•  

  pokaż komentarz

  Używam tego szajzu od sporego czasu. Kiedy internet rozłączał wystarczyło zastosować kilka trików czy mały program który automatycznie połączał mnie w przypadku zerwania połączenia. Kiedy wprowadzili chorą kapczę od razu widać było że to zagranie pod coś większego - wprowadzono bo użytkownicy KORZYSTALI W NIEZGODZIE Z PRZEZNACZENIEM? A niby jak mam korzystać z internetu w niezgodzie z jego przeznaczeniem? Te marne 50kbps leci tu prawie ciągiem, nawet jak się przegląda fejsa czy wykop czy jakąkolwiek stronę, nawet mail. To powinni zagwarantować oni, a nie tłumaczyć się, że za dużo użytkowników korzysta, nadużywa bo to jest gówno prawda - prędkość 50kbps nie jest obciążeniem dla żadnego łącza, ludzie na mobilnych jadą, PLAY ma darmowe nocki, Orange wprowadziło Internet za grosze - na prędkość te dziesiątki tysięcy osób korzystających z tego nie narzekają.

  A teraz najważniejsza teza obalona. Aero2 niby miało chronić przed ludźmi, którzy korzystają w niezgodzie z przeznaczeniem, tak? I zagwarantować szybkość i stabilność połączenia? To gówno im się udało. Średnia prędkość między 18 a 21 to jakieś 30-40kbps, czasem nie idzie się nawet połączyć, bo mieli dobrych kilka minut zanim połączy. A teraz jak jeszcze dowalą te frajerskie pakiety, to debile, którzy nie zrobili podstawowego researchu zapłacą za nie - no i zaczną pobierać, notabene obciążając sieć jeszcze bardziej.

  I nie mówcie proszę o tym że "bezpłatny internet ciulu, nie narzekaj" ... jeśli produkt jest za darmo to oznacza to, że ty jesteś produktem. W tym wypadku Solorz ma za to pasmo na wyłączność, tańszą budowę nadajników, które potem może odsprzedać.

  Gdyby to była oferta w stylu - 10zł za 30 dni bez captchy i rozłączania to byłoby spoko. 15zł za 30 dni 10GB w prędkości 1MBps to byłoby zajebiście spoko. Ale to co odj!??li teraz to śmiech na sali... większy śmiech z ludzi, którzy kupią tenże gówniany pakiet.

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli rozumiem że za 5 zł mam pakiet 3gb bez przerywania transmisji? Jeszcze jak by prędkość podwyższyli to można by się zastanawiać.

  A swoją drogą to zgodne z regulaminem? Ktoś się zna i mógłby powiedzieć?

 •  

  pokaż komentarz

  Równie dobrze można kupić sobie internet mobilny prepaid od jakiejś sieci telefonicznej - przynajmniej prędkość będzie większa

 •  

  pokaż komentarz

  Jaki jest sens kupowania 5 GB za 10 zł skoro za to samo 10 zł można mieć 6 GB??? :) Co za janusze...

  •  

   pokaż komentarz

   @Bartholomew: te Janusze wykminiły, że jak zrobią dużą cenę, to nikt się tego nie czepnie i w 2019 dostaną jakieś 114 stacji BTS na Podkarpaciu za 0 koszty utrzymania i 50% ceny rynkowej. W 2019 odsprzedadzą to jakiemuś operatorowi i wszyscy będą zadowoleni z UE na czele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Da się to jakoś zgłosić i tych gnoi udupić za takie akcje?