•  

  pokaż komentarz

  Rewitalizacja Zakrzówka powinna należeć do miasta i tak oddany teren powinien służyć mieszkańcom jako miejsce wypoczynku. Jak tak dalej pójdzie to w Lesie Wolskim wybudują aquapark.

 •  

  pokaż komentarz

  A wierzysz w to że miasto zajmie się tym tematem? Bo ja nie.. I w konsekwencji zostanie nam coraz większe i piękniejsze ... wysypisko śmieci. To chyba nie jest najprzyjemniejsze miejsce miejsce na wypoczynek?

 •  

  pokaż komentarz

  Co do Zakrzówka, a mieszkam naprawdę blisko (Kapelanka), to ostatniego czasu zrobił się tam straszny syf. Nie pojmuję jak ludzie mogą zaśmiecać tak piękny teren. Ja zawsze zabieram swoje śmieci, ale większość ludzi tego nie robi, szczególnie gimnazjaliści i licealiści którzy umawiają się na Zakrzówek na kilka piwek. Pozostaje po nich masa śmieci. Ludzie wyrzucają puszki, opakowania, butelki i inne rzeczy w krzaki, a jak zawieje mocniejszy wiatr to wszystkie te opakowania po czipsach, foliowe siatki i inne lekkie rzeczy pływają później w wodzie. Już nawet koca na dole nie ma gdzie rozłożyć, bo wszędzie wala się rozbite szkło. LUDZIE, APEL DO WAS, ZABIERAJCIE ZE SOBĄ ŚMIECI!