•  

  pokaż komentarz

  Ja jeszcze w życiu nie miałem problemów z PP, powiem więcej, cenię sobie tą firmę.

  •  
   Q...r

   +20

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   b.....l

   0

   pokaż komentarz

   Ja też nie miałem problemów z pocztą poza jednym paczkonoszem, któremu się nie chciało pierwszego awizo wypisywać. Na szczęście długo nie popracował. A to już czwarta placówka, pod którą podlegam.
   Ale ja pewnie jestem inaczej traktowany, bo rodzicielka jest naczelnikiem UP, a wiadomo, że w takich małych firmach wszyscy się znają.

  •  

   pokaż komentarz

   mi uprzjema i młoda kobieta pomogła zapakować paczkę dostałem taśmę nożyczki i całą rolkę szarego papieru bez dodatkowych opłat.

  •  

   pokaż komentarz

   Mi zaginął telefon za 600 zł, oczywiście nigdy sprawa się nie wyjaśniła, tak wyparował po prostu. Odszkodowanie? 150 zł. Wystarczy, że na paczce jest napisane nadawca "(...) GSM" to ryzyko niedotarcia przesyłki * 100 %.

  •  

   pokaż komentarz

   A mi uszkodzili kilka paczek zabezpieczonych folia bombelkowa, i co? Kolejki też są świetna rozrywką, mówię wam!

  •  

   pokaż komentarz

   @currori
   Co do kolejek masz rację - wysyłam dość często, a w ciągu kilku ostatnich lat takich wysyłających zrobiło się sporo. A mimo to na głównej poczcie u mnie z kilkunastu (bodajże dwunastu) stanowisk, z których każde przystosowane jest do przyjmowania paczek, paczki przyjmowane są tylko na trzech. A gdzieś od roku trzecie stanowisko w ogóle nie jest obsadzone. Nie wiem, czy to sytuacja finansowa poczty, czy nie mogą znaleźć pracowników, ale kiedy widzę przed sobą dwie osoby z kilkoma torbami wypchanymi różnego rodzaju kopertami, paczuszkami i paczkami, to mimo że poczta działa całą dobę odechciewa mi się czekać. Ale i tak wysyłam PP, bo przez ładnych parę lat mnie nie zawiodła.

  •  

   pokaż komentarz

   ryzyko niedotarcia przesyłki * 100 %

   Jeżeli ryzyko początkowe to załóżmy 3%, to pomnożone przez 100%, daje nam dalej... 3%... Czyli jest takie samo jak pierwotne...

 •  
  k.......2

  +24

  pokaż komentarz

  Czy ja wiem, Poczta Polska mimo swojego bałaganu, w porównaniu do innych operatorów pocztowych na rynku i tak wychodzi bardzo przyzwoicie. Nie mieliście chyba do czynienia z firmą Inpost lub PGP. Roznoszą tę pocztę w reklamówkach, a duża część w ogóle nie dochodzi i wraca do adresata, bo pracownicy nie potrafią znaleźć adresu albo się im nie chce. Jestem za zniesieniem monopolu, ale konkurencja na dzień dzisiejszy to jakieś nieporozumienie.

 •  
  G.............t

  +8

  pokaż komentarz

  Sprytnie to sobie wymyślili, rok po końcu świata.

 •  

  pokaż komentarz

  Dziwi mnie filozofia ludzi piszących:

  Oby PP padła.
  Oby PKP padło.
  Oby ZUS padł.

  Pryzmant horyzontów Krzysztofa Kononowicza.

 •  
  A..........r

  -8

  pokaż komentarz

  A następnym molochem który upadnie będzie PKP.Oby.

  •  
   i....l

   +4

   pokaż komentarz

   a co z tego bedziesz mial? Raczej nie bedzie tanszych biletow niz sa teraz. Pociagni nie sa az tak tragiczne. Jak masz kase to mozesz jechac w zasadzie luksusowo - jak nie masz kasy to mozesz tanio i w miare szybko sie przemiescic nawet z ogrzewaniem ;) z punktu A do B

  •  

   pokaż komentarz

   Jechales kiedys pociagiem zapchanym tak, ze nawet stajac na korytazu byl scisk, albo czekales kiedys na pociag spozniony ponad goodzine, bo moim zdaniem nie.

  •  
   i....l

   +3

   pokaż komentarz

   stalem kiedys od Krakowa do Wronek / Krzyza / Poznania ;) w tak zapchanym pociagu. Regularnie jezdzilem "Swiatowidem" czy "Krakowianką" - i mysle ze 30 zl za przejazd 500km czesto w miare dobrych warunakch (siedzace miejsce itp.) to nie jest duzo.

  •  

   pokaż komentarz

   klinsman a Ty myślisz że jak się pojawi nowy przewoźnik to od razu miejsca w pociągu będziesz miał tyle że w piłkę będziesz mógł grać? Spóźnienia to też nie działanie celowe tylko najczęściej spowodowane to jest czynnikami losowymi, a jak się rypnie grafik punktualnego przejazdu to później komplikuje to przejazd innym pociągom... a wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   Mówiąc o PKP myślisz o intercity czy o przewozach regionalnych, a może o energetyce lub może o telekomunikacji kolejowej czy cargo....
   Sporo jest tych spółek, a co najciekawsze konkurują ze sobą. np. przewozy regionalne mają coraz bardziej normalne połączenia, nie należy zapominać o innych przewoźnikach kolejowych, którzy nie należą do grupy PKP, a ich jakość usług nie jest wcale lepsza.
   Grupa PKP jet molochem, ale leczy się z tego. Mam nadzieję, że doczekam czasów kiedy cały tabor będzie wymieniony, a pociągi będą jeździć po wyremontowanych torach i rozwijać maksymalne prędkości.