•  

  pokaż komentarz

  "ROZSIANE PO CAŁYM ŚWIECIE ORGANIZACJE GEORGA SOROSA WALCZĄ Z PATRIOTYZMEM, NACJONALIZMEM, PRAWEM DO POSIADANIA BRONI I ODBIERAJĄ LUDZIOM WOLNOŚĆ KROK PO KROKU. OGRANICZAJĄC WOLNOŚĆ SŁOWA WPROWADZAJĄ NAS W ORWELLOWSKI ŚWIAT, W KTÓRYM MÓWIENIE PRAWDY STAJE SIĘ „MYŚLO-ZBRODNIĄ” OPISANĄ W WIZJONERSKIEJ POWIEŚCI GEORGA ORWELLA „ROK 1984”.

  MAJĄC NIEOGRANICZONE ŚRODKI FINANSOWE I OLBRZYMIE WPŁYWY POLITYCZNE, KTÓRE ZAPEWNIA STOJĄCA ZA PLECAMI SOROSA RODZINA ŻYDOWSKICH BANKIERÓW ROTHSCHILD, NADAJE ON KURS POLITYCE RZĄDÓW, ADMINISTRACJI I ORGANOM ŚCIGANIA, TAK ABY ZNISZCZYĆ SUWERENNOŚĆ NARODÓW I WSZELKIE PRÓBY OPORU WOBEC PLANÓW WPROWADZENIA DYKTATURY NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA."

  Nic dodać nic ująć.

 •  

  pokaż komentarz

  Te wszystkie fundacje finansowane z zagranicy to jest obca agentura wpływu która ma za zadnie wpływać na władzę i opinię publiczną w celu realizowania interesu swoich sponsorów.

 •  

  pokaż komentarz

  Jakieś tam c##!#we organizacje mogą sobie istnieć. Problem polega na tym, że mamy c##!#wy rząd, który spełnia te gówniane zachcianki organizacji. Gdyby chociaż część ludzi z Wiejskiej miała na względzie interes narodu polskiego i państwa, to dziś śmialibyśmy się Sorosowi w twarz, że tak niskich chwytów się dopuszcza.

  •  

   pokaż komentarz

   @Candy: właściwie to nie dokonca jest tak jak piszesz. Nie doceniasz znaczenia ludzi wpływowych. To nie jest tak, że wchodzisz na stołek i sprawujesz władze jak ci się podoba. Istnieje niewiarygodnie skomplikowana siatka powiązań i układów która sprawia że nie ma w Polsce władzy suwerennej. Jakbyśmy szli za sznurkiem układów to dojdziemy za wschodnią granicę. Z drugiej zaś strony mamy unię europejską której jesteśmy podlegli za sprawą traktatu lizbońskiego. Sama unia zaś została stworzona w konkretnym celu; za pomocą lobbystów ludzie pokroju sorosa czy też korporacje którymi sreruja prowadzą politykę unijną w taki sposób by realizować swoje cele.

   Wygląda to w ogromnym uproszczeniu tak: Kopacz jest podlegla Tuskowi za sprawą długu wdzięczności jaki ma względem niego za namaszczenie jej na stanowisko premiera, Tusk jest podlegały Merkelowej która załatwiła mu stanowisko w unii wzamian za działania na szkodę Polski/dobro Niemiec podczas jego rządów. Tu dochodzimy do najwyżej postawionych ludzi w unii którymi steruje się "zza tronu" właśnie za pomocą lobbingu. Dalej siatka powiązań idzie już m. in. za ocean do takich właśnie nazwisk jak Soros itp. (jak chcesz więcej nazwisk to sprawdź sobie listy uczestników spotkań grupy Bilderberg). Ci ludzie steruja obecnie większością świata realizując swoje cele m. in. maksymalizacja zysków za wszelką cenę (wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia), poszerzanie wpływów (np. poprzez "wprowadzanie demokracji" i "uwalnianie" państw od dyktatorów nie pozwalających na ekspansję wpływów USA, nie bez znaczenia jest tu gospodarka ropą naftowa bądź innymi dobrami naturalnymi) oraz inne chore ideologie jak rząd światowy czy powszechna inwigilacja/sterowanie masami.

   Duża role odgrywa tu też bank światowy jako narzędzie do szerzenia wpływów ale to już jest osobny wątek.

  •  

   pokaż komentarz

   @notrzeba: Oczywiście masz rację. Ale powinniśmy się przed tym bronić i nawet jeśli ta obron nie byłaby w 100% skuteczna, to już byłoby o niebo lepiej od tego co jest teraz. A jest tak, że w rządzie siedzi ekipa samych prawie sprzedawczyków. Są kraje, kóre tym wpływom się opierają. Może nie do końca, ale jednak.

  •  

   pokaż komentarz

   @notrzeba: Jeśli ktoś by chciał się postawić, to nie może, trzeba byłoby stworzyć koalicję państw stojących w opozycji do ich niecnych zamiarów. Oczywiście przydałaby się wspólna strategia obrony przed oponentami w razie "wprowadzania pokoju", a poza tym niezłomne poparcie dla rządów ze strony społeczeństw państw będących w takiej koalicji, bez tego nie da rady.

 •  
  B.......b via Android

  +12

  pokaż komentarz

  Soros to amerykański żyd węgierskiego pochodzenia.Sponsoruje debili z OMZRiK i Rafała Gawła którzy zgłaszają do prokuratury dzieci chodzace z Polską flagą.Tu chodzi tylko o kasę a innych i których walczą mają tak naprawdę w dupach.Z nimi jest jak z pseudo ekologami ,którzy walczą o ziemię do czasu aż im ktoś nie zapłaci aby się wynieśli.

 •  

  pokaż komentarz

  Uwaga na gawełka z trzyrzecza. Pewnie dostanie kawałek hajzu. Faszystowska Świnia.

  Problem tych fundacji nie jest walka z realną nietolerancją. To są maszynki do zarabiania kasy na naciągniętych donosach.

  Nawet jest stworzona specjalna jednostka w policji pod te ściemnione fundacje.