•  

  pokaż komentarz

  a co to kurna jan pawel ii swiety czy co ze zartowac z niego nie mozna ?
  z zydow sie smiejemy
  z amerykancow tez
  z karykatur mahometa i elit u wladzy
  z rydzyka i katolandu
  a tu nagle z JP2 nie mozna ?

  •  

   pokaż komentarz

   z JP można ale z JP2 już nie.

  •  

   pokaż komentarz

   dlaczego z Jana Pawła 1 można? A z Japan Pawła 2 już nie? Bo Polak?

  •  

   pokaż komentarz

   Żartować można, ale niektórzy nie potrafią odróżnić żartu od obelgi.
   Mam na myśli np. niektóre komentarze na wykopie. Ludzie widzą w nim tylko głowę kościoła katolickiego i za to dostaje bęcki... Moim zdaniem to dość niesprawiedliwe...

  •  

   pokaż komentarz

   @Stalker - owszem, sprawiedliwe, gdyż świadomie stał się głową tej religii, biorąc na siebie odpowiedzialność za nią. a że tutaj religia jest traktowana delikatnie rzecz ujmując, jako zło konieczne, to nie widzę powodu żeby przywódcę traktować inaczej

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli dla ciebie zamieszczone w wykopowym hacku zdjęcia były śmieszne to gratuluję poczucia humoru.

   Jasne, że można żartować, nawet niewybrednie, ale jest jakaś granica, po której przekroczeniu nie można się nazwać kulturalnym, myślącym człowiekiem. Dzisiaj słowo 'kultura' kojarzy się wyłącznie z jogurtem.

  •  

   pokaż komentarz

   @deni28s niedlugo pewnie bedzie swietym. Wg mnie te wszystkie kawaly o JP2 maja jedynie szokowac i obrazac innych. Poza tym jest to atak nie na religie ale na konkretna osobe, ktora dla wielu byla i jest najwiekszym autorytetem.

  •  

   pokaż komentarz

   Z wszystkiego można się śmiać ale na poziomie. Sam papież robił z siebie żarty, bo miał do siebie dystans.

  •  

   pokaż komentarz

   miał najbardziej zdystansowany dystans ze wszystkich, taki był zdystansowany.

  •  

   pokaż komentarz

   septicflesh, zgadzam się z Tobą, lecz nadal uważam, że niektóre komentarze wypadałoby przemilczeć, np. że był super bo wpierd^$% kremówki. No i co z tego wynika, ani ten żart/obelga jakiś lotny, ani nawet trochę śmieszny.
   Ot, takie czepianie się nieznającego tematu głupka co by chciał pokazać swój stosunek do religii. Ja jestem ateistą i dla mnie katolicyzm jest po prostu kolejną możliwością dla osób, które w życiu potrzebują przynależeć do jakieś grupy. Nie zgadzam się z kościołem, nie toleruję wielu jego poglądów ale dla mnie liczy się kultura wypowiedzi... Być może to kwestia wychowania, nie wiem.

  •  

   pokaż komentarz

   najlepiej nie spamować, a jak pojawi się niewłaściwy żart/komentarz to zminusować i przemilczeć. Nie dolewać oliwy do ognia

  •  

   pokaż komentarz

   W Polsce, to by musiał mieć jaja Remi, aby to zrobić...

   http://www.youtube.com/watch?v=8ptg7zn7R-0

  •  

   pokaż komentarz

   @Stalker no tu masz rację, nie zaprzeczam że często to poczucie humoru dotyczące papieża jest niskich lotów, masz w zupełności rację w tej materii. chodziło mi tylko o sam fakt stawiania jego osoby na piedestale nietykalności.

  •  

   pokaż komentarz

   @MoustacheJoe
   Owszem, granica istnieje. W prasie, w telewizji, radiu. Natomiast specyfiką internetu jest tej granicy brak. To taki wentyl, gdzie ludzie mogą (powinni móc) robić, co im się podoba.To esencja wolności słowa, nieważne jak bulwersujace czy głupie by ono nie było.

  •  

   pokaż komentarz

   @up. to może się pośmiejemy indywidualnie z losowo wybranych uzytkowników na naszej-klasie wklejając je w gify rypiących się facetów itd. ciekawe czy w momencie kiedy taka przeróbka by dotyczyła Waszej osoby, czy uważalibyście to za taki dobry żart. fakt bawiłoby to twórców i rzesze gimbusów, ale np. was i wasze dzieci (dla których będziecie/jesteście autorytetami) już nie.. wybiórcza moralność?

