•  

  pokaż komentarz

  Czy zamyka pan drzwi do toalety ? Jeśli tak to co pan próbuje ukryć ? Czy nie sądzi pan, że należy zakazać tej niecnej praktyki ? Skoro nie robi pan tam nic zakazanego to chyba nie jest problemem żeby to wszyscy widzieli ? Ta forma rozpasanej samowolki może prowadzić do propagacji pedofilii (można tam bezkarnie oglądać zdjęcia), terroryzmu (vide ostatnie wydarzenia w Hameryce) a nawet omawiać kwestię pędzącego królika. Proponuję panu kompromis:
  1. jeśli wprowadzi się indeks stron zakazanych to każdy urzędnik państwowy ma obowiązek ujawniać pod karą dożywotniego więzienia wszelkie logi komputerów z których korzysta. Informacje te mają być zamieszczone na stronie internetowej oraz archiwizowane przez okres dwóch lat na jego koszt (tak jak się ma do naszych rozmów telefonicznych i SMSów obecnie).
  2. każdy obywatel ma prawo do kontrkontroli: jeżeli skaner "rozbierający" na lotniskach to obsługa ma występować nago a każdy kogo głosami zostało to prawo wprowadzone oraz każdy kto wymusza jego respektowania ma ustawowy obowiązek codziennej publikacji swoich odpowiednio roznegliżowanych zdjęć. Podobnie z rejestracją rozmów i smsów, przeszukaniami, prowokacjami itp.
  No chyba nie popełniacie przestępstw więc nie macie się czego obawiać ? KONTROLA JEST NAJWYŻSZĄ FORMĄ ZAUFANIA !!! Chcemy Panu ufać Premierze jak Pan ufa nam! Niech nam pan to umożliwi !

 •  

  pokaż komentarz

  czy zdaje sobie Pan sprawę z tego, że dowolny internauta (w szczególności zdeterminowany pedofil) może ustawić sobie serwer DNS spoza Polski, co spowoduje obejście Rejestru?

 •  

  pokaż komentarz

  Pyt.1 - Panie Premierze, czy to naturalny blond?

 •  
  o..r

  +127

  pokaż komentarz

  Panie Premierze, jak omawiana ustawa ma się do zapisu z Konstytucji?

  Konstytucja RP, Rozdział II Art. 54.
  1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego podczepia się projekt cenzury internetu do projektu delegalizacji hazardu? Rozumiem, że ustawa anty-hazardowa ma za zadanie uratować twarz PO po aferze hazardowej, ale co ma do tego internet i pedofilia?

  Czy zdaje Pan sobie sprawę, że utrudni Pan przeglądanie internetu jedynie uczciwym obywatelom, ponieważ pedofile i tak znajdą sposób na ominięcie zabezpieczeń? Podobnie jest teraz z ograniczeniem dostępu do broni palnej, bandyta i tak znajdzie sposób na dostęp do broni.