•  
  A....t

  +139

  pokaż komentarz

  Ja wiem, to głupie z mojej strony pytać o to na wypoku i tak dalej, dostanę grad minusów, ale... e...

  Jakieś źródło? Że to przedszkole choćby? Info skąd filmik? Bo ten, tego, strona europejczycy.info powołująca się na wpis na fb o treści

  Islamskie przedszkole

  Zamieszczony przez stronę "O curwa ale kyrk" zbyt wiarygodnie nie brzmi.

  •  
   w..........a

   -67

   pokaż komentarz

   @Aqwart: naprawdę w tym wszystkim zastanawia Cię źródło? Niech to będzie nawet burdel na kółkach, a takie zachowanie i to, co robi to dziecko jest chore.

  •  
   A....t

   +98

   pokaż komentarz

   @wieslawwrona: tak, zastanawia mnie źródło. I każdego kto nie jest lemingiem łykającym propagandę też powinno. Odbiór filmu bardzo mocno zależy od tego, co tam tak naprawdę jest. Inaczej będzie, jeśli to faktycznie przedszkole i dzieciom powiedziano "zaczynamy od baranka, a za tydzień będziemy ucinać głowę niewiernym", inaczej jeśli to jakaś uroczystość/festyn czy coś, gdzie tradycyjnie robi się ofiarę ze zwierząt, i widzimy "kącik dziecięcy", a jeszcze inaczej jeśli to nauka rzeczy przydatnych w późniejszym życiu na przykład w gospodarstwie.

   Z perspektywy fotela w wielkim mieście to wydaje się szokujące, ale weź wyjedź na wieś, taką prawdziwą, nie obrzeża stolicy, a nawet i dziś, w XXI wieku, dzisiaj zobaczysz małe dzieci "przygotowujące" kurczaki na przykład, od żywego do rosołu. I to tylko dlatego kurczaki, bo większe zwierzęta mogłyby krzywdę zrobić maluchowi.

  •  
   w..........a

   -26

   pokaż komentarz

   @Aqwart: napisałem wyżej - "Niech to będzie nawet burdel na kółkach", co swiadczy o tym, że mówie o samej sytuacji, a nie o celu filmu powyżej. Uroczystość, festyn, tradycja czy co by to nie było, jak i sam cel nie mają wpływu na moją opinię! To co widzę jest dla mnie chore - dziecko, które bawi się śmiercią.

  •  
   A....t

   +27

   pokaż komentarz

   @wieslawwrona: Wyjdź na podwórko i spójrz, w co się bawią dzieci. I czym. Ewentualnie, zerknij, jak masz możliwość, w jakie gry komputerowe grają.

  •  
   w..........a

   -15

   pokaż komentarz

   @Aqwart: Jestem na podwórku bardzo często, a z ludźmi z rodzin patologicznych, ich dziećmi, z narkomanami jak i alkoholikami i osobami, które kilkukrotnie przekroczyły różne granice przebywam kilkadziesiąt razy w roku, a czasami po pare tygodni. Wiem, w co się bawią dzieci i jeszcze nie spotkałem się z tym, żeby nawet te najbardziej niegrzeczne bawiły się w taki sposób.
   Może przyjacielu Ty wyjdź i przestań p@?!%@@ić o hipokryzji, bo jeżeli dla Ciebie sytuacja, która pokazuje ten film nie jest chora to chciałbym zobaczyć jak bawisz się ze swoimi, odcinając głowy pluszowym zwierzakom.
   Pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawwrona: Mnie dziadek pokazywał jak podrzyna się świnię by szybko umarla, sam zabijałem kurczaki. Mam zadatki na kata?

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawwrona: ale im religia nakazuje obcinać głowy baranom, wiec to że uczę tego dzieci nie jest jakoś dziwne

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawwrona: poderżnął człowieka? Nie? Jak kolega napisał za dzieciństwa ci co mieszkali na wsi pewnie też próbowali bić kurczaka i jakoś nikt z tego problemu nie robił. Mi to wygląda bardziej na akcje propagandową.

