, according to a Skype interview to another Femen member published yesterday. Tyler describes being kidnapped from a café by her cousins, who beat her and destroyed her cell phone’s SIM card. She was later taken to a psychotherapist, subjected to a virginity test, and forced to pray against her will. She tried to run away once previously and was sedated.

   Bouchra Belhaj Hamida, a prominent feminist lawyer in Tunisia who has acted as Tyler's spokesperson, told the AP that Tyler is currently gathering the papers necessary to leave for France, but Tyler tells Femen she won't leave Tunisia without doing a topless protest.

   A obecnie planuje ucieczkę do Francji. Ciekawe czemu. Tolerancja muzułmanów ją przytłoczyła, czy jak ?

  •  
   a...........r

   -7

   pokaż komentarz

   @farmerjanek: Są cycki jest wykop.

  •  

   pokaż komentarz

   protestując w takim niecywilizowanym kraju jak Niemcy

   @Banri: Ta fota to też Berlin? bo mi szukajka pokazała tą fotkę jako ilustracja do protestu w Paryżu, w tej jakże niecywilizowanej i brutalnej Francji...

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyb_pl: No niby miałem taki podpis jak zamieściłem, a szukałem przez google. Pal licho z tym, Niemcy czy Francja w obu jest dzicz i się ryzykuje publiczny lincz za takie rzeczy;]

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Nie łatwiej a bezpieczniej i tyle w temacie, cały ten 'protest' pilnowała policja więc nawet gdyby przypadkiem trafiły na grupkę urażonych muzułmanów to by im się nic nie stało.

   @Banri: Nie, policja je wygania, a nie pilnuje.

   źródło: embed.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: No fajnie tyle że to inna akcja, a ja pisałem o tej z wcześniejszego zdjęcia, to jeden.

   A dwa to rozumie że wtargnięcie i zakłócanie przebiegu jakiegoś spotkania to jeszcze nie powód do usunięcia niechcianych gości. Należało je zostawić w spokoju, a gdyby chciały oddać stolec na środku sali to jedynie można by było potem spytać czy można już posprzątać, no fajnie masz. Tak teraz komentuje to drugie zdjęcie bo widzę że nie ogarniasz.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie, policja je wygania, a nie pilnuje.

   @artpop: I jedno i drugie, to się nazywa zabezpieczanie terenu - myślisz że pozwoliła by podejść jakiemuś bardziej radykalnemu muzułmaninowi z np. maczetą?

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:

   Protestując w chrześcijańskiej Ugandzie miałyby pewnie podobne doświadczenia jak gdyby protestowały w Iranie. Turaj chodzi o ucywilizowanie.

   Czyli przyznajesz wprost, że w sumie nie chodzi o religię, tylko O KOLOR SKÓRY ?

   W krajach białych ludzi są bezpieczne.

   W krajach ciapato - czarnych by je inaczej potraktowano.
   Tak, też sobie zdaje z tego sprawę, jednak podobno mówienie tak to r-r-r-r-rasizm.

   @Cyb_pl: Owszem Francja jest prymitywna i niecywilizowana, ale stojąc przed ambasadą Tunezji, gdzie ZAWSZE jest policja raczej nie są zagrożone.

   Tym bardziej, że na zdjęciach ze zdarzenia nie ma ANI JEDNEGO muslina. Ani. Jednego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyb_pl: I właśnie dlatego religie są złe. Dzięki obecnej większej wolności człowieka w Europie, większej ilości ateistów, te kobiety mogą protestować bez narażenia życia. Kilkanaście lat temu w chrześcijańskiej Europie zachodniej by się tego nie odważyły zrobić. Po prostu zostały spalone.
   Tak jak obecnie w krajach muzułmańskich pewnie by miały obcięte głowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Laserade: To ty już sobie wmawiasz. Chodzi o stopień fanatyzmu religijnego - ucywilizowania. Jeszcze kilkaset lat temu te dziewczyny byłby stracone na ulicach Watykanu.

  •  

   pokaż komentarz

   I właśnie dlatego religie są złe.