  •  

   pokaż komentarz

   Mnie osobiście nie śmieszą przeróbki z sadistic. Ale ludzie, którzy je robią IMO mają prawo je robić, choćby nie wiem co. A jeśli wymyślą, żeby przerabiać obrazki ludzi z NK? A proszę bardzo, ludzie, trochę dystansu! Co was obchodzi co robi jakaś specyficzna grupa ludzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @deni28s: Aktualnie JP2 jest święty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  A mnie sie to podoba. Moze nie samo wlamanie na strone, gdyz w ten sposob hakerzy ingeruja w czyjas wlasnosc, ale fakt, ze chrzescijanie nie siedza bezczynnie i daja soba pomiatac.
  Bo to naprawde staje dosc przykre, gdy widze kinderateizm zalewajacy internet. I zazwyczaj na pierwszy ogien ida 'katole', bo przeciez to im najlatwiej dowalic.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak dla mnie to zawsze na pierwszy ogień idą Żydzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Wylacznie w Polsce.
   W skali globalnej niekoniecznie.

  •  

   pokaż komentarz

   Gówno prawda, że tak powiem. Obecnie najczęściej są krytykowani muzułmanie, a następnie katolicy ze względu na to, że Polski ateista/agnostyk ma z nimi najwięcej kontaktu i widzi jakie to śmieszne.

  •  

   pokaż komentarz

   W skali globalnej jest moratorium na mówienie dobrze o Chrześcijanach

  •  

   pokaż komentarz

   Podanie sobie ręki z przedstawicielami innych religii? Inspiracja dla Solidarności? Nadzieja i otucha dla Naszych rodziców żyjących przed 89? Polak z zadupia który został doceniony przez cały świat? (co tam...od tego momentu na wykopie będzie +20 osób z hasłami głoszącymi JJP2, mogę się założyć)

   A do tych mega-anty, Wszystko musicie widzieć w barwach biało czarnych? nic pośredniego?....k%%$a jak nie młodzież wszechpolska, to inna druga skrajność.

   Encyklika....nawet nie wiem co to jest

  •  

   pokaż komentarz

   Kinderateizm, dobra fraza do zapamiętania ;D

  •  

   pokaż komentarz

   "kinderateizm"
   O, dobre słowo, dzięki. Sam jestem niewierzący i też mnie wkurza ten trendy gimnazjalny ateizm, powstały jedynie na gruncie mody i jako uzasadnienie czysto hedonistycznego trybu życia, oraz powód do ciągłego czepiania się teistów wraz z prowadzeniem bezsensownych religijnych flamewarów.

  •  

   pokaż komentarz

   @nuwanda

   W zasadzie to powinni się cieszyć. Gdyby ponabijali się z Allaha, Mahometa albo jakichś muslimskich świętości, to takie zhakowanie strony byłoby błahostką. U nas plucie na Kościół stało się modne, artyści często prowokują przy użyciu symboli religijnych... przy głosach protestów krzyczą o braku tolerancji, zaściankowości, ograniczeniu, uciskaniu gumki z moherowego beretu - jakby nie zauważali, że Polska jest krajem BARDZO tolerancyjnym. Znajdzie się kilku którzy będą straszyć sądami, wykrzykiwać od "szatanistów" itd, ale to fraszka - w krajach arabskich, południowoazjatyckich, zakaukaskich, ba - coraz częściej nawet w Europie Zachodniej - za obrazę religii (chrześcijańskiej oczywiście nie) spotkały by ich realne groźby śmierci, palenie samochodów, wybijanie okien, kulka lub zasztyletowanie. Do obcinania głów już niewiele brakuje...

  •  

   pokaż komentarz

   4chan regularnie nabija się z Mahometa i Allaha. Anony widać jakoś odporne na "islam is []" Googla.

 •  

  pokaż komentarz

  Kurde, sam chciałem dodać. Ja to mam szczęście. Nawet o czwartej rano znajdzie się ktoś, kto mnie z wykopem wyprzedzi :/ No nic, pozostaje mi czekać na jakiś porządny hack google, albo coś w tym stylu.