  •  

   pokaż komentarz

   @Aqwart:

   Odbiór filmu bardzo mocno zależy od tego, co tam tak naprawdę jest.
   Identyczna sytuacja ze zdjęciem poniżej, które krąży po śmiesznych antymuzułmańskich blogach jako przedstawiające panny młode na zbiorowym islamskim ślubie.

   Nawet autor zdjęcia samokrytycznie uznał swoja naiwność:

   Then the grooms, aged about 18 to about 28. They are holding hands with their young nieces and cousins, little girls aged from about 3 to 8, made up to the nines, wearing white wedding dresses. (...) It never struck me for a moment that the little girls might later be described in the bloggersphere as the brides! How naive I am.
   http://www.snopes.com/photos/politics/masswedding.asp

   źródło: x3.cdn03.imgwykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   ale im religia nakazuje obcinać głowy baranom, wiec to że uczę tego dzieci nie jest jakoś dziwne

   @szaloneneutrino: w sumie w religii katolickiej też składa się baranka w ofierze: http://pl.wikipedia.org/wiki/Baranek_Bo%C5%BCy

 •  

  pokaż komentarz

  To wygląda na przygotowanie dzieci do święta Aït El-Adha , w którym Muzułmanie czczą Abrahama i jego ofiarę oddaną bogu.
  Już widzę jak w naszych przedszkolach dzieci ucinają głowy karpiom :)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja pierdzielę, co to w ogóle za strona? Film nie przedstawia wcale nauki obcinania głów tylko inscenizację składania ofiary z barana. To samo praktykują niektórzy chrześcijanie (na przykład w obrządku ormiańskim). No faktycznie masakra i makabra, bo ktoś urządził dla dzieci jasełka.

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny przykład, który udowadnia, że większość użytkowników (tym razem opowiadających się za prawą stroną) wykopuje znaleziska bez żadnej refleksji. Nie mam pojęcia, jak takie coś mogło wykopać więcej niż 200 trzeźwo myślących osób.
  Filmik dodany z facebookowej strony "O curwa ale cyrk", która dodaje śmieszne obrazki. Sama strona tak siebie opisuje: Kot co ja pacze i Qń Rafał razem parodiują świat.
  Opis, przywodzący na myśl "artykuły" z Faktu oraz SuperExpressu ("mali terroryści" - lolololo), nie podaje żadnych informacji w jakim miejscu, a nawet kraju się to dzieje, nie podaje nawet źródła informacji, dzięki której oznajmia nam, że jest to właśnie przedszkole...
  Innymi słowy kolejne kau warte znalezisko, mające utrzymywać nienawiść wobec islamu oraz jego wyznawców...

 •  

  pokaż komentarz

  "Islamskie przedszkole przygotowuje, indoktrynuje małe dzieci do ... stosowania przemocy!"

  Szok, niedowierzanie. Jakby ktoś u nas w przedszkolu zabrał małemu Bartusiowi plastikowy karabin, którym Bartuś z Antkiem bawili się w wojnę, to by była histeria, że gender, zniewieścienie i upadek europejskiej cywilizacji.
  U nich zabija się zwierzęta, u nas też się zabija. W miastach może nie słyszeliście o rzeźniach, ale są takie miejsca. Jak jecie kiełbasę, to ktoś tej świni poderżnął gardło. Jak jesteście ze wsi, to może nawet widzieliście kiedyś świniobicie. Czasem w naszym kręgu kulturowym idzie się też z kumplami do lasu i podrzyna gardła sarenkom, liskom i dzikom, nazywają to "polowania".
  W ogóle jak ktoś protestuje przeciwko zabijaniu zwierząt w rzeźni albo lesie, to zwykle jest stukniętym wege-lewakiem.

Dodany przez:

avatar Aggressive dołączył
634 wykopali 87 zakopali 19.2 tys. wyświetleń
Advertisement