   @artpop: Która religia jest zła? Nawet islam jest dobry - vide nasi tatarzy.

   Źli są ludzie, niezależnie od wyznawanej religii lub braku tejże...

   A co dobrego jest w znieważaniu symboli jakiejkolwiek religii i latanie z gołymi cyckami po mieście?
   Ot banda tchórzy chce się pokazać, ale oczywiście bez ponoszenia konsekwencji, więc wybierają takie miejsca, gdzie im nic nie grozi.

   To tak jakbyś zaczął chodzić i w ramach protestu zaczął walić po pyskach ludzi na wózkach inwalidzkich - nie oddadzą ci bo jak? Ależ to odwaga, podejść do takiego inwalidy i walnąć w pysk, prawda? jest pewność że nie odda, a jaki będzie szacun na dzielni...

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: No i brawo dla nich za odwagę i masz plusa za sensowny argument. Jednak z artykułu wynika jeżeli dobrze widziałem że dostały po 6 miesięcy. Inną rzeczą do której się jednak doczepię to to że Arab =/= Muzułmanin i to mogło im trochę skórę uratować, choć nie do końca (patrz rys. niżej). Bądź co bądź trochę krzywdzące jest porównywanie Tunezji do dziczy z którą teraz sąsiaduje.

   źródło: rt.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyb_pl: Każda religia, która wpływa na społeczeństwo jest zła. Chrześcijaństwo i islam z pewnością do tego należy,
   A porównania do inwalidów nie ma sensu komentować.

  •  

   pokaż komentarz

   @Banri: Ale ty nie rozumiesz o co chodzi. Przecież nikt nie twierdzi, że w krajach muzułmańskich miałby podobnie lub lepiej. W krajach, gdzie fanatyzm religijny wpływa na prawo miałyby oczywiscie gorzej. Gdyby w Watykanie słowa biblii byłyby tak znaczące jak kilkaset lat temu to te dziewczyny zostałby spalone na oczach całego miasta.

  •  

   pokaż komentarz

   Każda religia, która wpływa na społeczeństwo jest zła.

   @artpop: Ale wiesz, ze szereg przepisów prawa wywodzi się z religii? Gdyby nie to, to byśmy z siebie nawzajem falki wypruwali na ulicach - vide III rzesza i jej prawo zezwalające na ludobójstwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta:

   Ale jakoś protestujące NIE ZNIEWAŻAŁY symboli religijnych, tylko pokazały cycki z napisami na temat uwolnienia innej
   (po widoku cycków grubych Niemek na plażach to musiał być dla Tunezyjczyków miła odmiana).

   A w Watykanie znieważały symbole religijne - widzisz różnicę?

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:

   Dzięki obecnej większej wolności człowieka w Europie, większej ilości ateistów

   Mówiąc ateistów, masz na myśli białych ludzi ?

   W wielu krajach Afryki przykładowo też są ateiści, niektóre miejsca składają się niemal wyłącznie z nich. Raczej by tam za dobrze nie miały.

   Ponadto warto podkreślić, jakie jest nastawienie samych muzułmanek do femenu:

   http://www.huffingtonpost.co.uk/2013/04/05/muslim-women-against-femen-facebook-topless-jihad-pictures-amina-tyler_n_3021495.html

   Niezbyt pozytywne.

   Ponadto czy byłby stracone w Watykanie kilkaset lat temu ? Niekoniecznie, ale możliwe.
   Jednak porównywanie białych ludzi sprzed kilkuset lat z dziczą muzułmańsko-murzyńską, jest nieco obraźliwe dla tych drugich.

   Znaczy obraźliwe, też zdaje sobie sprawę, że to po prostu prawda, ale lewackie teorie głoszą, że oni są nam ... ekhm ... "równi", tylko mają inną kulturę.
   Ale przynajmniej zdajemy sobie sprawę, że wcale równi nie są.

   Zwłaszcza pod względem średniej inteligencji, co jest główną cechą determinującą zachowanie wobec rozwydrzonych nagich kobiet.

