•  
  B.....f

  +154

  pokaż komentarz

  Żałosne. Potomkowie wikingów pokonani i upokorzeni przez pasterzy kóz. Stracili już nawet szacunek swoich kobiet, stracili tożsamość, godność i honor, a wkrótce stracą swój kraj. Potem stracą życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: Ale bedzie w tym nieco sprawiedliwosci...Najpierw zycie straca ich niewierne i bezhonorowe kobiety , potem tepe lewaki a na koncu oni - no chyba ze dolacza do krucjat polskich na ziemie zachodnie ;p

  •  
   B.....f

   -5

   pokaż komentarz

   no chyba ze dolacza do krucjat polskich na ziemie zachodnie
   @LeeFu: Dołączą w charakterze kogo? Markietanek? Do niczego innego się nie nadają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tajemniczy_Matador: Za to dobrze, ze ty wiesz ze nic nie wiesz :p

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: jeżeli mówimy o kobietach, to Sowieci robili z nich niezłe snajperki.

  •  

   pokaż komentarz

   @JohnnyFajf: Akurat jedni i drudzy (kacapy i szmatogłowi) mają wiele wspólnego, jeżeli chodzi o kobiety. I nie mam tu na myśli robienia z nich "snajperek" czy traktorzystek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: wstrzymałbym się od tego typu komentarzy. Kochasie kóz to jest problem ale skala jest mniejsza i głównie z rasistowskich postępków norwegów. Grorud i okolice oraz samo centrum Grønland to są dzielnice-getta. Szkoły dzielą się na białe i muzełmańskie. Nawet przedszkola. Znajomi kupili mieszkanie w niechlubnej dzielnicy (ceny są dziwnie tanie) i szukali przedszkola dla dzieciaków. Wszędzie czarno, ciemno itp a jedno przedszkole do którego udało im się dzieciaki zapisać, same białe dzieci. Socjal w tych dzielnicach jest wyjątkowo... Korzystny. (W Norwegii zus-nav ma wytyczne bezpośrednio z komuny-gminy więc każda dzielnica Oslo ma trochę inny budżet i przykazania). Poprostu zachęcają islamistów do życia stadnie tam gdzie rząd chce.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: To nie tak :) to osiągnie takie apogeum, że wypuszczą Breivika (tak jak i wypuścili Hitlera), po czym historia znowu zatoczy koło.

  •  
   B.....f

   -2

   pokaż komentarz

   @swiatusss: Breivika nie wypuszczą przed odsiedzeniem kary do końca, bo się boją reszty świata. Poza tym Breivik to szaleniec.

  •  
   B.....f

   -1

   pokaż komentarz

   @adicur: Napisz coś więcej o tym rasizmie Norwegów, bo mało o tym wiem, a chętnie bym się czegoś dowiedział. Piszę to zupełnie poważnie.
   Nawet jeżeli tubylcy dołożyli swoje do powstania tego problemu, to raczej nie zmienia tego, co napisałem. Przegrali tę walkę i źle to się dla nich skończy. Nawet jeżeli rząd czy lokalny samorząd zachęca muzułmanów do tworzenia gett w nadziei, że da się to kontrolować, to świadczy to tylko o głupocie tego rządu i jego wyborców. Teraz mają getta muzułmańskie (a w zasadzie eksterytorialne enklawy) do których ich prawo nie sięga. Wkrótce to biali wylądują w gettach, a obszary te nie będą eksterytorialne, tylko zdane na łaskę otaczającego je morza islamistów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: stary pojechałeś :D wybierz się do Oslo i zobacz jak jest najpierw.
   Generalnie o norwegach:
   -są rasistami odnośnie wazystkich, palaków też,
   -Są fałszywi bo nigdy wprost ci nie pocisną, że taki czy siaki jesteś tylko na ciebie pakisowi, tobie na pakisa itp.
   -faceci pare lat temu byli strasznymi ciotami, baby w domach ich rządzą z reguły
   -pare lat temu na siłowni głównie dziadki się rehabilitowały, teraz młodzież wali tłumnie i faktycznie pakują i trenują walki. Laski też.
   - ich kultura bycia jest następstwem wojny i działań Hitlera. Mało kto wie, że niemcy robili sobie z norweszkami rasę aryjską a norwegów zamykano w obozach pracy (tak też mają swój Oświęcim.
   Po wojnie norwedzy zbijali bękarty i stąd m. in. Barnevernet
   Odnośnie ich polityki do muzułmanów:
   -oficjalnie nie ma segregacji itp. Poprostu korzystają z ich socjalnego życia i w pewnych dzielnicach są lepsze warunki zdobycia socjalu, tańsze mieszkania itp. i tam właśnie zasiedlają się islamiści. Nie wierzę, że to przypadek bo to są 3 dzielnice choć każda z innej strony Oslo.
   - u mnie w komunie są najgorsze warunki zdobycia socjalu. Sam złamałem nogę jak miałem firmę i nic mi się nie należało podczas gdy kolega w Oslo (Nordstrand) miał podobną sytuację i bez problemu dostał pełne chorobowe a po wszystkim kursy na przekwalifikowanie bo już nie był zdolny pracować w zawodzie.
   Za to w mojej komunie/ wiosce nie ma ani jednego azylanta. Najtańszy dom jest 2-3x droższy niż w Oslo. Islamistów widuje tylko w pracy, wszyscy bardzo kulturalni i przyjaźni. W przedszkolu mojego smyka sami norwedzy, polacy, jeden ruski i 2-3 turków. Ich rodzice naprawdę na poziomie.
   -myślę, że to jest tak, że jest grupa somalijczyków, pakisów którzy faktycznie przeżyli traume u siebie i teraz w zderzeniu z cywilizacją nie potrafią się dostosować. Uczą dzieci agresjii itp bo sami tylko to dostali.
   Nie bronię ich, nie zamieszkam w ich dzielnicy ale nie mam nic przeciwko nim dopóki nie puszczą i pracują. Tych z socjalu odrazu bym deportował.
   Norwegia jest państwem policyjnym. Kiedyś jakieś pakisy groziły bronią jednemu kierowcy autobusu. Uciekł, wezwał policję. Zajęło im to może 3h żeby z helikopterem, psami i niezliczonymi radiowozami ich wyłapać.
   W gazetach cenzura nie dopuściła ani słowa o tym i to jest problem :(

