•  

  pokaż komentarz

  Cejrowski ma rację. Ale kto niby miałby usunąć tych komuchów?

  •  

   pokaż komentarz

   Racja ma ich usunąć? Nie ma to jak podpinać się pod pierwszy komentarz, no nie, bsj?

  •  

   pokaż komentarz

   musiałby ich usunąć ktoś spośród nich wiec nie ma na to szans...

  •  
   m........0

   +267

   pokaż komentarz

   Trzeba poczekać aż wszyscy poumierają i tyle...

  •  

   pokaż komentarz

   Rodacy! To my powinniśmy ich usunąć. Ale my jedynie potrafimy narzekać na stan rzeczy i nic z tym fantem nie zrobimy... Niestety. Jedyne co zostaje to czekać z nadzieją że może w końcu przyjdzie jakiś sprawiedliwy.

  •  

   pokaż komentarz

   uwolnienie archiwów i wtedy społeczeństwo, a nie politycy osądzą tych ludzi. Dekomunizacja powinna byc za Mazowieckiego, a nie 20 lat nadal w bagnie jesteśmy i nie wiadomo jak z niego wyjść:/

  •  
   k....r

   -10

   pokaż komentarz

   Tak, archiwa UB i SB to faktycznie skarbnica wiedzy. Nic tylko oceniac po tym, co tam napisali. Wiekszosc tych papierow to fikcja literacka niskich lotow.

  •  

   pokaż komentarz

   Mieliśmy ogromą szansę w 1992 roku,........lecz pewna osoba to zaprzepaściła............ Naprawdę wielka szkoda. Polska to wspaniały kraj i wspaniali ludzie tylko cóż ciągle jesteśmy oszukiwani i okłamywani ehhhhhhhhh i jeszcze z całego majątku ograbiani...................

  •  
   s.......0

   +145

   pokaż komentarz

   ................................więcej.....................................kropek..................................................................

  •  

   pokaż komentarz

   Kochani nie dajcie sobie wmówić że jesteśmy gorsi od innych narodów. Polska ma wspaniałą historię... Obroniliśmy europę przed zalewem muzułmanów i co otrzymaliśmy 100 lat później w nagrodę pierwszy rozbiór Polski, później drugi i następnie trzeci,................ Niestety naród Polski nie ma wpływu na to co dzieje się w Polsce............... ehhh a najgorsze jest to że nasz prezydent który powinien stać na straży suwerenności i niepodległości Polski podpisał niedawno traktak IV rozbioru Polski........ Jest mi przykro że nasi dziadkowie i pradziadowie walczyli o dobro RP, a my nie potrafimy nic zrobić..... czy my jesteśmy aż tak oślepieni i znieczuleni?????????????

  •  
   k....r

   +52

   pokaż komentarz

   Smola2000, nie rob tak wiecej, bo znow poslucha...

  •  

   pokaż komentarz

   A była taka inicjatywa, prawie się udało...
   http://www.wykop.pl/link/144677/troche-prawdziwej-historii

   http://www.youtube.com/watch?v=CprCmATAqBc

   No ale "młodzi i wykształceni z dużych miast" i tak swoje wiedzą...

  •  

   pokaż komentarz

   Jak to kto? A my nie damy rady? wykopywac! ;)

  •  

   pokaż komentarz

   eminem1981 to chyba telegrafy wysyła.
   "...nie dajcie sobie wmówić że jesteśmy gorsi.........(STOP).........naród Polski nie ma wpływu na to co dzieje się w Polsce.........(STOP).........prezydent powinien stać na straży suwerenności i niepodległości Polski............

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę że nie zostałem zrozumiany trudno. ad1 mojej wypowiedzi ! napisałem mieliśmy ogromą szansę. W 1992 roku został rozwiązany rząd Olszewskiego przez Wałęsę TW "Bolek" sprawdzcie dlaczego to jest na necie. Ad 2 mojej wypowiedzi w 1673 roku hetman Jan Sobieski pokonał Turków pod Chocimiem. Polska Husaria odniosła przygniatające zwycięstwo nad Turcją. Zresztą to zwycięstwo maiło ogromną wartość dla Chrześcijańskiej Europy.