   Biali muzułmanie tatarzy też nic im nie zrobią za takie cyrki.
   Amina tymczasem swoje odsiedziała, została pobita przez rodzinę i zamierza uciekać z Tunezji.

   To tyle jeśli chodzi o lokalny tamtejszy femen.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyb_pl: No tak, dlatego kilkaset lat temu w Europie, gdy prawo było w 100% związane z religią - palenie niewierzących było takie wspaniałe.

   Gdyby nie nastąpił zastop to prawa zezwalające na ludobójstwo niewierzących nadal by istniały.

   I fajnie, że napisałeś o III rzeszy - tam jak najbardziej była religia - wiara w Hilera i to, że niektórzy są nadludźmi, a niektórzy podludźmi zasługującymi na smierć. Podobnie jest w biblii, czy koranie, ale przez to, że w Europie fanatyzm religijny juz aż tak bardzo nie oddziałuje na prawo, w spoleczenstwie jest wiecej szczęścia i wolności.

  •  
   f.........k

   +1

   pokaż komentarz

   @frogfoot: Jakby się tak dobrze przyjrzeć to jedno od drugiego niewiele się różni. Tu lewaczki, a tam rozrabiali debile i prowokatorzy lewackiej proweniencji.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:

   Po pierwsze:

   In the ensuing years, however, there has been a rise in conservative Islamist movements at odds with the country's longstanding image as secular and progressive – especially in regard to women's rights.

   Po drugie: no właśnie, kilkaset lat temu. Więc nie powinno się muslinów wpuszczać do Europy jeszcze kilkaset lat, zanim się nie ucywilizują ... ale zaraz, przecież to byłby rasizm i lewicy by brakowało głosów.

   Po trzecie: Są kraje zupełnie ateistyczne, gdzie stałaby się im krzywda.

   Po czwarte: Skąd ta pewność, że w Europie "na pewno byłoby tak, a nie inaczej". Są przecież jeszcze u nas dość silnie religijnie społeczeństwa i takie rzeczy nie dzieją się NIGDZIE. No chyba, że w katolickich społecznościach NIE-BIAŁYCH ludzi, głównie w Afryce.

   W społecznościach wschodnioazjatycko-katolickich też to się nie dzieje.

   Bardzo wyraźnie zarysowuje się zależność pomiędzy średnią inteligencją, a takimi zachowaniami.

   A średnia inteligencja jest zależna od koloru skóry, przykro mi cię rozczarować.

  •  

   pokaż komentarz

   No tak, dlatego kilkaset lat temu w Europie, gdy prawo było w 100% związane z religią - palenie niewierzących było takie wspaniałe.

   @artpop: Ależ prawo wynikało z ich mentalności i nie miało wiele wspólnego z tym, co nakazywała religia - nie ma w żadnych nakazach religijnych palenia na stosie.
   Oczywiście nie neguję, że nauka kościoła była wykoślawiona dla partykularnych interesów, interpretowana jak w danej chwili było wygodnie itp.
   I dlatego w jakimś tam momencie powstała idea rozdziału państwa od kościoła i tak tez zrobiliśmy.

   Więc teraz w sumie nie widzę powodu, dlaczego trzeba obrażać symbole religijne akurat tej religii, która TERAZ jest pokojowa i nastawiona na koegzystencję?

   A jakoś tak nie ma odwagi na obrażenie symbolów religii, która teraz ma sporo wyznawców mocno radykalnych?

   napisałeś o III rzeszy - tam jak najbardziej była religia

   @artpop: Ale to nie była religia, tylko poglądy ludzi - nie zostało to nigdy skodyfikowane jako przepisy religijne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyb_pl: To lepiej przeczytaj biblię dokładniej, najlepiej wersje sprzed kilkuset lat.

   To poglądy ludzi nie są częścią religii? Są jak najbardziej. Manipulacja i pranie mózgu to główna cześć w religiach, a to w III rzeszy jak najbardziej było.

