•  

  pokaż komentarz

  W sumie kilka dni temu mówił o tym Wolniewicz i coraz bardziej przekonuję się, że delegalizacja Islamu/szariatu w UE prędzej, czy później będzie musiała nastąpić.

 •  

  pokaż komentarz

  zdelegalizować islam i uznać jego struktury za organizacje terrorystyczną.

  •  

   pokaż komentarz

   @Hoho: o, kolejny wolnościowiec. noże też zdelegalizujmy, bo niektóre mogą posłużyć do zabijania? jest mnóstwo odłamów i form islamu, warto najpierw o nich poczytać, a potem sadzić pierdy na wykop peel

  •  
   s.......j

   +17

   pokaż komentarz

   @Tremade: nie dostałby wtedy plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade: kolego jak chcesz wolność całkowitą to proszę ale wtedy na swoim terenie i w swoim kraju daj mi możliwość strzelenia takiemu prosto w łeb jeżeli nie stosuje się do moich zasad skoro wolność pozwoli im ścinać głowy na swoim terenie to ja też chcę mieć możliwość ucięcia mu głowy u siebie. Idziesz na to?

  •  

   pokaż komentarz

   @elemenTH: Co to za pokrętna logika? Wedle tego co mówisz pierwszą rzeczą jaką powinniśmy zrobić to zdelegalizować ateizm, bo oni mają pozwolone na absolutnie wszystko! Istnieje nadrzędne prawo państwowe, a jeśli z tytułu religii ktoś ma chęć to sobie dokłada następne wynikające z wierzeń. Jeśli gdzieś tam w Arabii można ścinać głowy to jest to wyłącznie wina spaczonego państwa i ich kodeksu karnego.

   I Ty chcesz na zasadzie "oko za oko" przenosić to zdziczenie na grunt cywilizacji europejskiej? W kraju o takich tradycjach wolnościowych, którymi szczycimy się do dziś? Zastanów się.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade: to się zdecyduj czy chcesz wolność całkowitą czy pewne regulacje, albo robisz co chcesz nawet zabijasz, gwałcisz (jak muslimy) albo coś Cię ogranicza, jakieś prawa chociażby podstawowe.
   Zabijanie i gwałcenie jest podstawą islamu, ta religia do tego namawia więc respektując podstawowe prawa normalnego świata nie powinno się tego robić a coś co do tego namawia nie powinno być legalne a jak ma być legalne to ja też chcę móc chodzić i zabijać niewiernych bo dlaczego nie? Skoro oni mogą to ja też chcę.

   Poza tym oko za oko, dla mnie tylko tak można nauczyć te zwierzęta pierwotne czegokolwiek, jak zgwałcili kogoś to sami powinni być gwałceni w dupę najlepiej przez pedała murzyna z wielkim kutasem, i tak samo brutalnie jak oni to robią. Jak utną komuś głowę to też powinni mieć uciętą, tak jak oni to robią żeby wszyscy widzieli. Na to bydło nie działają żadne normalne prawa, nie boją się więzienia to może bali by się chociaż czarnego kutasa w dupie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade: Co to za brak logiki? Ateista nie może absolutnie wszystkiego. Ogranicza go prawo. Świecie prawo, które co prawda jest powiązane z religią ale obecnie z niej nie wynika bezpośrednio. A jeżeli ktoś ze spaczonego państwa przyjedzie, wychowany w innej kulturze i który gardzi Europą, naszym sposobem bycia, kulturą, religią to powinniśmy stawić temu odpór. Może nie koniecznie zabijać na miejscu ale pozbywać się ich z naszych terenów. Czy Ty chętnie gościł byś w domu ludzi, którzy Cię nie szanują? A ponad to chodzą w Twoich ubraniach, jedzą Twoje jedzenie i są gotowi Cię pobić jak wyjmiesz krzyż albo szynkę?

  •  

   pokaż komentarz

   @elemenTH:

   to się zdecyduj czy chcesz wolność całkowitą czy pewne regulacje
   Co?! Gdzie ja powiedziałem, że chcę wolności całkowitej? Nie wsadzaj mi do ust postulatów, który nigdy bym nie powiedział, ani nawet nie zasugerował, bo wtedy taka dyskusja nie ma żadnego sensu. Jest prawo państwowe, jeśli jakakolwiek zasada religijna jest z nim sprzeczna to łamiąc ją albo idziesz do ciupy, albo baw się dobrze w Arabii Saudyjskiej.

   Czy zabijanie i gwałcenie jest podstawą Islamu? Nie, żadne społeczeństwo namawiające do takich czynów nie byłoby w stanie przetrwać, takie są prawa budowania jakiejkolwiek społeczności. Można mówić o tym, że są agresywni wobec obcych kultur i w określonych przypadkach mają radykalne zasady, ale to co powiedziałeś jest hiperbolą.

