•  

  pokaż komentarz

  Paweł Kukiz po latach ostrego melanżu odkrył, że jego życiowym powołaniem jest polityka Zakładając, że został Prezydentem i ma do dyspozycji prerogatywy, dysponuje inicjatywą ustawodawczą oraz ładnie śpiewa to ta ostatnia umiejętność daje mu zdecydowanie największą możliwość zmiany stosunków społecznych.

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek: Zapomniałeś o JOWach. Tyle razy Ci powtarzał a Ty gałganie zapomniałeś o JOWach.

  •  

   pokaż komentarz

   Paweł Kukiz po latach ostrego melanżu odkrył, że jego życiowym powołaniem jest polityka

   @pavlusiek: I po co ten sarkazm kolego. Ronald Reagan był w młodości aktorem a potem został jednym z najlepszych prezydentów jakich miały Stany Zjednoczone. To samo było z Arnoldem Schwarzennegerem, bardzo dobry gubernator Kaliforni. Facet promuje prawdziwie obywatelską postawę, a nie tylko z nazwy jak to robi pewna partia. Nie "weźmy się i zróbcie" tylko sam zaczyna coś robić. I zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodoba taka inicjatywa. Bo umie śpiewać to już niech się nie pcha, żeby coś zmieniać w tym smutnym jak dziewczynka z zapałkami grajdołku. Lepiej niech śpiewa. No tak to raczej do niczego nie dojdziemy, kolego.

  •  

   pokaż komentarz

   I po co ten sarkazm kolego. Ronald Reagan był w młodości aktorem a potem został jednym z najlepszych prezydentów jakich miały Stany Zjednoczone. To samo było z Arnoldem Schwarzennegerem, bardzo dobry gubernator Kaliforni.

   @mike78: Jak ich można w ogóle porównywać do punkowca który stabilnie nie potrafił nawet zespołem zarządzać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: Normalnie, można. Jakbyś po wyjściu z kina po premierze Terminatora 1 usłyszał, że ten facet z kwadratową szczęką za x lat będzie gubernatorem Kaliforni to byś coś podobnego powiedział jak tu wyżej i ryknął śmiechem. Kukiz się nie urwał z choinki, ma jasno sprecyzowane poglądy. To wystarczy, żeby być politykiem, w polityce liczą się idee i przekonania. No i cechy charakteru, takie jak charyzma, zdolność przekonywania i przemawiania. I jeszcze parę innych rzeczy. Natomiast bycie piosenkarzem nie przekreśla absolutnie niczego. Mało tego, można powiedzieć że na jednym polu osiągnął jakiś sukces, to tym lepiej wygląda na tle tych smutnych "zawodowych polityków", którzy od czasu studiów uczciwie grosza nie zarobili na chleb.

  •  

   pokaż komentarz

   ma jasno sprecyzowane pogląd

   @mike78: Z tego co się orientuję - odkąd zajął się polityką, serduszko, w kwestiach gospodarczych, dość szybko powędrowało mu na lewo.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike78: Zdaje się, że Kukiz studiował 2 kierunki i żadnego nie ukończył. Rozpadł się zespół którego był liderem. Poza tym bądźmy realistami jako członek zespołu punkowego swoje lata po bandzie przejechał. Dla mnie jego racje to czysty populizm jow, jow! Arnold Schwarzenegger, IQ w granicach 135, jego sylwetka ze złotej epoki jest kanonem doskonałości w kulturystyce co więcej żeby zbudować taką sylwetkę trzeba mieć szalenie silną psychikę, pomijając predyspozycje genetyczne. Aktorem zawsze był marnym. Gdybym mógł oddać głos na Kukiza lub na Arnolda oddał bym trzy na Terminatora.

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek:
   @skejna:

   A wy na kigo głosujecie. Pytam z ciekawosci

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek: Wcale nie chciałem porównywać A.S. do P.K. tylko wskazać, że być artystą nie oznacza że nie można zostać politykiem. Wręcz przeciwnie - ma się na starcie pewną popularność i dowód na to, że jest się w stanie osiągnąć sukces.

   Ale jak już chcesz porównywać tych panów, to uczciwie. Ile kierunków studiował Schwarzenneger a ile Kukiz? A.S. ma IQ=135 a jakie IQ ma Kukiz? Czy to w ogóle jest dobre kryterium do porównywania ludzi? A.S. musiał mieć silną psychikę, żeby wyrzeźbić ciało - na jakiej podstawie twierdzisz, że P.K. nie ma silnej psychiki, silnej woli? Bo nie ma kaloryfera? I tak dalej. Ale ja, jak mówię nie chciałem porównywać tych dwóch postaci, bo to jest kompletnie bez sensu.
   Nie można porównywać jabłek do gruszek. Ale można wykazać, że skoro jabłonie mogą rosnąć w Azji, mogą i grusze.