  •  
   s...m via iOS

   +5

   pokaż komentarz

   @artpop: walczą? Proszę cie xD

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: duzo osob cie wola to ja tez zawolam

  •  
   f......t

   -6

   pokaż komentarz

   @farmerjanek: zasadnicza różnica polega na tym, ze po protestach tych feministek nie trzeba remontować miasta. No i jako przypadkowy przechodzień wole sobie na cycki popatrzeć niż wyłapać w gębę od zamaskowanego kibola.

   Smiecham hardo z wykopkowego oburzenia, jakby ta forma protestu była niewiadomo jakim złem, gorszym od wyrwania ławek i drzewek z korzeniami xD

  •  
   f.........k

   -2

   pokaż komentarz

   @frogfoot: Ta forma protestu jest przejawem wyjątkowej hipokryzji i chamstwa, co do wyłapania w gębę od zamaskwanego kibola to jaką masz pewność czy to aby nie ktoś od krytyki politycznej?

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Kilkaset lat temu, to znaczy w którym wieku dokładnie jeszcze palono na stosach? I kto palił i ilu spalono? To pytanie retoryczne, bo ja znam odpowiedzi. Sam sobie odpowiedz i wyciągnij wnioski.

  •  
   N.....k

   +4

   pokaż komentarz

   @artpop: Tylko po co przy okazji cywilizowanego protestu muszą obrażać wartości innych ludzi?

   To lepiej przeczytaj biblię dokładniej, najlepiej wersje sprzed kilkuset lat.
   Pokaż tę wersję sprzed kilkuset lat, bo ja twierdzę, że nie ma takiej, która różniłaby się od dzisiejszej. Mówię oczywiście o oryginalnej wersji językowej. Akurat Biblia była przepisywana dość skrupulatnie.

  •  

   pokaż komentarz

   To lepiej przeczytaj biblię dokładniej, najlepiej wersje sprzed kilkuset lat.

   @artpop: A ty czytałeś? Bo jakoś tak wydaje mi się, że biblia byłą dosyć dokładnie przepisywana - interpretacje mogły być różne oczywiście, w miarę potrzeb politycznych danych czasów.

   To poglądy ludzi nie są częścią religii?

   Czyli jak ktoś ma jakieś poglądy, to ma też religię?
   No to religia jest wszystkim - i nawet komuniści są bardzo religijni, bo mają poglądy.
   A o ateistach nawet nie mówię - ci dopiero są religijni, bo często mają stanowcze poglądy....

  •  

   pokaż komentarz

   zasadnicza różnica polega na tym, ze po protestach tych feministek nie trzeba remontować miasta.

   @frogfoot: Gdyby tylko latały z gołymi cyckami wymalowanymi w jakieś hasła i wykrzykiwały jakieś okrzyki to nie ma sprawy.
   Tylko po kiego wafla obrażają symbole religijne? I to akurat tej religii, która teraz jest zwolennikiem pokoju i koegzystencji?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Słowa Bibli i teraz i kilkaset lat temu mówiły to samo i w żadnym wypadku nie nawołują do palenia na stosie KOGOKOLWIEK, NIGDY.
   Nie wiem jak można wypowiadać się nie mając pojęcia o czym się wypowiadasz - albo nie czytałeś, albo nie do końca rozumiesz co czytasz. Zgodnie z tym, ja nie wypowiadam się na temat przesłania koranu, bo go nie czytałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Laserade: Rozumiem, że protestować przeciwko totalitaryzmowi można tylko w Korei Północnej?

  •  

   pokaż komentarz

   @farmerjanek: @Laserade: @Cyb_pl: Te dziewczyny mają więcej odwagi niż wszyscy wykopowi husarze i internetowi obrońcy wiary razem wzięci. Groźni tylko zza klawiatury, albo w kilkusetosobowym tłumie, byście się obsrali jakbyście musieli bronić swoich poglądów w pojedynkę w prawdziwym świecie. Taka jest prawda i to głównie dlatego tak nienawidzicie tych dziewczyn a nie z powodu wielkiego szacunku dla wiary.

  •  

   pokaż komentarz

   @Laserade: Bardzo lubie take p%!$$?@enie. Ze niby nikt nie ma prawa krytykowac katolstwa bo nie krytykuje i nie atakuje islamu.