  •  

   pokaż komentarz

   Poprostu napisałeś to wszystko tak zaj%%iście nieprzejrzyście i nieczytelnie że głowa mała................po hoy ci tyle tych kropek.................no i jeszcze w p##%u znaków zapytania na końcu?????????????????????????????? ???????? ? ?? ? ???? ?????

  •  
   s.........t

   0

   pokaż komentarz

   @kixner
   brakowało mi ostatnio wiernych czytelników GW.
   ki ch!$, za przeproszeniem, fałszować własne dokumenty? aby dostać kulę (lub co najmniej kulą) w łeb od przełożonego?

  •  
   k....r

   -10

   pokaż komentarz

   Juz ci mowie.
   SBecy wiedzieli, ze nadchodzi zmiana wladzy - takze troche tego podrobili, co by nowa miala problemy.
   Po to, zeby kogos wrobic - teczki to nie tylko dane osobowe i zeznania, bo zawieraly tez dowody w sprawach. Dowody fabrykowano, zeby ludzi do pierdla wsadzic.
   A rowniez po to, ze potrzeba bylo jakichs papierow na niektorych. A jako, ze sztuka jest sztuka, to esbecy, zeby wyrobic norme pisali sami jako ktos tam, kto pasowal. Po to, zeby wyrobic norme - jakze wazna w socjalizmie.

   BTW. Dla twojej wiadomosci. Nie czytam GW, nie ogladam telewizji. Radia tez nie slucham. Wiadomosci ze swiata biore z wp.pl - politycznych nie czytam bo mnie to zbytnio nie interesuje. Za to wiem, jak dzialala SB z opowiesci kilku osob.

  •  

   pokaż komentarz

   Masz rację, nie ma co wydawać sądów na podstawie notatek jakiegoś SBka, dlatego należałoby brać pod uwagę całościowy zespół dowodów z różnego okresu i różnego autorstwa + np. dobrowolne przebadanie wykrywaczem kłamstw. Cenne mogłyby się również okazać uwagi grafologów. Co Ty na to: http://www.wykop.pl/ramka/284084/tw-bolek ?
   Wiadomo, że niemożliwe jest przeanalizowanie całości materiału dotyczącego przeciętnych obywateli, więc należałoby skupić się władzy ustawodawczej, sądowniczej i wykonawczej oraz agentach w newralgicznych miejscach. A najprościej jest wymienić cały rząd, sędziów i zwierzchników w policji. Wtedy w razie jakiś niejasności byłoby się wreszcie gdzie odwołać w poszukiwaniu sprawiedliwości.

  •  
   k....r

   -20

   pokaż komentarz

   Wykrywacz klamstw to bujda. Mozna wycwiczyc jego oszukiwanie.
   Dokumenty latwo sfabrykowac.
   Po za tym, uwazam, ze 30latek nie moze uwazac sie za historyka. Na historyka potrzeba lat doswiadczen i ogromnej wiedzy. A na pewno historykiem nie jest osoba beda 10 lat po studiach.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak oczywiście masz rację! Sbecy wiedzieli, że zbliża się zmiana, ale nie przyłączyli się do opozycjonistów żeby czerpać później z tego profity tylko robili "fałszywe" teczki na Wałęsę, Kwaśnieskiego i Bóg jeden wie kogo jeszcze poraziła ta okrutna loteria Sbeków! To byli naprawdę spryciarze!