  •  

   pokaż komentarz

   @skejna: masz na myśli te same JOWy, które mają to do siebie, że konserwują system dwupartyjny? Patrz link w powiązanych...

  •  

   pokaż komentarz

   Aktorem zawsze był marnym
   @pavlusiek: Dobra cwaniaku ;) A teraz podaj aktora który lepiej zagra Conana Barbarzyńcę?

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek: "Gdybym mógł oddać głos na Kukiza lub na Arnolda oddał bym trzy na Terminatora"

   Niestety możliwości nie są dokładnie takie. Można oddać głos na Kukiza, Komorowskiego albo Dudę (albo nawet na Ogórek i paru innych). W tej sytuacji ja oddam głos na Kukiza. Dokładniejsze wyjaśnienie: http://www.skubi.net/kukiz.html

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: Dokładnie - Kikiz nie urwał się z choinki. Działalnością patriotyczną zajmuje się już od pewnego czasu. Studiował też administrację, prawo i nauki polityczne - aczkolwiek zdaje się ich nie ukończył, biorąc pod uwagę treść obwieszczenia PKW o kandydatach...

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek: @skejna: Co razi w oczy, ze do władzy chce dojść człowiek który twojemu pracodawcy ukróci złodziejstwo i kolesiostwo?.

  •  

   pokaż komentarz

   @wodd: Dobrze by bylo zrobic taki sondaz na wykopie np robimy wykop pod nim wpisuje nazwiska kandydatow kto jest za kim temu daje sie plusa

  •  

   pokaż komentarz

   @wodd: Pierwszy Korwin, druga tura byle nie Komor. Odpowiadam na ciekawość. Korwin z braku lepszych kandydatów.

 •  

  pokaż komentarz

  Spoko mówi ale juz nie jeden taki byl.. oglosil ze bedzie współpracowal ze zlodziejami z opzz i z lewicowcami wiec sory ale spalil idee

  •  

   pokaż komentarz

   oglosil ze bedzie współpracowal ze zlodziejami z opzz

   @zychukr: A jeszcze wcześniej ogłosił, że będzie współpracował z każdym kto popiera jego idee.

  •  

   pokaż komentarz

   @zychukr: To teraz wojna polsko-polska?

   Ogłosił,że będzie budował szeroki front. A więc zarówno z prawicą, jak i lewicą. Ale oczywiście lewica ma do niego ból dupy, że chce współpracować z prawicą, a prawica na odwrót...

   Ale oczywiście - lewica najchętniej by zamknęła prawicę w psychiatryku, a prawica lewicę powiesiła na drzewach...

   Dla obu opcji coś takiego jak współpraca, chociażby taktyczna, jest zupełnie oderwaną od rzeczywistości abstrakcją.

   Ale, do k!#%y nędzy - jeżeli obie grupy mają wspólny cel - tj.dobro kraju - to muszą współpracować, bo nigdy nie da się żadnej z nich wyeliminować... No ale jak się myśli o swoim dobru kosztem dobra kraju - to można też robić klanowo-partyjne utarczki i walczyć o krzesła, zamiast godnie reprezentować Naród...

   Mam jednak nadzieję, że Kukiz to kandydat, który nie będzie w ślepo podpisywał każdej podsuniętej ustawy, jak to zdaje się mieć miejsce w przypadku obecnego prezydenta, ale który faktycznie będzie dążył do ulepszenia systemu.

 •  

  pokaż komentarz

  W ubiegłym roku robiłem mu zdjęcie do dowodu. Przyjemny klient, śmieszkował niczym Leszke.

 •  

  pokaż komentarz

  No i dobrze mówi. Dużo takich co dobrze mówią, tylko słuchać się chce mało komu.

 •  

  pokaż komentarz

  gdyby takich ludzi było więcej, którzy chcą dobra Polski, nie tylko dla siebie kasy, nie ważne jakie mieliby poglądy, ale ważne, żeby chcieli dobrze, wtedy 460 posłów miałoby sens, przy tylu niezależnych posłach nie przeszłoby nic głupiego.
  Kukiz jest radnym wroclawia za darmo, nie zgadzam się z częścią jego poglądów, ale przynajmniej je znam, a reszta?? wiem po tej kampanii, że po nie lubi pis, że pis nie lubi po, że psl nie lubi pis, ale i z po podczas kampanii się nie lubią, że kandydatka sld jest ładna, jedynie korwin i kukiz mówią o swoich programach. i mogę się nie do końca z nimi zgadzać, ale wiem co chcą, a nie jak ta cała reszta!!!
  Wybór jest więc jasny, albo KUKIZ ALBO KORWIN!!!!!!!!
  choćby po to, żeby ktoś nie bał się powiedzieć, że po pis sld i psl to gówno jakich mało...i afery nie były ukrywane i wygaszane!!