•  

  pokaż komentarz

  Wiele osób ma dość obecnej władzy i często słychać apele aby w jesiennych wyborach parlamentarnych połączyć siły i stworzyć wspólna listę np. Ruchu Narodowego, Korwina, Kukiza, KNP i Grzegorza Brauna.
  Mam nadzieje że uda się wykorzystać szanse i dojdzie do porozumienia dla dobra Polski oraz uda się odsunąć obecne "elity" od władzy.

 •  

  pokaż komentarz

  Jakubiak na prezydenta ;-)

  źródło: admonkey.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @waldo: Nie znasz go. Tyran i... ach, szkoda gadać.

  •  

   pokaż komentarz

   @D3lt4: Wcale nie szkoda, rozwiń proszę.

  •  

   pokaż komentarz

   @TripleICZ: Dwulicowość, chamstwo, wyzywanie pracowników, mobbing, brak zapłaty za nadgodziny. Więc w sumie do polityki się nadaje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   O głodowych stawkach wynagrodzenia mówić nie będę, bo każdy może pracę zmienić, ale ni cholery tzw.fair trade nie ma tu nic do gadania.

  •  

   pokaż komentarz

   @D3lt4: Oczywiscie do informacji w internecie podchodze z rezerwa, bo moze to rownie dobrze pisac ktos z konkurencji, albo wyrzucony pracownik, albo zwykly bajkopisarz, ale jezeli to prawda, to szkoda, bo wydawalo mi sie, ze to firma bedaca w porzadku wobec pracownikow.

  •  

   pokaż komentarz

   @TripleICZ: To nie firma, tylko rodzinny biznes. WSZYSCY, którzy nie należą do rodziny, mają bardzo kiepskie warunki pracy.

  •  

   pokaż komentarz

   @D3lt4: Jest duża rotacja pracowników? Niemożliwe żeby przy takich warunkach jej nie było, więc skoro była taka nagonka w mediach na ciechana, to dlaczego nikt przy okazji nie znalazł pracownika, który by potwierdził te rzeczy? Nie zrozum mnie źle, to nie to, że Ci nie wierzę, ale nie mogę też ślepo wierzyć we wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   @TripleICZ: Ci, którzy mieli odejść, to odeszli. Wiesz jak to jest, wiele osób nie ma odwagi, aby zmienić pracę. Więc jakaś tam grupa pracuje. Ciechanów, Lwówek Śląski, Bojanowo itd., to nie są duże miasta. Można się domyślić jaki jest rynek pracy. Jest c$%%$wo, ale stabilnie, więc siedzą. ;)

   Oczywiście nowi pracownicy szybko odchodzą, ale pewna grupa przyzwyczaiła się do złego.

   Komu ma się ta nagonka opłacać? Zawsze za nagonką ktoś musi stać, więc jeśli komuś będzie na tym zależało, to wiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @D3lt4: Spoko, trzymaj sie (przede wszystkim z dala od takiej pracy :P)

  •  

   pokaż komentarz

   @TripleICZ: 2 lata temu odszedłem, ale na psychice nadal siedzi taka patologia. Z perspektywy czasu wiem, że to był mobbing.

  •  

   pokaż komentarz

   @D3lt4: Pracowałem krótko w Niemczech w fabryce i brygadzista (Polak) tłukł ludzi, wrzeszczał niemiłosiernie. Do mnie się jakoś nie rzucał, bo mu otwarcie zapowiedziałem że zakończę mu to eldorado donosami, ale i tak miałem miękkie kolana jak podchodził, bo raz mówił normalnie i nagle ni stąd ni zowąd włączała mu się niesamowita agresja, potrafił w jednej wypowiedzi zagadać milo, nagle sie rozedrzec, rzucac skrzynkami i nagle znow stawal sie mily. Wiec wiem co to mobbing, masz moj miecz :P

 •  

  pokaż komentarz

  Nawet z perspektywy moich znajomych jasno wynika że sympatycy Korwina pokrywają się w znacznej mierze z sympatykami Kukiza. Problem jaki widzę od lat to pajacowata postać krula, który zawsze postąpi tak by uzyskać większy rozgłos w mediach bez względu na wszytko, połechta swoje ego nawet gdyby kosztowało to ciężką prace młodych ludzi który mu uwierzyli. To dlatego nie ma wyborców starszych niż pewien próg młodzieńczej naiwności. W pewnym wieku widać wyraźnienie że dla całej pięknej wolnorynkowej idei jest o zwyczajny szkodnik z niebywałym parciem na szkło. Człowiek który puścił z dymem głosy kilkunastu jeśli nie kilkudziesięciu milionów wyborców różnych pokoleń.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neurotok: I wszystko na temat klauna. Najlepsze co może teraz zrobić to odejść z polityki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neurotok: Korwin to publicysta i żaden z niego polityk. Nie wie co można mówić i kiedy wypada coś mówić. Pozostawia szerokie pole do manipulacji dla chętnych do tego mediów. Przez 25 lat przez egocentryzm JKM w żadnej z kolei jego partii nie wyłonił się inny ważny wolnorynkowy polityk niż on sam. A on jest już dla większości społeczeństwa skompromitowany. Teraz niby jest Wipler, ale on już przyszedł do Korwina z jako taką rozpoznawalnością.
   Na przykład taki Marian Kowalski był 17 lat w UPR i do tej pory nikt o nim nie słyszał, bo tam promowało się tylko Korwina i nikogo innego. Prawda jest taka, że na każdego zyskanego zwolennika wolnorynkowych rozwiązań zrobił sobie 5 przeciwników swoimi palniętymi bez zastanowienia głupotami.

