...
  •  

   pokaż komentarz

   O seryjni - no przecież oni ponoć wg PO i ich wyznawców nie istnieją

  •  

   pokaż komentarz

   @SUQ-MADIQ: Przede wszystkim będę wrogiem ludu - kułakiem

  •  

   pokaż komentarz

   @tako: Smiechy chichy ale facet sporo ryzykuje gloszac takie fakty. Co mu z tego przyjdzie? Co najwyzej samobojstwo :/

  •  

   pokaż komentarz

   @SUQ-MADIQ: Zabawne jest to, ze ci, ktorzy wierzą w zamach smolenski najczesciej wierzą także w seryjnych samobojcow, w spisek lądowania na księzycu, wierzą filmom z zoltymi napisami o ufo , witaminie b17, gmo, celowym zniszczeniu pentagonu przez wladze amerykanskie itp.

   Nauka wyroznia taki typ osobowosci.

  •  

   pokaż komentarz

   @stefan_banach: Fajnie, że zbierasz wszystko do kupy i segregujesz. Zabawne jest to że każda z tych rzeczy jest nazwana teorią spiskową a termin ten powstał po zabójstwie prezydenta Kennedy`ego. Polecam jednak mniej filmów z żółtymi napisami a więcej książek i filmów dokumentalnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Fajnie, że zbierasz wszystko do kupy i segregujesz.

   @KeyserSoze: Nie ja to robię, tylko nauka. Byly badania, ktore wskazywaly na to, ze jezeli ktos wierzy w choc jedną teorię spiskową, to jest duze prawdopodobienstwo, ze wierzy tez we wszystkie pozostale. Po drugie, im ktos bardziej wyznaje teorie spiskowe tym ma wiekszy problem z uznaniem faktów i badań naukowych (tez udowodnione, chociaz to tez sprawa dosc oczywista)

   Wolę czytać książki niz ogladac filmy dokumentalne, bo trafic na rzetelny film dokumentalny to jak znalezc igle w stogu siana. Czasem dobre dokumenty lecą na planete , ale to doslownie rzadkość

  •  

   pokaż komentarz

   Głównym elementem mojego komentarza było odniesienie do Kennedy`ego. Są ludzie którzy uważają że zginął z ręki samotnego zamachowca psychopaty, a są tacy którzy twierdzą że został zabity bo szkodził interesom wielu poważnych ludzi. W Polsce są ludzie którzy uważają że jest zgoda i bezpieczeństwo a nagrania z sowy to prowokacja dziennikarska a inni widzą w tym po prostu dowód rzeczowy który został zbagatelizowany i zignorowany w opinii publicznej przez fałszywe relacje mediów. Sram na "badania", za to chętnie zobaczę więcej faktów. A jeżeli uważasz że trudno jest trafić na rzetelny film dokumentalny to najwyraźniej nie masz pojęcia gdzie szukać, a "czasem dobre lecą na planete" to już trudno mi skomentować....

  •  

   pokaż komentarz

   @stefan_banach: ...wierzą również w amerykańskie więzienia w Polsce... :P

  •  

   pokaż komentarz

   @mehow99: Zobaczysz, zaraz @stefan_banach stwierdzi że artykuł pisał jakiś oszołom a badania to jakiś spisek ;).

  •  

   pokaż komentarz

   @KeyserSoze: Odrzucanie teorii spiskowych bywa brzemienne w skutkach - na przykład jeden taki policjant uwierzył, że Keyser Soze nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @KeyserSoze: Tak, slyszalem o tym i o interesach firm zbrojeniowych. Tylko ze akurat sprawa Kennedy'ego jest wyjatkowo zawila i brakuje w niej wielu elementow i tam faktycznie sa argumenty albo wrecz dowody przemawiające za teorią spiskową.

   Byc moze nie wiem gdzie szukać, nie zaprzeczam. A moze po prostu to co dla Ciebie jest dobrym dokumentem dla mnie jest kiepskim dokumentem.
   Podaj 5 swietnych dokumentow (oczywiscie na temat teorii spiskowych).

   Bo ogolnie z dokumentami jako takimi to nie ma problemu, ale chodzi mi o dzialke dokumentow spiskowych. A dobrych polskich to juz w ogole sobie nie przypominam. To co kreci latkowski czy ten rezyser pitbulla to smiech na sali.