  •  
   W..........2

   0

   pokaż komentarz

   @Cyb_pl: Jeżeli terlikowski jest taki odważny, żeby mówić, że katolicyzm to zbawienie świata to niech wygłosi to w jakimś muzułmańskim kraju! Ha!

   Takie robienie k%#%y z logiki, typowe dla wykopków.

  •  

   pokaż komentarz

   @Twardy__twardziel: Najlepsza od nich ta Amina, co się odcięła już od femenu jako "islamofobicznego", poszła siedzieć za golasowanie na facebooku, potem pobiła ją rodzina, a teraz uciekła do Francji.

   Ponadto protestują jedynie przeciw muslimom ... w miejscach gdzie jest pełno policji, albo są starzy, najbardziej ucywilizowani (zjazd naukowy na rzecz dialogu między kulturami w Berlinie).

   A tak to protesty : Francja, przed ambasada tunezji (pelno policji, ani jednego muslina),

   W Tunezji, która nie dośc że jest "the country's longstanding image as secular and progressive", to jeszcze przed budynkiem sądu, gdzie też jest pełno policji.

   Nieźle.

   No i w Watykanie ... lawl ... To może ja pójdę protestować przeciwko muslinom ... ale nie przed meczetem, na jakiś rynku itp, tylko pod samym budynkiem policji, bo wiesz ... dzicz ....

   @marcin-: To urocze, bazując na lewackich STEREOTYPACH i UPRZEDZENIACH (z którymi lewactwo podobno walczy), zaliczasz mnie do "obrońców wiary". Dla twojej wiadomości - jestem ateistą.

   Co, wbrew stereotypowi do którego cię przyuczyła lewica ?
   Dobre jest też "groźi zza klawiatury".

   A one groźne tam gdzie jest masa policji i mają obstawę, a w więzieniu przecież nie będą trzymane, bo są kobietami (kobiety w praktycznie WSZYSTKICH krajach dostają niższe wyroki za te same wykroczenia/przestępstwa niż mężczyźni).

  •  

   pokaż komentarz

   Ponadto protestują jedynie przeciw muslimom ... w miejscach gdzie jest pełno policji, albo są starzy, najbardziej ucywilizowani (zjazd naukowy na rzecz dialogu między kulturami w Berlinie).

   @Laserade: Ty za to protestujesz na internetach i gówno z tego jest. Nie oceniaj Tunezyjki, bo była pod olbrzymią presją. Nakłamałeś o femenkach, że to niby nie protestują przeciw islamowi i wyszło na to że gówno wiesz, internetowy protestancie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Twardy__twardziel:

   A co, mam wyjść przed Sejm z innymi siedmioma wspaniałymi protestować przeciw VAT ?

   Bo takie są moje ideały. Problem w tym, że nikt się tym nie przejmie.
   A jak pokażę pitola, "bo to moja ekspresja", żeby zwrócić na siebie uwage itp, to wszyscy stwierdzą, że jestem pojebany.

   Cóż, kobietom wolno więcej i ich nagość jest bardziej szanowana. Dyskryminacja.

   Ale ogólnie faktycznie, nie wiedziałem, że protestują przeciw islamowi, doceniam je za to.

   Jednak trochę żałosnym jest, że przeciw katolicyzmowi protestują w środku Watykanu, bo wiedzą że cywilizowani biali ludzie im nic nie zrobią, a przeciw islamowi w miejsach otoczonych policją i mediami ... gdzie też im nic nie zrobią, ale nie ze względu na ludzi, a środki bezpieczeństwa.

   Ponadto nie krępują się skrajnie obrażać katolików i ich symboli, podczas gdy wobec muzułmanów nie protestują przeciw islamowi ... tylko przeciw uwięzieniu ich towarzyszki.

