•  
  i........L

  -1

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  została udostępniona możliwość u siebie na stronie wczorajszej debaty https://www.box.net/shared/2nvbooq4mg

 •  

  pokaż komentarz

  Czy karanie za samo posiadanie substancji mniej szkodliwych od tytoniu i alkoholu jest fair? Czy zdaje Pan sobie sprawę, że marihuana jest taką substancją, co zostało potwierdzone w badaniach pisma Lancet oraz w raporcie WHO z 1995roku?
  Dlaczego Polska ma najbardziej restrykcyjne prawo antynarkotykowe?
  Czemu nie prowadzi się dyskusji na ten niepolityczny temat, przecież podstawą przeciwdziałania jest EDUKACJA a nie kłamstwo i milczenie.

  Dlaczego nasi zachodni i południowi sąsiedzi mogą leczyć się medyczną marihuaną, a my nie? Dlaczego w takim razie do celów medycznych dopuszczona jest substancja tak groźna jak choćby morfina?

  Reasumując: Dlaczego w Polsce marihuana jest nielegalna i całkowicie spenalizowana?

  Życzę powodzenie przedstawicielowi Pana parti w wyborach prezydenckich. Proszę o dokładną, merytoryczną odpowiedź!

 •  

  pokaż komentarz

  1. Cenzura w Internecie, ustalają ją ludzie którzy można powiedzieć najmniej korzystając z jego możliwości a wzorują się na Państwach które przechodziły już ten "etap". Może by tak zapytać samych zainteresowanych tzn. nas Wykopowiczów, Internatów nas Obywateli państwa polskiego Co nam przeszkadza w Internecie i co według waszych praw czy też zaleceń ma być ocenzurowane. Bo chyba w tym wszystkich chodzi by żyło nam się jak najlepiej, a nie żeby Rząd "gryzł" się z obywatelami poprzez Próby wprowadzania działań wzorując się na krajach bardziej rozwiniętych.

 •  

  pokaż komentarz

  Witam Panie Premierze. Chciałbym zadać pytanie odnośnie pokera.
  Od około roku gram w odmianę Texas Holdem nadal zgłębiając technikę gry, oraz zaawansowane strategię.
  Nie rozumiem dlaczego poker został podpięty pod definicję hazardu.
  Dla mnie hazardem jest wysyłanie lotto, gdyż w lotto wszystko zależy od szczęścia. Ale jest dozwolone i wręcz "promowane"przez rząd.

  Czy nie można wprowadzić jasnych zasad według których poker byłby legalny ? Myślę tutaj o podatku od pokera, jak to zrobiły chociażby Włochy.
  W dobie kryzysu pozwalają państwo sobie na rezygnację z wielu milionów złotych. Prowadzi to również do powiększania się przestępczości i zamiast zarabiać na pokerze wydawać będziemy jeszcze pieniądze na organy zajmujące się ściganiem graczy.
  Czy jest to rozsądne ?

1 2 3 4 5 6 7 ... 27 28 następna