Świr na motocyklu - o krok od tragedii

Po prostu mi wstyd za takich ludzi, którzy tak reprezentują motocyklistów. To jest zwykły zabójca drogowy. 0:16 - moment o który chodzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Widać się przejął bardzo kamerzysta. Aż mi go szkoda się zrobiło, bo widać, że rozsądny i boli, że oceniają go przez pryzmat czarnych owiec.

  •  
   D....s via Android

   +29

   pokaż komentarz

   @Dzyszla: nawet widac w lusterku, ze ma ubrana kamizelke odblaskowa, a tak czesto robia ludzie rozsadnie podchodzacy do bezpiecznej jazdy. Za to ten idiota wiezie jakas laske w samej sukience i wyprzedza na czolowke, totalny debil. Niestety, wlasnie przez takich motocyklisci maja zla opinie. Tego spokojnego i rozsadnego nikt nie zauwaza zazwyczaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dzyszla: i co z tego ? Prawdziwy facet nie przejmuje się opinią innych. Gdybym ja się przejmował, że 80 mln niemców uważa mnie za złodzieje, bo jakieś mirki kradną auta z niemiec to bym popadł w depresję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dzyszla: prawda jest taka że kretyni na motorach to nie są żadne wyjątki, bo znaczna część z nich zwyczajnie nie myśli, tylko zap?$$$@?a bo ma moc między nogami.

  •  

   pokaż komentarz

   @CichyBob: jeżdżę na moto, trochę krócej niż @Dabrus, trochę agresywniej niż on, i…

   Jasne, że zdarza mi się przekroczyć prędkość, czasem zdarza mi się nagiąć różne inne przepisy (ciągła przed światłami np). Tylko jest różnica między tym, że ja sobie odkręcę na drodze poza miastem, gdzie nikogo nie ma i nikt nie jedzie - a co innego zap%!?$@?ać 200 po mieście lub ścinać zakręty jak na filmie…

   Nie ma świętych osób - jeśli masz prawko i regularnie jeździsz samochodem i nigdy nie złamałeś żadnego przepisu/znaku - to jestem pod wrażeniem, ogromnym.

   Prosiłbym tylko o jedno - nie szufladkuj od razu każdego motocyklisty jako idioty, nawet jak siedzi na sportowym motocyklu, bo niestety to jest krzywdzące. Jasne, że takie akcje jak na filmie to całkowite zło i należy to tępić, ale czy uważasz każdego kierowcę BMW za idiotę?

  •  

   pokaż komentarz

   @11mariom: a czy ja szufladkuję? mówię jedynie, że to nie jest jakieś zjawisko marginalne, bo motocykliści często używają takiego argumentu "to nieliczne przypadki, nie oceniaj wszystkich po jednym przypadku". A patrząc na drogi rzeczywistość ma się zupełnie inaczej. Znaczna część posiadaczy "ścigaczy" to zwykli kretyni i tyle. Nie mówię, że każdy taki jest, ale też nie są to odosobnione przypadki.

  •  

   pokaż komentarz

   @CichyBob: a ja mam wrażenie, że wcale procentowo kretynów na moto nie jest więcej niż w samochodach. Tylko po prostu nie zauważasz tych co jeżdżą względnie przepisowo. Miałem wrażenie, że motocyklistów prawie nie ma w mojej okolicy - wystarczy się pojawić w odpowiednim miejscu i porze by wiedzieć, że jest ich sporo.

   Wśród 1000 aut nie widzisz 5 przepisowych motocyklistów (albo widzi ich 100 aut tylko) - tego co świruje zobaczą wszyscy, bo będzie grzał 200 po mieście i wszystkich wyprzedzi i będzie się rzucał w oczy. Wiesz o co mi chodzi?
   Jak się BMW rozbije na latarni - zobaczą go kierowcy jadący tamtą ulicą przez najbliższe 2h, jak pojedzie przepisowo - zauważy to kilku kierowców, którzy jechali obok/za nim.

 •  

  pokaż komentarz

  Najbardziej w tym filmiku zaskoczył mnie brak słowa "kurwa".

 •  

  pokaż komentarz

  Dobry przykład target fixation. Gość nie potrafił wykonać manewru praktycznie do momentu całkowitego wyhmowania tak był skupiony na motocyklu nadjeżdżającym z przeciwka. Plecak też nie pomógł robiąć przeciwbalans.

 •  

  pokaż komentarz

  Myślałem że to głoś spejsona podłożony. "Ja nie mogę, co za idiota" najlepsze!

 •  

  pokaż komentarz

  Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby kamerki na kask były popularne 10-15 lat temu. Taki zlot w Szklarskiej np. to by wystarczył na pełnometrażowy film tego rodzaju ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby kamerki na kask były popularne 10-15 lat temu. Taki zlot w Szklarskiej np. to by wystarczył na pełnometrażowy film tego rodzaju ;)
   @Jokeros: szklarska, 1998, byłem. Piękne wspomnienia, Rama Urala, silnik Dniepra, przód of jakiejś japonii, szybka czwórka co była za szybka na serpentyny... Brak kibli. Sobota której nie pamiętam. Benzyna po 1,8zl. Ernest pokaż dupe...