   Protestują jedynie przeciw jihadowi, isis i pojmaniu tej Aminy. Nie przeciw islamowi samemu w sobie, tak jak katolicyzmowi samemu w sobie. Drobna różnica. I nie przeciw islamowi w Mecce, tylko przeciw katolicyzmowi w Watykanie. Przecież w tej Mecce by je rozszarpali.
   Żeby się nie pomylić, chciałem sprawdzić to, ale oto co pokazuje google jak wpiszę "femen against islam":

   Pozostałe nie mieszczące się wyniki to :

   pokaż spoiler Dziwisz się, że o tym nie wiedziałem / nie mogłem znaleźć informacji ?


   pokaż spoiler Chyba muzułmanki nie podzielają ogólnie ich zdania. Co więcej wytoczyły przeciw nim rasistowską kampanię ... LAWL ...


   Zauważ, cała strona wyników i nic o ich akcji - wszystko o muzułmankach będących PRZECIW femenowi.

   źródło: feme.png

  •  

   pokaż komentarz

   @farmerjanek: wujek Vlad z Rosji wiedział co zrobić z feministkami po pewnym incydencie

   GIF

   źródło: putin-reaction-face.gif (2.73MB)

  •  

   pokaż komentarz

   @farmerjanek: wujek Vlad z Rosji wiedział co zrobić z feministkami po pewnym incydencie

   GIF

   źródło: putin-reaction-face.gif (2.73MB)

  •  
   g..s

   +8

   pokaż komentarz

   Gdyby Watykan postępował zgodnie z biblią to mogliby je spalić na środku tego placu (co jeszcze nie tak dawno chętnie robili).

   @artpop: Serio? Możesz mi pokazać choć jeden cytat z Biblii, który pozwoliłby na to chrześcijanom? Od razu tylko dodam, że Prawo Starego Testamentu chrześcijan nie obowiązuje.

  •  

   pokaż komentarz

   Chyba muzułmanki nie podzielają ogólnie ich zdania. Co więcej wytoczyły przeciw nim rasistowską kampanię ... LAWL ...

   @Laserade: W Polsce lub innych krajach zdominowanych przez religię również są tępe dzidy walczące przeciw kobietom. Są takie, które nawet popierają korwina krula i knp chociaż wydawałoby się że poglądy samców z tejże szemranej organizacji całkowicie dyskwalifikują ją w oczach kobiet.

   Na początku XX wieku, gdy lewica i sufrażystki walczyły o prawa kobiet nawet do głosu!, równiez były tępe dzidy, które występowały przeciw nim (antysufrażystki). Wniosek z tego taki, że zawsze znajdą się pożyteczne idiotki. Tym niemniej Femen jest odważny i robi swoje akcje, być może kontrowersyjnie, jednak na tyle skutecznie, że są one na ustach wszystkich. Więc może wreszcie odszczekasz to, że niby nie walczyły z islamem?

  •  

   pokaż komentarz

   @PapaSar: On nie tylko to wiedział. Faktycznie masz fajnego idola.

  •  

   pokaż komentarz

   @Banri: tak źle, tak niedobrze. Ktoś pokazał że protestują przeciwko Islamowi, to że nie idą na hardkora i nie protestują w Iranie.

   Z jednej strony głupie te protesty, a z drugiej to teraz nie rozumiem twojej argumentacji.

  •  
   f.........k

   +2

   pokaż komentarz

   @PapaSar: W ich przypadku to trudno o jakieś inne rozwiązanie niż ujawnienie prawdy o ich prawdziwych motywach, (mamona przed wszystkim)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Twardy__twardziel:

   Protestują jedynie przeciw jihadowi, isis i pojmaniu tej Aminy. Nie przeciw islamowi samemu w sobie, tak jak katolicyzmowi samemu w sobie. Drobna różnica. I nie przeciw islamowi w Mecce, tylko przeciw katolicyzmowi w Watykanie.

   Ponadto sam sobie przeczysz, z jednej strony masz wielkie pretensje, że nie wiedziałem że "walczą", a z drugiej piszesz

   być może kontrowersyjnie, jednak na tyle skutecznie, że są one na ustach wszystkich

   To sobie wzajemnie przeczy. Dwójmyślenie motzno.

