•  

  pokaż komentarz

  "prezes domaga się zawszenia pewnych czynników płacowych na parę lat" kuwra nie mogę. Macie zagwarantowaną pracę i płacę, liderzy związkowi wracają do swojej "pracy" i jeszcze wam mało ? Kto ma wam ciągle dokładać ? Wszystkie roszczenia górników to dodatkowe 30 mld zł. Skąd ma być ta kasa ? Ceny węgla na świecie spadają a wy chcecie więcej zarobić ? Ogarnijcie się komuna, się już dawno skończyła. Sklepy górnicze i podobne splendory to już przeszłość.

  •  

   pokaż komentarz

   @zimnylehc: Niech ci prezesi sobie wypłaty i premie obniżą a nie zwykłym robolom

  •  

   pokaż komentarz

   @zimnylehc: Oglądałeś film? Spółka 3 lata temu była prywatyzowana i nie za marne grosze, a za kilka miliardów złotych. Kaski nie ma, a teraz trzeba kopalnię inwestować miliardy złotych w wydobycie. Dodatkowo prezes po prywatyzacji wraz z radą nadzorczą podnieśli sobie kilka razy wynagrodzenia. Obejrzyj film, bo nie masz zielonego pojęcia w tej kwestii a się mundrzysz.
   Oni mają zbyt na węgiel, bo sprzedają WĘGIEL KOKSUJĄCY. Związkowiec mówi o warunkach pracy. Że skoro w JSW się ich nie przestrzega, to co ma być w tych mniejszych, śmiesznych spółeczkach?
   Tak, więc obejrzyj film, a dopiero potem zabieraj głos.