  A co do powodu hacku, jakaś katolicka grupa hackerska krąży w sieci?
  Dzięki Bogu [treści usunięte przez moderatora] są na tyle leniwi, że nie będzie chciało im się tutaj zaglądać, bo z Wykopu by "tylko popiół pozostał i nic więcej" jak to mawiał taki jeden Cygan :D

  •  

   pokaż komentarz

   no a co? muzulmanie moga a katole chyba nie sa gorsi? czekac tylko na grozby mailowe ze kogos zabija w imieniu Jana Pawla II...

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego zawsze uważałem że Katolicy to sekta.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @ INEEDMONEY : Sekta, tak ale Judaizmu :)

  •  

   pokaż komentarz

   Głupie i nie smaczne żarty trzeba piętnować.

  •  

   pokaż komentarz

   doigrali się, podpi%$#^&*^%$ treści z wykopu plus chociaż taki, że co administratorzy wykopu usuneli, zmoderowali, tam nikt niczego nie cenzurował...

   ale poruszają się po śliskim gruncie... w końcu się na tym przejadą...

  •  

   pokaż komentarz

   Są tematy, z których się nie żartuje.

  •  

   pokaż komentarz

   Już dzieci neo wstały i sypią się minusy, miej odwagę i przynajmniej napisz jakąś polemikę, a nie tylko minus potrafisz postawić.

  •  

   pokaż komentarz

   haha znowu ich drapnęli, z dopiskiem :D... http://www.sadistic.pl

   "Jezeli nie usuniecie tresci obrazajacych JPII ataki beda ponawiane a baza zostanie opublikowana."

  •  

   pokaż komentarz

   trochę rozśmieszył mnie powód hacku i nick tej osoby :D

  •  

   pokaż komentarz

   Pokolenie jot pe dwa atakuje o.O strach się bać, niedługo będą nas krzyżem bili po łydkach jak nie pójdziemy w niedziele do kościoła.

   Jakim trzeba być mułem, żeby myśleć, że internet zna zasady moralności i ma poczucie dobrego smaku XD internet to kolektyw, a iq kolektywu jest naprawdę mierne jak i poczucie zasad. Są strony o treści kontrowersyjnej, inne mniej. Na te pierwsze się nie wchodzi, jeśli się ich nie lubi. Zewnętrzna ingerencja w treści stron w internecie w dobie web 2.0 przynosi całkowicie przeciwny skutek.

   Ciekawe jak teraz skoczy licznik odwiedzin sadistic.pl i ilu nowych użytkowników przybędzie, bo pozna ten serwis. "haker" swoją spektakularną akcją właśnie pogorszył sytuację.

  •  

   pokaż komentarz

   @Blaskun
   Chcesz polemiki?? Oto ona:
   hackowanie bo "smiejecie sie z mojego idola" bo "macie czerwone a nie zielone tlo" bo "ta czcionka mi sie nie podoba" bo...a ja wiem co jeszcze?? toz to idiotyzm i wandalizm. jesli komus nie podobaja sie tresci danej strony to niech na takowa nie wchodzi, natomiast jesli tresci nie lamia prawa czyli nie namawiaja do przemocy wobec innych, nie sa tresciami pedofilskimi itp itd to hackowanie czy inne utrudnianie ich opublikowania to zwykla cenzura, wandalizm i wykroczenie przeciw wolnosci slowa
   jednego smiesza pewne zarty innego zupelnie inne - kazdy ma prawo do przeczytania strony na ktora chce wejsc
   a teraz czekam na polemike co pewno sprowadzi sie do jednego flamu i mnostwa minusow :)

  •  

   pokaż komentarz

   @ak0nia / gorzki99 - zgadzam się z wami w 100%.

   Sadistic.pl nie powinien usuwać treści z JPII!

  •  

   pokaż komentarz

   @gorzki99
   Masz rację, popieram cię w 100%.

  •  

   pokaż komentarz

   ak0nia,
   Odnośnie wypowiedzi - to, że Internet pozwala nam w jakimś stopniu na anonimowość to powód dla którego człowiek wyzbywa się resztek godności i robi sobie z Internetu małpi gaj? To ludzie tworzą internet, skoro net nie zna zasad moralności i nie ma poczucia dobrego smaku to w takim razie ludzie po zagwarantowaniu anonimowości są często chorymi, obrzydliwymi, wyszczekanymi s!%%%synami... a za dnia pod krawacik i do pracy.
   Nicee!