   I nie walczą przeciw islamowi, tylko przeciwko jihadowi i skarajnym islamistom jak isis.
   To DUŻA różnica, bo to jakby walczyły przeciw księżom, ale nie przeciw katolicyzmowi. A jednak walczą bezpośrednio z katolicyzmem.

   A sufrażystki nie mają naprawdę niewiele wspólnego z drugą i trzecią falą feminizmu.

   Lepiej ty odszczekaj, że kłamiesz jakoby walczyły z islamem, a nie fundamentalnymi radykałami z isis.

   Ponadto jest o nich na tyle "głośno", że jak widzisz po screenie ledwie idzie znaleźć informacje o nich w przeciwieństwie do informacji kobiet muzułmańskich PRZECIWKO nim. Mimo wpisania bardzo wyraźnego i jednoznacznego hasła.

  •  

   pokaż komentarz

   @Laserade: Nie ma tu żadnego przeczenia. Są na ustach wszystkich, tylko niektórzy prawaccy bezmózgowi hejterzy nie są w stanie nawet założyć, że Femen może mieć rację i protestować w słusznym celu. Hasło: Femen = piana na pysku.

   I nie walczą przeciw islamowi, tylko przeciwko jihadowi i skarajnym islamistom jak isis.

   http://www.dailymail.co.uk/news/article-2586403/Troupe-topless-Femen-protesters-dragged-kicking-screaming-Berlins-Islamic-Week-meeting-covering-anti-Islam-messages.html

   Znowu chrzanisz od rzeczy. Odszczekujesz czy nie?

   A sufrażystki nie mają naprawdę niewiele wspólnego z drugą i trzecią falą feminizmu.

   Jak nie mają wspólnego? W ich czasach wywalczyły to, co było do wywalczenia. Femenki nie będą walczyć o prawo głosu, bo je mają. Będą więc np walczyć z religią, bo sprowadza kobiety do roli służących.

  •  
   2.........e

   -2

   pokaż komentarz

   @frogfoot: a poprawnie nazywani są nacjonalistami

  •  

   pokaż komentarz

   @Twardy__twardziel:

   Hahahaa, widzę że zaklinasz rzeczywistość.

   Gdzie tam jest jakiekolwiek hasło przeciw islamowi ?

   Na spotkaniu dot. debaty RÓŻNYCH religii mają "stop religious oppresion" (bo jak wiemy islam na debacie między-religijnej to jedyna religia), oraz fuck sharia (szariat jest tylko w SKRAJNIE islamistycznych radykalno-fundamentalistycznych).

   Czyli to potwierdza to co JA mówiłem.

   I jeszcze twoje radosne popierdywanie "odszczekaj, odszczekaj". Kłamiesz w żywe oczy i "odszczekaj".

   To tak bardzo lewackie ...

   Szariat = islam ? No nie bardzo. Czemu w większości krajów, gdzie panuje islam nie ma szariatu ? Może dlatego, że to nie to samo ?

   Szariat to wyznacznik PRAWA w krajach skrajnie islamistycznych.

   Ale jak widzę, jesteś takim specem, ze nie odróżniasz islamizmu od islamu ?

   Masz ignorancie, poczytaj:

   Islamizm – ideologia polityczna wywiedziona z fundamentalizmu islamskiego. W islamizmie islam jest traktowany nie tylko jako religia, ale i jako całościowy system polityczny, który regulować powinien prawne, gospodarcze i społeczne aspekty funkcjonowania państwa w oparciu o literalną interpretację Koranu i hadisów. Celem islamizmu jest wprowadzenie państwa wyznaniowego, rządzonego zgodnie z zasadami prawa religijnego – szariatu.

   A TERAZ ODSZCZEKAJ SWOJE KŁAMSTWA.

   Nie protestują przwciw islamowi.
   No ale dalej, dostarcz więcej dowodów na to, że ja mam rację.

  •  
   a................e via Android

   0

   pokaż komentarz

   @artpop: ja p@?%??@e jakie paskudy. Od razu widać że feministki

  •  

   pokaż komentarz

   Nie, bo to będzie islamofobia, faszyzm i nietolerancja.

