•  

  pokaż komentarz

  Mówi na głos to co każdy rozgarniety człowiek myśli.

 •  

  pokaż komentarz

  Eee, kolejny antypolski spiseg EU?
  Przecież każdy kraj ma przyjąć iluś tam emigrantów jak się tamta katastrofa gdzie iluś tam zginęło zrobiła medialna. Myślę, że nie ma się co doszukiwać tutaj prób niszczenia Polski....

  •  

   pokaż komentarz

   @le_diavolo: spisek nie antypolski tylko antyeuropejski.
   Nie wiem jaki jest cel długoterminowy rządzacych Europą, ale działaja oni tak, zeby te Europe zniszczyc i osłabic.
   chcesz przykładów- prosze.
   1) pozwolenie a nawet zachecanie do napływu na kontuynent zupełnie obcych kultur
   2) promowanie filozofii gender i innych podobnych a wyśmiewanie czy wręcz karanie za poglądy narodowe, konserwatywne
   3) polityka, w ktorej rdzenna i od wieków obecna na kontynencie religia chrzescijanska ma stwarzane coraz wiecej barier, natomiast Muzułmanom wolno niemal wszystko (patrz na dzielnice w ktorych obowiazuje szariat i władze nic z tym nie robia, gwałty na dzieciach dokonywane przez duchownych muzułmanskich w GB, o ktorych włądza wiedziałą, ale udawała, ze ich nie widzi) itp
   4) takze gospodarczo wprowadzanie bzdurnych limitów (np CO2), ktore hamuja gospodarki Europejskie, a inne kraje, ktore tych limitów nie uznaja mają przewage w postaci nizszych kosztów produkcji.

  •  

   pokaż komentarz

   kraj ma przyjąć iluś tam emigrantów jak się tamta katastrofa gdzie iluś t

   @le_diavolo: Jest dużo bogatych arabskich krajów, niech one przyjmują muslimów, zobacz jaką politykę prowadzi Izrael czy Australia względem azjatów, a głosy o rasizm czy ksenofobię względem tych krajów są pojedyncze i mają bardzo mały oddźwięk w mainstreamowych mediach.

  •  

   pokaż komentarz

   @nunu85: A już "najlepsze" jest podpinanie tego pod dumne hasło "To jest postęp i nowoczesność!". Żyjemy w dziwnych czasach, wartości dawniej cenione i wpajane młodym osobom teraz są przedstawiane jako złe. A rzeczy które dawniej były nie do pomyślenia są promowane jako coś normalnego, strach się bać.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież każdy kraj ma przyjąć iluś tam emigrantów

   @le_diavolo: To niech sobie inne kraje przyjmują, ale dobrowolnie i za zgodą własnych obywateli. U nas Morza Śródziemnego, zamorskich kolonii i afrykańskich uchodźców nie było, nie ma i nie potrzeba. Podobnie jak u Włochów komunizmu i ruskiego sąsiedztwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @nunu85: robią po prostu wszystko, żeby zahamować ujemny przyrost naturalny, nawet takim kosztem

 •  

  pokaż komentarz

  Kukiz mówi, to co większość Polaków myśli. Zamiast k!$%a zająć się Polakami, ich dobrem i rozwojem, to będziemy innym pomagać, nosz k!$%a mać... nie przyjmować najlepiej nikogo. A kto nam pomógł z Afryki? Jak k!$%a w Polsce mogą leżeć ludzie pod śmietnikami, bo im się noga podwinęła i są zdani tylko na dobroć losu, a państwo nie chce im pomigać, a podatki up%!#%!!ają do ostatniej kropli krwi przeciętnego zjadacza chleba. To jest k!$%a nie możliwe, żeby ludzie byli tak ślepi na to co się dzieje. Najlepiej wj?#%ć się na ponton i wypłynąć z Gdańska do Kołobrzegu i udawać imigranta, będzie takiej osobie lepiej niż rodzimemu Polakowi. Europa brać przykład z Australii, Szwajcarii, bo tam rządzący mają prawdziwe jaja. Natomiast nasza ukochana Europa liże jajca imigrantom oraz ścierwowatemu isis. Psi k?!?% z taką Europą... Gdzie jest miejsce na zdanie ludu Europy? Dlaczego nie zrobi się referendum, czy w ogóle ludzie z Europy chcą pomagać imigrantom? Jak to mamy ułatwiać imigrantom zasiedlanie się u nas, kiedy k!$%a ludzi u nas ledwo wiążą koniec z końcem. Ja nie chcę i rozgarnięty człowiek też nie chce tych ludzi tutaj. Czy ktoś nam pomagał? Anglia, Francja? Ludzie kochani, czy chcecie w Polsce podnieść marne statystyki...gwałtów, rabunków, AIDS i innych dobrodziejstw multikulti? Nie chcesz przecież mieć małpianego AIDS albo innego weneryka! A może chcesz, żeby Twoje dziecko miało urwaną nogę w zamachu bombowym? A może chcesz, żeby Twoja żona została zgwałcona przez ludzi nie mających poszanowania dla kobiet według ich kultury? A może Twoja matka nie ma pieniędzy na leki, bo jakiś uchodźca jest za te pieniądze karmiony? Co to jest za unia, co k*** jedni mogą, a drudzy muszą? Anglia nie musi? Stanowcze NIE imigrantom!

 •  

  pokaż komentarz

  Może mi ktoś powiedzieć czy nawet jeśli Kukiz byłby prezydentem a jego partia miała większośc w parlamencie to my możemy jakoś sprzeciwić się napływom tych imigrantów z afryki czy jak unia zdecyduje to nie mamy nic do gadania?

 •  
  N......x via Android

  +81

  pokaż komentarz

  Nieroby na socjalu to najlepszy elektorat socjalistow.