•  

  pokaż komentarz

  To jest dobre. "Powinniśmy zbudować system". Czyli bez zbudowania "systemu" araby nie poczują się tu dobrze i nie zintegrują się. To ja mam jeszcze płacić na to, by jacyś obcy ludzie nie wiadomo skąd łaskawie poczuli się tu dobrze? Trzeba specjalnego "systemu". Bez "systemu" będziemy bardzo złymi i zacofanymi ludźmi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jacolex: najlepsze jest to, że jest naprawdę wiele obywateli, którzy potrzebują pomocy, a MY mamy k%#%a pomagać jakimś cudzoziemcom, którzy niedość, że oczekują wszystkiego, to jeszcze wprowadzają chaos.

  •  

   pokaż komentarz

   @Protector: O to głównie jest ból dupy w Polsce.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jacolex: Ja bym zastosował system wymyślony przez pewnego malarza z wąsem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jacolex: Przypomniało mi się "trzeba zrobić ściepę narodową, żeby kupić bombę atomową"( ͡° ͜ʖ ͡°). Taki tam luźny cytat z głowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jacolex: @Protector:
   To jest w ogóle jakaś abstrakcja, że mamy tych imigrantów utrzymywać.
   Ja np jak się zwolnię teraz z pracy to przez trzy miesiące będę otrzymywał zasiłek w wysokości aż 583 PLN, przez trzy następne aż 468 PLN, a i tak jestem szczęśliwcem bo mało kto się na taki zasiłek kwalifikuje.

   pokaż spoiler Żeby nie było głosuję na korwina, a w korwinistycznym Państwie nie ma mowy o zasiłkach, ale nie żyjemy w korwinistycznym państwie tylko teoretycznie etatystycznym i płacimy fortunę w podatkach.

   Podczas gdy przez cztery lata pracy u obecnego pracodawcy płaciłem po 1500+ PLN(plus VAT, rzecz jasna) miesięcznie na reżim, w tym część bezpośrednio na Fundusz Pracy/FGŚP więc co najmniej kilkakrotnie przebiłem wartość świadczeń, na jakie mogę liczyć.
   Pikanterii dodaje fakt, że złamałem nogę i jakoś śmiesznie mi ją poskładali, jak jej nie naprawią to pewnie z 80% miejsc pracy w moim regionie będzie dla mnie zamkniętych. Jak będę miał farta i Bóg doda mi sił w walce z ZUSem to przyznają mi lekki stopień niepełnosprawności, który nie daje kompletnie żadnych korzyści poza jakimiś groszami dla pracodawcy w zamian za specjalne warunki czyli de facto zmniejszy moją wartość na rynku pracy. Pięknie by mi się państwo odwdzięczyło za płacenie podatków.
   Nie żebym oczekiwał cudów od państwa bo etatyzm i socjalizm to zło i wolałbym jednak ten korwinistyczny raj, ale jeżeli ci debile z rządu chcą dawać podróżnikom mieszkania i kupę kasy na utrzymanie, a ja w razie czego zostałbym na lodzie mimo wieloletniego płacenia abstrakcyjnie wysokich podatków to chyba k!%$a coś jest nie tak.
   Wiadomo, miło byłoby dać im schronienie przed wojną i przemocą(przyjmując, że faktycznie ktoś go potrzebuje), ale przemocą to będzie moja wegetacja jeżeli moje obawy się potwierdzą.

 •  

  pokaż komentarz

  Hmm... ja też uważam, że Kraśko nie jest prawdziwym facetem...

 •  

  pokaż komentarz

  Szanowny Panie Jakubiak, nic Pan temu Kraśko nie wytłumaczysz i nie uzmysłowisz czy to na fejsbuku czy pięścią na ubitej ziemi. Typ ma zakuty łeb i nie widzi dalej, niż czubek swojego długiego nosa. już niech lepiej pozostanie celebrytą i byłym narzeczonym Edyty Górniak, bo jak zaczniesz Pan z nim polemizować, to obrzyga Pana syfem, którym jest karmiony i zrobi z Pana takiego samego oszołoma, jakim on jest. Pozdrawiam Pana, Panie Jakubiak. Powodzenia i Bóg z nami.

  •  

   pokaż komentarz

   @sal-ceson: Widzi, widzi. Nie słyszałeś, jak się rozpycha tymi swoimi przeszczepami do decydowania za innych? I to jeszcze żrąc nasze pieniądze, bo jak przecież taki wielki "dziennikarz" (zwykły zasrany prezenter, który niczym się nie różni od tych sztywnych ryjów z Dziennika Telewizyjnego) to nie będzie robił za 5 tys. zł, a za 50 tys. zł!

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo nie lubię tego gościa, irytuje mnie strasznie, jeszcze te polipy.

 •  

  pokaż komentarz

  Wszyscy ci, ktorzy popieraja imigrantow i chca ich jak najwiecej u nas powinni udostepnic im wlasne domy. Dla mnie to zdrajcy narodu i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @igierr: Dokładnie. Cały czas sypią słowami typu możemy, będziemy, zgodzimy się, ale najpierw niech sami dadzą przykład i wyłożą własne pieniądze na tych ludzi. Łatwo jest dystrybuować czyimiś pieniędzmi i bezpieczeństwem niż swoją prywatną własnością. Banda j!%$nych hipokrytów.