  •  

   pokaż komentarz

   Zresztą zacytuję tu redaktora Ziemkiewcza, bardziej biegłego w tych sprawach niż ja:
   ". Odrzucić trzeba też drugi stosowany przez Wałęsę wariant obrony: że donosy "Bolka" zostały sfałszowane. Żeby potraktować taką tezę poważnie, trzeba by uwierzyć w dwie rzeczy absolutnie niemożliwe. Odpisy donosów pochodzą z teczek spraw zamkniętych jeszcze w latach siedemdziesiątych, odłożonych na samo dno archiwów, do których potem przez lata nie zaglądano (dzięki czemu zresztą przetrwały prezydenturę Wałęsy). Trzeba by więc uznać, że bezpieka fałszowała dowody rzekomej agenturalności Wałęsy już w pierwszej połowie lat siedemdziesiątych, gdy nie był on jeszcze nawet działaczem WZZ, a o tym, iż kiedyś stanie się przywódcą wielkiej organizacji, nikt nie mógł pomyśleć. Co więcej, trzeba by jeszcze uznać, że produkując fałszywki na Wałęsę, SB sama potraktowała je jak materiały operacyjne i umieściła ich odpisy w teczkach rozpracowań."

  •  
   k....r

   -20

   pokaż komentarz

   Pomysl, to nie boli.

   Po co mieli sie przylaczac?
   Duzo latwiej bylo zrobic teczki oczerniajace opozycje, tak zeby zaczela gryzc sie miedzy soba, przemianowac sie z PZPR na SLD i wygrac wybory gdy Solidarnosc sie skompromitowala. W SLD wstawic swoich, tyle ze nowe twarze, a samemu zajac miejsca w spolkach skarbu panstwa. Nawet zadzialalo!
   A stawianie obok siebie Kwasniewskiego i Walesy swiadczy o tym, ze nie wiesz o czym mowisz.
   Oboje byli prezydentami w wolnej Polsce, mimo ze jeden byl aktywny czlonkiem PZPR a drugi niby tajnym.

  •  

   pokaż komentarz

   65% wykopowiczow to idioci. Ten sam link, inny tytul i nowy wykop. Ten poprzedni wykopalem, ale ten z przyjemnoscia zakopie.
   edit:
   tak ten tytul dziala na emocje

  •  
   S...............s

   +9

   pokaż komentarz

   @maniek1990
   Trzeba poczekać aż wszyscy poumierają i tyle...

   Niestety, takie proste to nie będzie, ci ludzie mają dzieci. Teraz to już nie jest klika ideologiczna (czy w ogóle kiedyś nią była?) tylko organizacja rodzinna. Troszkę wiem jak to wygląda od środka, i uwierz, ilość i stopień rozgałęzienia wewnętrznych układów przyprawia o zawrót głowy. Powiem więcej; jeśli ktoś do takiej instytucji trafia z ulicy to zazwyczaj bardzo szybko jest wciągany na orbitę jakiejś siły nacisku i zostaje krewnym i znajomym królika, wdzięcznym za poparcie bo bez poparcia jest nikim (chyba, że jest wybitnym specjalistą, ale tacy rzadko trafiają do budżetówki ze względu na zarobki). Gdyby jednym ruchem wykosić całe towarzystwo to administracja publiczna właściwie przestałaby istnieć.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakież to katolskie - wybaczanie, jak za hitlerowców i urawniłowka, jak za nkwd...

  •  

   pokaż komentarz

   @schizoafekt: Wątpię by mieli dostać kulkę, bo jeśli coś było fałszowane, to najprawdopodobniej z rozkazu właśnie owego przełożonego.
   @monsun: Naprawdę jesteś tak naiwny, że myślisz, że jak SBek by się dołączył do opozycji to nikt by nie zauważył? Z resztą, kto by go przyjął? Nie wiem czy znasz znaczenie "opozycji".
   @kinex: Nawet inżynier metalurgii może się uważać za historyka mając 30 lat. A to, ze Ty wykształconych pod tym względzie ludzi w takim wieku za historyków nie uważasz, to Twój osobisty problem. Szczerze, to z wiekiem raczej człowiek popada w schematyczność myślenia i ocen, co raczej w historii za dobre nie jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @SadystycznyGarbus

   Niestety mam podobne informacje o 'układach' i w tej kwestii Jarek K. nie bredzi.
   Chyba, że więcej ludzi w Polsce ma podobne informacje. Można zebrać je w jednym miejscu pewnego umówionego dnia, po wcześniejszym przygotowaniu przez zainteresowanych, upublicznić i przedyskutować pod czujnym okiem mediów.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby Cejrowski startował na prezydent to bym z chęcią na niego zagłosował. Brakuje w Polsce ludzi, którzy maja tyle odwagi mówić to co myślą. Ludzi, którzy chcą lepszej Polski nie dla siebie lecz dla przyszłych pokoleń!

  •  

   pokaż komentarz

   A jakby ich po prostu zacząć zabijać? Oczywiście bez idiotycznych fanatycznych aktów. Myślę że w polskich realiach i przy stopniu ochrony tych ludzi (nie są wszak mega ważni i chronieni całe dnie) byłoby to całkiem realne. Dostęp do broni też nie powinien być trudny. Graniczymy z Ukrainą dla przykładu.
   Teraz podniosłyby się głosy oburzonych moralistów i zgromiły ten postulat. Według mnie czasami trzeba coś takiego zrobić, po prostu inaczej nie można.

  •  

   pokaż komentarz

   "Cejrowski ma rację. Ale kto niby miałby usunąć tych komuchów?" - MY, k#$#A!

   Wyborcy. A kogo odrzucić? Widać po udzielanych sobie wzajem poparciach.

  •  

   pokaż komentarz

   szkoda, że mogę wykopać tylko raz !

  •  

   pokaż komentarz

   Oni nie umrą, nic nie da czekanie, bo chowają swoje dzieci w doktrynie starej, czyli branie łapówek. Sądy, policja, kto się tam dostaje ? Dzieci tych sk%$$ysynów i nikt nic nie może zrobić.
   Żeby pracować z sadownictwie trzeba odbyć jakiś tam staż, a gdzie ludzie mają Go odbyć, skoro komuchy swoich przyjmują tylko. Nie widzę tego inaczej jak wysiedlenie, albo krwawa rozprawa z tymi sk%$$ysynami.

  •  

   pokaż komentarz

   ja ich usunę, tylko mi pozwólcie ... będzie krotko zwięźle i na temat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiem czy sie zgodzicie z tym co tu pisze ale bedziecie miec leprze wyobrazenie o tym. http://tnij.org/diuy

  •  

   pokaż komentarz

   @mieszkothefirst: Skoro wielu ludzi tak bardzo popiera (ja też) wykurzenie urzędników starego systemu, to dlaczego nie ma partii politycznej zgodnej z takimi poglądami? Przecież sami powinniśmy ustalać, kto ma rządzić.

 •  

  pokaż komentarz

  Rząd powinien wreszcie zrobić dekomunizacje, nie może być tak że ludzie którzy pracowali w tamtym systemie i szkodzili ludziom nadal mieli swoje stanowiska!!

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś mnie trochę przerażało, że niemal ze wszystkim co robi i mówi Cejrowski się zgadzam. Dzisiaj jestem dumny z tego. Gdybym go spotkał na ulicy po prostu podał bym mu rękę bez słowa.

  •  

   pokaż komentarz

   Cejrowski ma charyzme i swoje niezmienne(co niestety jest rzadkością) przekonania i za to go szanuję.

  •  

   pokaż komentarz

   Takie są dylematy, kiedy się zmienia ustrój polityczny w kraju - co zrobićz poprzednią ekipą? Czy wszystkich, hurtowo odsunąć tak jak pan Cejrowski by chciał, czy też dać niektórym szansę na zmianę? Każdy z tych wyborów ma swoje plusy i minusy, gdybyśmy wybrali pierwszą opcję to dzisiaj pewnie byłyby głosy, że trzeba było ludziom dać szansę itp.
   Rozumiem radykalizm pana Cejrowskiego, ale czy jako zadeklarowany katolik nie powinien być nastawiony na bardziej pokojowe rozwiązanie?

