...
 •  

  pokaż komentarz

  Film byłby dobry jakieś 10 lat temu, a teraz...kto tego nie robił?I co w tym takiego strasznego?

 •  

  pokaż komentarz

  http://www.youtube.com/watch?v=Rho0UfVb2DE&eurl=

  Jak można w czymś takim wystąpić... Co oni kiedyś dzieciom powiedzą...

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli on dalej będzie tak mylił te dziurki, to raczej na dzieci się nie doczeka.

  •  

   pokaż komentarz

   Franek, czy ty czasem robisz to ze swoją żoną w tą drugą dziurkę?
   - No co ty! Żeby w ciążę zaszła?

  •  

   pokaż komentarz

   Podejrzewam że wielu ludziom się to nie spodoba, ale coś takiego jest obce prawdziwej miłości, to są brudne, zwodnicze żądze, wynaturzone świństwo, zboczona perwersja i uwłaczanie przyzwoitości.

  •  

   pokaż komentarz

   jak możesz tak mówić o miłości do niewidzialnego przyjaciela?

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc
   1)sądzę, że powiedzą jak się kiedyś świetnie bawili i jakie pamiątki mają w postaci chociażby tego wideo.
   2)zdefiniuj "prawdziwa miłość"
   3)pogadaj z Renią, czy też nie chciała by od tyłu ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Pan 1plastyc wyrasta nam na naczelnego krzyżowca wykopu...

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tylko tłumaczę. Kilkanaście antyklerykalnych bzdetów na stronie głównej w miesiącu to jest praktycznie norma- miejcie chociaż trochę obiektywizmu.
   A słyszeliście kiedyś o problemach z "nietrzymaniem"?
   http://www.youtube.com/watch?v=RSqI-DWOlHI

  •  

   pokaż komentarz

   Zwieracz - jak każdy mięsień - regeneruje się. Nietrzymanie kału związane z seksem analnym to mit.

  •  

   pokaż komentarz

   1) Puściłem ten kawałek dla kumpla, który jest całkowicie na bakier z angielskiego (nic nie kuma). Strasznie mu się to spodobało. Podesłał swojej dziewczynie... Czekam na efekty :D

   2) Koleżanka kiedyś powiedziała dwa teksty: "Anal jest fajny, dopóki to ty jesteś z tyłu..."
   "To było ohydne jak branie z pupy do buzi..."

  •  

   pokaż komentarz

   Jakoś proktolog widzi uszkodzenia po takim stosunku. Do tego dochodzi np. zapalenie, pęknięcie i krwawienie hemoroidów.

  •  

   pokaż komentarz

   1plastyc - może nie zabrzmi to zbyt przyjemnie, ale - ile klocków objętościowo podobnych do męskiego przyrodzenia w życiu zrobiłeś? I co - masz jakieś problemy z "nietrzymaniem" ;) ? Wszystko jest dla ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Odchody mają inną strukturę, wydalanie jest pozbawione ruchów frykcyjnych.

  •  

   pokaż komentarz

   "(...) to są brudne, zwodnicze żądze, wynaturzone świństwo, zboczona perwersja i uwłaczanie przyzwoitości. "

   Od tej pory 1plastyc jawi mi się (i nie chodzi tu o treść - każdy ma własne zdanie - a sam dobór słów, epitetów, określeń!) jako jednoosobowy, fenomenalny, auto-prześmiewczy, religijny sitcom :D

  •  

   pokaż komentarz

   Tu nie chodzi tylko o religię ale o przyzwoitość i zdrowy rozsądek.
   Co do rzekomego sitcomu: http://www.wykop.pl/ramka/86470/img-cala-prawda-o-ateizmie-tylko-dla-wierzacych-iq-110

  •  

   pokaż komentarz

   Oj plastyc po prostu jest jednym z tych "antygejów", którzy skrycie lubią patrzeć na chłopców :)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli obracasz się w takim środowisku to współczuję.

