•  

  pokaż komentarz

  Jest to o tyle żałosne, że urzędujący prezydent zamiast odwoływać się do swojego programu i być kreatywnym, ucieka się do starej sztuczki "żeby nie wygrał PiS". Świadczy to tylko o tym, że nie ma nic do zaoferowania i w desperacji ucieka się do ostatnich tanich sztuczek, żeby tylko utrzymać się przy korycie.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin110987: Niestety. Jako, że nie ma żadnej realnej alternatywy to może sobie pozwolić na takie akcje :/

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin110987: co jest żałosnego w informowaniu społeczeństwa jak bardzo ich wolność zostanie dotknięta np w kwesti invitro czy nawet antykoncepcji (pigułki antykoncepcyjne czy spirale)?

  •  

   pokaż komentarz

   invitro, temat zastępczy dla debili. Ludzie mają ważniejsze problemy niż invitro, związki partnerskie itp. Zresztą PO też w tym zakresie nic nie zrobiło przez 8 lat tylko przed wyborami wyciąga temat, aby robić hucpę.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin110987: komorowski to antypolak, czlowiek ktory nie wiem czym jest polska racja stanu, przeczytajcie ksiazke sumlinskiego o jego dziwnych kontaktach polecam tez posluchac Grzegorza Brauna jesli komus nie chce sie czytac ksiazki

   http://www.sumlinski.com.pl/produkt/niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego

  •  

   pokaż komentarz

   @yani: sam jesteś debilem skoro jest to dla ciebie temat zastępczy. Zaraz się okaże, że dostęp do antykoncepcji też jestem tematem zastępczym - zapędy pisu do nacjonalizacji przemysłu (powrót do komunistycznego centralnego sterowania) też temat zastępczy, rozbujany socjal (emerytury od 30stki, 15,16,17.18 etc pensje dla górników) także.

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: Ale chłopcze PiS już rządził. Nawet prezydenta wtedy miał. I żaden z wymienionych przez Ciebie czarnych scenariuszy nie nastąpił. Skąd zatem pomysł, że teraz będzie apokalipsa?

  •  

   pokaż komentarz

   @zongobongo: rządził tylko przez 2 lata, które spędził na wewnętrznych walkach z koalicjantami. W międzyczasie pisuarnia się pięknie obłowiła na manipulacji kursami największych spółegk jak pgnig, samoobrona uwłaszczyła państwową ziemię, ceny mieszkań wzrostły o 100%, wzięto najwięcej kredytów we frankach, wyjechało najwięcej ludzi. Był taki chaos, że nie zdążyli zrezlizować żadnego postulatu. Invitro w Pisuarni nie istniało, Rydzyk wyzywał śp. Marię Kaczyńską od czarownic za brak poparcia bezwzględnego zakazu przerywania ciąży - Marej Jurek przygotowywał bat na antykoncepcje hormonalną i spierale. Nie zdążyli bo był taki burdel, że upadli. Teraz będzie tak samo.

  •  

   pokaż komentarz

   ceny mieszkań wzrostły o 100%, wzięto najwięcej kredytów we frankach, wyjechało najwięcej ludzi

   @lsdyna: W 2004 roku weszliśmy do Unii, a PiS objął rządy rok później. Potrafisz dostrzegać ciągi przyczynowo skutkowe, czy muszę Ci tłumaczyć, że to co wymieniłeś było rezultatem naszego wejścia do UE, a nie objęcia rządów przez PiS?

   Invitro w Pisuarni nie istniało, Rydzyk wyzywał śp. Marię Kaczyńską od czarownic za brak poparcia bezwzględnego zakazu przerywania ciąży

   @lsdyna: WTF? Co to w ogóle za argumenty stanowiące o jakości rządu? Co Rydzyk powiedział?

   obłowiła na manipulacji kursami największych spółegk jak pgnig, samoobrona uwłaszczyła państwową ziemię

   @lsdyna: Ale to samo robi PO, którą postrzegasz jako mniejsze zło.