  •  

   pokaż komentarz

   czlowieku nie zyles w tamtych czasach, nic o nich nie slyszales, nic nie czytales? Bo wlasnie tak sie zachowujesz...

  •  
   v....r

   -12

   pokaż komentarz

   @RobertMistrz
   Nie wiem do kogo kierowałeś swoją wypowiedź, zakładam że do mnie więc się ustosunkuję do twojej wypowiedzi. Pan Cejrowski ma bardzo radykalne podejście, jeżeli chodzi o rozprawienie się z poprzednim ustrojem. Jest to bardzo kusząca propozycja, ale moim zdaniem nie tędy droga. Mimo, że jestem ateistą w tym przypadku kierowałbym się chrześcijańską zasadą "zło dobrem zwyciężaj". Po prostu trzeba by się z tymi ludźmi rozprawić, ale w cywilizowany sposób, nie popełniać grzechów poprzedniego systemu. Nie jest to niestety tak spektakularne ani widowiskowe jak "Won!!!!" pana Cejrowskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @valnar
   Wychodząc z Twojego założenia należałoby dać 2gą szansę również nazistom.

  •  

   pokaż komentarz

   @valnar
   Oni donosili, oni pośrednio zabijali a my na koniec dajmy im rentę wojskową jak np. Jaruzelskiemu i niech pracują na niego tacy drobni, nic nie znaczący obywatele, a ludzie, którzy przeżyli tamto piekło niech umierają teraz za 600zł emerytury, racja lepiej zostawić to tak jak jest...

  •  

   pokaż komentarz

   @RobertMistrz
   Masz chyba problem ze zrozumieniem mojego stanowiska w tej sprawie. Jestem jak najbardziej za osądzeniem tych ludzi ale w cywilizowany sposób, czyli dając tym ludziom możliwość obrony czy też przedstawienia swojego punktu widzenia. Tak wyglądają procesy w normalnych państwach czy nam się to podoba czy nie. Jeżeli nie chcemy gorsi od nich to nie możemy powielać ich grzechów, osądźmy ich jak przystało na normalny kraj - tylko o to mi chodzi. Krzyczenie na lewo i prawo "won" to droga donikąd

  •  

   pokaż komentarz

   @valnar
   Racja nie zrozumiełem Cię, mój błąd...

  •  

   pokaż komentarz

   @term11: heh. Może przedstawisz swoje to i ja ci powspółczuję?

 •  

  pokaż komentarz

  Kaczor chcial z tym walczyc przynajmniej czesciowo, ale wepchał sie swoj Donaldzio i jedziem dalej.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie. Właśnie za to lubiłem Kaczyńskich, ze rąbali tych zasranych komóchów tak że cały czas dym leciał. Wiadomo że było przez to duże zamieszanie i w końcu denerwowało to i ludzi. Ale nie da się spokojnie i po cichu usunąć tak dużej i mocno zakorzenionej mafii.

  •  

   pokaż komentarz

   Przeciez PiS to tez komuchy... PO, PiS i SLD to jest ta sama banda.

  •  
   s.......0

   +31

   pokaż komentarz

   PiS to Katolickie lewaki, które brzydzą się komuchami.

  •  

   pokaż komentarz

   @ksieciu
   rąbali wszystkich z małymi wyjątkami, patrz np. Andrzej Kryże

  •  

   pokaż komentarz

   Drogi kolego, przypomnę ci z kim Kaczyński próbował to zmienić i budować nową, IV RP.

   1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IVRP- członek PZPR do jej końca. Skazywał w stanie wojennym. Skazał między innymi Bronisława Komorowskiego z PO za udział w manifestacji na warszawskim Placu Zwycięstwa w rocznicę odzyskania niepodległości. W uzasadnieniu wyroku pan Kryże napisał m.in., że `demonstracyjnie okazywali lekceważenie dla narodu polskiego, twierdząc m.in., że nie jest on narodem wolnym i niepodległym'. Kryże jako przewodniczący Wydziału IV Sądu Okręgowego w Warszawie organizował też usuwanie sędziów wydających łagodne wyroki wobec działaczy podziemnej opozycji.

