Usunięte nie prośbę autora

 •  

  pokaż komentarz

  30 dni i rozliczenia, a 8 lat jeb@ło peowskie łajno ludzi, to siedzieli cicho.

 •  
  S........a

  -4

  pokaż komentarz

  @CrtZ Widzę, że .Nowoczesna zaczyna się powoli profesjonalnie ogarniać. Tak trzymać. Mi samemu nie chce się poświęcać tyle czasu, dlatego doceniam i liczę na więcej.

  "Dobry wieczhór, kochani.... <PPPPPP(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  Mówiłem, wiedzialem ze tak będzie, ile czasu od wyborów wystarczyło aby przemielić mózgi i zrobić zwolenników Nowoczesnej? Przecież w TV i gazetach nonstop pranie mózgów od czasu kiedy były wybory, nonstop morda Petru.

  I wiecie co? Nagle zaczynają się pojawiać głosy że oto komuś zaczyna się podobać Petru!
  Jeszcze trochę i ponowne wybory i wygra Petru z jego nowoczesną.

  I co wtedy? Powtórka z rozrywki PO 2.0

 •  

  pokaż komentarz

  No, no 10 zielonek wykopało. Rumun Petrus dobrze płaci za nowoczense trolle. ;)

  Najbardziej mam bekę z #neuropa. Do niedawna bronili Tuska, Kopacz, a teraz nagle hyc, hyc i już za Nowoczesną. Tacy wierni ideałom. ;-)

 •  
  d....n

  +14

  pokaż komentarz

  Mogę powiedzieć z własnego otoczenia znajomych i Ci co głosowali na Dudę i PiS drugi raz tego nie zrobią. Ja też głosowałem na Dudę, ale już na parlamentarne nie poszedłem i miałem nadzieję, że Duda mimo wszystko będzie bardziej neutralny, a tu smuteczek i strzał w pysk. Smutne, ale pokazuje też, że sporo ludzi zostało nabranych przez PiS, a ludzie są pamiętliwi i czy to będą wybory za 4 lata czy wcześniej PiS nie przekroczy 20%.

  •  

   pokaż komentarz

   @devman: kolejny post pisany w duchu "trudne sprawy". Propaganda propagandą, ale czy wy macie ludzi za idiotow. #propagandapetru #60groszyzawpis

  •  
   d....n

   +10

   pokaż komentarz

   @kawuel: Nie wiem o co Ci chodzi. Napisałem, że czuję się zrobiony w konia przez Dudę i PiS. Chciałem może się wyżalić, może leży mi to na wątrobie i mam prawo to napisać.

  •  

   pokaż komentarz

   @devman: Też jestem w tej grupie. Głos poszedł na PiS...a teraz jest mi wstyd.

  •  

   pokaż komentarz

   @devman: @Rick_Sanchez: Jesli po MIESIACU od zaprzysiezenia nowego rzadu, ktorego praca byla praktycznie sparalizowana przez spor o TK, piszesz ze "czujesz sie oszukanu przez pis", to znaczy ze:
   A) dales sie zmanipulowac przez saczona przez media propagande.
   B) jestes platnym trolem swetru.

  •  

   pokaż komentarz

   @kawuel: Nie jestem płatnym trollem Petru, nie oglądam praktycznie TV, słucham radia.

   Ty pisząc o tym, że praca rządu była sparaliżowana przez TK ośmieszasz się tym stwierdzeniem. Zobacz jak ta praca była wykonywana, jak Marszałek sejmu traktuje opozycje, jak Antonii Macierewicz zachowuje się odwołując ludzi ze stanowisk np. pracownicza wigilia i wręczanie wypowiedzeń etc. Chodzi o całokształt ich właśnie TYLKO 30 dni, a zniechęcenie gorsze niż po 7 latach rządzenia PO. Nie wspominając o liście z tego wpisu. Ogólnie wrażenie jest złe i zobaczymy jak się to dalej potoczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rick_Sanchez: za późno... rozwaliłeś to na co pracowaliśmy od lat... Dałeś się nabrać propagandzie jak głupi szczeniak. Argument typu "nie wiedziałem, że tak będzie" jest nie do obrony. PiS robił dokładnie ten sam cyrk w 2005-2007... jak po takim czymś można było na nich zagłosować...? Tyle jest innych partii... Po prostu tego nie rozumiem... dlaczego Polacy ZAWSZE sami robią sobie krzywdę, a później jeszcze winią za to cały świat...?

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: Problem w tym, ze inne partie też mi nie pasowały. PO odpada, Nowoczesna aka PO 2.0 też odpada, Kukiz to dla mnie komediant, Korwin... cóż nie mam 15 lat i gloryfikacja Hitlera do mnie nie przemawia. Poglądowo najbliżej mi do PiS. Jedyne co mnie bolało przed wyborami to to, że jestem za laicyzacją państwa i nie mam problemu parami homoseksualnymi, a PiS patrzy na te sprawy inaczej ale uznałem to za sprawy drugorzędne. Gdybym nie zagłosował na PiS to w ogóle bym nie głosował.

  •  

   pokaż komentarz

   @kawuel: Narazie to ty wyglądasz na płatnego trolla bo tylko latasz od komenta do komenta i piszesz jacy to wszyscy zmanipulowani i hurr durr lemingi.

  •  

   pokaż komentarz

   @pk347: Ja Ci odpowiem, dlaczego daliśmy się nabrać. Wcześniej PIS rządziło z Giertychem i Lepperem. To wszystko tak wyglądało jakby to całe zamieszanie było przez koalicjantów, bo zarówno jeden jak i drugi to były "barwne" postacie. Ja sądziłam, że gdy PIS będzie rządziło samodzielnie to będzie to wyglądać zupełnie inaczej - tak jak w kampanii. Teraz jednak okazało się, że jest identycznie jak wtedy a rzadzą sami. Ja już więcej nie dam się nabrać.

  •  

   pokaż komentarz

   @devman: dlaczego zawiodłeś się na prezydencie Dudzie? Aktualnie wypada bardzo pozytywnie. A rządy PiS będę oceniał pod koniec kadencji i uważam, że psioczenie na PiS, gdy rządzą dopiero od kilku tygodni jest śmieszne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Rick_Sanchez: Twoja wola... masz więc co chciałeś, swoje "konserwatywne piekiełko". Popatrz sobie na stan giełdy, złotówki, rentowność naszych obligacji... Można mieć do PO WIELE zastrzeżeń, sam mam - głosowałem na nich jako na liberałów... a nie bardzo wypełniali obietnice, czasem wręcz robili odwrotnie. Ale prawda jest taka... że rośliśmy najlepiej w regionie i wyrobiliśmy sobie świetna opinie na rynkach (W CZASACH SWIATOWEGO KRYZYSU). Teraz co mamy? Rozszalałego oszołoma i strach wśród inwestorów. Boje się własne pieniądze trzymać w banku... i generalnie w złotówce, która na oczach staje się śmieciową walutą. Wiedziałem, że za PiSu będzie źle, ale to co się dzieje (szczególnie w gospodarce) przerasta moje najśmielsze negatywne prognozy.

  •  

   pokaż komentarz

   @tranek: Z pozycji Łukaszenki, Putina, czy Kim Dzong Ila?

  •  

   pokaż komentarz

   @tranek: Podejście do stanowiska na którym jest. Nie jest apolityczny, mógł poczekać z zaprzysiężeniem sędziów TK do wyroku 3.12. Odnoszę wrażenie, że robi to co mu każe J. Kaczyński.