...
 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda, że nie widzi zagrożenia dla europejskiej kultury w imporcie Hindusów, Pakistańczyków i innych obywateli byłych kolonii brytyjskich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Emdeka: Ilu k?$%a Hindusów wysadza się w tłumach ludzi? Ilu hindusów morduje ludzi setkami za to że są tylko innego wyznania?

  •  

   pokaż komentarz

   @Diamonddog:
   Ciągle słyszy się o gwałtach zbiorowych na kobietach w Indiach nawet na turystkach, albo o rodzinach które mordują dziewczynki bo nie mają hajsu na posag. Szkoda, że poza Hindusami nie bronisz z taką zaciekłością Pakistańczyków. Europa to przede wszystkim cywilizacja rzymska i napływ obcego elementu zawsze będzie zagrożeniem dla cywilizacji europejskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Emdeka: Dobrze tylko tam ich jest ponad 1,2-1,3 miliarda na 3 287 590 km². Logiczne więc że wszelkiego typu problemy społeczne są zwiększone przy takim zaludnieniu.

   Teraz z drugiej strony ilu hindusów robi ataki samobójcze na terenach obcych państw?

   Tu problemem są ekstremiści islamscy którzy mają w tym momencie wolną rękę by dostać się do europy i robić co żywnie im sie tu podoba...

   Afryka - Boko haram i inne organizacje... Islamskie... Co one tam robią?
   Azja - Isis, Alkaida i od cholery innych grup ekstremistycznych robią meksyk na tamtych terenach...

   Weź poszukaj w necie nagrań jak ludzi setkami rozstrzeliwują... Jak głowy ucinają... Jak dokonują masowych mordów...

   Zobacz filmy z nagranymi tragediami życiowymi z tamtych terenów... Jak ojciec wraca do domu i dowiaduje się że jedno z jego dzieci nie wróci do domu już bo zginęło w zamachu samobójcy...

   Tu Pakistan i Indie są marginalnym problemem...

  •  

   pokaż komentarz

   @Diamonddog:
   ja nie wartościuje, która migracja jest gorsza, tylko chce wskazać, że zarówno jedna jak i druga jest dla nas Europejczyków zagrożeniem, bo zagrożenia nie można odbierać wyłącznie w kwestii bezpieczeństwa, ale także w kwestii jedności kulturowej i światopoglądowej.
   Pamiętaj też, że emigracja z krajów arabskich to też chrześcijanie uciekający przed islamistami, nie można ich wrzucać do jednego wora bo po ich stronie nie ma ryzyka zamachów i morderstw, a kulturowo są w stosunku do Europejczyków niemal identyczni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Emdeka: Palcem wskaż gdzie wrzucam chrześcijan do jednego worka z islamistami...

  •  

   pokaż komentarz

   @Emdeka: Pan Farage to taki angielski korwin-obydwaj idioci.
   Ten popieprzony Anglik mowil cos ze to europa jest winna kryzysowi w USA

  •  

   pokaż komentarz

   @Emdeka: weź wyjaśnij jakie zagrożenie stanowią Hindusi, bo dalej nie wiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Diamonddog: przeczytaj o aferze z Roterham z zeszłego roku kolego

  •  

   pokaż komentarz

   aferze z Roterham

   @zolnierzzlasu: Ty no nie slyszalem o tym, przeczytałem i mierzi mnie to. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Emdeka: szwed by ci powiedział, że to my powinniśmy się od nich uczyć a nie oni od nas.

 •  

  pokaż komentarz

  Tusku oczywiście jedzie tylko na słuchawkach. Tyle czasu, a nic się k?$!a nie nauczył tego angielskiego. Jest albo zbyt głupi, albo zbyt leniwy, że dotąd się nie nauczył, prezydent Europy.