   Skoro oni mogą to ja też chcę.
   Jeśli do czynienia zła zachęca cię to, że inni czynią zło, to nie różnisz się w żaden sposób od fundamentalisty.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gumaa: O, kolejny logik xD
   W pierwszym poście @elemenTH powiedział, że należy zdelegalizować islam bo mogą ciąć łby. Czyli skoro religia na coś pozwala to należy jej zakazać.
   W moim poście odpowiadam, że "Wedle tego co mówi" należy zdelegalizować ateistów, bo oni nie mają żadnej religii, mogą ciąć głowy, jeść prosiaki i pić alkohol.

   Coś tutaj nie pojmujecie? Do reszty wypowiedzi odnoszę się punkt wyżej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade: Ateizm nie nawołuje do niczego. Islam owszem. Rozumiesz? Islam zresztą to nie do końca tylko religia. To sposób bycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade: noże to zły przykład (takim tokiem myślenie penisy też zdelegalizujmy), ale przecież cały tabun broni jest dzisiaj nielegalny; zaczynając od kusz, poprzez część wiatrówek, palna. Ba, nawet nie możesz sobie z mieczem czy szablą po mieście spacerować, bo Cię zaraz funkcjonariusze zdejmą. Ba! Nawet jeśliś karateka, to odpowiadasz za pobicie/obronę jakbyś miał broń!

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade: chodzi tylko o to że już dziś za powiedzenie do kogoś "ciapak" idziesz do paki, a jeśli ten ktoś powie na wizji do mikrofonu że islam zdepczę europę, że chrześcijanki powinno się gwałcić i że wprowadzą tu szariat to już jakoś sprawa się bez echa u władzy odbija

  •  

   pokaż komentarz

   @Gumaa: Księga Powtórzonego Prawa 13:7-12:

   Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Cały Izrael, słysząc to, ulęknie się i przestanie czynić to zło pośród siebie.

   Zakazujemy chrześcijaństwa? Biblia jasno namawia do zabijania, następnym razem gdy Jehowy zapuka wyjmij nóż i zadźgaj obrzydliwca, a będzie to miłe Bogu. Stary Testament ma mnóstwo smaczków namawiających do tego co teraz uznamy za zło, ale nie delegalizujemy tego bo rzeczywistość jest inna. Zwykły wyznawca chrześcijaństwa czy islamu jest normalnym człowiekiem odnoszących się zwykle do tych "pozytywnych" kart świętych ksiąg. Problemem natomiast jest fundamentalizm, wnikający z biedy i zacofania cywilizacyjnego.

   Państwo nie jest strażnikiem ludzkich sumień, ma karać za czyny, a nie myśli.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade:

   Państwo nie jest strażnikiem ludzkich sumień, ma karać za czyny, a nie myśli.

   To dlaczego państwo nic z tym nie robi? Gościu zgwałcił kobietę, w sądzie mówi, że to jego kultura. I jest wolny?? Noż K%RWA!!

  •  

   pokaż komentarz

   warto najpierw o nich poczytać, a potem sadzić pierdy na wykop peel

   @Tremade: Na wykop pe el nie ma takiego wymagania.

  •  

   pokaż komentarz

   @wladek-wlodyszkiewicz: Żaden sędzia nie przyklepie wyroku niezgodnego z kodeksem karnym, bo grozi mu wydalenie z roboty i nawet więcej. Nie po to ktoś robił całe życie na swój stołek, żeby teraz dla jakiegoś Ismaila ryzykował głową.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade: "ale nie delegalizujemy tego bo rzeczywistość jest inna" no właśnie, inna w przypadku chrześcijaństwa, który się dosyć dawno "ucywilizował" i już nie jest wymówką i zasłoną dymną dla zbrodni złych ludzi. Islam jest kilkaset lat wstecz i jest dla nas groźny. Jest nawet groźny dla części muzulmanów zamieszkujących tereny objęte arabską wiosną która jest niczym innym jak działaniem mającym na celu poszerzenie wpływów. Nawet nie starają się bawić w nawracanie na "lepszą" pokojową religię. U nich widać raczej nawoływanie do dołączenia do silnej organizacji która ma duże ambicje terytorialne.

   Ja nie jestem wierzący, ale zawsze z politowaniem obserwuje "oświeconych ateistów" którzy zatwardziale walczą ze wszelką religią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tremade: Wolnościowcy powinni dbać o to by wolnosc jednego kończyła się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego, więc co dokładnie Ci nie pasuje w delegalizacji szariatu?

 •  
  s.......3

  +35

  pokaż komentarz

  Brawo! Bardzo celne uwagi prosto z mostu i bez owijania w bawełne politycznej poprawności.

  źródło: 2015-09-20 08 45 56.jpg

 •  
  t....u

  -19

  pokaż komentarz

  A od kiedy to Ona z Korwinem coś przegapiłem czy co?