  •  

   pokaż komentarz

   Prawda jest taka, że na każdego zyskanego zwolennika wolnorynkowych rozwiązań zrobił sobie 5 przeciwników swoimi palniętymi bez zastanowienia głupotami.

   @Redrum781: Gdyby tak było to powinien mieć poparcie rzędu 17% :)

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: To, że ktoś nie jest jego przeciwnikiem to nie znaczy, ze jest automatycznie jego zwolennikiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redrum781: No, ale z takimi poglądami to wielkiego wyboru u nas nie ma :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Neurotok: Kolego znam dorosłych, inteligentnych, poważnych ludzi, prowadzących działalność gospodarczą i wszyscy popierają poglądy gospodarcze Korwina. Jego wypowiedzi na tematy obyczajowe mają w dupie. To są ludzie inteligentni i wali ich czy Korwin ma kontrowersyjną retorykę czy nie. Takimi pierdołami przejmują się zwyczajnie matoły (nazywajmy rzeczy po imieniu). Młodzi ludzie którzy go popierają nie są naiwni jak to napisałeś tylko po prostu mają "trzeżwe" umysły, nie sprane przez propagandę i potrafią rozdzielić treść poglądów od formy ich przedstawiania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neurotok: Korwin na pewno zraził do siebie część wyborców swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami, jednak na pewno nie jest "szkodnikiem dla wolnorynkowej idei". On, przez lata, jako jedyny w Polsce, potrafił przedstawić te idee w sposób ciekawy i zainteresować nimi młodych ludzi. Gdyby nie On, wiele ludzi by się o tej idei nie dowiedziało. Być może Ty też zainteresowałeś się tymi poglądami dzięki niemu. To jego zasługa, że znaczna część tego pokolenia będzie wybierać kandydatów nastawionych wolnorynkowo. Niekoniecznie Korwina, ale być może innych kandydatów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Neurotok:Korwin i Kukiz uderzają do innego elektoratu. Retorycznie Korwin jest nie do zaakceptowania przez większość ludzi, Kukiz w dużej części zbiera niezdecydowanych i zawiedzionych po Bronku i Palikocie - obserwacja własna u znajomych.

  •  

   pokaż komentarz

   Jego wypowiedzi na tematy obyczajowe mają w dupie.

   @piwotomojepaliwo: no to zajebiste maja kryterium wyboru prezydenta - gospodarka, na ktora prezydent ma znikomy wplyw, a durnoty przed kamera, ktore pojda na caly swiat jako stanowisko glowy panstwa.
   Takie lamenty, jakie wylewali tu niektorzy po tej akcji bronka z krzeslem, to byłyby co drugi tydzien :>

  •  

   pokaż komentarz

   W pewnym wieku widać wyraźnienie że dla całej pięknej wolnorynkowej idei jest o zwyczajny szkodnik z niebywałym parciem na szkło.

   @Neurotok: I dlatego większosć kandydatów głosi potrzebę mniejszych lub większych obniżek podatków, naprawy i uproszczenia prawa :D
   Uwielbiam patrzeć jak niby inteligentni i wyedukowani ludzie publicznie obnażają swoją bezmyslność :D

   Takie lamenty, jakie wylewali tu niektorzy po tej akcji bronka z krzeslem, to byłyby co drugi tydzien :>

   @Rebeliant: Nikogo normalnego tak naprawdę skakanie po krzesłach nie interesuje. Chodziło tylko o to żeby wszelkimi środkami uderzyć w znienawidzoną postać i tyle. Jesli naprawdę odczuwasz (albo ktokolwiek) fizyczny ból i wstyd z powodu "skakania po krzesłach" przez drogiego Bronisława - powinieneś się udac do dobrego psychiatry :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Rebeliant: Nie rozróżniasz wpadek wynikających z głupoty od celowego układania wypowiedzi w kontrowersyjnej formie?
   Ja wolę kogoś kto wie co robi. A w jaki sposób przedstawia swoje poglądy nie ma dla mnie kompletnie znaczenia.
   I Korwina ze swoją retoryką właśnie bardzo chętnie widziałbym na fotelu prezydenta.
   Wolę żeby prezydent prowadził "twardą" politykę zagraniczną na korzyść kraju i jak będzie trzeba to ma umieć odmawiać albo stawiać warunki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rebeliant: Tylko wyniki prezydenckich będą się przekładały w parlamentarnych na jesieni, więc każdy głos oddany na Kukiza to tak na prawdę głos na Bronka i bandę czworga, a przynajmniej przysłużenie się im w kolejnych sondażach.

