•  

  pokaż komentarz

  @Sonet: Kolega chyba do pewnego znaleziska zaglądał, nie?

 •  
  S.....u via iOS

  -3

  pokaż komentarz

  Nie bede bronił żadnych religijnych wartości

 •  

  pokaż komentarz

  Musimy bronić chrześcijańskich wartości

  Nie, nic nie musimy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ospen: Ospisław nie życzę ci źle, ale do grona tych którym łby chcą po obcinać koledzy islamiści należą również ateiści. Członkom innych religii dają czasami wybór: przejście na islam, wypad, dżizja albo śmierć. Natomiast ateistów traktują jednopunktowo - śmierć. Więc przyszłości dla ciebie nie widzę.
   Innymi słowy dla własnego interesu warto mieć sojusznika. W ramach zasady wróg mojego wroga jest moim... fuflem.

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: Ale kto chce te łby obcinać? Chłoniesz jakąś papkę o "nadchodzącym islamie" i tym, że "głowy będą obcinać" - no przecież to jest niedorzeczne - może i będa, w Arabii Saudyjskiej. nie wybieram się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ponadto już abstrahując od tego idiotycznego straszenia internautów-pelikanów to jeszcze nie słyszałem o "masakrze ateistów". Więc jakoś Twoje obawy mnie nie przekonują. Przestań powtarzać te głupoty, nikt się do nas nie wybiera. Ani islamiści ani zasiłkowicze...ani smok Miluś.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ospen: Nie ma smoka Milusia jest Wawelski. Głupi jesteś aż zadek boli, cały twój system wartości jest zachodni ukształtowany na bazie kultury zwanej łacińską. To że postanowiłeś wyjumac z niej chrześcijaństwo nie ma większego znaczenia dla muslimów. Dla nich chrześcijaństwo i wolność słowa czy demokracja to właściwie to samo. Islam to nie chodzenie do meczetu - 45 min, a później życie prywatne. Islam to jak matrix - jest w życiu muslima wszędzie - gdy płaci podatki, bzyka swoją łajficę lub kozę i gdy je kebaba.

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: Ale mnie nie obchodzi co jakie ma znaczenie dla muslimów, nie wybieram się do nich i z całą pewnością oni - wbrew paranoi sianej i powtarzanej przez takich jak Ty - nie wybierają się do mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Widze, że już jest za późno, pozostaje mi zaprosić Cię do wydrukowania sobie poniższego obrazka:

   źródło: ekspert.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Ospen: Może być?

   źródło: Ospen.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: Nie, ja się nie uważam za eksperta jak się na czymś nie znam - Tobie też goraco polecam ten styl życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Ospen: Dobrze że w końcu to przyznałeś sam. Bo zasadniczo to robisz za klauna. Ale mimo tego próbujesz swoje wywody głosić, więc się zdecyduj - bredzisz czy sączysz jakąś propagandę.

   A na poważnie to jaki przy zdrowym umyśle dżhadysta/islamista chciałby przyjechać do Polski? Przecież tu bida tragiczna. Srednia krajowa jakieś 2,4 k na dłoń, ceny jak na zachodzie. Socjal mały. I co na kasę do biedronki pójdą dymać za 1600 na miesiąc jak już się języka nauczą?

   Chodzi o to żeby nie było tych obowiązkowych kwot wskazanych przez Merkelicę i zaakceptowaną przez Ewkę Wasalicę. PISiory to nie wiadomo co myślą w tej kwestii. Bo jak nam jednak zwalą tych islamskie hordy to będzie problem, również i ten wybuchowy. Z taką masą ludzką przyniosą zapewne kilku zadeklarowanych wojowników Allaha.

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: Nie zrozumiałeś mnie, sączącą się propagandą to jesteś nasiąknięty Ty i Tobie podobni. Prawdopodobnie nie widziałeś nawet muzułmanina na żywo, ale z ochota używasz zwrotów typu "przyjdzie islam" "obcinac głowy" bo tym teraz kipi internet, dlatego przestrzegam Cię - nie znasz się to nie rób z siebie eksperta, w Polsce nie ma żadnego niebezpieczeństwa związanego z islamistami i dopóki amerykanie lub Izrael nie każe Macierewiczowi i Dudzie słac tam naszego wojska to możemy być spokojni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ospen: W 2006/2007 r. mieszkałem kilka miesięcy w Paryżu - napatrzyłem się wystarczająco, aby nabrać alergii do zjawiska. W więc w czasach gdy w PL o problemach z Islamem mówił tylko Korwin.
   A ty widziałeś araba w kebabowi zapewne!? Dlatego kojarzy ci się dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: No to w takim razie chyba rozumiesz, że u nas nie ma ani francuskiej przeszłości kolonialnej i przybyszów z innych kontynentów (algieria, maroko, afryka wschodnia) ze względu chociażby na język?Ani polityki wyrównywania im szans i strat poniesionych w wyniku okupacji zamorskich terenów przez Polskę? Nie ma świadczeń socjalnych jak we Francji, Niemczech czy UK, a Polska nie uczestniczy w wojnie z tzw Państwem Islamskim? Po jaką cholere ci "dzihadyści islamiści" mieliby się do nas wybierać? Rozumiem, że kuce i inni miłośnicy Miriam Shaded i podobnych chłoną teksty o złych islamistach i o tym jak to już są za rogiem i musimy "ich powstrzymać"...ale oni mają 20 lat

  •  

   pokaż komentarz

   @Ospen: Ale mamy głupich polityków a to moze wystarczyć.
   Fajny film: https://www.youtube.com/watch?v=DH21xUkdEeA

  •  

   pokaż komentarz

   @Ospen: Ospi, napisz do Maxa że jest oszołomem i straszy ludzi islamistami.