  •  

   pokaż komentarz

   @adicur: Co do charakteru Norwegów (fałszywość, ciotowatość itp.) to znajomy dokładnie w ten sposób opisywał Szwedów. Z czym pojechałem? Z gettami? A jak to wyglądało w Stanach z czarnymi i z meksykami? I dokładnie w ten sposób będzie to wyglądało w Norwegii. Tyle że w Stanach policja się nie cacka, nawet przy zamieszkach. A jak dojdzie do poważniejszych zamieszek w Norwegii, to gliniarze podkulą ogony pod siebie. Myślisz, że jak wyłapali kilku pakisów z bronią, to już tak zawsze będzie? Gdyby byli tacy twardzi, to nie płaciliby im tego socjalu i nie wpuszczali następnych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: poprawność polityczna dotyczy islamistów i norwegów. Jak polak, hiszpan czy anglik nawywija piszą, że to był np. Polakk. Jak 77 letni dziadek(norweg) wjechał w autobus na przystanku bo zasłabł, napisali: wypadek ciężarówki i autobusu, polak kierowca autobusu trafił do szpitala. Nie chodzi im zapewne o to żeby nas gnoić czy coś ale polityka zakazuje im pisać przeciw ich ideologiom, przepisom itp.
   A przeciwko europejczykom nie mają zakazu to piszą śmiało

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: no z gettami. Bo tam ciągle jest sporo norwegów, dość dużo polaków itp. Nie ma zamieszek. Bójki w szkołach są najczęściej między polakami :) pakisy są większymi leszczami jak norwedzy. Ale walą grupą na jednego. Bić się nie potrafią ale kamieniują całkiem celnie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: @swiatusss
   Breivika nie wypuszczą wg bo mają mu doliczać kary z następnych wyroków. Albo propagandzia uspokoiła nerwowy tłum

 •  

  pokaż komentarz

  Braivik rośnie w siłę, powtarzam to za każdym razem. Anders Braivik stanie na czele nowej krucjaty przeciwko muzułmanom. Kalasza w domku już mam :)

 •  

  pokaż komentarz

  Drodzy Państwo, coś mi się wydaje że jak tak dalej pujdzie to doprowadzi to do końca ludzkości. Jak wiadomo w przypadku Muzułmanów źrõdłem jednoczenia sië tego społeczeństwa jest wspõlny wróg, czyli niewierny. Pytanie co sië stanie gdy tego wspõlnego wroga zabrakie, a moim zdaniem zqbraknie,. Wtedy prawdopodobne zaczną zabijać sie
  na wzajwm. Pretekstem może będzie np. to, kto mocniej wierzy w Allaha. Chorzy ludzie

  •  
   B.....f

   +23

   pokaż komentarz

   prawdopodobne zaczną zabijać sie nawzajwm. Pretekstem może będzie np. to, kto mocniej wierzy w Allaha.