   Największym błędem Korwina było wystawienie siebie na kandydata, już nawet wciągnięcie Kukiza i wystawienie jako reprezentacja partii KORWiN (mimo jego centro-lewicowych poglądów) dało by im lepszy start.

  •  

   pokaż komentarz

   @piwotomojepaliwo: nie masz nawet 30-stki. Mogę się o to założyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: taa, przemo i jego gierki, tylko czemu pozniej sie uwaza za lepszego od tych mitycznych lewakow, jak stosuje te same metody :P

   @piwotomojepaliwo: no a ja wolałbym, zeby kandydat był powazny i nie kompromitował idei wolnego rynku swoimi bzdurnymi pogladami na swiat, dodatkowo uniemożliwiając sensowną promocje tychże idei innym, poprzez armię kuców, ktora miesza wszystko inne z błotem, bo korwin o tym gada (i tylko gada) od 20 lat

  •  

   pokaż komentarz

   taa, przemo i jego gierki, tylko czemu pozniej sie uwaza za lepszego od tych mitycznych lewakow, jak stosuje te same metody :P

   @Rebeliant: Bo to jest medialne i się przebija. Wilk nie robi takich akcji i co z tego ma - gadanie do wyłączonych kamer...
   Czasami trzeba grać wg reguł gry ustalonych przez przeciwnika, wazne żeby finalnie wykorzystać szansę aby pobić go jego własną bronią :)

   no a ja wolałbym, zeby kandydat był powazny i nie kompromitował idei wolnego rynku swoimi bzdurnymi pogladami na swiat
   Masz Wilka. Zobaczymy na ile powazny kandydat jest w stanie promowac te idee.

   bo korwin o tym gada (i tylko gada) od 20 lat
   Gwiazdowski o tym gada, Sadowski o tym gada- do nich też masz pretensje że tylko gadają?
   Nie ma to jak mieć pretensje do kogoś, kto nie ma władzy, że "tylko gada". Masz ty rozum i godność człowieka?

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: wilk nie ma szans się przebić, bo nie ma az tylu zwolennikow wolnego rynku, a przemo nastawił wszystkie kuce przeciw niemu i tym samym ma wiecej negatywnego elektoratu, niz pozytywnego :)

  •  

   pokaż komentarz

   wilk nie ma szans się przebić, bo nie ma az tylu zwolennikow wolnego rynku, a przemo nastawił wszystkie kuce przeciw niemu i tym samym ma wiecej negatywnego elektoratu, niz pozytywnego

   @Rebeliant: No więc sam widzisz co się opłaca a co nie. Zarzucanie Wiplerowi że zbudował jakieś poparcie jest zwyczajnie śmieszne.

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: na krótką metę się opłaca, ale jakoś długoterminowo ciągle jest to samo - przychodzą nowi, a starzy rezygnują z popierania kolejnych kontrowersji

  •  

   pokaż komentarz

   przychodzą nowi, a starzy rezygnują z popierania kolejnych kontrowersji

   @Rebeliant: Wszystko do czasu kiedy jest jako-tako. Kiedy ludzie zaczynają widzieć że robi sie źle - przypomną sobie że jest taki ekscentryczny dziadek, który mówił że będzie źle i jako remedium proponował zmniejszenie fiskalizacj i roli państwa. A moze wtedy dziadka nie będzie ale ktoś inny będzie kontynuował i łatwiej zdobędzie poparcie synów marnotrawnych?

  •  

   pokaż komentarz

   @kukenkino: no, to ze korwin aktualnie jest trampoliną dla przema i świty to juz inna sprawa :D

  •  

   pokaż komentarz

   no, to ze korwin aktualnie jest trampoliną dla przema i świty to juz inna sprawa :D

   @Rebeliant: I bardzo dobrze. Przez lata nikt sie na nim nie wybił, a krul młodszy nie będzie.
   Ale Wipler i świta to wciąz za mało, trzeba mieć przynajmniej 10-15 rozpoznawalnych ludzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Sądze iż jeżeli na jesień nie utworzy sie koalicja Braun-Kukiz-Korwin-RN którą poprze Naród dla dobra Ojczyzny , to będzie można już oficjalnie opuszczać kraj.. bo do następnych parlamentarek już nie będzie o co walczyć... Tak więc musimy wejść all in .. wszystko albo nic