   Zresztą żeby nie było - uważam rządy PiSu za fatalne i 2007 roku głosowałem na Platformę. Ale PO okazała się być jeszcze gorsza, więc czemu miałbym demonizować PiS i dawać Platformie szansę na kolejnych parę lat degrengolady?

  •  

   pokaż komentarz

   @zongobongo: okazała się słaba to fakt, ale trudno znaleźć w najnowszej historii Polski coś gorszego niż ten rydzykowo-pisowski z domieszką leppera burdel. Dlatego poparłbym prawie wszystko włącznie z korwinem, braunem czy kukizem byle by ten rak nienawrócił.

  •  

   pokaż komentarz

   ten rydzykowo-pisowski z domieszką leppera burdel

   @lsdyna: Ale oglądaj mniej TVNu, to się nie będziesz zżymał na wizerunkową, rydzykową stronę PiSu. Rozlicz ich z ustaw i realnych działań - a te były znacznie lepsze niż te PO. Ja zrobię wszystko żeby POwski rak nie postępował - bo nie chcę dalszego rozrostu administracji, grabieży środków publicznych i prywatnych, wzrostu podatków, komplikowania przepisów, rzucania kłód pod nogi firmom, zaciągania długu. I jeśli za to wszystko mam zapłacić częstszą obecnością mordy Kaczyńskiego w TV, przepychankami koalicyjnymi oraz wystąpieniami Rydzyka to chętnie taką cenę zapłacę.

  •  

   pokaż komentarz

   @zongobongo: nie oglądam telewzji, nie przesiąkam żadną propagandą

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: zapominasz, że pisuarnia to komuchy z tą jedną drobną różnicą, że wierzące. Powodzenia w marzeniach o wolnym rynku w wykonaniu komuchów:)

  •  

   pokaż komentarz

   @yani: choć nie popieram Dudy (Kaczyńskiego) to we wspomnianych kwestiach się z Tobą zgadzam

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: wytłumacz te wszystkie afery PO, wytłumacz chęć sprzedaży Lasów państwowych, wytłumacz miliony podpisów wyrzuconych do śmieci, wytłumacz upadłości firm które pracowały przy autostradach, wytłumacz tysiące upadłych firm przedsiębiorstw które giną przez biurokracje, mógłbym Ci wymieniać w nieskończoność za co ten żond i bronek powinni siedzieć w pierdlu i jeść suchary. A Ty lepiej się ogarnij i nie spędzaj tyle czasu w galeriach handlowych!

  •  

   pokaż komentarz

   @arc_tic: lasy są nadal państwowe i państwowe pozostaną (prostacki viral tak jak minimalna cena wódki) - cała reszta to wolny rynek.

  •  

   pokaż komentarz

   chęć sprzedaży Lasów państwowych

   @lsdyna: Jeszcze ktoś ta bzdurę powtarza?

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: A jak za ostatnich rządów pis sprawy się zmieniły?

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: np tak, że relacja średnich zarobków do średniej ceny m2 mieszkania się poprawiła co najmniej dwukrotnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Jest to o tyle żałosne, że urzędujący prezydent zamiast odwoływać się do swojego programu i być kreatywnym, ucieka się do starej sztuczki "żeby nie wygrał PiS". Świadczy to tylko o tym, że nie ma nic do zaoferowania i w desperacji ucieka się do ostatnich tanich sztuczek, żeby tylko utrzymać się przy korycie.

   @marcin110987: A ma coś realnego do zaproponowania PO?

   Zapytaj kogokolwiek z platformersów, dlaczego głosują na PO.

   Dostaniesz odpowiedź "bo PiS".

   To jest kraj, gdzie prezydent woła "zgoda i bezpieczeństwo" a równocześnie szczuje się Polaków na siebie i z tego buduje słupki poparcia.

   Dlaczego PO i PiS nie mogą współpracować, jak np. partie w Szwajcarii?

   Bo to właśnie wrogość napędza poparcie polityczne w Polsce...