  •  

   pokaż komentarz

   a ja wam powiem, że tylko jeśli dwie osoby się na to zgadzają to nie ma w tym nic złego, w ogóle we wzajemnym dawaniu sobie przyjemności gdy ludzie sie kochają nie widze żadnego występku przeciwko człowieczeństwu, ale filozofem nie jestem.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc: jezeli pojmujesz ateizm tak ja na tym obrazku ktory podeslales, to nie tylko jestes religijnym d%$#$em ale i kompletnym idiota. ateizm nie polega na wierze w NIC tylko na nie wierze w czary takie jak to ze facet z broda robil cuda, kosmiczna brodata sila o imieniu bog stworzyl swiat a tak na prawde zrodzilisimy sie z widzimisie jakiegos bozka 6000 lat temu. Ateizm nie odpowiada na wszystkie pytania bo sie NIE DA. Ale nauka dokladnie tlumaczy jak powstal wszechswiat, planety, ludzie. I to wszystko w przeciwienstwie do wiary w czary (religia) - trzyma sie kupy. Nie zdziwilbym sie gdybys za chwile okazal sie kreacjonista, gdzie watykan uznal juz ten pomysl za glupi i zgodzil sie z badaniami Darwina.

  •  

   pokaż komentarz

   To jest bardzo interesujące jak obrońcy moralności się zapalają kiedy pojawia się właśnie temat seksu analnego i z jaką pasją wnikają w anatomiczno fizjologiczne detale. Ja nie wiem o czym to świadczy, bo nie jestem specjalistą, ale to jest ewidentnie jakiś problem z samym sobą.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie- nauka tłumaczy niedokładnie, ostatnio zaprzeczono teorii Wielkiego Wybuchu. Wielu ludzi podających się za ateistów z pełną powagą twierdzi, że Boga rzekomo nie ma. Definicja ateizmu (Wikipedia):
   "Ateizm – odrzucenie teizmu[1] lub stanowisko, że bóstwa nie istnieją[2]. W najszerszym znaczeniu jest to brak wiary w istnienie bóstw[3]. Słowo ateizm pochodzi od greckiego ἄθεος – ἀ- (a-, “nie”) + θεός (theos, “bóg”)". "W odniesieniu do zakresu odrzucanych zjawisk, ateizm może przeciwstawiać się wszystkiemu od istnienia bóstwa, po istnienie jakichkolwiek koncepcji natury duchowej, nadprzyrodzonej lub transendentalnej".

   Logika: coś nie powstaje z niczego, musi istnieć jakaś pierwotna przyczyna powołująca cokolwiek do bytu, która pozostaje poza wszystkim. No chyba że usiłujesz dowieść, że coś powstało z niczego.

   Jestem przeciwko zaprzeczaniu naturze i taplaniu się w brudzie- z kim tutaj jest coś nie tak?

  •  

   pokaż komentarz

   @prusi - W pełni się zgadzam z tym co piszesz. Jeżeli obydwie osoby się zgadzają to nie takie rzeczy można wyprawiać. Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie piosenka zwyczajnie słaba, ale podyskutować na takie kwestie zawsze można.
   @pszeszczep666 - Dziadek Freud coś by na nich znalazł.

  •  

   pokaż komentarz

   @mondry:
   Zdajesz się nie rozumieć sensu tego obrazka od 1plastyc. Pokazuje on po prostu że kosmologia i nauka ogółem, gubi się w podawaniu przyczyn. Ładnie wyjaśnia procesy (wprawdzie teoriami, a nie twierdzeniami), ale wiedza opisująca pochodzenie różnych rzeczy sprowadza się do uprawiania ekstremalnej statystyki (np. powstanie życia, ewolucja) albo do właśnie tego co na tym obrazku (powstanie świata). Tu nie chodzi o to, że wg. wierzących, ateiści wierzą w nicość, tylko o to, że czysto ateistyczny pogląd na świat zakłada samoistne przejście nicości do stanu "cości". Jak ktoś stwierdza to głośno, to jeszcze nie powód żeby wyzywać go od d!#$!i bo należy do ludzi o odmiennych poglądach.
   Dodam tylko, że nie jestem zwolennikiem kreacjonizmu, ale teoria ewolucji nie ma dla mnie dużo większej wartości od niego, a naukowe teorie z zakresu kosmologii też mają trochę drobnych "dziur" (tak a propo komentowanego wykopaliska:)

  •  

   pokaż komentarz

   @ pszeszczep666, gaska
   "stosunki analne związane są z większym ryzykiem: pęknięcia błony śluzowej odbytnicy, powstania żylaków odbytu, stanów zapalnych żylaków odbytu, zakażeń chorobami przenoszonymi drogą płciową, stanów zapalnych pochwy".

