•  

  pokaż komentarz

  Zwierzęta traktują jak ludzi i potem są tego efekty.
  Zwierzęta to zwierzęta i myślą po "zwierzęcemu".

 •  

  pokaż komentarz

  Nie każdy zasługuje aby posiadać psiaka :)

 •  

  pokaż komentarz

  Właśnie. Ludzie p!@@$#%ą o tym, że hurr durr bestie domowe "taki był dobry piesek łape podawał a grażyne chapnął w twarz" a ja się wtedy gotuję. No tak, pies sam z siebie zaatakował właściciela albo dziecko.
  Całe życie mam psy, koty i przez ten czas nauczyłam się, że należy zajebiście je szanować i przestrzegać pewnych zasad. Miałam wpajane, że np jak pies je, to mam nie podchodzić do niego, że jego miska jest święta i koniec. Że psu się nie dokucza, że dla niego nie jest zabawą ciągnięcie za ogon czy drażnienie "bo tak śmiesznie szczerzy zęby".
  Mój własny pies prawi odgryzł mi palec. Miałam 9 lat i "wp!@@$#%iłam się między wódkę a zakąskę" i to była moja wina. Mama dawała temu biednemu ślepemu już staruszkowi jeść, ja zobaczyłam, że właśnie drugi pies podbiega i chciałam go złapać. No i pies chapnął bo poczuł drugiego psa przy swoim żarciu. Nie mam mu tego za złe. Moja wina.
  Wszystkim, którzy przyjeżdżają do mnie i mówią, że się boją mojego psa, nawet już nie odpowiadam na takie debilne gadanie "że wszystkie psy to mordercy, któregoś dnia cie pogryzie, zobaczysz".
  Jak nie wiesz jak się obchodzić z psem to nie podchodź i już. Ja nie ogarniam opieki i zachowań węży, pająków to nie ruszam, szanuję.