•  

  pokaż komentarz

  Dziewczyna poszła z jasnym celem ataku za wszelką cenę, ale niestety jest tylko pustą choć wyszczekaną lalką. Niestety (dla niej) samo szczekanie nie wystarczyło, bo PiS ma akurat pod względem obronności zbliżony program do Janusza, który sam w sobie jest programem swojej partii - zapewne zajączkowska tego programu też nie zna, bo nigdzie nie został spisany...

  btw Jak to jest: Korwin mówi, że kobiety są mniej inteligentne - nie nadają się do polityki zazwyczaj (z wyjątkami) - czego ta panienka jest najlepszym przykładem... a mimo to to ona właśnie dostaje najwięcej okazji do wypowiedzi i jest wręcz twarzą knp czyli sztuczną lalą jak ogórek - patrzcie jaką mamy zgrabną karynkę Z CZERWONYMI WŁOSAMI na przodzie? Nowa-stara jakość?
  Odpowiem sobie - korwin to partia karierowiczów - sami młodzi ludzie, którzy chcą zostać "zawodowymi politykami" i są zaprzeczeniem tego co Korwin głosi i potwierdzeniem tego co mówi o innych partiach i demokracji w naszym zniszczonym karju, z okrojonymi elitami społecznymi tak naprawdę - do władzy ciągną nie ci, którzy mają coś do powiedzenia i doświadczenie (poparte wynikami własnej pracy, prowadzonymi biznesami itp.), ale ci którzy najgłośniej krzyczą - jak np. nasza dzisiejsza bohaterka. Paradoksalnie, odsetek ludzi, którzy coś osiągnęli i idą do polityki w innych partiach jest większy niż w korwinie. Co więcej, ostatnie historie już pokazują, że to się nie może dobrze skończyć - wałki skarbników, niedomykające się budżety - krótko - dzieciaki sobie dorabiają o czym Korwin też mówi.

  Pomijam już całą populistyczną papkę, którą korwin karmi tych młodych, brak recept, konkretów i pojęcia na niektóre (albo większość) tematy - sama analiza struktur partii.

  •  
   J...............w

   -3

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow:

   Korwin mówi, że kobiety są mniej inteligentne - nie nadają się do polityki zazwyczaj (z wyjątkami) - czego ta panienka jest najlepszym przykładem... a mimo to to ona właśnie dostaje najwięcej okazji do wypowiedzi i jest wręcz twarzą knp czyli sztuczną lalą jak ogórek - patrzcie jaką mamy zgrabną karynkę Z CZERWONYMI WŁOSAMI na przodzie? Nowa-stara jakość?
   Pewnie chodzi o zamknięcie ust wszystkim tym, którzy twierdzą, że Korwin to mizogin

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow: papka którą karmi Korwin jest ok, jest wielu poważanych polityków za granicą którzy mówią w zasadzie to samo (ale w normalniejszy sposób) i tam te tezy są odbierane jakoś normalniej (choć dalej nie jestto ainstream). Zaś co do charakterytyki tej pani to 1000% zgoda. Ta babka to jest promowana bo robi z siebie lachona i się kucom podoba. Ogólnie jest moim zdaniem strasznie słaba. Ta partia ma dobry przekaz, ale kadry niestety nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow: Troszke nietrafiona ocena - Ta pani nie masz szans na wysokie stanowiska a w kręgach "korwinowców" jest raczej wyśmiewana biorąc pod uwagę wypowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @ediz4: To ciekawe. Skoro nie ma szans to czemu jest stale na tapecie? Wszędzie się udziela i jest bez wątpienia wizytówką partii a wyborcy zapamiętują jej idiotyczne wypowiedzi, co po części zgadza się z wizerunkiem partii: "antysystemowi studenci omnibusy-wannabe ale wiedzę ciągniemy tylko z felietonów korwina".

  •  

   pokaż komentarz

   @ediz4:
   @nie_jem_grzybow: mi sie wydaje, ze mocno ciagnie ja do koryta i ma realne szanse na jakas jedynke.

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow: Pewnie chcieli pokazać że kobiety u Korwina też mają coś do gadania - ma przecież wizerunek taki a nie inny

  •  

   pokaż komentarz

   @kamil150794: No sorry. Głosowałem na Korwina ale na nią bym nie oddał głosu.

  •  

   pokaż komentarz

   Paradoksalnie, odsetek ludzi, którzy coś osiągnęli i idą do polityki w innych partiach jest większy niż w korwinie.

   @nie_jem_grzybow: Po co tutaj słowo "paradoksalnie"? To przecież logiczne, że ludzie, którzy w życiu coś osiągnęli nie będą tracić czasu na dzialalność w partii, która nie ma żadnej przyszłości i nic sobą nie reprezentuje. Popytaj się ludzi z młodzieżówki Palikota dlaczego są w partii a 90% ci powie wprost, że im dają tam jakiś grosz za nic.

