•  

  pokaż komentarz

  Szkoda, że na Wykopie jest tak mało kobiet... Ten artykuł składa się niby z samych oczywistości, ale mnóstwo kobiet nie zna nawet tych podstaw. Trudno dotrzeć do nich z tym informacjami.

  Niestety nie wróżę temu znalezisku świetlanej przyszłości - mężczyźni zakopią, bo ich to nie interesuje, a kobiety będą się wstydziły wykopać, żeby ktoś nie pomyślał, że mają mały biust.
  A szkoda.

  Dopóki ta wiedza się nie rozpowszechni, nadal będziemy zmuszone kupować staniki w sklepach internetowych za 200zł, bo te tańsze są dostępne tylko w kilku standardowych, beznadziejnych rozmiarach.
  Kupienie stanika o małym obwodzie pod biustem i równocześnie z dużą miseczką w sklepie stacjonarnym graniczy z cudem :(

  •  

   pokaż komentarz

   Skoro ma to dotrzeć do szerszego grona, wykopię

  •  

   pokaż komentarz

   Kupienie stanika o małym obwodzie pod biustem i równocześnie z dużą miseczką w sklepie stacjonarnym graniczy z cudem :(

   może to i problem, ale skoro już masz taki to ja bym się na Twoim miejscu cieszył. ...i ewentualnie pomacał się po cyckach

  •  

   pokaż komentarz

   @CurlyGirl

   Wykopie zainspirowany Twoim komentarzem :)...

  •  

   pokaż komentarz

   Zakopie. Przyznaje, że nie jestem wybitnie piersiasta ale jakoś nie jest mi głupio się do tego przyznać. Temat tu nie pasuje, bo od czasu do czasu jak wpadnie mi w ręce jakaś durna gazeta, w każdej jest o tym jak dopasować stanik itp. więc nie jest to temat o którym się nie mówi.

  •  

   pokaż komentarz

   Vacant - wiesz o tym, bo czytasz prasę kobiecą.
   Zapewniam Cię, że mnóstwo kobiet nie ma o rozmiarówce zielonego pojęcia i dopóki nie pojawi się o tym reportaż na tvn24 albo artykuł na głównej na Wykopie, to się nie dowiedzą.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie rozśmieszaj mnie... ostatnią prasą kobiecą jaką czytałam to była 13 oczywiście adekwatnie do wieku, przy okazji nie obrażaj mnie mówiąc, że czytam taki chłam tylko dlatego, że wiem o czymś o czym pojęcia nie mają niektóre dziewczyny

  •  

   pokaż komentarz

   Nie chciałam Cię obrazić. Przykro mi,że tak to zabrzmiało :/
   Nie twierdzę, że trzeba się wstydzić czytania prasy kobiecej. Są przecież tytuły, którym daleko do poziomu brukowców (chociażby 'Pani' - poważny, dojrzały miesięcznik pod redakcją M.Domagalik czy prasa fachowa - np. ta o hafciarstwie).
   Chodziło mi o to, że naprawdę są kobiety, które prasy kobiecej wcale nie czytają (ani tej brukowej, ani tej poważniejszej i fachowej), więc nie mają skąd się dowiedzieć jak dobrze dopasować stanik. Mój wcześniejszy komentarz był raczej prztyczkiem w nos dla nich a nie dla Ciebie, bo uważam, że nikt nie powinien ograniczać swoich horyzontów myślowych. Ludzie renesansu znali się na wszystkim,a teraz.... bez przerwy stykam się z nowoczesnymi "kobietami interesu", które wspięły się na ostatni szczebel drabiny sukcesu, ale nie umieją usmażyć jajecznicy (o zrobieniu prostej zupy nie wspomnę),a staniki, które noszą co prawda mają metkę VS, ale odkształcają im piersi.

   Prawdziwa kobieta zna się na wszystkim - i na polityce i na stanikach, więc okazyjne zaglądanie do kobiecej prasy nie jest niczym złym.

  •  

   pokaż komentarz

   Więc przepraszam za mój wybuch. Chciałabym tylko jeszcze dodać, że bardzo często w takich sklepach jak Triumph pracują młode dziewczyny, które znają się na rozmiarach i wiedzą jak co dopasować (wiem z własnego doświadczenia) więc niepotrzebne jest czytanie prasy kobiecej by się dowiedzieć co trzeba nosić a czego nie. Te kobiety powiedzą wszystko wystarczy się tylko zapytać bo w końcu kto pyta nie błądzi :)

  •  

   pokaż komentarz

   Do dziewczyn pracujących w Triumphie nic nie mam, ale do samej firmy już tak.
   Z tego co wiem, produkują staniki tylko do miseczki G (mnie akurat nic powyżej G nie jest potrzebne, ale sa przecież kobiety które potrzebują miseczki K - no i co one mają zrobić? Chodzić do gorseciarki? To naprawdę spory wydatek).
   No i z obwodem pod biustem 60 też się u nich nie spotkałam (chociaż przyznaję, że nie podejmowałam wielu prób dobrania tam stanika - może akurat trafiłam na marny asortyment). No ale trzeba przyznać, że w porównaniu do ładnego, ale niepraktycznego badziewia z H&M i C&A i tak wypadają świetnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Ten wykop ma potencjał, przydałyby się jeszcze jakieś zdjęcia.

 •  

  pokaż komentarz

  Dodam jakieś ze zdjęciami w takim razie

 •  
  n....e

  -3

  pokaż komentarz

  Warunek konieczny i wystarczający będący jednocześnie dowodem na konieczność założenia cyckonosza na małe cycki jest niesamowicie genialny!

  > Zróbmy eksperyment z gatunku fizycznego. Weźmy w jedną łapkę piłeczkę tenisową, zaś w
  > drugą piłkę rozmiarów większych, załóżmy, że do siatkówki. Ta druga jest oczywiście
  > większa i cięższa. Jeśli wyciągniemy nasze rączki na boki i rozluźnimy palce, to co się stanie?
  > Obie piłki spadają
  (dodam, że nawet w tym samym czasie, jeśli były na tej samej wysokości
  > :)), piłeczka tenisowa nie zawisła w powietrzu. Otóż grawitacja działa i nie wyłączają jej
  > nawet w weekendy.

  Autorce raczej poleciłbym przestudiowanie zachowania siły ciężkości na dwie różne bryły - kule i stóżek - przyczepione podstawami do ściany :) Ano i nie od dzisiaj wiadomo, że jak ktoś nogi nie ma, to buta nie zakłada :P