  •  

   pokaż komentarz

   @gorzki
   W większości się z tobą zgadzam. Chodziło mi tylko o mój wpis.
   Ja pisałem o głupich i niesmacznych żartach :)

  •  

   pokaż komentarz

   ten pseudo hakier tylko rozdmuchał sprawę, jak wejdzie teraz na vichana to zawału dostanie...

  •  

   pokaż komentarz

   A ja nie rozumiem za co dostałem te minusy? Na religii w liceum ksiądz prowadził lekcję o sektach i odłamach religijnych. I jego 1 zdaniem jakie powiedział był to że Katolicyzm z definicji jest sektą Judaizmu tak jak np. Baptyści lub Protestanci są sektą Katolików. Sekty wywodzą się z religii głównej modyfikując jej prawa, zasady. Nigdy was nie dziwiło dlaczego w Biblii tak dużo o Żydach pisze?

  •  

   pokaż komentarz

   _To forum jest teraz wyłączone.

   Powód: Trwają prace nad konserwacją systemu._

   W przetłumczeniu na polski zapewne "usuwamy obrazę jpII :)"

  •  

   pokaż komentarz

   @Thewalldi
   Baptyści to odłam protestantyzmu.

  •  

   pokaż komentarz

   Taak, Jan Paweł II gdyby żył na pewno byłby zadowolony z włamania na sadistic.pl :)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie jestem chrześcijaninem, a mimo to wklejanie podobizny papieża do gejowskiego porno uważam za "dowcip" na poziomie szamba. Wielkie oburzenie, że ktoś miał czelność haknąć sadistic, bo "to prywatne forum", a gdy kilka miesięcy temu ktoś włamał się na stronę CKE, wszyscy zgodnie przyklaskiwali hackerowi. I kto tu jest hipokrytą? Wojujący antyklerykałowie lat 14 czy ktoś, kto ma jakiekolwiek poczucie smaku i demonstruje swoje zażenowanie?

  •  

   pokaż komentarz

   @ZamknijSię - też uważam, że takie żarty mają poziom niższy niż te w familiadzie, ale jak oni chcą sobie robić żarty z Papieża, to niech sobie robią. mam to w d... hm, w tak zwanym głębokim poważaniu. każdy wie, na jakim poziomie są żarty na vichanie, 4chanie, sadistic i innych takich stronach, tak więc jak się spodziewa, że może to urazić jego uczucia religijne, to niech po prostu tam nie wchodzi.

   (za to co zaraz napiszę zostanę pewnie zaminusowany)
   dlaczego nikt nie hackuje np demotywatorów i stada innych stron z powodu żartów nt pana kaczyńskiego (prezydenta, nie tego od muzyki klasycznej), lub tych żartów co bush binladena posuwał? toć to też głowy państw, a jakoś nikt nie czuje oburzenia z tego powodu.

   inną rzeczą jest to, co sobą reprezentuje ten hakier - filozofię kalego, znaczy jak kali to dobrze, a kalemu to źle? wszak gość nie haxuje strony radia z ryjkiem, a ojciec dyktator nadaje na żydów i wszystkich innych nie-katolików. a powinien, co by po równo i sprawiedliwie było.

   a, i czy przypadkiem w "takiej małej czarnej książeczce", jak to nazywał pewien ksiądz, nie pisze coś o nadstawianiu policzka, a zemsta jakby jest krytykowana?

  •  

   pokaż komentarz

   Obrażać uczucia religijne? Papież? Przepraszam bardzo, ale to nijak ma się do tej waszej kochanej obrazy. Wojtyła nie był bogiem ani "nadczłowiekiem".

