•  

  pokaż komentarz

  "Wydanie karty debetowej jest darmowe ale jeśli chcemy aby była to karta paypass musimy zapłacić za specjalną nalepkę jednorazową opłatę 15 zł. Opłata miesięczna za kartę debetową jest stała i wynosi 3 zł miesięcznie"
  Manipulacja ze strony blogera. Karta Mastercard ma funkcję paypass. Naklejka zbliżeniowa jest dla klientów którzy chcą mieć dodatkową wygodę( naklejenie na portfel lub telefon w celu wygodniejszego płacenia w sklepie) i co najważniejsze ma to charakter opcjonalny. - klient nie chce to nie bierze. Kolejna sprawa o której bloger nie wspomina do końca to ubezpieczenie do karty(pomoc domowa,medyczna,drogowa)- "to ciekawe rozwiązanie a czy klient takowe potrzebuje?" klient ma możliwość skorzystania a czy będzie chciał to leży w jego woli. No i kolejna sprawa przemilczana przez blogera to ubezpieczenie od podróży zagranicznej. Regulamin dostępny tutaj:
  http://www.wymarzonekonto.pl/regulaminy/OWUPodrozBezZmartwien.pdf
  (klient jest ubezpieczony na wypadek śmierci bądź nieszczęśliwego wypadku do max 50 tys. zł + osoba towarzysząca(nie musi być klientem banku).
  Kolejna sprawa: " Przykładowo na dzień 4 kwietnia 2014 oprocentowanie dla nowych środków wynosiło zaledwie 2,85 % podczas gdy w Idea Banku zakładałem lokatę na 3,2 %." Tak faktycznie jest-na chwilę obecną 2,85% no cóż ale w przypadku lokat klienci po prostu skaczą z banku do banku i szukają najlepszego oprocentowania. To, że dziś jest takie wcale nie oznacza ze za kilka dni nie będzie wyższe(niedawno było 3,25% w Raiffeisen). Widać stronniczość blogera bo skoro założył lokatę na 3,2% to jest super gościu. Kolejna sprawa blogera to taka ,że pominął ofertę "lojalnego banku" gdzie klienci którzy przelewają wynagrodzenie min.1200 zł mogą założyć ile chcą lokat na swoje "stare" środki(które mają cały czas w banku) na oprocentowaniu tak jakby to były nowe środki. Detali jest więcej a z reguły jest tak, że każdy bank jest najlepszy w jakiejś dziedzinie-produkcie i na prawdę to trudno jest znaleźć taki który będzie całkowicie za free ze wszystkimi funkcjami i z oprocentowaniem na rachunku 5%, bez wpływów na rachunku, wszystkie bankomaty za free na świecie, darmowa karta itp. Każdy może sam ocenić które oferty rachunków dostępne na rynku są najlepsze tylko trzeba poświęcić na to dużo czasu aby wybrać tą optymalną dopasowaną do indywidualnych preferencji.

 •  

  pokaż komentarz

  Karta nie jest obowiązkowa, sam zakładałem konto bo chciałem skorzystać z promocji gdzie dostaje się 55 zł za otwarcie

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież w mBanku i T-mobile konto nadal jest za darmo, problem stanowi opłata za kartę, więc to żadna alternatywa.

 •  

  pokaż komentarz

  "Wydanie karty debetowej jest darmowe ale jeśli chcemy aby była to karta paypass musimy zapłacić za specjalną nalepkę jednorazową opłatę 15 zł" - czyli jak rozumiem 15 zł płaci się za to, żeby nie było zabezpieczeń przy płatności ponżej 50 zł? Wreszcie ktoś pomyślał nad odstraszaniem ludzi od zbliżeniówek.

 •  

  pokaż komentarz

  z doświadczenia wiem, że wszystkie konta są za "0 zł" i "gwarantowane na zawsze" ...