•  

  pokaż komentarz

  Jak dla mnie urzędujący prezydent, jeżeli rządzi dobrze, nie potrzebuje się reklamować, bo jego kampanią powinny być efekty pięcioletniej kadencji.

  •  

   pokaż komentarz

   @artax: według mnie nie powinno być to w jakiś sposób ograniczone, np. dwa razy mniej czasu antenowego i zero z budżetu na kampanię. Dobrze rządził to go wybiorą, źle to "kto umarł ten nie żyje".

  •  

   pokaż komentarz

   @artax: Praca prezydenta to subtelne czynności służące budowaniu zgody narodowej - nie każde niewprawne oko je łatwo zauważy, więc należy o nich wyborcom przypomnieć. Nie siej fermentu Ty radykalny oszołomie!

   (to jak Panie Prezydencie, będzie jeszcze dla mnie miejsce w dziale PR? Mogę prowadzić konto na Twitterze, wiele tam się już spieprzyć nie da ;-) )

  •  

   pokaż komentarz

   @Regis86: Padłam :D. Masz tę robotę( ͡€ ͜ʖ ͡€).

 •  

  pokaż komentarz

  Dla wszystkich zwolenników obecnego Prezydenta oraz osób zastanawiających się nad oddaniem swojego głosu na tego pana (celowo z małej litery). Proszę przeczytać książkę Wojciecha Sumlińskiego pt. Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. Taki człowiek nie tylko powinien zniknąć z polityki, ale wręcz powinien znaleźć się w w....niu. Kilka dni temu byłem na spotkaniu autorskim z Panem Sumlińskim, podczas którego autor ww. książki przekonywał, że na wszystko co jest zawarte w jego publikacji mam mocne dowody i potrafi w razie czego udowodnić to co napisał przed każdym sądem (dodał jednocześnie, że ma jest jeszcze wiele poszlak, o których jednak nie napisał, gdyż w tamtych przypadkach nie potrafi ich udowodnić w 100%). Bronisław Komorowski, jak i jego komitet, udają jednak, że taka książka nie istnieje. Nie odpowiadają na pytania dotyczące tej publikacji, nie podają autora do sądu (a przecież obowiązuje teraz przyspieszona - wyborcza – procedura sądowa). Dlaczego? Odpowiedź wydaje się oczywista.......
  Proszę wejść na portal lubimy czytać.pl [http://lubimyczytac.pl/ksiazka/251476/niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego] i przeczytać sobie komentarze osób, które przeczytały już tę książkę.

 •  

  pokaż komentarz

  W razie jakichkolwiek wątpliwości pojedzie na Jasną Górę...

 •  

  pokaż komentarz

  A głupi myślałem że przez 4 lata miał kampanię

 •  

  pokaż komentarz

  Akurat z tym się o tyle zgodzę że skubany jeździ nagle po kraju, co po chwila jakieś przemówionka etc. niby oficjalnie dystansując się do walki wyborczej. Tyle że te dodatkowe podróże po kraju z wstęgami etc. to płacimy MY, bezpośrednio MY podatnicy.