•  

  pokaż komentarz

  Ktosiu, ty się nie śmiej, bo znalazło by się parę użytkowników Linucha którzy tak mówią na swój system ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Ktos: my tak wyrażamy sprzeciw przeciw monopoliście. Coś jak Telepsy - przykładów mnogo :)
  Paweł: ;-)

  To nie jest protest. Może wyraz frustracji?

  OK, "jeśli czegoś nie lubimy i uważamy za, uwaga, zbędne, to i tak tego nie obrażamy". Jeszcze raz OK. Po namyśle przyznaję Ktosiowi rację, ale zastrzegam, że ja to jeszcze przemyślę...

 •  

  pokaż komentarz

  jakiemu monopoliście ? Czy jest inna firma produkuącą tak dobre systemy operacyjne ? oprogramowanie - wszelakie, łącznie z całkiem konkretną dawką gier ? Czy Microsoft, zabiera komuś pieniądze ? Każde Wam instalować Windows ? MS ma gdzies cały świat linuxowy.
  Fipaj: jakie fakty ? kupiłeś Windows, nie spodobał Ci się ? było go oddać, napewno by przyjeli i zwrócili Ci pieniądze. Zainstalowaeś linuxa - pokochałeś go ? -to nie ma sensu żebyś się wypowiadał na temat Windows. Dobra, z komuną się nie wygra... jakby co nie mam nic kompletnie wspólnego z MS, tylko nie lubię krzykaczy....

 •  

  pokaż komentarz

  jeszcze jedena sprawa;
  "wszystko to wielkie korporacje niezdrowe dla nas zwykłych użytkowników."
  - teraz zapomnij o tym, żeby komputery w ogóle powstały... jakbys nie zauważył - czasy domorosłych programistów mineły bezpowrotnie, te Twoje linuxy też kontrolują barzdzo duże organizacje - inaczej nic z tego by nie było - i nie martw się zarabiają też swoje - tylko dodatkowo Ty tego nie widzisz - a MS chociaz nie robi z ludzi itiotów.

 •  

  pokaż komentarz

  > kupiłeś Windows
  jakie prowokacje :) btw., istotnie mam legalnego, z komputerem przyszedł ;-)

  > MS ma gdzies cały świat linuxowy
  m. in. za to go nie lubię. za to, że ma mnie gdzieś.

  > to nie ma sensu żebyś się wypowiadał
  nie! jest sens...

  ok, starczy. btw., wyzywanie mi od komuny nie spotyka się z moim zrozumieniem. powstrzymam się jednak od urągania Tobie, o! a tak przy okazji, to miło, że uznałeś swoją porażkę :)

Dodany przez:

avatar kiedy dołączył
25 wykopali 0 zakopali <1 tys. wyświetleń