   2. Andrzej Lepper- Wicepremier Rządu IV RP - wieloletni członek i działacz PZPR. Skazany prawomocnymi wyrokami za przestępstwa pospolite.

   3. Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych IV RP. PRL-owski prokurator od lat 70-tych.W krakowskiej prokuraturze prowadził kilka śledztw przeciwko działaczom Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

   4. Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP- członek PZPR w latach 1976 - 1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. w czasie debaty sejmowej, indagowany na okoliczność przynależności do PZPR Jasiński nie przyznał się do tego, a w jego życiorysie zaprezentowanym posłom nie było na ten temat ani słowa.

   5. Andrzej Aumiller- Minister Budownictwa IV RP- zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR, a następnie i Unii Pracy.

   6. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD.

   7. Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR, będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.

   8. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP(członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.

   9. Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.

   10. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, a w rządzie Leszka Millera główny inspektor ochrony danych osobowych.

   11. Bogusław Kowalski Wiceminister Transportu IV RP. W latach 80 członek PRON. Figuruje w materiałach służb specjalnych PRL jako tajny współpracownik o kryptonimach Mieczysław' iPrzemek'. Z dokumentów SB znajdujących się w IPN wynika, że w styczniu 1988 roku Kowalski został zarejestrowany w dzienniku rejestracyjnym jako TW `Mieczysław' pod numerem 54803.

   12. Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR. Pracował w Komitecie ds. Młodzieży i Kultury Fizycznej, kierowanym przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Był organizatorem kampanii prezydenckiej Kwaśniewskiego - został wtedy szefem słynnego autobusu `Kwach'. Po udanej kampanii Socha przez dwa lata pracował w pałacu prezydenckim.

   13. Romuald Poliński- kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradcą ministrów Kołodki i Belki.

   14. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP - w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR i pracował na nomenklaturowym stanowisku sekretarza redakcji gdańskiego tygodnika Czas', klasycznego pisma partyjnegopo linii i na bazie' (szefostwo z PZPR-owskiej nomenklatury, cenzura, wytyczne z KW itd.).

   15. Krzysztof Śniegocki, Sędzia Trybunału Stanu IV RP wybrany jako kandydat PiS i LPR. W latach 80. jako radca ministerstwa rolnictwa aktywnie występował w sądzie pracy przeciwko wyrzuconemu z pracy za działalność związkową działaczowi `Solidarności'.

   16. Ryszard Siewierski- Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP- członek PZPR do końca (1990). W latach 1987-1990 był zastępcą szefa Rejonowego Urzędu Spraw Wewnętrznych w Jeleniej Górze ds. polityczno-wychowawczych, był klasycznym oficerem politycznym, krzewiącym socjalizm wśród milicjantów i sprawdzającym czy nie chodzą do kościoła lub nie mają kumpli w opozycji.

   17. Karol Karski (PiS) obecnie radykalny przewodniczący komisji IV RP ds. zmian w ustawie lustracyjnej. Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych. Wtedy kiedy wszyscy przyzwoici ludzie wybory bojkotowali. Był jednym z tych ludzi którzy tworzyli ówczesny system.

  •  
   e.......o

   -3

   pokaż komentarz

   Three_Dee@
   Usuwaj następnym razem znaczniki < br / > bo to bardzo nieładnie wygląda i sugeruje, że przekopiowałeś to z jakiegoś źródła, nie podając go.

  •  

   pokaż komentarz

   10 lat temu podałem Kaczyńskiemu rękę nie bez dumy i satysfakcji. dziś bym się zawahał (po podpisie pod traktatem lizbońskim poczułem się zwyczajnie zdradzony). Co do Cejrowskiego nie miałbym takich dylematów.

1 2 3 4 5 6 7 ... 23 24 następna