  •  

   pokaż komentarz

   - Ta pani nie masz szans na wysokie stanowiska

   @ediz4: prezes młodzieżówki w Radomiu, wypowiadała się na konwencje, przy wystąpieniach partii w sejmie zawsze gdzieś obok JKM. Serio?:D

  •  

   pokaż komentarz

   btw Jak to jest: Korwin mówi, że kobiety są mniej inteligentne

   @nie_jem_grzybow:
   Korwin to jest kretyn, taka jest prawda.
   Mam nadzieję, że kobiety tez dostrzega to, jakie zdanie mają o nich faceci z tej partii. Czyli usmiechają się do nich, by pokazać je w mediach, a tak na serio, mają za głupie szmaty (ot, mężowie stanu, konserwatyści chrześącijańscy, pouczający innych i narody, a realnie robiący bachory na boku, by się nikt nie dowiedział. Usta pełne frazesów i mitomańskich bajek wartych 5 gr), gdzie przy pierwszej głupiej wypowiedzi, od razu wypominają inteligencję.

   Prawda zaś jest taka i matołki lepiej byście to wiedzieli mimo głosowania na niego, że zna się pobieżnie na wielu tematach i łudzi tym gimbusów, że jest jakimś specem.
   Cała swoją teorię opiera na 0,001% wybitnych postaciach, którzy faktycznie są zazwyczaj facetami. Tyle, że tacy ludzie zazwyczaj nie rządzą, nie ma tez ich zazwyczaj wśórd dowództwa armii i wielu kluczowych segmentach. Zazwyczaj takie osobniki siedza w nauce, albo dziwaczeją z czasem. Były badaniak, które pokazywały że osoby z IQ powyżej 160 słabo sobie radziły w życiu. Zazwyczaj bardzo robrze sobie radzą takie z 120-150, czyli mądre i kontaktowe.

   Tymczasem w 99% zawodów i stanowisk, rozkład inteligencji kobiet i facetów nie przeszkadza im w wykonywaniu pracy.

   http://i.imgur.com/mdL8rGV.png

   Rozkład populacji wg płci po prostu się nieco różni, to stwierdzono już dano. To dlatego w wielu testach kobiety mają średnio te samo IQ, a czasem nawet wyższe. Ale faktycznie jest przewaga facetów na obu skrajach, debili i fenomentów.
   To podobny przypadek jak wśród czarnych. Jednym z rekordzistów IQ jest czarny, te skrajności u nich są jeszcze większe, pewno dlatego, że dłuzej się rozwijają. Tak samo jak czarni mają najwyższych i najniższych ludzi na planecie.

   Cała są teorię opiera na szachistach i noblistach, czyli 0,001% polulacji lub jeszcze mniej. Wyciąganie z tej częsci rozkładu wniosków, że kobiety są głupsze, jest tak "mądre" jak wnioskowanie, że faceci są głupi, ponieważ wśród facetów jest więcej stwierdzonych medycznie przypadków idio.tów, deb.ili i imb.ecyli.
   Czyli wnioskowanie z drugiego krańca skali.
   Wnioskowanie z 0,001% ludzkości na cała ppulację kobiet i wmawianie, że sa przez to głupsze w całości, jest po prostu kretynizmem i pokazuje prawdziwe oblicze Korwina. Czyli stary faced z demencją, który czasem ma rację (zwłaszcza gdy mówi o gospodarce), natomiast prawie w każdym innym temacie, jest starym popierdółką, mitomanem, który bajkami jara gimbusów i mentalnych gimbusów po 20/30-tce.

   ps. głosowałem na tego dziada całe życie, być może będe nadal głosował (by wspierać liberalizm). Ale nie ma złudzeń, że Korwin to zwykły kretyn.

  •  

   pokaż komentarz

   I jeszcze jedno gimbusy, tak zakupujecie, że aż wam obłuda z dupy wycieka i monitor mi zalewa.
   Banda dzieciaków i szczyli. Jak na tym ma Korwin opierać swoją przyszłośc, to lepiej by pojawił się jakiś inny nowy lidel liberalny, a nie ta chodząca stara demencja popierdołowata, która każdemu zagląda do łóżka i mieni się liberałem. A tak na prawdę, niewiele się rózni od "strażnika moralności miasteczkowej":
   http://images32.fotosik.pl/250/017f0a4e64f71ec6gen.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @text: bardzo dobrze powiedziane, jedyne, co dobre w korwinie to wolny rynek, ale przeciez on nie jest jedynym człowiekiem w Polsce, ktory uwaza, ze wolny rynek jest dobry. A te tępe kuce forsują go jak boga, broniąc każdego debilizmu, który wypapla (bo nie oszukujmy sie, w dziedzinach społecznych to on wiecej głupiego plecie niz mądrego, a to 90% jego wypowiedzi).
   A to, co się ostatnio odpierdziela, czyli forsowanie przez jego przydupasów internetowych memów itp, to juz mam nadzieje gwóźdź do trumny. (pomijam spuszczanie się nad kobietami z jego partii jednocześnie wylewając pomyje na ogórek XD)

   Najgorsze w tym wszystkim jest to, że takie planktony, jak on i jego kuce dość skutecznie psują każdą inną inicjatywę wolnorynkową, bo przecież korwin to od 20 lat mówi, głosuj na niego, nadchodzi dzień sznura XD

  •  

   pokaż komentarz

   @text: ale ja się zgadzam z tym, że Korwin to klasyczny mizogin i kretyn - głównie dlatego, że uważa sie za omnibusa a tacy ludzie to zazwyczaj kretyni. Chciałem tylko zwrócić uwagę na niekonsekwencję w tym co mówi i robi wystawiając na przód naprawdę nieodpowiednią, ale dla niektorycg, ładna laskę.

  •  
   B...........a

   -1

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow: Lubie Korwina, ale w pełni się z Tobą zgadzam. Korwin mógłby zająć się samą gospodarką, niż wygłaszać tezy na temat religii, niepełnosprawnych(choć w niektórych kwestiach ma rację, to język którym się posługuje nie trafia do ludzi).

  •  

   pokaż komentarz

   @iniekcja: Ty mówisz o tym co widzisz a ja mówię o realiach. Tak czy siak są to moje przypuszczenia i jak jest przygotowana ta pani do pełnienia jakiejkolwiek wyższej funkcji każdy widzi.
   @text: Och jakiś Ty oświecony mąż stanu - nie wiem czy jestem godzien czytać twoje wypociny. Sporo przeinaczeń w twojej wypowiedzi. O rozkładzie mówił sam Korwin w jednym programie więc Ameryki nie odkryłeś. Co do inteligencji to ciężko ją jednoznacznie obliczyć, zmierzyć itp. dlatego najprościej posłużyć się właśnie dokonaniami jednostek i jak się okazuje wśród najwybitniejszych przedstawicieli gatunku ludzkiego większość to mężczyźni. Można powiedzieć tak ponieważ kobiety nie miał przez stulecia praw, dostępu do edukacji itp. Sporo jednak czasu minęło od uzyskania przez kobiety tych praw i jednak sytuacja radykalnie się nie zmieniła. Używanie terminu głupsze, mądrzejsze również jest manipulacją z twojej strony ponieważ Korwin raczej używa zwrotu mniej inteligentne co pokrywa się z badaniami które były przeprowadzone kilkadziesiąt lat temu i wykazały iż mężczyźni średnio mają ten 1 z kawałkiem punkt IQ wyższy. Nowsze badania wykazują zatarcie się tej różnicy a nawet przewagę kobiet jednak kwestia jest taka jak takie badania są przeprowadzane i jak tak naprawdę zmierzyć coś takiego jak inteligencja.

   Jak na tym ma Korwin opierać swoją przyszłośc, to lepiej by pojawił się jakiś inny nowy lidel liberalny, a nie ta chodząca stara demencja popierdołowata, która każdemu zagląda do łóżka i mieni się liberałem...
   Mógłbyś to rozwinąć

  •  

   pokaż komentarz

   ja mówię o realiach.
   Tak czy siak są to moje przypuszczenia

   @ediz4: aha xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Rebeliant: Wylewa pomyje na Ogórek ? - prosiłbym o źródło

   A te tępe kuce forsują go jak boga, broniąc każdego debilizmu, który wypapla...
   No popatrz Pan - szczególna cecha wyborców Korwina czy wszystkich zapatrzonych w wybraną partię czy lidera

  •  

   pokaż komentarz

   @iniekcja: Faktycznie źle skonstruowałem zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Masz te swoje 5 minut

  •  

   pokaż komentarz

   O rozkładzie mówił sam Korwin w jednym programie więc Ameryki nie odkryłeś.

   @ediz4:
   Nie obchodzi mnie co mówił, tylko jakie wnioski promuje. Promuje tezę, a przynajmniej tak jest rozumiany nawet przez swoich fanów, że kobiety są głupsze.

   Co do inteligencji to ciężko ją jednoznacznie obliczyć, zmierzyć
   @ediz4:
   Dlatego lepiej, by tego nie poruszał, bo co się odwzwie to albo bredzi, albo zraża ludzi. Może zapomnieć o 7% o czym marzy. Te 7% było związane tylko z UE.

