...
 •  

  pokaż komentarz

  Oby więcej tego typu programów politycznych. Nikt nikomu nie przerywał, każdy miał wyznaczony czas, można było poznać poglądy wszystkich kandydatów. Cieszy fakt, że sporo z nich opowiada się za wolnorynkową gospodarką.

 •  

  pokaż komentarz

  A i tak w #tvpinfo po debacie i zgromadzeni w studio profesorowie wytlumaczyli gawiedzi na kogo ma glosowac, bo inaczej po nas.

 •  

  pokaż komentarz

  Kowalski świetnie wypadł w tej debacie

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Dr-Livingstone: takie samo mam zdanie, chociaż po dzisiejszym ama tez ma u mnie plusa, nadal glosuje na Kukiza ale Kowalski jest naprawdę dobrym kandydatem.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: O tak, jak na razie to było najlepsze AMA jeśli chodzi o kandydatów na urząd prezydenta.

  •  

   pokaż komentarz

   @EmpireAgent: Już został dostrzeżony :) mam nadzieję że Kukiz, Korwin, Braun i Marian jakoś się dogadają i pod wspólnym szyldem będą startować w wyborach do sejmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dr-Livingstone: świetnie, niestety nie mogę podzielić jego poglądów :-) natomiast jako jeden z niewielu miał szansę je przekazać bo na tym się też skupił i tu dla Niego duży plus. Wypadł autentycznie i szczerze. Dobrze wypadł też Wilk co mnie nie dziwi, choć pewnie i tak nic mu to nie da, przyzwoicie Kukiz choć bez szału, reszta niestety średnio albo słabo. Korwin też średnio, szkoda. Ogórek brzmiała jak nowa wersja Czubównej - takim tonem powinna opowiadać o godach salamander, a nie przyszłości Polski :) Najgorszy imho Jarubas. Zwycięzców nie ma, przegrywa tylko Komor. Szkoda tylko że prowadzący nonstop przypominał o jego "godności". Jakby był godny, to by nie olał wyborców, tylko przyszedł.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dr-Livingstone: trochę tak nawijał jakby chciał komuś niezły wpier*ol spuścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: Na kukiza?
   http://www.electionforecast.co.uk/
   Wiesz co to oznacza?
   Że wolnościowe idee nigdy nie trafią do ludzi, bo nigdy nikt oprócz po-pis nie dostanie mandatu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: a czy wiesz co to znaczy jedno okręgowe mandaty, to znaczy, ze niema większego znaczenia czy to Pis, PO czy inna partia bo tam będą ludzie podlegający nam nie jarkowi czy tuskowi, tylko nam wyborcą i niema znaczenia czy to pis czy Po, będziesz opowiadał sie za taką partią do jakiej poglądów pasujesz, a nie do takiej gdzie musisz się dopasować do ideologi twojego prezesa.

   czy wy naprawdę nie rozumiecie tej banalnej zasady działania JOW-ów?,
   czy jak głosujesz na burmistrza to rządzi cały czas ten sam? czy ten którego wybierzesz, czemu w wyborach samorządowych niema problemu a w parlamentarnym ma być ?
   Nie wspominając o ogromnych korzyściach jowów i że obecny ustrój jest przez 25 lat i jest coraz gorzej polsce. .

  •  

   pokaż komentarz

   @EmpireAgent: No i słusznie że się boją, Kowalski się w tańcu nie p#!!#!%i ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010:
   1. Ma znaczenie, bo partie skupiają ludzi o jakichś poglądach, a przynajmniej powinny, ale nie widzę
   2. Wierzysz w to? Naiwny jesteś. Wydaje Ci się, że po wyborach nagle ludzie zaczną latać do swoich posłów i ich op?#??%#ać, ba 1% najwyżej będzie sprawdzał jak głosował.
   3. Zgodnie z pkt nr. 1, zakładając utopię, czyli brak pkt. 2, partie mają jakiś program, teraz weź zmuś PO/PIS do tego by proponowali wolnościowe ustawy. Ba już widzę jak otumaniony lud biegnie do swojego posła mówić mu, że ma podsunąć ustawę likwidująca socjal, zmniejszającą podatki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr:

   2. Wierzysz w to? Naiwny jesteś. Wydaje Ci się, że po wyborach nagle ludzie zaczną latać do swoich posłów i ich op##??!@ać, ba 1% najwyżej będzie sprawdzał jak głosował.

   może przeczytaj zasadę działania jow-ów nawet dla własnej ciekawości z czym się nie zgadzasz i się wypowiadaj. Jesli nie bedzie Ci pasował na następną kadencje na niego nie zagłosujesz i go nie będzie w sejmie.
   Proste, a obecnie co zrobisz z takim Hofmanem czy innym wałkarzem?, jeśli go nie wywalą masz gówno do gadania i decydowania kto ma być w sejmie, jesli wzieli by samego hitlera z putinem jedynie mozesz sobie poszczekać.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: A zagłosujesz też na Kukiza jeżeli w UK JOWy się nie spiszą i bardziej zacementują obecny beton ?
   JKM wie co robi... Bo wydaje się dziwne żeby nagle przekazał głosy na PK po tak intensywnej kampanii i masie kasy zebranej przez zwolenników, wg. mnie przeanalizował sytuację wie ,że JOWy gówno zmienią wyjdzie na to ,że miał rację przez co zabierze trochę elektoratu Kukizowi
   chodź niczego nie wykluczam za 2 dni się okaże

  •  

   pokaż komentarz

   @Heninger: odstępy nie sa regułą, poza tym są sposoby naprawy tego systemu, żeby nie miał tego trojana. Lepiej spróbować niż żyć kolejne 20 lat z agentami typu komorwski, duda, tusk, miler.
   A Korwin pokazał zdradliwą twarz i jak można mu ufać podkładając świnię Kukizowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dr-Livingstone: Pełna zgoda. Widać charyzmę i zapał, a nie wyreżyserowany PR. Trochę jednak zbyt dużo agresji w całym obejściu w mojej opinii. Dobrze wypadł też moim zdaniem Wilk. Wszystkich deklasuje Braun. Aż cieszy się dusza, że ten front zmiany jest tak silny!

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: warto spróbować? Nawet jeżeli ta ordynacja jeszcze bardziej umacnia partie głównego nurtu, nie to rozumiem twojej logiki

  •  

   pokaż komentarz

   @Dr-Livingstone: gdyby tylko k@$@a nie ten salut na koniec

  •  

   pokaż komentarz

   @Heninger: zapoznaj się z zasadami tego systemu, to ze partia bedzie sie nazywać PO czy pis jest bez nzaczenia bo nie bedzie w niej obecnych ludzi tylko będą Ci na których my sami zagłosujemy kogo my sami znamy.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: znam zasady działania tego systemu,
   nic się nie zmieni poza kilkoma nowymi twarzami, zarząd partii zostanie nie zmieniony, a kluczowi dla nich żołnierze tuby propagandowe będą wystawiane w pewnych dla nich okręgach, mniejsze partie liczące się w skali kraju nie będą mieć totalnie żadnych szans, sam poparł bym te JOWy gdyby w Polsce był jasny podział na konserwatystów i demokratów, a w naszych realiach? dwie postkomunistyczne partie o takich samych poglądach gospodarczych kłócące się o niuanse..
   nie dzięki

  •  

   pokaż komentarz

   @Heninger: rozumiem, że obecnie jest lepiej ?, gdzie u władzy siedzi jedna partia albo druga, PIS-PO w dodatku fałszuje wyboru,a obywatele mogą sobie pokrzyczeć bo absolutnie żadnego wpływu na nich niema. Smieja sie nam w twarz bo co im możemy zrobić?, sprzedali nasz kraj mogą sprzedać twoją rodzinne i gówno im zrobisz. Przez 25 lat Polska została oddana w ręce agentów obcego państwa.

   Gdyby było tak jak mówisz sami by takie jowy wprowadzili i co byś im zrobił?, Wprowadzili vat 23, wiek emerytalny, zbrali kase z OFE, chieli sprzedać lasy państwowe. NIC IM NIE ZROISZ! Prowadzą taki ustrój w którym mogą to robić. Ale nie chcą JOW-ów w dodatku walczą jak lwy by było inaczej wiec nie jest im to na rękę tak jak piszecie.

   W każdym rozwiniętym kraju europy są Jowy albo ich odłamy czy to o czymś nie świadczy?.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: no też jest do dupy, przecież nie twierdzę ,że jest dobrze... ale w obecnej sytuacje JOWy tylko skomplikują sytuację...
   co do tych 25 lat rządów po-pisów to mówię ci dzień sznura jest blisko coraz więcej osób jest za szybkimi zmianami widać to było chociażby na wczorajszej debacie gdzie większość jasno mówiła o konieczności likwidacji podatku dochodowego i wypisaniu się z UE (wiadomo palikota,jarubasa i dude nie licze bo oni zwykłe populizmy mówią, i powtarzają to co jest modne teraz)

   ludzie chcą zmian, mam nadzieję ,że Kukiz zrobi jednak tę koalicję z Korwinem na jesień, wg. najlepiej jakby wszyscy prawdziwie opozycyjni kandydaci zrobili wspólne listy (RN, Korwin, Kukiz, KNP, Braun) i jak już odsunęli by od władzy bydło okrągłostołowe, zaczęli dzielić się na partie prawdziwie patriotyczne a nie sługusów UE, Rosji i Waszyngtonu.

 •  

  pokaż komentarz

  Palikot z tym swoim najeżdzaniem na kościół jest w ch!% słaby.. nowoczesność jego kraju? k!@#a kolorowa polska i isis co w 2 domu nie dziękuje cytując "wyp!?%@#?aj frajerze" Tanajdo? co chwila jakieś sporzejnia na karte nic swojego nie dziękuje....

