•  

  pokaż komentarz

  To jest kpina! Jak dla mnie debata przedwyborcza powinna być obowiązkiem.

 •  

  pokaż komentarz

  System zakłamywania już działa. Wystarczy posłuchać Tadli, Lisa, Kraśki, Knapika itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @hektar: Żyjemy w kraju w którym milczenie kandydata w trakcie trwania kampanii wyborczej nie przesądza o jego przegranej... Należałoby się zastanowić nie tyle nad wartością kandydata (bo ta jest powszechnie znana), co raczej nad kondycją jego wyborców.

 •  
  IroL via iOS

  +12

  pokaż komentarz

  Sobie tak myślę, że po jesiennych wyborach Komorowski stanie przed sądem lub Trybunałem Stanu. I nie widzę opcji żeby tak nie było. Przyjmuję że PiS osiągnie swoje 30%,Korwin z 10%,Kukiz też z 10 % i raczej oni będą tego chcieli. PSL i SLD nie przewiduję. A potem to już z górki-Tusk i wszyscy bohaterowie taśm prawdy również. Eh, się zobaczy a czuję,że będzie się działo.

  •  

   pokaż komentarz

   @IroL: Chyba sam nie wierzysz w to, co mówisz. Za Komorowskim stoją służby, stóre tak łatwo nie oddadzą swojego człowieka.
   Mam nadzieję, że takich jak Bronisław rozliczy przynajmniej historia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hoob: Jak zobaczą że okręt tonie to go zostawią bo on nie jest ważny.

  •  

   pokaż komentarz

   @IroL: Może, ba!, mam nadzieję. Tylko że to jest system naczyń połączonych. Jak wyleci jeden trup z szafy, to mogą wylecieć całe tuziny, a na to już zgody nie będzie. Jestem świeżo po lekturze książki Sumlińskiego. To wszystko jest jak gigantyczna pajęczyna tkana przez Ruskich, mafię, polityków i jeszcze kogoś, kto stoi za parawanem i pociąga za sznurki.
   Jakaś taka smutna mnie naszła konstatacja, że nawet zmiana władzy niewiele da - bo politycy są na końcu tego układu pokarmowego. Może się mylę i oby było inaczej. Ale czasami mam wrażenie, że system jest przeżarty do cna i tylko rewolucja mogłaby go rozkruszyć.

 •  

  pokaż komentarz

  Boi się, sztab mu tego stanowczo zabrania. Człowiek nie potrafi nic samemu wydukać, wszystko mu na kartce spece piszą.
  Prawda jest taka, że każdy kandydat by go był w stanie zmasakrować, wystarczy przytoczyć obietnice poprzedniej kadencji oraz pokazać szereg niekorzystnych ustaw, które podpisał. Nie wspominając już o licznych wpadkach - samokompromitacjach.
  #nieglosujenabronka

 •  

  pokaż komentarz

  Jak nie lubię PiSu tak w 2giej turze zaglosuje na socjaliste Dude, trudno, chce zobaczyć te placzace mordy w tvp i tvn