•  
  k...o

  +120

  pokaż komentarz

  Przemysław Wipler, wybrany głosami 4516 warszawiaków, który także wykazał, że w ciągu 26 miesięcy przejechał pełniąc obowiązki poselskie prawie 90 tysięcy kilometrów. Kosztowało to ponad75 tysięcy złotych
  To tyle co sikorski przez 7lat. Ale na niego hejtu nie będzie bo to ulubieniec wykopków, przyznam sam go popieram ale w sumie z tego co zytam i widzę to tam każdy jeden jest zakłamanym kutasem co ciągnie do siebie nigdy od siebie

  •  

   pokaż komentarz

   @konoo: Jak już trafiłeś do polityki to znaczy, że czysty nie jesteś...

  •  

   pokaż komentarz

   @konoo: Przemysław Wipler Grzesiek, dzięki! W poniedziałek dopiero będzie filmik na ten temat (pracownik co go miał skręcić poszedł na urlop...). W skrócie: jak poseł miałem w 3 lata ponad 200 spotkań otwartych w całej Polsce )w 75. miejscowościach...) i przejechałem jakieś 150 tysięcy kilometrów. Jeden samochód zajechałem całkiem, drugi dobijam. Do tego dodajcie spotkania zamknięte, dojazdy np. do telewizji etc. Jeśli chodzi o taksówki - to korzystali z nich przede wszystkich moi pracownicy i współpracownicy. Te kwoty na Warszawę i na liczbę pracowników są naprawdę niewielkie. PS. Za parkowanie samochodu pod biurem poselskim (miejski system płatnego parkowania...) po tym jak mocno ograniczyłem taksówki płacę ok. 700 złotych miesięcznie. 34 złote za dzień roboczy...

  •  

   pokaż komentarz

   @konoo: dzisiaj to jakiś dzień zagłady dla wykopków, Korwina córka przyłapana na kradzieży, sam Korwin fałszuje wpisy sądowe, a teraz nawet Wipler!

  •  
   a...........b

   -1

   pokaż komentarz

   Dlaczego mnie nie dziwi że Wipler wyssał kilometrówke do ostatniego grosza.

   Pewnie dlatego, że na pierwszy rzut oka, jest to człowiek niepijący oraz uczciwy.

  •  

   pokaż komentarz

   Przemysław Wipler, wybrany głosami 4516 warszawiaków, który także wykazał, że w ciągu 26 miesięcy przejechał pełniąc obowiązki poselskie prawie 90 tysięcy kilometrów. Kosztowało to ponad75 tysięcy złotych

   @konoo: Pewnie jechał z Warszawy do Sejmu przez Helsinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @konoo: Sikorski jest z Bydgoszczy więc ma jakieś 300 km do domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @konoo: Przecież nikogo tutaj nie boli, że jeżdżą. Problem raczej, że biorą kasę i nie jeżdżą.

  •  

   pokaż komentarz

   @konoo: 75000 PLN. W wyborach do Europarlamentu KNP dostała 505000 głosów. Oznacza to, że statystycznie jeden wyborca KNP zapłacił za jazdę Wiplera 15 groszy. Fajnie by jednak było, gdyby ten wyborca mógł zapłacić to wprost, z pieniędzy zaoszczędzonych dzięki obniżce podatków, która nastąpiłaby m.in. po zlikwidowaniu finansowania partii politycznych. Bo teraz, oprócz 15 groszy na Wiplera, zapłaciliśmy jeszcze kilkanaście zeta na PO, PIS, SLD, PSL.

  •  

   pokaż komentarz

   @mateusza: Czyli co, brał udział w kampanii wyborczej do europarlamentu, którą sponsorował z budżetu poselskiego, a nie ze środków na kampanię? Po pierwsze to nieetyczne, po drugie łamie przepisy związane z finansowaniem kampanii.

   Moim zdaniem wyciąganie posłom wydatków na przejazdy to głupota - im więcej mają kontaktów z wyborcami tym lepiej, niech podróżują, jeżeli rzeczywiście podróże związane są z ich pracą poselską (co innego, gdy deklarują wyjazd, a nie jadą lub lecą znacznie taniej, jak Hoffman).

   W tej sytuacji akurat jedyne co mi się nie podoba, to hipokryzja Wiplera, sam ogłosił się "czysty jak łza" i krytykował innych, a tu po prostu brał pieniądze dokładnie za to samo tylko z innego źródła. Hipokryta i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @HumanGenome: był w Suwałkach, ale do lubuskiego nawet nie zawitał. Nieładnie panie!

