•  

  pokaż komentarz

  Wystarczy, że trafi 9 i akurat do Twojego miasta. Wystarczy, że trafią na Twoją dzielnicę i coś im nie przypasujesz. Czy jak Cię pobiją, to także będą wyimaginowanym zagrożeniem? Po co sobie tworzyć prolemy skoro można ich nie mieć wcale.

 •  

  pokaż komentarz

  "Dzisiaj specjalnie dla Państwa fakty naciągała Krystyna Pochanke" - tak powinien się zaczynać każdy serwis tej nie mającej już nic wspólnego z dziennikarstwem redakcji.

  W całej Polsce odbywają manifestacje przeciwko islamizacji kraju. Sam dzisiaj z rodziną brałem udział w toruńskiej. Ludzi było sporo. Wczoraj była w Grudziądzu. Wcześniej w Bydgoszczy. Obejrzałem Teleexpress, Panoramę, Fakty, Dziennik. W żadnym z tych serwisów nie ujrzałem nawet wzmianki o protestach. Mówi się, że TVP rozpaczliwie broni PO i robi wszystko, żeby nie przegrali wyborów. Muszą, bo w końcu jak PiS dojdzie do władzy to Maciarewicz zafunduje wszystkim "redaktorom" lądowanie na bruku, takie bez brzozy. TVN to już oczywiści legenda w manipulowaniu faktami i ratują PO jak mogą.

  Co za kraj? Chciałoby się rzec, ale to mój kraj i chodzi przecież o poważną sprawę. Przyszłość naszych Dzieci. Trzeba komuś powierzyć ich los. Tylko kogo kuźwa wybrać jak do żłoba lgnie sama hołota? Zostaje chyba tylko Korwin lub Kukiz?

  źródło: Toruń manifestacja przeciwko islamizacji kraju.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  W Katowicach już za późno. Imigranci siedzą od lat, nie integrują się, wprowadzają swoje zwyczaje. Cały Górny Śląsk jest ich pełen.

 •  

  pokaż komentarz

  Śmieszne jest to, że marsze antyimigracyjne organizują Polacy- najwięksi imigranci Europy. Ale przecież "Polacy na emigracji ciężko pracują..." Aha, więc Muzułmanie też ciężko pracują... Polacy są największymi przestępcami w Wielkiej Brytanii (patrz grafika poniżej), co 2 tyg. z Anglii wylatuje samolot z polskimi przestępcami, którym nakazano ekstradycję. A jakiejkolwiek nacji muzułmańskiej daleko w przestępczych rankingach Wielkiej Brytanii do Polaków.
  Śmieszne jest też to, że Polska i inne wschodnie kraje, które najwięcej profitów czerpią z Zachodu (jako dotacje Unii Europejskiej) są najbardziej przeciw imigracji, na zasadzie- nam Zachód ma pomóc, ale innym już nie ma pomagać.

  źródło: i.dailymail.co.uk

 •  

  pokaż komentarz

  Polska powoli sie budzi; miejmy nadzieje, ze zachowa trzezwosc umyslu w czasie wyborow.