   Ja piszę o czystości, wy o taplaniu się w gównie- kto tutaj jest w błędzie?

  •  

   pokaż komentarz

   Jakie to szczęście, że jest miejsce na taką różnorodność poglądów :)

  •  

   pokaż komentarz

   1plastyc: Sorry kolego, przeanalizuj moje i swoje posty. Tak naprawdę to ja wspomniałem o czystości i higienie a ty ciągle o taplaniu się w gównie.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc - To chyba nie Twoja sprawa, kto ma jakie preferencje seksualne i jakie rodzaje seksu mu odpowiadają? Dla Ciebie to taplanie się w gównie, innym może się podobać, bez względu na szereg zagrożeń jakie wymieniasz. Po co prowadzisz taką krucjatę, myślisz, że przekonasz kogoś, komu się to podoba?

  •  

   pokaż komentarz

   Mam nadzieję, że przekonam kogoś kto nie ma zdania albo dopiero zaczął się zastanawiać, potwierdzę że przeciwnicy mają rację a co do reszty to nie jestem na tyle naiwny, żeby myśleć że od zaraz zmieni to ich poglądy, ale przynajmniej zachowają jakieś wątpliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc: To powiedz mi skąd się wziął Bóg? Jak mi to wytłumaczysz racjonalniej niż nauka tłumaczy powstanie wszechświata to rzucam laptopem o ścianę, lecę do kościoła i padam na kolana.

  •  

   pokaż komentarz

   Czytam wszystkie komentarze 1plastyc i dochodzę do wniosku, że to typowy polski katol, pajac, idiota, dureń, nudziarz i sztywniak w 1 osobie. k%#$a człowieku opanuj się mamy XXI wiek a ty ludzi będziesz pouczał co i gdzie (oczywiście po ślubie). Jestem tolerancyjny ale jak widzę coś takiego to się we mnie gotuje. Ty się lepiej martw co Ty dzieciom swoim będziesz opowiadał (o ile oczywiście znajdziesz kobietę która zaakceptuje cechy którymi cię opisałem powyżej) bo co ciekawego może spotkać takiego nudziarza i obrońce moralności? Najlepiej to idź już sobie na Fronde tam możesz wraz ze swoją armią bronić cnoty i dobra rycerzu.
   Co do d!%%$nych tekstów typu "jak coś mogło powstać z niczego?" to nie rozumiem takich "myślicieli" jak ty co łatwiej łykną bajeczkę o wszechpotężnym panu co patrzy z góry i wyśle cie do piekła jak będziesz niegrzeczny niż w teorie potwierdzane naukowo. Typowe średniowieczne, proste myślenie: "Nie jestem w stanie tego zrozumieć więc to na pewno sprawka wszechmogącego".
   Nie wiem czy odpiszę na twoją durną(zapewne) odpowiedź która zaraz się tu pojawi bo z takimi pajacami nie mam przyjemności dyskutować.

  •  

   pokaż komentarz

   @ Tomek89Tar No właśnie podważa to pojęcie świata w którym wszystko można wytłumaczyć naszym ograniczonym pojmowaniem.
   Przykładowo Albert Einstein w jednym ze swoich listów do znajomego fizyka, napisał "jestem przekonany o konieczności istnienia super istoty, która uporządkowała absolut".

   @ Burass Ja jestem spokojny, ty bluzgasz jadem- o czym to świadczy?