  •  

   pokaż komentarz

   Korwina córka przyłapana na kradzieży, sam Korwin fałszuje wpisy sądowe, a teraz nawet Wipler!

   @motorniczy:
   Nie bardzo rozumiem, co córka Korwina ma wspólnego z poglądami, programem i działaniami samego Korwina. Bart i ojciec Michnika to komunistyczni zbrodniarze, a jakoś w mediach się mu tego nie wytyka. A ojciec ma jednak więcej wpływu na światopogląd i osobowość człowieka niż córka.

   A Wiplerowi póki co nie udowodniono żadnego przestępstwa, oszustwa ani kłamstwa. W agresywne zachowanie w stosunku do policjantów też próbowali go zrobić, ale nagrania dziwnym trafem zaginęły. Później się "odnalazły" i okazało się, że to były oszczerstwa i kłamstwa. Podejrzewam, że tu jest podobnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli co, brał udział w kampanii wyborczej do europarlamentu, którą sponsorował z budżetu poselskiego, a nie ze środków na kampanię?

   @dontonek: Tak, zwłaszcza że do partii zapisał na 2 czy 3 dni przed wyborami do PE :)

   W tej sytuacji akurat jedyne co mi się nie podoba, to hipokryzja Wiplera, sam ogłosił się "czysty jak łza" i krytykował innych,

   @dontonek: Bo nie brał kasy za wyjazdy zagraniczne, nawet raz poleciał za swoje. Wtedy akcja dotyczyła zagranicznych wojaży. Oczywiście niektórym jest wygodniej o tym nie pamiętać i grzmieć :)

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: A co za różnica, czy biorę kasę na wyjazdy krajowe związane z wykonywaną funkcją posła, czy wyjazdy zagraniczne związane z wykonywaną funkcją posła? Jaka jest jakościowa różnica między tymi wyjazdami - i tu i tu wykonuję funkcje związane ze swoją pracą, więc po co takie dzielenie? Krytykujmy, jeżeli poseł oszukuje przy tych wyjazdach, ale i tych i tych, nie krytykujmy, jeżeli rzeczywiście wyjazdy związane są z jego pracą, ale i tych i tych.

   Wipler krytykował pobieranie kasy na podróże związane z wykonywaną funkcją, a sam to na bardzo dużą skalę, większą niż właściwie każdy poseł z jego okręgu.

  •  

   pokaż komentarz

   Panie Wipler może pan przemówi, nagle nie ma pana na wykopie???

  •  

   pokaż komentarz

   A co za różnica

   @dontonek: ano taka różnica, że powiedział, że nie wydał złotówki na zagraniczne wojaże.

   Jazdę służbowo swoim autem po Polsce, za co dostaje ryczałt kilometrowy odmawiać mu może tylko przygłup. Poseł nei ma siedzieć na dupie i świat z gazet albo tvnu poznawac, tylko ma wiedzieć co się dzieje w jego okręgu, wojewódzwie i kraju. Ma mieć kontakt z ludźmi i ew. reagować jesli ma sygnały o nieprawidłowościach.

   Naprawdę chcesz, żeby posłowie nie spotykali się z ludźmi? Mają być oderwani od rzeczywistości jak pani Mucha ostatnio? O to ci chodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @dontonek: Chyba nie rozumiesz różnicy między zarzutami wobec Sikorskiego i Wiplera. Wipler jak na razie wynika z kontekstu nabił kilometrówkę wykonujac obowiazki poselskie. Sikorski nabił ja majac do dyspozycji pojazdy BORu (przy czym w Borze twierdza że nie było przypadku żeby jechał gdzieś samodzielnie) i stwierdził że robił to ramach kampanii wyborczej (nielegalne)

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, podsumuję Ci:

   1. Uważam, że krytykowanie posłów za wydawanie pieniędzy na podróże związane ze sprawowaną funkcją jest niewłaściwe, bez różnicy czy to podróże zagraniczne, czy krajowe.
   2. Krytykuję posłów, którzy pobierają pieniądze na podróże i przy tym oszukują, bez związku czy podróż krajowa czy zagraniczna.
   3. Krytykuję Wiplera, bo skrytykował osoby pobierające pieniądze na wyjazdy zagraniczne, chwaląc się, że jego na liście nie ma (czyli bycie na liście pobierających jest niewłaściwe), a robił dokładnie to samo w skali krajowe. Hipokryzja bo nie ma różnicy między krajowymi i zagranicznymi podróżami posłów, o ile podróżują w sprawach związanych z wykonywaną funkcją. On nie wiadomo na jakiej podstawie stwierdził, że dużo podróży zagranicznych be, a dużo podróży krajowych cacy - a nie ma różnicy, jeżeli rzeczywiście podróże dotyczą pracy posła.

