•  

  pokaż komentarz

  Kiedy poznajesz dziewczyne i pyta czym sie zajmujesz, co odpowiadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  @Olorion: 1. Z tego co się orientuję to zawodowy poker to głównie statystyka. Ile czasu zajęło Ci opanowanie prawideł statystycznych potrzebnych do grania?
  2. Oprócz statystyki to również psychologia. Czy masz wobec tego jakieś sztywne reguły, których się trzymać jak grać i bazujesz tylko na statystyce (np. gram zawsze jak mam przynajmniej 50% szans na wygraną) czy też zawsze uwzględniasz element psychologiczny i możesz wejść/podbić jak masz tylko 5% szans lub spasować choć wiesz, że masz 90% szans na wygraną?
  3. Ile czasu średnio tygodniowo poświęcasz pokerowi i w jaki sposób ten czas wykorzystujesz?
  4. Czy masz jakiś inny zawód, który aktualnie wykonujesz, czy też poker jest jedynym źródłem utrzymania?
  5. Ile maksymalnie straciłeś na początku przygody z pokerem (wpisowe na turnieje itp.) zanim zacząłeś się wybijać i wychodzić na plus?
  Chyba póki co tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zymbar:
   1. Statystyka była dla mnie w dzieciństwie zabawą, przeglądając magazyny sportowe, gdzie były podane indywidualne statytyki graczy, ja starałem się wymyślić wzór który wskaże mi najlepszego gracza. Bawiłem się liczbami, dla własnej przyjemności rozwiązywałem matematycznie równania w głowie.
   Kiedy poznałem pokera, zarejestrowałem się na największej stronie szkoleniowej, pokerstrategy. Dawali wówczas 50$ na początek, przy okazji oferowali podstawowe artykuły strategiczne i coachingi na żywo. Na 50$ czekałem 2 tygodnie, jednak tak nie mogłem się doczekać, że w dniu rejestracji ściągnąłem kilka programów do liczenia equity (siły naszej ręki podanej w procentach) i dzień w dzień, jako że były wakacje, liczyłem te procenty, pot oddsy itp.
   Gdy po 2 tygodniach dostałem kapitał startowy i zacząłem grać SNG, okazało się, że nikt nic wie i mój bankroll poleciał do góry, gdzie spotkałem graczy którzy jednak już coś wiedzieli. Od tego momentu kilka godzin dziennie poświęcałem na liczenie wszytkich "małych rzeczy". Zakres rąk startowych każdego gracza jest inny, więc to liczenie nigdy się nie skończy. Podstawy to kwestia kilkudziesięciu godzin.
   2. Przede wszystkim spokój i dużo pracy. Turnieje pokerowe trwają od kilku godzin od kilku dni. Trzeba cały czas podejmować optymalne decyzje, mimo przeciwności losu które będą nas spotykać. Ciężka praca jest potrzebna, aby osiągnąć longrun.
   3. Gdy zaczynałem grę w pokera chciałem być najlepszy, po półtorej roku gry rzuciłem studia, wyprowadziłem się z domu i zacząłem swoją historię. Przez kilka lat żyłem pokerem, budziłem się i przeglądałem zagraniczne fora, żeby poczytać co zagraniczne kozaki mają do powiedzenia na temat kilkudziesięciu rozdań, potem grałem w pokera, a na koniec analizowałem swoje błędy i szedłem śnić o wielkim sukcesie :)
   4. Nie mam, poker to jedyne źródło utrzymania.
   5. Z darmowych 50$ zjechałem do 27$ i to był najgorszy moment przez pierwszy rok gry. Po miesiącu pomnożyłem bankroll do 150$, w następnym miesiącu do 600$, w następnym do 1500$ i zostałem osobą oceniającą rozdania innych na pokerstrategy.

 •  

  pokaż komentarz

  @olorion
  1. Kto według Ciebie znajduje się w Top5 polskich pokerzystów?
  2. Czy grałeś kiedyś na stole z Danielem Negreanu?

  •  

   pokaż komentarz

   @seth16cohen:
   1. Jeśli chodzi o turniejowców to Jose Carlos Garcia, Marcin Wydrowski, Dominik Pańka, dadowiec i ja.
   2. Tak, ale nie miałem związanych z tym żadnych uczuć. Od momentu kiedy zacząłem jeździć na turnieje na żywo, spotykać te wszystkie gwiazdy z telewizji i zobaczyłem, że większość z nich nic nie wie, to przestałem się ich bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Po prostu...pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: image-share.com

 •  

  pokaż komentarz

  @Olorion: Wytłumacz proszę laikowi na czym polega profesjonalna gra w pokera ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 następna