   @antekgun: Słyszałeś kiedyś o sunnitach i szyitach? Właśnie coś takiego, jak opisałeś, dzieje się od kilkuset lat. Niestety, nie wpłynęło to znacząco na redukcję populacji tego robactwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: od kilkuset lat? parę dni po śmierci mahometa zaczęli już się rżnąć między sobą

  •  
   B.....f

   +2

   pokaż komentarz

   @szuli12: Pewnie że tak, ale na ostateczny podział potrzeba było trochę czasu, stąd moje określenie "kilkaset lat".

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: ostateczny podział zarysował się jak z dziesiątek wersji koranu zrobiono dwie (a próbowano jedną) - ba, źródła sali al bukhari ustami aishy mówią o tym, że jest o wiele więcej wrsetów, które 'wyparowały' - dosłownie ZJADŁY JE KOZY (dosłownie, poważnie!!!) oraz, że wielcy kamraci mahometa znali na pamięć wiele wersetów i uznając, że koran jest wieczny rzucili się do bitwy....... zginęli... a razem z nimi wersety
   islam to choroba umysłowa i wielka manipulacja, ci ludzie sa biedni i wykorzystywani

  •  
   B.....f

   -1

   pokaż komentarz

   @szuli12: Nie wiem za co dostałeś minusa. Może właśnie tak objawia się choroba umysłowa, o której wspomniałeś. Na tą chwilę widzę 30 zarażonych w tym znalezisku. Może i są biedni, może nawet wykorzystywani (jak kóz nie wystarcza), ale to nie znaczy, że mają tu dokazywać jak pijany zając w kapuście. Niech sobie siedzą na swojej pustyni, w lepiankach z wielbłądziego gówna i niech sobie urzynają łby jak ich to bawi. Trzeba chyba będzie wrócić do pomysłu wypraw krzyżowych, bo nic innego do tych szmacianych łbów nie dotrze. Oby tylko dojrzewanie do tego pomysłu nie trwało 300 lat jak ostatnio.

  •  

   pokaż komentarz

   Drodzy Państwo, coś mi się wydaje że jak tak dalej pujdzie to doprowadzi to do końca ludzkości. Jak wiadomo w przypadku Muzułmanów źrõdłem jednoczenia sië tego społeczeństwa jest wspõlny wróg, czyli niewierny.

   @antekgun: Opowiedz w której szkole prawactwa ci powiedzieli takie ciekawe rzeczy. Faktycznie Emiraty i Arabia Saudyjska największe potęgi złączyły w walce z wspólnym wrogiem xD za takie prawackie p%$#@$$enie powinno być więzienie bo ludzie jeszcze zaczną wierzyć w to.

  •  

   pokaż komentarz

   @Boewulf: ciebie też ktoś zaminusował za stwierdzanie oczywistego :/ pewnie wiem kto to zrobił heh

 •  

  pokaż komentarz

  To wszystko juz bylo. Historia znow zatoczy kolo. Powtorza sie noce sw Bartlomieja czy rzezie galicyjskie- z tym ze tym razem celem beda muzulmanie. W pewnym momencie masa krytyczna zostaje przekroczona, muzulmanie sa mocni z powodu narzuconej sila przez lewakow tolerancji, ktora jest obca i nienaturalna dla wiekszosci ludzi- od wiekow nienawidzimy kolorowych, sasiadow, bogatszych, wyzszych, chudszych, kadniejszych itd. Jakby po jakimkolwiek ataku deportowano cala rodzine to bylby spokoj. Taki norweg, francuz czy niemiec nie powie nic na glos aby bron boze nie byc posadzonym o rasizm ale mysli swoje i to narasta. Nawet jesli ukrywa to przed soba samym. Z roku na rok liczba partii nawolujacych do zmian w polityce emigracyjnej rosnie- niektore kraje nawet mowia o odbieraniu paszportow i deporcie. Bialych wciaz jest wiekszosc w europie a ogolne wk..wienie na rzadzacych, podatki, biurokracje wzrastta w szybkim tempie. Beda rzezie i walki religijne- polska powinna wtedy uszczelnic granice i wprowadzic wizy dla uciekajacych niemcow, podobnie jak my mielismy do nich. Muzulmanie wtedy wiz nie potrzebowali.

 •  

  pokaż komentarz

  Artykułu nie przeczytałem, ale czy ten typ ma trwałą na brodzie? :O