  •  

   pokaż komentarz

   @Sergio07: no ale przecież kultura nas obroni przed Rosją, armia nam nie jest potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Sergio07: Gdzie masz w wypowiedziach Palikota isis? To już Braun trąci fanatyzmem :).
   @Siotson: Jakby nie patrzeć w konfrontacji z Rosją nie mamy szans i nie mielibyśmy szans gdyby na wojsko szło 10% pkb.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zydomasoneria: nowoczesne państwo to państwo kolorowe czyli uchodźcy czyli w większości isis czego nie czaisz?

   tylko chrześcijaństwo zapewni nam spokój wierzące państwo to państwo wolne od gówno ... tak tak wiem mohery i te ine ale nikt ci łba nie uj$#@#

  •  

   pokaż komentarz

   Jakby nie patrzeć w konfrontacji z Rosją nie mamy szans i nie mielibyśmy szans gdyby na wojsko szło 10% pkb.

   @Zydomasoneria: Ukraina ma słabszą armię, a przyblokowali Rosjan. Polska nie ma szans w ataku na Rosję, ale w obronie ma bardzo duże. Rosja nie wystawi przeciwko nam więcej niż 100 000 ludzi bo musiałaby cały okręg wojskowy zwinąć - przez co każdy nieprzychylny im kraj (baz NATO jest wokół pełno) mógłby walczyć o swoje (jak Gruzja o Osetię, Ukraina w Donbasie).

  •  

   pokaż komentarz

   nowoczesność jego kraju? k!##a kolorowa polska i isis co w 2 domu nie dziękuje cytując "wyp#$%%@%aj frajerze"

   @Sergio07: eee... zawołaj jakiegoś tłumacza, potrzebujemy kogoś kto będzie tłumaczył na język polski Twoje złote myśli, jak Wałęsie.

  •  

   pokaż komentarz

   @BeSmarter: 77 osób raczej zrozumiało 6 lewaków nie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Sergio07: To na pewno nie jest składnia języka polskiego, a na dodatek widzę fana nowomowy.

   "Lewak" to nie jest "ktoś, kogo nie lubię". Polecam dokształcanie -> http://sjp.pwn.pl/szukaj/lewak.html

  •  

   pokaż komentarz

   @Sergio07: Uchodźcy to też chrześcijanie z Syrii albo czarnuchy z chrześcijańskiej części Afryki. Poza tym Palikot ani nikt inny(pomijamy głosy z UE) nie mówi o sprowadzaniu uchodźców.

   Chrześcijaństwo jest jednym z naszych fundamentów ale nie jest potrzebne do zatrzymania islamizacji a tym bardziej dawanie przywilejów Kościołowi. Wystarczy brak socjalu a emigranci będą musieli się asymilować.

   @Siotson: Według wiki ich wojsko w 2013 roku liczyło ponad 800 tys żołnierzy. Do tego trzeba doliczyć możliwości mobilizacyjne. Nie przypadkowo FR jest określana jako druga potęga wojskowa świata. Oczywiście zostają jeszcze Chińczycy, którzy narazie olewają kwestie wojska. Co do Ukrainy to w dużej mierze nie walczą tam regularne wojska a jedynie zbierania Rosjan z dużym odsetkiem żołnierzy FR. Myślę, że regularna armia do Krymu by zdołała dojść.

  •  

   pokaż komentarz

   @Siotson: trzeba nam miłości a nie czołgów :D

  •  

   pokaż komentarz

   Według wiki ich wojsko w 2013 roku liczyło ponad 800 tys żołnierzy.

   @Zydomasoneria: tak, tak. A w Polsce to mamy 100 000 żołnierzy.... Rosja nie wyśle na nas milionów ludzi bo ani nie ma na to sprzętu, ani pieniędzy (ich rezerwy walutowe się kurczą). Zresztą do skutecznego utworzenia frontu (lub wojny błyskawicznej) potrzebna by była Białoruś, a Łukaszenka kręcił nosem jak Ukrainę rozkradał Putin (bo Ł. wie, że będzie następny w kolejce pomimo swojej lojalności).
   Zresztą, jedno zdobyć, drugie utrzymać. Weź najedź na 36mln państwo, które jest jednorodne etnicznie i cię nienawidzi (może za ostre słowo).

  •  

   pokaż komentarz

   trzeba nam miłości a nie czołgów :D

   @Bialy88: kultury, przede wszystkim pieniądze na kulturę, a nie na armię bo to relikt romantyzmu (czy jakoś tak) :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Sergio07: http://episkopat.pl/informacje_kep/6387.1,XV_Dzien_Islamu_w_Kosciele_katolickim_w_Polsce.html

   "Ku prawdziwemu braterstwu między muzułmanami i chrześcijanami" jest hasłem tegorocznego Dnia Islamu w Kościele katolickim w Polsce.

1 2 3 4 5 6 7 ... 25 26 następna