  •  

   pokaż komentarz

   Ja się generalnie zgadzam z powodem ataku.. no sorry ale robić sobie jaja z osoby która zrobiła tak wiele dobra podczas życia i która chciała dobrze przede wszystkim dla innych nie dla siebie to samo przez się może być nazywane świętokradztwem i wcale nie chodzi mi tu o obrazę osoby klerykalnej tylko zwykłego człowieka który chciał być dobry a teraz jakieś pseudo nieudane szatany chcą robić z niego pośmiewisko... popieram akcje i tak ma być. To, że ktoś poczuł się urażony takowymi żartami powinno być ujęte w podstawie żartu jako tzw. ryzyko, że jednak się on nie przyjmie.. więc mają na co zasłużyli :)

  •  

   pokaż komentarz

   to powtórzę koledze Purple raz jeszcze: nie podoba Ci się? to wiesz gdzie są drzwi, a przynajmniej ten krzyżyk zamykający przeglądarkę.
   j$%ie mnie, co piszą fani radia z ryjem na swoich forach, więc na nie nie wchodzę. Tobie się nie podoba sadistic lub vi - dla Ciebie tzw bajka o wężu.
   że Pan Papież zrobił dużo dla dobra świata? pojęcie dość stronnicze, w ten sam sposób można powiedzieć, że nasz prezydent wraz z premierem już poczynili bardzo dużo dobra dla świata i obrażanie ich to świętokradztwo.

  •  

   pokaż komentarz

   Hakerzy JP2, można się tylko śmiać - atakując w imieniu pamięci "nAJWIĘKSZEGO z pOLAKÓW" tylko sami się kompromitują

   Żartować można z wszystkiego i wszystkich, kto uważa inaczej jest za cenzurą, poprawnością polityczną i kultywacją tabu

  •  

   pokaż komentarz

   Widać na tym przykładzie jaki mamy talent do wyszydzania i mieszania z błotem naszych wielkich rodaków (chyba nikt nie zaprzeczy, że JP II takowym był). A w komentarzach widać jak temu przyklaskujecie. Gratuluje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Romandoo
   Na wstepie zaznaczam iz tym razem nie uzywam ironii i pytam calkiem powaznie (sorki ze wyszlo na Ciebie ale odpowiedziec moze kazdy kto ma dana wiedze i moze sensownie sie wypowiedziec - zaznaczam sensownie)
   piszesz "...mieszania z blotem naszych wielkich rodakow..." wiec moja prosba brzmi - wyjasnij mi prosze na czym polegala jego wielkosc??
   na tym ze zostal wybrany (de facto nie przez polakow) na przywodce (notabene) najwiekszej sekty religijnej na swiecie??
   moze na tym jakie poglady glosil??
   a moze na tym ile srodkow ( poza nawolywaniem) przekazal na walke z glodem, wojnami, aids i innymi plagami tego swiata?
   naprawde sam nie wiem - ponownie powiem - w mojej wypowiedzi nie ma krzty ironii - pytam z czystej ciekawosci

  •  

   pokaż komentarz

   @gheck: wiesz nie wiem czy wszyscy to zauważyli ale myślę, że w wiekszości tak bo to ty masz minusy nie ja.. więc może zacznijmy od tego, że twoje porównanie jest co najmniej nie trafione.. z tego co wiem papież ma tyle wspólnego z prezydentem, że obydwoje są głowami pewnych państw a reszta to zupełnie co innego.. pójdźmy dalej to, że ciebie coś jak to stwierdziłeś "j$#ie" to nie znaczy, że wszystkich innych to również.. nic nie obchodzi. Po następne ja go szanowałem i nadal szanuje za to, że był dobrym człowiekiem nie zadufanym w sobie dupkiem patrzącym jedynie na siebie.. to, że zrobił wiele dobrego to stronnicze podejście ? Jak to ? Przecież jego czyny są powszechnie znane i tak naprawdę nie dopatrzyłem się tam czegokolwiek "złego" no chyba, że za złe rzeczy można uważać jego wole pojednania wszystkich ze wszystkimi... ale nie nazywałbym tego złem a raczej pewną naiwnością ponieważ znajdzie się zawsze ktoś kto chce namieszać nie istotne w jakim celu i komu zaszkodzi wystarczy, że namiesza i nakrzyczy... hmm coś zupełnie jak ty ;)

  •  

   pokaż komentarz

   broniliście jakiejś szmatki, która się chwaliła jaka to nie była mokra i jak to jej ktoś nie rżnął na ławce w parku, administracja wykop.pl po kilku godzinach reaguje usunięciem wykopu, a youtube filmu. W momencie kiedy obraża się mój autorytet moralny, to nie mogę nawet zaprotestować. tzn. mogę ale na pewno spotka się z negatywną oceną(-) znacznie większej grupy ludzi niż w wypadku tej dziewczyny z usuniętego wykopu(tam broniła jej "armia" wykopowiczów)

  •  

   pokaż komentarz

   @ItalianoParmezano
   Jak to mówią k!%#a k!%#ie łba nie urwie

 •  

  pokaż komentarz

  Katofanatyckie script kiddies? Gorzej byc chyba nie może. Ile ja się naużerałem z tym bydłem jak prowadziłem twoja-stara.org nie było dnia bez emaili z pogróżkami.