  •  

   pokaż komentarz

   @plastyc: Tak, tylko, że teorie o początku świata są naukowo udowodnione przez naukowców, a teoria o stwórcy nie. Co więcej, teoria ta lekko nie trzyma się "kupy".
   Być może to jest moje ograniczenie umysłowe, ale nie wierze ludziom, którzy przez 2000 lat zmieniali chrześcijaństwo tak jak im było wygodnie.
   Ja szanuje Twoje zdanie i nigdy nie powiedziałem "Jeden stwórca ? Bóg stworzył cały wszechświat? nie! na pewno nie!". Ja tylko mówię, że nie wierzę w niego i bardziej przemawiają do mnie argumenty naukowców. Za to Ty obrażasz ateistów mówiąc, że nasza teoria jest głupia i niemożliwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc: Z chęcią obejrze ten film ;) Zawsze lubię wysłuchiwać argumenty drugiej strony. Jutro dam znać jak wrażenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Plastyc, ile razy można Ci tłumaczyć, że Einstein nie mówił o bogu jako o bogu, raczej jako o sile natury! Był panteistą i nie wycieraj sobie nim dupy...

  •  

   pokaż komentarz

   @ Tomek89Tar Tylko obejrzyj CAŁY a nie fragment. Polecam też to drugie nagranie!

   @ jurii Czy przyrodę nazywa się super istotą? Przeczytaj jeszcze raz to zdanie Einsteina, nawet jak nie wierzył to ten pogląd potwierdza to stanowisko. Chamski jesteś.

  •  

   pokaż komentarz

   I tu się zgodzę z 1platyc'em. Nie potraficie kulturalnie przedstawić swoich racji? Każdy ma prawo mieć swoje poglądy, a jeśli macie inne to przedstawcie je nie obrażając przy tym nikogo. Już nawet nie chodzi o kulturę, ale uważam że poszanowanie drugi osoby robi większe wrażenie i ludzie wiedzą, że mają do czynienia z kulturalnym człowiekiem i swoich poglądów nie wziął spod bloku tylko ze swoich przemyśleń.
   Oglądnę cały ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Pogłubiłem sie, co ma Bóg do seksu analnego?

  •  

   pokaż komentarz

   Właśnie oglądam ten film i muszę coś skomentować na bieżąco... "Czy wiecie, że 1500 osób, które przetrwało Auschwitz zostało zabite przez Polaków, bo starali się odzyskać swoje posiadłości ?" yyy.. Słucham ?

  •  

   pokaż komentarz

   @sonicool
   No odpowiedz narzuca sie sama %-)
   Ale nie napisze glosno bo mnie zaraz ukamieniuja.

  •  

   pokaż komentarz

   "Podobne filmy: świat według kiepskich kompilacja" :)

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc
   Kurczę, zwykle jestem po twojej stronie, ale wydaje mi się, że tym razem robisz katolikom krecią robotę. O ile mi wiadomo, to anal, oral, whatever nie jest zakazany o ile mamy do czynienia ze stosunkiem małżeńskim, gdzie oboje tego chce i wytrysk kończy się w miejscu docelowym. Rozumiem, że możesz nie lubić analu, ale chciałbym, aby tym razem ludzie nie kojarzyli twojej krucjaty z religią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomek89 Tar Też zwróciło to moją uwagę, jest to tylko luźno przytaczane przez jedną z osób komentujących inne wydarzenia, o ile pamiętam to okazało się to naciągane, ale popularne. Później to chyba sprostowano.

   @wyszczekany_pingwin
   Poczytaj o postaci z Biblii nazywającej się Onan. Czytałem kiedyś wypowiedź mechanika który napisał, że jest to tak, jakby tłok zamiast do cylindra to wkładać do rury wydechowej...

  •  

   pokaż komentarz

   @mondry @1plastyc: jezeli pojmujesz ateizm tak ja na tym obrazku ktory podeslales, to nie tylko jestes religijnym d$$!%em ale i kompletnym idiota. ateizm nie polega na wierze w NIC tylko na nie wierze w czary takie jak to ze facet z broda robil cuda, kosmiczna brodata sila o imieniu bog stworzyl swiat a tak na prawde zrodzilisimy sie z widzimisie jakiegos bozka 6000 lat temu. Ateizm nie odpowiada na wszystkie pytania bo sie NIE DA. Ale nauka dokladnie tlumaczy jak powstal wszechswiat, planety, ludzie. I to wszystko w przeciwienstwie do wiary w czary (religia) - trzyma sie kupy. Nie zdziwilbym sie gdybys za chwile okazal sie kreacjonista, gdzie watykan uznal juz ten pomysl za glupi i zgodzil sie z badaniami Darwina.