  •  

   pokaż komentarz

   @konoo: w końcu wykopki zaczynają rozumieć, że wipler to zły koń. już wolę korwina z tymi jego chamskimi i szowinistycznymi komentarzami od wiplera.

  •  

   pokaż komentarz

   a robił dokładnie to samo w skali krajowe

   @dontonek: Dla mnie w ogóle jest zaskoczeniem , że ktoś moze o to robić raban. O ile uważam, że większosć tych zagranicznych wojaży jest nikomu do niczego nie potrzebna, tak jeszcze bardziej uważam, że poseł powinien być aktywny, spotykać się z ludźmi, uczestniczyć w spotkaniach i jeździć po Polsce. I tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: Ale ja nie "robię rabanu" o jego podróże, patrz punkt pierwszy. "Robię raban" o jego hipokryzję, a do tego, że wydawał pieniądze na podróże pretensji nie mam, zakładam, że rzeczywiście wykonywał obowiązki posła i dla mnie wysokie wydatki na ten cel są lepsze, niż brak wydatków. Nie podoba mi się jego hipokryzja po prostu.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie podoba mi się jego hipokryzja po prostu.

   @dontonek: Jaka u licha hipokryzja. Na tapecie były wyjazdy zagraniczne, wiec powiedział że na nie nie wziął ani złotówki.
   Wg ciebie przy tej okazji powinien zrobić zestawienie wszystkich swoich wydatków i przy okazji też prywatnych czy co?

  •  

   pokaż komentarz

   przejechałem jakieś 150 tysięcy kilometrów. Jeden samochód zajechałem całkiem, drugi dobijam.

   @Wandal21: Kurcze biedak skoro musi jeździć samochodami, które 75 tys km nie przeżyją.

 •  
  w.....r

  +77

  pokaż komentarz

  Artykuł docenia ryżego c?!@% za to, że nie korzystał z taksówki za pieniądze podatników. Nie, sk?@!ysyn korzystał z prywatnego odrzutowca.

 •  

  pokaż komentarz

  p$?@@%?enie malutkich. Sam prowadzę firmę, trasy JG, WR, WAW, KAT robię kilka/kilkanaście razy w tygodniu. Zwykłe spotkania biz. Narypałem w rok 97kkm. W dwa lata tyle najechać to nie jest jakiś hiperwyczyn.

  Panowie ustawiają się pod wybory za rok i robią czystki w szeregach, ale Janusze k!?#a będą przeżywać 3k delegacji przez 6 mcy. Oto właśnie lemingi chodzi.

 •  

  pokaż komentarz

  poselski ping-pong kilometrówkami trwa w najlepsze i do nierozliczonych wcześniejszych afer dokładane są następne, celem(chyba)zamaskowania poprzednich byle tylko odsunąć odium kłamcy od siebie i obrzucić gównem kogokolwiek krzycząc"on też jest ubabrany w gównie!"

  •  

   pokaż komentarz

   Wipler niestety tylko wicemistrzem. ...ale o mały włos.
   Wśród bukmacharów jest jednak faworytem do mistrzostwa za rok. Sam też w wywiadzie powiedział, że jest w szczytowej formie i za rok sięgnie po złoto.
   Gratulujemy Pszemkowi srebrnego medalu i kibicujmy w kolejnych mistrzostwach.

  •  

   pokaż komentarz

   @qupi: co ty gadasz?

   Przemysław Wipler, wybrany głosami 4516 warszawiaków, który także wykazał, że w ciągu 26 miesięcy przejechał pełniąc obowiązki poselskie prawie 90 tysięcy kilometrów. Kosztowało to ponad75 tysięcy złotych
   To tyle co sikorski przez 7lat.

 •  

  pokaż komentarz

  Podobnie znany głównie z "Bitwy pod Enklawą" poseł Przemysław Wipler, wybrany głosami 4516 warszawiaków, który także wykazał, że w ciągu 26 miesięcy przejechał pełniąc obowiązki poselskie prawie 90 tysięcy kilometrów. Kosztowało to ponad 75 tysięcy złotych.
  Chamskie o zbyteczne w tym temacie nawiązanie do pobicia Wiplera przez policjantów, w dodatku głupio i kłamliwie nazwane "bitwą". Wipler chyba stał się zbyt popularny i media szukają powodów, żeby go oczernić. Nawet tak durnych jak ilość przejechanych kilometrów.