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: Jeśli rząd nie robi drastycznych zmian w kierunku wolnego rynku i obniżania podatków, oraz nie przeszkadzania przedsiębiorcom, to taki rząd ma niski wpływ na stosunek zarobków do m2 mieszkania. Po prostu, budownictwo mieszkaniowe ma swoje dość regularne wahania, co rzutuje na spore wahania w cenie mieszkań czy domów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: tak czy inaczej relacja się mocno poprawiła - obojętnie jak to zostało osięgnięte nie mam zamiaru się zagłębiać kto za co jest odpowiedzialny - oceniam efekty.

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: No własnie nie oceniasz co zostało osiągnięte, tylko to co się stało. I co się dzieje co jakiś czas. Budownictwo mieszkaniowe to taka dziedzina, w której wahania są nadzwyczaj normalne i powtarzalne, trzeba rozróżnić wpływ rządów- w przypadku Polski jak dotąd żaden albo niski, w dodatku na niekorzyść, od efektów poczynań rządu. Bo w ten sposób wybuch wulkanu możesz zaliczyć do efektów pracy rządu, i na tej podstawie wyciągać jakieś wnioski, które nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: rząd jest głównie oceniany po stanie gospodarki oraz sile nabywczej pieniądza przeciętnego obywatela - ważnym elementem oceny siły nabywczej pieniądza obywatela w trakcie trwania jakiegoś rządu jest relacja pomiedzy średnimi dochodami a ceną m2 w budownictwo mieszkaniowym. Nie słyszałem o tym, żeby ktoś oceniał rząd po zaistnieniu lub niezaistnieniu zjawisk przyrodniczo-meteorologicznych.

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: Ale ty własnie oceniasz rząd po czymś, na co rząd nie ma większego wpływu przy obecnych działaniach. Tak, porównuje się do siły nabywczej pieniądza, ale to się robi na całej gamie produktów- do np. kg szynki, ile litrów paliwa, ile chleba, ile m2 mieszkania- bo to daje spójny obraz wykluczający wahania jednego tylko rynku- np. mieszkań. Patrzy się na ogół rynku, a nie na drobny wycinek który i tak nic nie mówi. To jakbyś chciał robić sondaż pytając 5 osób, i z tego wnioskować kto wygra w wyborach na jesieni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: powtarzam po raz kolejny - siła nabywcza pieniądza i stan gosporadki to główne markery, po których ocenia się rząd. Kolejny raz powtarzasz, zę rząd na to nie ma wpływu. W takim razie po co nam rząd skoro nie ma wpływu na najważniejsze dla obywatela rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: ma wpływ, ale mały, i raczej szkodliwy. Wolny rynek jest najlepszy wtedy, kiedy jest wolny. Wtedy ceny są stosunkowo dużo niższe. A rząd, czy to po czy PiS, nie ograniczają, tylko wprowadzają kolejne socjalistyczne wynalazki, zapomogi, świadczenia i podatki. Żadna z takich partii nie zmieni naszej sytuacji w zauważalny stopniu, przynajmniej na lepsze. Bo nie ukrywam ze PO na gorsze potrafi świetnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: w przypadku wspomnianego przeze mnie czynnika, który jest bardzo wazny dla młodych ludzi czyli siła nabywcza pieniądza na rynku nieruchomości to PO masakruje rządy PIS.

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: mając na nią bardzo zły wplyw:)

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: "A więc po owocach ich poznacie" (Mt 7,16)

  •  

   pokaż komentarz

   @lsdyna: haha, no to oceniaj ich po owocach. Czyli po efekcie ich pracy, a nie po czymś co się dzieje na całym świecie niezależnie od nich :)

 •  

  pokaż komentarz

  a ku ku ( ͡° ͜ʖ ͡°) he he he

  źródło: lech.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Jedyne co praktycznego prezydent może, to wetować. Komorowski nie wetuje, a już napewno nie z powodów ideologicznych. Jedyne co próbował głupio zawetować to GMO w ustawie o nasiennictwie, ale potem mu przeszło.

  Duda będzie wetował co się da, żeby się pokazaći pokazać jak bardzo jest wierny lękom swojego elektoratu.

  Od czasów Wałęsy wybory w Polsce to wybieranie mniejszego zła. Dziwne gdyby w tym roku miałoby być inaczej.

 •  

  pokaż komentarz

  ciekawe co tam u antka

  źródło: p4.sfora.pl