 •  

  pokaż komentarz

  Therefore European Union must be destroyed
  #pdk

 •  

  pokaż komentarz

  Zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie nie widzą działającego nieprzerwanie od lat planu niszczenia europejskiej stabilności i kultury. Przecież decyzje Unii ( a właściwie nie Unii tylko jakiś dziwnych osób porozsadzanych na stanowiskach bóg wie dlaczego i przez kogo) są absurdalne i jakby z dupy wzięte, ale ZAWSZE mają jakiś element destabilizujący Europę.
  Przecież sprowadzenie 10 milionów wielbłądów dałoby większy pożytek niż miliona muzułmańskich (czy bóg wie jakich) uchodźców.
  Afryka nagle stała się toksyczna?! Trzeba natychmiast ewakuować cały kontynent?! Wystarczy przypilnować USA żeby nie opłacało i dozbrajało alkaidy (żeby zwalczała niewygodne dla USA rządy), a potem isis (żeby zwalczała alkaidę), a potem znowu aklaidy (żeby zwalczyła isis). Będzie spokój od Amerykanów - to nie będą arabusy spylać milionami do Europy.
  A tu się zaczyna ta sama historia: USA dozbraja i sponsoruje UPowskich nacjonalistów, przekupieni urzędnicy unijni zmuszają kraje europejskie do dozbrajania i szkolenia UPAiny, w tym samym czasie Francuzi budują dla Rosji okręty, a Niemcy po cichu mówią Putinowi, że jest spoko. Przecież jasno widać, że USA planuje w Europie za pomocą UPAiny zrobić ten sam burdel jaki zrobiła w Iraku, Iranie, Afganistanie, Wenezueli, Wietnamie. Ten sam mechanizm USA stosuje od dziesiątków lat, a przekupiona Europa sama sobie podpala swoją chałupę.

  •  

   pokaż komentarz

   @redet: a moze Europa szykuje sie do rozszerzenia swoich terenów na Afryke wlasnie? Najpierw pomoc a pozniej sie upomną o swoje w jakis sposob.

  •  

   pokaż komentarz

   @redet: cia pomagało Solidarności rozwalic komunę. Kiedyś mówili ze dzięki tej pomocy drukowaliśmy ulotki, gazetki. Takie tam. A jak popatrzę jak zmienia sie sytuacja polityczna po ich pomocy to myślę ze to było coś więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @zolnierzzlasu: oczywiście, że było dużo więcej. Dopiero dzięki internetowi wychodzą powoli rzeczy takie, że głowa mała. Samo powstanie CIA: składała się w sporej części ze zbiegłych ssmanów i abwehrowców. Wypłynęły dokumenty z których wynika, że CIA zamawiało w koncernach dziesiątki kilogramów narktyków (między innymi sławne LSD) - przecież nie po to, żeby dzieciom w przedszkolach robić pogadanki. A to tylko ułamek spraw. Takich rzeczy nie robią "rycerze wolności i demokracji".

 •  

  pokaż komentarz

  Dobrze, jasno powiedziane. Z jednej strony wspólna polityka rolna, z drugiej to - hipokryzja w pełni. Nie rozumiem tylko, jak zaślepionym trzeba być, albo jakiego rodzaju interes mieć przed oczami, by dopuszczać do wpuszczania uchodźców.

  •  

   pokaż komentarz

   @uzman: nielegalnych imigrantów, którzy dostają się na teren Europy, przez nieudolność Włoch. Nazywajmy rzeczy po imieniu...

  •  

   pokaż komentarz

   @uzman: obywatele dostaną problem i rząd będzie potrzebny

  •  

   pokaż komentarz

   @uzman: To jest taki brytyjski Kukiz. Uwielbiam Go. :D

  •  

   pokaż komentarz

   @despiaciu: heh no mnie też rozsmiesza częstokroć do łez. Świat był by nudny bez takich zwariowanych populistów ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @uzman: to jest lewacka logika bożenko nic nie zrobisz. Najprościej ująć to tak:
   Lewactwo uwielbia władzę, a władze zdobywa przez poparcie. Normalnych ludzi nie przekonają, bo raz że nie mają argumentów dwa, że dowody albo olewają albo ich nie interesują. W związku z tym tworzą sobie grupy poparcia za pieniądze lub tolerancję a czasem jedno i drugie. Myli się ten, kto myśli, że za pomocą świętego proroka marksa i jego pism chcą rozwiązać jakieś problemy. Nie leży to w ich interesie ponieważ nic dzięki temu nie zyskują, wręcz przeciwnie. Im gorzej jest tym więcej lewicowych haseł można głosić i tym większy rezonans w społeczeństwie one znajdą nie liczy się kto jest u władzy i kto spieprzył. Jak jest prawica to wiadomo, że ich wina jak oni są u władzy to wina burżuazji (teraz się mówi korporacji wielkiego biznesu) lub za niskich podatków. Ważne, żeby było gorzej. Co ci uchodźcy u nas będą robić? bo rozumie jakby uciekali do pracy itd ale oni uciekają do zasiłków, oni nie chcą pracować, w afryce nie ma kultury pracy takiej jak u nas tam się nigdy tak nie pracowało.

   Dlaczego, żydzi sobie potrafią poradzić z tym problemem i jakoś żaden lewak ich od rasistów nie wyzywa? Spakowali ich i wywieźli tam skąd przybyli raz drugi trzeci i by se odpuścili. Poza tym to francja wojowała szabelką w libi i to francja dostała za to ropę więc niech teraz robi co do niej należy. My nic z tego nie mieliśmy.