•  

  pokaż komentarz

  Prostując poprzednią sytuację śpieszę z wyjaśnieniami. To nie całą społeczność, to jeden idiota. To przez niego Wykopowicze i ePolacy mogą czuć się wydymani, ale głowa do góry, razem możemy zdziałać jeszcze więcej! Pokażmy, że nam zależy!

  Spokój grabarza, wszystko będzie dobrze...

 •  

  pokaż komentarz

  Darujcie sobie to kółko wzajemnej adoracji z minusowaniem wszystkiego co niepochlebne.
  Wasze zachowanie nie jest w niczym lepsze niż gości z 4chana.

  Zachowaliście się jak idioci. Miał być baby boom, otworzyliśmy wojnę z Niemcami, a jedyne czego dorobiliśmy się to wątpliwa reputacja na wykopie.

  Sprawa została spieprzona od najwyższego stopnia hierarchii państwowej.

  Jak się cieszę, że jako dowódca Wojska Polskiego powiedziałem, że mój oddział nie weźmie udziału w tej spammerskiej akcji. Coś czuję, że mogę zostać skazany na ostracyzm środowiskowy, ale mimo to zaryzykuję umieszczeniem treści niepoprawnej dla środowiska eRepublik.

  •  

   pokaż komentarz

   Wybacz adios ale dla mnie kółko wzajemnej adoracji to tzw "wykopowicze" - mam prawo założyć konto i mogę sobie klikać gdzie mi się podoba - ja tutaj nigdzie w regulaminie serwisu nie widziałem punktu, który nakazuje wykopywać to co się podoba ludziom, którzy tu pół życia spędzają. I te masowe wyp#$@. - i takie osoby śmiąć zarzucać erepowi że grają dzieci neo :P U nas się przynajmniej pisze artykuły - wy potraficie tylko linki wklejać :P

  •  

   pokaż komentarz

   @adios:

   Lepiej żeby mnie nienawidzili takiego, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę. - Kurt Cobain

  •  

   pokaż komentarz

   Hej, to nie tylko twój oddział. ;)
   Chodzi o to, że minusujecie nie NIEWARTOŚCIOWE czy spamerskie komentarze, ale te które prezentują inny tok myślenia niż Wasz. Chyba nie o to chodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @johnsoni

   Wydaje mi się ze gram w erepublik dłużej niż Ty, na wykopie też siedzę dłużej niż Ty. Oczywiście staż w żaden sposób nie świadczy o klasie użytkownika.

   Według mojego subiektywnego personalnego zdania akcja BabyBoom w naszym wykonaniu jest tak szczeniacka, że aż dziw w to uwierzyć.
   Powierzenie wykonania tak trudnego zadania osobie takiej jak Uner było skazane na sromotną klęskę.

   Dodatkowo już miałem nieprzyjemność odbyć rozmowę na ircu, że "mam problemy", "a nie placzesz calemu swiatu jacy to jestesmy zli", "Co Ci k$$%a przeszkadza".

   Jestem zarówno eRepowiczem jak i Wykopowiczem.

  •  

   pokaż komentarz

   @adios
   Wiem, że jest to fail - marnie wykonany art i ten nieszczęsny ref Unera - ale jakoś nie widziałem merytorycznych komentarzy dlaczego erep jest be - "stali bywalcy", którzy traktują chyba wykop jak część życia czują się urażeni, że jacyś nowi śmią wysoko wykopać artykuł.

  •  

   pokaż komentarz

   @johnsoni:
   Żebyś wiedział, czuję się tak, jakby banda obcych kolesi weszła mi do domu i większością głosów stwierdzili, że teraz oni chcą tu rządzić. ; )

 •  

  pokaż komentarz

  Wybaczcie ale nie ma sensu tego powtarzać.
  Ostatni wykop już i tak przypiął obywatelom eRepublik łatkę spamerów, a pojawienie się kolejnych wykopów tylko to pogarsza.
  W tej chwili gra jest spalona, dzięki jednej niedojrzałej osobie oraz (niestety) osobom które dopuściły ją do działania.

  Pozostaje jedynie przeprosić wykopowiczów i wyciągnąć wnioski.

 •  

  pokaż komentarz

  HAIL EREPUBLIK,
  Huzia na niemca!

  przepraszamy(poprzedni art) za Unera i jego Refy ;)

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna