•  

  pokaż komentarz

  OD USTALANIA WINY JEST KOMISJA, A NIE DZIENNIKARZE !

  .Jeśli komisja oficjalnie ogłosi,że Ruscy i przedstawi dowody obalając przy okazji to,co Rosyjska strona przedstawiła,to OK,komisji ekspertów raczej można wierzyć.Ale dziennikarzowi który przywozi odłamek i mówi,że to z miejsca katastrofy ufać to nieporozumienie ! To kolejna z cyklu tego typu wiadomości a wy to łykacie jak pelikany.Informacje,że zrobili to Rosjanie,(a rozkaz wystrzelenia wydał sam Putin) w prasie i w TV występują u nas średnio chyba co 2-3 miesiące jak nie mniej.I jest to klasyczny element wojny psychologicznej.

  Załóżmy że zabito Kowalskiego,prowadzone jest śledztwo i czysty nóż,bez śladów krwi - za to z odciskami palców Nowaka przynosi Wiśniewski i mówi,że to z miejsca zbrodni i że to jest narzędzie zbrodni i dowód,że zrobił to Nowak. Czy to byłby dowód w sprawie wystarczający,by skazać Nowaka ?
  Oczywiście: Nie. Kolejny dziennikarski "dowód" który bez analizy komisji nic nie wnosi.Każdy może pokazać byle jaki odłamek i powiedzieć że to z Ukrainy i Rosyjskiego Buka.Bez rzetelnych analiz to jest g... warte.Poczekajmy więc na wyniki komisji.

  Czekam na wyrazy oburzenia,określanie mnie agentem Putina itd itp.To w końcu stały repertuar medalistów SBU. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @k87l: pamietaj, na wykopie zielony myli sie tylko raz ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @k87l: Ale jaka w tym pomyłka.Będzie weryfikacja przez ekspertów,będzie można potraktować to poważniej,na razie to jest coś w stylu: jedna pani mówi drugiej pani... a przepraszam: dziennikarze jednej telewizji mówią,że dziennikarz drugiej telewizji... W gruncie rzeczy tego typu plotka służy tylko podsycaniu wojennej atmosfery.Nad którą trudno będzie później obu stronom zapanować.

   Jeśli Rosja albo separatyści za to odpowiada - niech płaci odszkodowanie i ponosi konsekwencje dyplomatyczne itd.Ale czemu służy takie wyciąganie nie zweryfikowanych dowodów ? Chyba podżeganiu do wojny.Po tym co się stało trzeba oczywiście się zbroić,trzeba patrzeć uważnie na to,co robi Rosja.Ale NIE WOLNO przeć do wojny !

   W II Wojnie światowej Rosja straciła 20 milionów obywateli.My liczbowo "mniej" - bo "tylko" 6. Niemcy - napastnik straciły ponad 2 mln ludzi.Robi wrażenie ? Procentowo STRACILIŚMY WŁAŚNIE NAJWIĘCEJ - 20% populacji kraju. 1 na 5 Polskich obywateli zginął w II WŚ. III Wojny Światowej NIKT nie wygra - przegra zaś cała ludzkość.

 •  

  pokaż komentarz

  A to nie jest tak, że na linii frontu nie ustawiasz obrony przeciwlotniczej jeżeli przeciwnik nie ma lotnictwa? ;)

 •  

  pokaż komentarz

  takie części to u mnie też są na śmietniku - fake bez żadnych dowodów

 •  
  c.....l

  -7

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora