•  

  pokaż komentarz

  Nic nie mam przeciwko żartobliwym zdjęciom dziennikarzy. Jednak dopóki znajdują się one w domowych albumach, są tylko, a może aż, pamiątką dla potomności. Natomiast autorska publikacja takiego żartu, nawet spontaniczna i nieprzemyślana, może prowokować pytanie o bezstronność dziennikarza telewizji publicznej. Taka niefrasobliwość nie mieści się w moim systemie wartości” – skomentował sprawę Janusz Daszczyński w rozmowie z magazynem „Press”.

  No, rzeczywiście - przy takich tytanach bezstronności, to Pan Ziemiec zasługuje na banicję.
  Arcyciekawy ten system wartości Pana Daszczyńskiego, chciałbym się bliżej zapoznać, serio.

  pokaż spoiler Panie Krzysztofie, gorąco Panu kibicuję!

  •  

   pokaż komentarz

   @tr0llk0nt0: Od razu widać kto Panu Daszyńskiemu wchodzi tam gdzie słońce nie dochodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
   http://i2.pinger.pl/pgr343/107c1db300176be04810f56a/Piotr+Kra%C5%9Bko.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Marty_Mcfly87: To jest iście diaboliczne zdjęcie. Teraz boję się zasnąć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  
   s...........j

   +29

   pokaż komentarz

   @tr0llk0nt0: "Generalnie rzecz ujmując, relacja dziennikarze–władza uległa w III RP niespotykanemu wręcz zachwianiu. O tym wiemy wszyscy. Nie jest niczym niestosownym chwalić się zdjęciem z przytulonym Donaldem Tuskiem czy Bronisławem Komorowskim, dostawać kwiaty od premiera i ordery od prezydenta za „wkład w 25 lat wolności”. Media prywatne gremialnie odrzuciły maski podczas ostatniej kampanii, wprost popierając konkretnego kandydata. Redakcje same nazywały taki ruch zaangażowaniem społecznym, nie wspominając w ani jednym zdaniu o zależności.
   Możemy nad tym ubolewać, nie zmienia to jednak faktu, że współczesne media z informacyjnych zamieniły się w tożsamościowe. I nad tym również postanowiono przejść bez wzruszenia ramion. Gdzieś tam tylko czepiała się gorsza część środowiska, „prawicowi dziennikarze” oraz (wymawiani z kpiną w głosie) „niepokorni”.
   Tym bardziej tragikomiczna wydaje się afera, która wybuchła wokół niewinnego zdjęcia zamieszczonego przez Ziemca na prywatnym koncie twitterowym. „Taka sytuacja. Zaaranżowane przez realizatora w studiu TVP w przerwie uroczystości” – czytamy w opisie. A co widzimy? Dziennikarza siedzącego w studiu na tle grafiki z Andrzejem Dudą unoszącym palce w geście zwycięstwa. To samo robi Ziemiec, podobny z aparycji do obecnego prezydenta. Nie muszę chyba dodawać, że do samej relacji z zaprzysiężenia Dudy, bo wtedy zostało zrobione zdjęcie, nikt zastrzeżeń nie miał. To jedno zdjęcie wystarczyło jednak, aby prowadzący „Wiadomości” został wezwany na dywanik przez nowego prezesa TVP." - Krótko mówiąc od jakiegoś czasu mamy do czynienia z tym rodzajem mentalności wedłuk której jeśli Kalemu ukraść krowę, to jest źle, natomiast jeśli to Kali ukraść komuś krowę, to jest dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   mentalności wedłuk której

   @smutnyAndrzej: według xD

   Ogólnie rzecz biorąc, mamy czysto podzielonych ludzi na poglądy.

  •  

   pokaż komentarz

   Daszczyńskiego

   @tr0llk0nt0: Magazynu "Press" nigdy nie czytałem i chyba już nie przeczytam a swoja drogą to Pan Daszczyński jest ... ( nie chciał bym go obrażać siedząc przed monitorem bo go nie znam i nie miałem okazji posłuchać) mało rozsądny. Pan Duda jest teraz Prezydentem RP wszystkich Polaków. Jest (a przynajmniej taki powinien być i tego mu życzę) bezpartyjny i stoi ponad podziałami. Tak samo Komoruskiego nie obrażałem jak był Prezydentem, to samo tyczyło się Alka czy Bolka a teraz to Ch@j im w dupę.

  •  

   pokaż komentarz

   @tr0llk0nt0: Bo są równi i równiejsi. Tych "równiejszych" zasady nie obowiązują :)

  •  

   pokaż komentarz

   @madmax2012: A to przepraszam, myślałem, że jest jakaś mityczna demokracja.
   Nawet będąc bardzo niechętnym Krzysztofowi Ziemcowi uważałbym, że robi bardzo dobrą robotę. Jeden z niewielu profesjonalistów w tym telewizyjnym grajdołku.

  •  

   pokaż komentarz

   @tr0llk0nt0: Źle mnie zrozumiałeś.
   Chore jest to że tacy panowie w publicznej TV jak Karolak, Lis i inne skubańce mogą oficjalnie poprzeć danego kandydata ( o ile to będzie jakiś cwaniak z PO ), a każda osobą, która choć "dalikatnie" poprze kogoś z PiS'u musi zostać natychmiastowo ukarana.

   Od reżimowa władza.

   PS
   Do zobaczenia na jesień.

   pokaż spoiler Członką PO radzę się zabezpieczyć i już teraz kupić pare ton maści na ból dupy

 •  

  pokaż komentarz

  Ziemiec to chyba ostatni porządny człowiek w TVP.

 •  

  pokaż komentarz

  Ziemiec to ciekawa postać. I po tym co w życiu przeszedł jestem w stanie zrozumieć jego religijność i poglądy. A porównywanie tych dziennikarskich choragiewek z Ziemcem tylko mu uwlacza

 •  

  pokaż komentarz

  Pan Ziemiec to dziennikarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze dba o neutralność w wywiadach, nigdy nie atakuje rozmówcy, ciekawa odmiana w stosunku do Kraśki i Tadli którzy chcą zawsze być na świeczniku i grać na kogoś. Ziemiec jako prawy człowiek, zwyczajnie moim zdaniem został kozłem ofiarnym. Dobrzy i uczciwi ludzie muszą miec twardą dupę.

 •  

  pokaż komentarz

  No bo jeśli ktoś jest za Komoruskim to nie ma żadnej stronniczości bo jak wiadomo wykształconym Polakom Bredzisław był obiektywnie najlepszym kandydatem