Wiarygodność AMA została potwierdzona

 •  

  pokaż komentarz

  jaki jest twój stosunek do kuców korwina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  W sprawie związków partnerskich/równości małżeńskiej dla homoseksualistów referenda? Jaki jest Twój prywatny stosunek do homoseksualizmu?

  •  

   pokaż komentarz

   @vineland11: z moją żoną byłem w związku partnerskim przez 12 lat i było tak samo fajnie jak w małżeństwie - bez różnicy. Wspólna kasa, wspólna firma, wspólne mieszkanie. Rozdzielność majątkową podpisaliśmy wchodzą w związek małżeński bo polskie prawa zamiast promować małżeństwa i rodziny to je gnoji.

   Zatem nie wiem co masz na myśli pytając o "równość"?

   Państwo nie powinno zaglądać obywatelom do sypialni. Związki homoseksualne powinny być traktowane tak jak każdy inny związek dwojga ludzi.

   Mój prywatny stosunek do homoseksualizmu jest mizerny, bo nie mam doświadczenia. Toleruję.

 •  

  pokaż komentarz

  Witam. Jestem młodym przedsiębiorcą, który w listopadzie wchodzi na duży ZUS. Wiemy jaka ta jest instytucja, doi każdą złotówkę z obywateli, a sama jest niewinna. Jaki jest Pana pomysł na ZUS? Czy trzeba to zlikwidować i powołać nowy organ, zrobić coś na wzór zachodu, nie wiem? Może wystarczy ktoś taki z zewnątrz jak Pani Kalata, która startuje w konkursie, czy to też mydlenie oczu? Jest to niepojęte, żeby zabierać człowiekowi ponad 1100 zł miesięcznie za nic. Proszę o konkretną odpowiedź, pozdrawiam serdecznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @timidsgn: od 18 roku jestem przedsiębiorcą i łezka mi się w oku kręci jak pomyślę o zwolnieniach z ZUS obecnie dla młodych. Jednak już w latach 90 jako młody przedsiębiorca po kilku wizytach w ZUS wiedziałem, że ta instytucja to wielka publiczna ściema. Mam nadzieje że dożyję likwidacji ZUS.

   Mój pomysł na ZUS to hasło STOP OBŁUDZIE.
   Prawda jest jasna chociaż bolesna. Nie będzie emerytur dla pokolenia lat 70 i w górę. ZUS służy do obsługi obecnych emerytów wyłącznie. To obecni emeryci tolerując rządy złodziej i marnotrawców doprowadzili do upadku ZUS i nie godzę się na fikcyjne podtrzymywanie tego systemu.
   Proponuj wprowadzenie ryczałtowej emerytury obywatelskiej jako zabezpieczenia socjalnego i likwidację ZUS oraz ryczałtowych składek na ZUS.

   Nie wierzę sam i polecam nie wierzyć żadnemu politykowi, który mówi że zlikwiduje ZUS. Nie zrobi tego bo koszty polityczne są zbyt duże.
   Likwidacja ZUS i wprowadzenie emerytur obywatelskich może się odbyć jedynie drogą bez progowego obligatoryjnego referendum , tylko dzięki demokracji bezpośredniej i decyzji obywateli.

 •  

  pokaż komentarz

  dlaczego mam żyć w kraju w którym Północ Polski – jeśli będzie mieć jednego obywatela więcej – będzie narzucać swoją wolę Południowi Polski, dlaczego Południe nie może żyć po swojemu tylko musi stosować się do wymysłów Północy?

 •  

  pokaż komentarz

  @Pawel_Tanajno rozwiązania z jakich państw chciałbyś wprowadzić w Polsce?

1 2 3 4 5 6 7 ... 37 38 następna