   Używanie terminu głupsze, mądrzejsze również jest manipulacją z twojej strony ponieważ Korwin raczej używa zwrotu
   @ediz4:
   Fakty są takie, że te bredzenie powtarzają nawet jego fani, co widac po tym wykopie. A co dopiero inni. Jak mu brakuje inteligencji, by to przewidzieć, to nie powinien się wypowiadać. W ogóle rzucanie w przestrzeń publiczną tekstów o płci, rozważając dokonania 0,001% ludzkości jest komiczne. Sam sobie winien. Takich testów nie powinien bredzić polityk, co najwyżej felietonista.

   Mógłbyś to rozwinąć
   Jego konserwatyzm w aspekcie dokonań płodzenia jak popadnie z wieloma kobietami, to zwykła obłuda. Chyba że chodzi o konserwatyzm rodem z kamienia łupanego :D

  •  

   pokaż komentarz

   @text:

   Dlatego lepiej, by tego nie poruszał, bo co się odwzwie to albo bredzi, albo zraża ludzi. Może zapomnieć o 7% o czym marzy. Te 7% było związane tylko z UE...
   Kwestia nie poruszania tematu a opowiadania bzdur to 2 różne sprawy

   Jego konserwatyzm w aspekcie dokonań płodzenia jak popadnie z wieloma kobietami, to zwykła obłuda. Chyba że chodzi o konserwatyzm rodem z kamienia łupanego :D...
   Konserwatyzm a liberalizm to 2 różne sprawy

  •  
   X.....s

   +3

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow: O k@@@a, piekło zamarzło, zaplusowany komentarz antykorwinowski! Moje marzenie się spełniło! Wykopki przejrzały na oczy!

   Teraz, już bez fanatycznych klapek na oczach, można w spokoju zastanowić się nad tym, co można w Polsce zrobić, żeby było lepiej, potem zbudować na tym fundamencie porządną partię młodych i można ruszać do podboju samorządów.

  •  

   pokaż komentarz

   Konserwatyzm a liberalizm to 2 różne sprawy
   @ediz4:

   Właśnie, dlatego wg mnie nie powinno się tego łaczyć, bo wychodzi tak na prawdę komediowe połączenie.
   Z jednej strony ma usta pełne frazesów, że rodzic ma prawo robić cokolwiek z dzieckiem. Uczyć w szkole, w domu lub wcale, jak ma taką ochotę. Ludzie niech robią co chcą i nic innym do tego. Że jak ktoś chce się zabić, lub podpisac niekorzystną umowę, to niech to robi.

   A jak przychodzi co do czego, to p@@$%?%i gdzie powinni lub nie powinni pokazywac się niepełnosprawni, że sa brzydcy, że ktoś ma lub nie ma penisa i on nie akceptuje nazywac tak, jak ktos sobie tego życzy.
   Tak na prawdę, ma mentalnośc tych kobiet z okna, co patrzą na wszystko jak kto żyje i komentuję, to źle, tak niedobrze itd. a sam żyje jak świnia.
   A potem p@@$%?%i, że nic nikomu do tego, co robią inni. Nie lubię takich zachowań.
   Dla mnie prawdziwy liberał powinien żyć trochę tak, jakby był sam na planecie. Czyli absolutnie nic jemu do innych. Jak ktoś chce być nazywany nawet drzewem czy kobietą, ok niech mu będzie. Co mnie do tego.
   Nie pouczam innych jak mają żyć, by inni mnie nie pouczali.

  •  

   pokaż komentarz

   @text: Zamierza nakazać gdzie powinni się pokazywać czy nie pokazywać niepełnosprawni czy jak ? Opinię chyba nawet liberał może swoją wydać bo by na każde pytanie odpowiadał - to nie moja sprawa , nic mi do innych. Zakazywać nic nie zamierza. No jakby ktoś chciał być nazywany drzewem to by raczej wylądował w psychiatryku więc raczej coś nie halo.

 •  

  pokaż komentarz

  Wchodzę po świeżą masakrę, a tu zonk i to panna Zajączkowska została zaorana.

 •  

  pokaż komentarz

  Młoda się uczy na czym polega istota dyskusji z politykami.
  "Ja czytałam wasz program!"
  "To pani nie zrozumiała" <bardzo długi słowotok>
  Potem pani zapomina od czego zaczęła i wątek zanika.

 •  

  pokaż komentarz

  Sellin: Nasz program to 168stron
  Ruda: Zapewniam pana ze DZIŚ przeczytałam

  ...ile ruda bierze za kursy szybkiego czytania? ...zapisalbym sie