  •  

   pokaż komentarz

   bo jechałeś ich po matce

  •  

   pokaż komentarz

   Katofanatyckie script kiddies? Gorzej byc chyba nie może.

   a katofanatyckie script kiddies spiskowo-uprowe?

  •  

   pokaż komentarz

   septic, bede miec koszmary

   ja wyznaje zasade, ze mamy wolnosc slowa, nikt nie bedzie mi mowil, co jest smieszne a co nie, bo jedna osoba ani grupka nacisku nie ma prawa o tym decydować. Bardzo często zdarzało mi się odmawiać usunięcia jakiegoś obrazka, nawet jeśli osobiście uważałem go za przegięcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @feuerfest
   Takiś odważny pośmiej się z żydów. Za katolików nic nie grozi, to można ich jechać.

  •  

   pokaż komentarz

   na twoja-stara.org leciały dissy na wszystkich, bo content był generowany przez społeczność. ja osobiscie dissuję głownie katoli, bo głownie oni mnie wk$##iają

  •  

   pokaż komentarz

   ano od razu katofanatyckie? tylko dlatego ze nie smiesza ich niektore dosc niesmaczne zarty?

  •  

   pokaż komentarz

   > script kiddies

   Jakieś dowody na to? Jedna z obowiązkowych napinek w komentarzach pod wykopem, że ktoś się gdzieś włamał: "Lamerskie script kiddies onononelololo!". Skoro to script kiddies, znalezienie ich nie powinno być problemem i pociągniecie do opowiedzialności, nie?

  •  

   pokaż komentarz

   feuerfest, no dawaj, zdissuj mnie

   :)

  •  

   pokaż komentarz

   "Katofanatyckie script kiddies" wysyłały Ci maile z pogróżkami? ;>
   Zresztą samo stwierdzenie, że za atak odpowiadają script-kiddies jest bzdurą. Skoro atak był tak prosty do przeprowadzenia, to dlaczego Sadistic nie działa już praktycznie drugi dzień?
   Wiem, że masz generalnie jakiś uraz do Katolików, no ale bez przesady...

  •  

   pokaż komentarz

   Atak na PHPBB moglaby przeprowadzic odpowiednio przeszkolona małpa. Wystarczy znajomosc 2-3 podstawowych programow żeby się podłączyć i grzebać i wyszukiwarki google żeby znaleźć popularne exploity.

   A maile z pogróżkami dostawałem od wszelkiej maści urażonego katofanatyckiego bydła. Nie mam nic przeciwko zwykłym katolikom zwykłym spokojnym głeboko wierzącym ludziom takim jak moja babcia, mam coś przeciwko katolikom, którzy wszędzie, zawsze i każdemu w dupę wpychają swoje standardy a religię wykorzystują instrumentalnie żeby się wyżyć albo osiągnąć inne korzyści.

  •  

   pokaż komentarz

   Wbijaj: http://mortal-clan.eu/forum/
   Nie dość, że phpBB to jeszcze w wersji Przemo. Znajdź tam jakiś błąd, skoro uważasz, że nawet małpa to potrafi.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mam nic przeciwko zwykłym katolikom zwykłym spokojnym głeboko wierzącym ludziom takim jak moja babcia, mam coś przeciwko katolikom, którzy wszędzie, zawsze i każdemu w dupę wpychają swoje standardy a religię wykorzystują instrumentalnie żeby się wyżyć albo osiągnąć inne korzyści.

   To nie krzywdz tych pierwszych nazywajac tych drugich katolikami. To tak jakbys mowil, ze kazdy Polak to pijak, a jak pijak to i zlodziej. Taki moher, tylko zalozony na lewa strone ;]

1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 następna