   @Laserade: Warto dodać, że bogobojny islamista, za podobną profanację dokonaną na islamie up@!!?!?ił by takiej feministce cycki, wepchnął jej je w tyłek, a następnie obciął by delikwentce głowę.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby Watykan postępował zgodnie z biblią to mogliby je spalić na środku tego placu (co jeszcze nie tak dawno chętnie robili).

   @artpop: Serio? Możesz mi pokazać choć jeden cytat z Biblii, który pozwoliłby na to chrześcijanom? Od razu tylko dodam, że Prawo Starego Testamentu chrześcijan nie obowiązuje.

   @gnus: Teraz nie, ale wcześniej jak najbardziej tak. Juz nie mówiąc, że chrześcijanie pisząc o homoseksualizmie powołują się na cytaty ze starego testamentu.

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: ja p%$#!!%e jakie paskudy. Od razu widać że feministki

   @afraid_of_everyone: A co w nich paskudnego? Normalne kobiety.

  •  
   g..s

   0

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  
   g..s

   0

   pokaż komentarz

   @artpop:

   Teraz nie, ale wcześniej jak najbardziej tak.

   To akurat prawda. Z tym, że "wcześniej" oznacza "ponad dwa tysiące lat temu". :>

   Juz nie mówiąc, że chrześcijanie pisząc o homoseksualizmie powołują się na cytaty ze starego testamentu.

   Nowy Testament również traktuje o stosunkach homoseksualnych jako o grzechu, więc powoływanie się na Stary Testament błędem nie jest. Polecam lekturę 1 Kor 6,9-11; 1 Tm 1,9; Rz 1,18-28 oraz Jud 7.

   pokaż spoiler Wciąż czekam na adekwatny cytat z Twojej strony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Laserade: Sądząc po poście, jesteś zwykłym doopkiem a nie ateistą.

  •  

   pokaż komentarz

   @ffatman:

   hate moar.

   Jak wiemy lewacko rozumiana "tolerancja" polega na nienawiści do osób, które mają odmienne poglądy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Laserade: Nadal jesteś zwykłym doopkiem a nie ateistą, a poglądów nie masz żadnych. Gdybyś był ateistą, nie pisałbyś takich bzdetnych postów, jakie piszesz..

  •  

   pokaż komentarz

   @ffatman: Tak, "gdybyś był".

   Przepraszam, że wyłamuje się z lewackiego stereotypu do wierzenia w który wytresowała cię lewica.
   Postaram się od teraz być zgodnym ze stereotypami, bo to niemożliwe, żeby było inaczej.

   Nie jesteś pierwszym lewakiem zaślepionym lewackimi stereotypami i uprzedzeniami.

   Wytykam jedynie hipokryzję lewactwa w aspekcie gnojenia katolicyzmu. Samego w sobie katolicyzmu nie bronię.

  •  

   pokaż komentarz

   @Laserade: Lewacki-srelacki. Płaciłem składki w UPR-ze, kiedy ty na ptaki mówiłeś ptapty a na chleb bep, więc mam prawackie uprzedzenia w stosunku do prawicznych ateistów.

  •  

   pokaż komentarz

   @ffatman:

   Twierdzisz, że popierasz / popierałeś ideę libertariańską, a dziwi cię, że ktoś może mieć przekonania prawicowe, ale brak wierzeń religijnych ?

   Dość ironiczne.
   Ale obrażaj dalej.

 •  

  pokaż komentarz

  Warto przypomnieć, że dostawały kasę dopóki walczyły o swoje "racje" w odpowiednich miejscach:

  źródło: dnodna.png

 •  

  pokaż komentarz

  Przybyłem tu by @artpop mógł również mi odpisać, że religia to zło, niezależnie jaka..

 •  

  pokaż komentarz

  koran niech se wetkną ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  
  b..............9

  +16

  pokaż komentarz

  Taa...wtykanie krzyża do dupy na pewno nikogo nie obraża...

Dodany przez:

avatar HomofobicalEuphoria dołączył
523 wykopali 105 zakopali 26.3 tys. wyświetleń