   Nie wiem czy padła już jakaś odpowiedź do tego komentarza, bo nie miałem czasu czytać dalej, ale dorzucę od siebie. Otóż mondry - wiara w żadnym miejscu, nie mówi, że Wszechświat stworzył Bóg cudem w siedem dni. Pierwsze słowa Księgi Rodzajów, to jedynie symboliczny poemat i każdy wierzący Ci to powie. Nie chodzi o to, żeby ślepo wierzyć, w to, że człowiek powstał z ziemi i żebra. Wiara to myślenie. Jestem wierzący, ale to, co podsuwają nam naukowcy jest dla mnie jak najbardziej wiarygodne. I jeśli powszechnie uważa się, że Ziemia powstała w taki i taki sposób - to ja TO respektuje. Nie wszystko odbiera się dosłownie, czasem trzeba ruszyć organem pod czaszką. Powiem Ci coś więcej - według mnie (a mam powody, żeby tak uważać, sam nie raz się przekonałem) - 99% ateistów to prostu lenie, którym się nawet nie chce myśleć, a ich stosunek do religii wynika nie skądinąd jak z czystej ignorancji.

  •  

   pokaż komentarz

   Poczytaj o postaci z Biblii nazywającej się Onan.

   Chodzi Ci o to, że Onan miał obowiązek zapłodnić, bo takie było prawo a zamiast tego wytrysnął wszystko na ziemię?
   1. Jaki ma to związek z analem (chyba, że mowa o czymś innym)
   2. Przy okazji: onanizm na zasadzie tego, co zrobił Onan jest dla mnie bzdurą, ponieważ jego grzech polegał na niewypełnieniu prawa. Nie jestem pewien, czy ówczesne prawo zakazywało onanizmu (ale ekspertem nie jestem).

   Czytałem kiedyś wypowiedź mechanika który napisał, że jest to tak, jakby tłok zamiast do cylindra to wkładać do rury wydechowej...

   WTF? Co to za przykład? To ma być odpowiedź na moją wypowiedź?

  •  

   pokaż komentarz

   @ majster_sztyk Można to nazwać metaforą/ alegorią. Nie wierz we wszystkie brednie pseudo- naukowców bo takich jest dużo.

   @wyszczekany pingwin
   Zgodnie ze zdrowym rozsądkiem jedynym miejscem do robienia tego są drogi rodne kobiety.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc
   Dobra, widzę, że osiągnąłem zamierzony cel. Acz zważ, że właśnie potraktowałeś mnie argumentem zdrowego rozsądku, którym sam jesteś nieustannie bombardowany.

  •  

   pokaż komentarz

   @ majstersztyk Można to nazwać metaforą/ alegorią. Nie wierz we wszystkie brednie pseudo- naukowców bo takich jest dużo._
   O, odezwał się ten co w brednie nie wierzy a podstawą jego wszystkich wniosków są własne przemyślenia.
   Naukowcy się mylą! Biblia mówi prawdę.
   Człowieku gdzieś ty się uchował i jakim cudem dotarł tam internet?

  •  

   pokaż komentarz

   Moje trzy grosze są takie, że to, że nauka nie tłumaczy powstania wszechświata czy jakiegokolwiek innego zjawiska, nie implikuje tego, że istnieje Bóg (w szczególności Jahwe). Porażka nauki w tłumaczeniu świata polega na tym, że jej teorie poddawane są restrykcyjnym weryfikacjom (które da się przeprowadzić w materialnym świecie), podczas gdy próby tego typu weryfikacji wobec prawdy objawionej, dyskredytowane są kilkoma zdaniami o nieogarnialnej transcendencji.