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: Jest jak najbardziej i straszy ludzi islamistami. Tylko po co ja mam do niego pisac z tej czy innej okazji... Zwąchał temat i ma młodocianą widownie, którą karmi kolejnymi porcjami wk%%%u i obawy. To jest bardzo proste.

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: A już pisałeś jak człowiek...ehh. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   K........e

   -1

   pokaż komentarz

   @camasa: Tacy gorliwi i głośni ludzie jak Ospen szybko zmieniają poglądy. Z jego zapałem, jak zrobi się gorąco to pierwszym szeregu będzie drzeć japę DEUS VULT! - lejąc islamskich radykałów po mordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: Chłopie, abstrahując od Twoich poglądów, to reprezentujesz znikomy poziom tej tak ważnej dla Ciebie łacińskiej kultury. Nawet jeśli miałbyś rację, to takim sposobem wypowiedzi sam się sprowadzasz do poziomu rynsztoka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Trevize: Patrzysz na sprawę w kontekście tego wpisu. Poznaj Ospena blizej to zmienisz zdanie.

  •  

   pokaż komentarz

   Znam i uważam za jednego z niewielu rozsądnych ludzi tutaj. Tak, @Ospen, są tu jeszcze tacy. ;) Natomiast Ty, @camasa nie odniosłeś się do żadnego z jego argumentów. Powtarzasz tylko populsityczne pierdoły i siejesz panikę, jakby uchodźcy rozbili obóz pod Twoim domem i usiłowali zgwałcić Cię trzeci raz w tym tygodniu. Mamy homogeniczne społeczeństwo, brak przeszłości kolonialnej, nie napadamy ich terenów, mamy trudny język i nie dajemy im zasiłków. Może rozczaruje Cię ta wizja, ale my nie jesteśmy dla nich ważni, mają nas zwyczajnie w dupie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Trevize: Ospi lubi nasyłać różnych zaprzyjaźnionych kolegów do wsparcia. Jeżeli go lubisz i podziwiasz - to masz prawo (wisi mi to). Dla mnie to bezideowy twór - w realiach wojennych kolaborant.

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: Ty zaś w realiach wojennych położysz życie na pierwszym szańcu. Kto pozostanie? Kto będzie dźwigał kraj z ruiny? Kto zajmie się Twoją kobietą, albo córką? Komu będą one wdzięczne? Pomyśl...

  •  

   pokaż komentarz

   @Trevize: Brednie i iluminacja swojego wyobrażenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @camasa: odnoszę wrażenie, że jego wpisy to świadoma debilna prowokacja. Staram się ich absolutnie nie komentować, gdyż łatwo zauważyć jak po każdym wpisie on się nakręca.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ospen: religia pieknie pierze umysly. Niestety wiekszosc wykopkow nie ma bladego pojecia jak wyglada swiat poza tym internetowym i tym poza ich wlasnym miasteczkiem, w ktorym sie kisza :-D

  •  

   pokaż komentarz

   @urma303: ale jaka debilna? Koles podal konkretne argumenty, przez ktore obecne kraje maja problem z radykalami islamskimi. Odniosl to do faktow historycznych, porownal z polskimi realiami i bardzo trafnie stwierdzil, ze ISIS nie ma najmniejszego powodu interesowac sie Polska. Co w tym debilnego? Debilna jest dyskusja jakiegos @camasa, ktory sensownej wypowiedzi nie potrafi wyslac w merytorycznej dyskusji. Jedyne na co liczy to masowe, slepe plusowanie dzieki czemu bedzie w szkole mogl sie pochwalic, ze zaoral kolesia bo broni islamu.

  •  

   pokaż komentarz

   @KeyserSoze: Nie oceniaj innych po sobie. Nie masz pojęcia z kim i o kim rozmawiasz, a produkujesz jakieś oceny i projektujesz na mnie własne, niechciane cechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @camasa: Kogo "Ospi" na Ciebie nasyła człowieczku? Przenosisz do internetu jakieś scenariusze z dzieciństwa. Nie bój się, nic Ci nie zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @urma303: A jak to ja się "nakręcam"? Kolejny z Was przypisuje mi swoje własne reakcje, mnie tu nawet nie było kiedy przekrzykiwaliście się na mój temat zamiast na temat wykopaliska ( ͡º ͜ʖ͡º)

   @tadaoando: Miło, że ktoś podnosi głowę ponad tłuszcze, pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Trevize: Oni są w tych wszystkich grach, filmach i filmikach z jutuba, oni już walczą na śmierć i życie z "nadchodzącym islamem" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)