  •  

   pokaż komentarz

   @stefan_banach: Zacznijmy może od tego że termin teoria spiskowa został wypromowany przez CIA i media po zabójstwie JFK żeby gasić tych którzy zadawali niewygodne pytania. Jest więc prawda albo nie prawda, bądź gówno prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Tym bardziej nie ma czegoś takiego jak filmy o teoriach spiskowych, bo to właśnie są te wszystkie reptyliańsko - NWO'we gówno prawdy robione przez zwykłych wariatów dla wariatów, a nie zdziwił bym się gdyby jakąś część wyprodukowano specjalnie żeby jeszcze bardziej odwrócić uwagę ludzi od istotnych problemów. Dobry film dokumentalny ma za zadanie dokumentować wydarzenia i przedstawiać fakty, co nie znaczy że nie można zrobić filmu dokumentalnego służącemu propagandzie jak to robiło np u nas w Polsce WFDiF. Całym urokiem dobrego dokumentu jest to że dostajesz porcję informacji w jak najszerszej perspektywie tak, byś sam jako widz mógł wyrobić sobie opinię. Mógłbym wymienić i setkę dobrych dokumentów, ale najlepiej jest samemu szukać kształtując swoją świadomość i postrzeganie rzeczywistości. Nie ufaj nikomu i kwestionuj wszystko. Jak ktoś szuka prawdy to prędzej czy później ją znajdzie, nie koniecznie w postaci super niezaprzeczalnych faktów czarno na białym. tu są np listy dwóch bodajże najpopularniejszych serwisów filmowych i szukaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   http://www.rottentomatoes.com/top/bestofrt/top_100_documentary_movies/?category=8
   http://www.imdb.com/search/title?title_type=documentary&sort=moviemeter,asc

  •  

   pokaż komentarz

   Mógłbym wymienić i setkę dobrych dokumentów

   @KeyserSoze: To wymień chociaż 3. Nie chodzi mi o dokumenty w stylu historia zycia muhammada ali tylko cos w rodzaju inwigilacja, gmo, takie tematy. Bo ja uwazam, ze ciezko znalezc film na temat jak to okreslasz 'dla wariatow', ktory omawialby temat rzetelnie :)

   Ps. Ty mi polecasz imdb, to ja Ci się odwdzięczę i polecę stronę facebook.com. To taki duzy serwis internetowy, na ktorym mozesz się komunikować ze znajomymi ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   @stefan_banach: Ty chyba w ogóle nie zrozumiałeś tego co napisałem, przeczytaj raz jeszcze.
   Co do inwigilacji to nie ma chyba obecnie lepszej produkcji niz Citizenfour.
   GMO - to nic nowego, modyfikujemy żywność od tysiącleci - wybierając lepsze zbiory i rozmnażając je w celu wyłuskania pożądanych cech - polecam chociażby http://www.proszynski.pl/Strzelby__zarazki__maszyny-p-30286-.html bo porusza między innymi to i wiele wiele więcej.
   Nie przypominam sobue w tej chwili dobrego dokumentu na ten temat ale to bardzo skomplikowany temat i nie jest tak że bogaci ludzie nie chcą na tym zarobić i nie zrobią wielu niemoralnych rzeczy żeby dopiąć celu.

   Szukaj sam, chyba że chcesz mi zapłacić za swoją edukację to możemy coś wykombinować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Takich Ludzi Polska potrzebuje, a nie POplecznków PZPR i WSI

 •  

  pokaż komentarz

  Ja tylko jeszcze raz napiszę plotki z ulicy. Zaznaczam, PLOTKI.

  Marcin P. pochodzi z dzielnicy na której rządzi i dzieli niejaki Jan P. ps. "Tygrys". Na tej dzielnicy Marcin rozpoczął swój pierwszy wałek.

  Tygrys - to człowiek który ma bardzo ciemną przeszłość, obecnie można go nazwać biznesmenem. Ale to chyba jedyny człowiek z ciemną przeszłością o tej pozycji w świecie po drugiej strony barykady, który przetrwał lata 80te, 90te i aktualne. Nie udało się to Pruszkowskim, Wołomińskim, "Oczce", "Carringtonowi", i wielu innnym, zastawiające? Z trójmiejskiego środowiska - "Nikoś" i "Zachar" również nie istnieją... Tygrys potrafi spuścić tradycyjny polski wp@#@#?? policjantom i uniknąć kary :P A to za pomocą prawnika (który notabene też mnie kiedyś bronił w jednej sprawie), co sie okazało po latach że posuwał sędziny :P

  Z tą postacią w tej aferze wiąże się niejaki Mariusz O., trójmiejski biznesmen, który posiada duży kapitał finansowy zdobyty w ubiegłych dekadach, i na mieście mu raczej nikt nie podskakuje...

  Wniosek: wpływy + pieniądze dały możliwość zrobienia jeszcze większych pieniędzy na Amber Goldzie. Jakoś to trzeba było zacząć, prawda? Te biura, reklamy itd. nie kosztowały 1000zł, a wałek trzeba było jakoś ukrywać (wpływy).

  Mój komentarz: Nie ma opcji, aby jakikolwiek wpływowy gdańszczanin, m.in. Donald Tusk, nie wiedział o kim piszę.

 •  

  pokaż komentarz

  .

  Minęły 3 lata od tej sprawy

  A od afery SKOK minęły 3 miesiące i już sprawy w mediach nie ma

  .

  źródło: bi.gazeta.pl