Antykomuna 2015

"Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela" - to hasło IX edycji odbywającego się w Łodzi marszu "Antykomuny", który co roku w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego przechodzi głównymi ulicami miasta. 13 grudnia Polska przyjęła również Traktat Lizboński, co niektóre środowiska odebrały jako akt nowej zdrady.

 •  

  pokaż komentarz

  cytat jednego eurobolszewickiego poqu*va z #neuropa > w imię podziałów i chorej wizji suwerenności a są i tacy którzy jednak walczą o idee integracji i dla nich nie jest to żaden zamach na wolność
  3 pokolenie potomków ubeków vs 3 pokolenie AK walka nadal trwa.
  Polonofobia jest dziedziczna , empiryczny przykład - synalek presstytutki z Góvna Wyb.

  źródło: x3.cdn03.imgwykop.pl

 •  

  pokaż komentarz

  UE to komuchy, można by się rozpisywać godzinami więc się streszczę
  Kto chętny niech poczyta o pokoleniu 68 czy jak wolicie "nowej fali", dowiedzcie się jakie wspaniałe ideologie gościły wśród studentów francuskich czy niemieckich uniwersytetów, z jakimi ideami wychodzono w młodzieńczych zrywach na ulicę. Sprawdźcie co za studenckich czasów robili i kim byli politycy pierwszych stron europejskich gazet. Prawda może szokować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Świetne przemówienie pana Kity! Wmawianie ludziom, że Szczerbiec jest znakiem faszystowskim to skandal! Nie dajmy sobie wmówić tych zabobonów i głupot.