•  

  pokaż komentarz

  To jest bardzo ciekawe, ze jak sie rozmawia z ludzmi sukcesu to oni często nie wiedzą jak osiągają to co osiągają. Na szczescie są też naukowcy jak Napoleon Hill , którzy badają takie ewenementy:) Ciut więcej ten temat jest na blogu tutaj http://www.cvnawymiar.pl/blog/pasjonujaca-praca/jak-spelnic-marzenia

 •  

  pokaż komentarz

  Żadna książka nie daje recepty na sukces zawodowy. Są jednak takie książki, które pozwalają zrozumieć istotę np. handlu. Ręce opadają, kiedy w sklepie z elektroniką od samych drzwi zaraz po wejściu atakuje Cię sprzedawca, grzecznie mówi "w czym mogę pomóc", wymóżdża się pół godziny o specyfikacji aparatu, jego mina wskazuje wręcz na chroniczne zmęczenie pracą i kompletnie nie potrafi wywnioskować z rozmowy czego Klient rzeczywiście oczekuje od danego sprzętu.

  •  
   k.......o

   -1

   pokaż komentarz

   Czasami nawet po dokładnym wytłumaczeniu czego oczekuję sprzedawcy wciskają na siłę co mogą.
   - "Proszę mi polecić drukarkę laser-kolor, nie obchodzi mnie cena, producent, ani parametry. Koszt wydruku jednej strony ma być jak najmniejszy."
   - "Mamy dzisiaj HP-ka w promocji za jedyne 999 zł, drukuje 16 stron na minutę..."
   - "A ile kosztują tonery? Jaką mają wydajność?"
   - "Nie wiem, zaraz sprawdzę..."

 •  

  pokaż komentarz

  Mysle ze trzeba przeczytac JEDNĄ dobra ksiazke a potem przestac czytac i zaczac robic!

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystkich szukających wskazówek jak odnieść sukces w zyciu zawodowym zapraszamy do naszego cyklu Cytaty Sentencje Aforyzmy Złote myśli - SUKCES. Uważnie analizujemy wypowiedzi wielkich tego świata - polityków, pisarzy, malarzy, biznesmenów, a także filozofów. Najważniejsze ich myśli przedstawiamy za pomocą przyjaznych infografik. Zawsze łatwo się mówi - odniosłem sukces, ale najtrudniej jest ten sukces utrzymać i piąć się w górę. Czasami warto zrobić też dwa kroki do tyłu po to by złapać równowagę, przemyśleć kolejne posunięcia, opracować skuteczną strategię. Zbiór sentencji na temat tego jak odnieść sukces to dobry krok w stronę zrozumienia co jest naprawdę ważne, a na co szkoda czasu. sentencje cytaty złote myśli na temat: sukces

  Trzeba też zrozumieć, że sukces dla każdego człowieka może oznaczać co innego. W portalu Life and More - Magazyn Ludzi Sukcesu publikujemy wywiady z osobami, które już dosięgnęły szczytów i zrealizowały swoje marzenia, osiągnęły sukces w biznesie lub realizuje swoje pasje w sztuce. Warto prześledzić co mówią te osoby.

  I na koniec takie abc człowieka chcącego coś osiągnąć w życiu - sukces jest jak pieczenie ciasta co udowadnia nasz artykuł pt.Jak osiągnąć sukces w życiu piekąc ciasto ( http://www.lifeandmore.pl/pl/221,51,1471,0,1,artykul_sponsorowany_jak_osiagnac_sukces_w_zyciu_piekac_ciasto.html ). Polecamy.

 •  

  pokaż komentarz

  zapomnieli dodać żeby zrobić listę swoich garbów na wysokich stanowiskach żeby się wkręcić do interesu.

  jeśli nie masz garba to US cię wykończy przy pierwszej kontroli - fakt ze będzie niesłuszne bo z powodu błędu lub nadgorliwości pracownika ale przeproszą za jakiś czas jak biznes padnie.