•  

  pokaż komentarz

  Mam na imię Wojtek, mam 27 lat, jestem prawiczkiem. Oddam się zadbanej, atrakcyjnej kobiecie w wieku 18-40 lat. cena ? za darmo ! :D

 •  

  pokaż komentarz

  A potem płacz i zgrzytanie zębów bo jedna z drugą w ciąży albo lepiej i AIDS podłapała. Trzymam kciuki za dziewczyny.

 •  

  pokaż komentarz

  14 lat --> pierwszy seks, Kasia zarabia kilka tysięcy złotych. Radocha, ukrywanie pieniędzy przed rodzicami. Pieniądze wydane na pierdoły, ciuszki itp. Rodzice niezbyt przykuwają uwagę dziecku, coś musi być nie tak jeżeli córka sprzedaje dziewictwo.
  15 lat--> nagły brak gotówki rok temu bardzo się przydały pieniążki, przydałby się jeszcze raz. Tym razem nie będzie już tak dużo, ale zawsze coś będzie. Sponsor jest, do seksu Kasia już się przyzwyczaja, już nie boli, a nawet jest fajnie. Niektóre koleżanki są jeszcze dziewicami, ale widzi jak patrzą z zazdrością na ciuchy, telefony, kosmetyki.
  16 lat--> pojawia się pierwsza miłość, fajny ten koleś z klasy, przespała się z nim kilka razy Przecież widać po wyglądzie kim jest Kasia, bogatych starych nie ma- skąd ona ma tyle kasy?- pomyślał. Rzucił ją. Co ja będę spotykać się z kolesiem, który nawet nie ma na porządny obiad w średniej klasy restauracji, co dopiero w drogiej- pomyślała.
  18 lat--> Kasia jest już dorosła, sponsorów ma, wiedzie się hajs jest. Po co ma mieszkać z rodzicami- stać ją na wyprowadzenie się. Rodzice protestowali, ale sami zaczęli podejrzewać skąd ma pieniądze, niestety było już za późno. Osiemnastka minęła- może robić co chce.
  20 lat--> Fajnie tak samemu mieszkać i rozp#!!$$%ać hajs. Rówieśniczki latają od rana na uczelnię, albo do pracy jak ja tyle co one w miesiąc zarobię w parę dni hihihi- myśli Kasia. Zauważa, że jej cena spada. Już nie chcą płacić tyle samo. Mamy rok 2015 teraz już klienci przerzucili się na młodsze i w nie ładują hajs. 13 latki pod galeriami stoją. 100 złotych za numerek- co to ja jestem jakaś dziwka- powiedziała Kasia wyzywając kolejnego klienta. Może poszukam normalnej pracy, przecież nie zostanę zwykłą dziwką. Co k!##a? 1100zł na rękę za cały miesiąc pracy? Poj$!ało ich? Ja to tyle wydaję na waciki.
  dalej--> Czas mija, najdroższe kosmetyki, dziani kolesie, kluby, drinki, koksy, proszki, groszki, numerki, beemki, numerki w beemkach
  23 lata--> Klienci zaczynają narzekać na to, że jest trochę rozjechana. Od ilu lat ona się p$#%%!#i- pomyślał Tomek odbywając z nią numerek w domu.
  Cena maleje
  30 lat--> Nie ma popytu, trzeba złapać na dziecko jakiegoś bogatego frajera na dziecko. Niestety żaden się nie daje wych!$ać. 4-5 klientów w miesiącu. Nikt prawie nie odpowiada na ogłoszenia matrymonialne. Wolą te młodsze:( Idę do legalnej pracy od jutra
  Co k!##a? Nie będę zap#!!$$%ać za 1000zł, może pójdę zdam tą maturę. Nie k!##a- nie chce mi się czekać tyle- pomyślała bohaterka. Muszę się ładnie ubrać i pokusić frajerów. Przeleciał ją jeden drugi trzeci- nic więcej. Kto będzie chciał pustaka, wyglądającego na k!##ę.
  31 lata--> Zaczyna brakować na rachunki, życie staje się mniej atrakcyjne.
  32 lata--> Droga krajowa numer 1 do Gdańska. Kasia stoi niedaleko motelu wraz z trzema koleżankami. Zajęła się już nimi mafia, trza płacić "podatek". No ale woli to, niż zap#!!$$%ać za 1000zł, przyzwyczajona przez całe życie do łatwych pieniędzy.

  imiona zostały wybrane losowo:)

  •  

   pokaż komentarz

   Fajne. Ale to jeden z możliwych scenariuszy. Wydawało mi się że pójdziesz w stronę złego wpływu na koleżanki, wciągnięcie ich w "interes" a raczej nań.
   Innym, prawdopodobnym scenariuszem byłoby: Kasia wykazawszy się przedsiębiorczością w tak młodym wieku, dostrzega krótki czas przydatności produktu do spożycia, kończy szkołę, studia i zostaje luksusową kurtyzaną, która spokojnie do czterdziestki mąci facetom nie tylko w rozporkach ale i w głowach. Albo: ten sam spryt oraz wpływ na koleżanki sprawia, że Kasia zostaje burdelmamą i wiedzie się jej z czasem coraz lepiej. Finansowo.

 •  

  pokaż komentarz

  Dla mnie to jest niepojęte: taka dziewczyna wystawia ogłoszenie, podaje cenę (swoją) a później umawia się z obcym facetem na seks i to jeszcze swój pierwszy raz! A gdzie uczucia- już nie wymagam wielkiej miłości ale chociaż zaufanie do partnera. Czy naprawdę w tym świecie pieniądze stały się najważniejsze?!
  Ja choćbym miała zostać ostatnim dinozaurem nie sprzedałabym się nigdy!

  •  

   pokaż komentarz

   Chyba nie urodziłaś się dziś co ? To dziwne że jeszcze nie zauważyłaś co pieniądze robią z ludźmi. Tak to już jest że czasy i priorytety się zmieniają.

  •  

   pokaż komentarz

   Czasy się zmieniają powiadasz? A więc w starożytnym Rzymie, albo za Ludwika XVII pieniądze nie były najważniejsze?
   Zawsze chodziło o władzę - pieniądze to tylko półśrodek (choćby nawet miała to być absolutna władza nad własnym czasem wolnym i zajęciami). A czasy mamy takie, że ten kto ma pieniądze ten ma władzę. Kiedyś bywało, że decydowało urodzenie i ludzie kombinowali jak się wżeniać, nabywać szlachectwo itp.
   Zasada ciągle jest ta sama.
   Wybaczcie uproszczenie - w pracy siedzę i się nie rozpiszę za bardzo :(

  •  

   pokaż komentarz

   Chodziło mi o zmianę czasów w tym sensie że dupa to już nie cnota, a towar na sprzedaż.

  •  

   pokaż komentarz

   @messjash
   No tak, bo przecież kiedyś nie było takich co kupczyli własnymi wdziękami?