   Ja odrzucam religię z punktu widzenia etyka, nie naukowca, ale proszę 1plastyc nie posługuj się więcej takimi sofizmatami. Poprawna argumentacja w naszym świecie zasadza się na prostych zasadach i kilku tabelach prawdy, może w dniu sądu ktoś objawi nam nową logikę, ale to jeszcze nie dzisiaj.

  •  

   pokaż komentarz

   No żesz, się uczepili że jak ktoś wierzy, to nie myśli i zakładają że 1plastyc i jemu podobni w wolnych chwilach leżą krzyżem lub palą książki od fizyki. Żaden nie widzi że współczesna nauka przypomina mozaikę sekt oderwanych od jednego wyznania i oni sami są ekstremistami odmawiającymi przyjęcia do wiadomości że ich guru coś kręci.
   Blee, słabią mnie takie dyskusje, kiedyś ateiści/niewierzący byli bardziej rzeczowi i kulturalniejsi (Tomek89Tar FTW!) , naród chamieje...
   I nie, nie będę podawał gdzie można znaleźć dziury we współczesnej nauce, nie chce mi się i mam zarzuty o nieopieranie się na źródłach w, nomen omen, dupie. Sam się naszukałem, innym też nie zaszkodzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Niby-tłumaczenie na szybko, aby każdy mógł mniej więcej wiedzieć o co chodzi ;-)

  _Zabrałem ją na randkę, wszystko wydawało się być piękne
  Wiedziałem, że nie będę potrzebował mojego YouPorn tej nocy

  Poszliśmy do jej mieszkania, bawiliśmy się nieźle
  Zrzuciliśmy z siebie ubrania, na ziemię

  Zaczęliśmy, gdy nie było już jasno
  Nagle poczułem, że jest strasznie ciasno

  Usłyszałem jej płacz, była bardzo wkurzona
  Spojrzałem na gumkę - była cała brązowa

  Ostatniej nocy, oooo
  wsadziłem do złego otworu

  Tak mi przykro, oooo
  że tego wieczoru
  włożyłem do nie tego otworu

  Posmaruj pupę maścią, poczujesz się lepiej
  Nie miej do mnie żalu, te dziurki są tak blisko siebie

  To nie niezwykłe, że można trafić do dziury analnej
  Gdy robi się to "na pieska" (w pozycji tylnej)

  Było bardzo ciemno, nie widziałem nic wcale
  I to dlatego włożyłem TAM me cztery cale

  Zapraszam Cię do mnie, możesz całą noc mnie biczować
  Chcę to naprawić, tak bardzo pragnę się zrewanżować

  Ostatniej nocy, oooo
  Wsadziłem do złego otworu

  Tak mi przykro, oooo
  że tego wieczoru
  włożyłem do nie tego otworu

  Bardzo Cię lubię, nie zmuszam Cię nawet do gotowania, wiem już
  że zgodnie z boską wolą tylko jedna dziura jest od wsuwania

  Powiedz mi jak się czujesz, mówić nie przestawaj
  Błagam Cię, błagam, bez przerwy nadawaj

  Weź jakieś lekarstwa, nie cierp już więcej
  Stylem chodzenia możesz walczyć w specjalnych mistrzostwach

  {Te kilka wersów jest całkiem bez sensu
  Więc zamiast to czytać, zajmij się detekcją lorensu

  Albo może spróbuj potańczyć po prostu
  lub wypić kufel pełny winnego octu}

  Muszę Ci coś wyznać, to żadne bzdury
  Nie było mi źle, gdy pomyliłeś dziury

  Nie wiem kochanie, nie jestem pederastą...
  ...ale czy możemy tej nocy znowu spróbować?

  Oczywiście!

  Każdej nocy, oooo
  Wsuwam do złej dziury

  To takie fajne, oooo
  Więcej lewatyw, kosztem prezerwatyw

  Gdy wsuwamy do złej dziury_

 •  

  pokaż komentarz

  Ja to mam k$$$a pecha. Niesamowicie cięzko znaleźć mi piosenkę która mi się spodoba, jak taką znajdę to się cieszę jak dziecko i oto proszę, spodobała mi sie piosenka o tym że koleś ubrudzil penisa gównem bo wsadził w złą dziurkę...