60-letnia nauczycielka zabrała DZIECKU telefon

bo rozmawiał przez telefon na lekcji

 •  

  pokaż komentarz

  Jak się taki delikwent nie chce uczyć, to po cholerę go trzymać w szkole? Ktoś ze strony lewej może mi to wytłumaczyć.
  Do jakiego wieku jest obowiązek edukacyjny w USA?

  •  

   pokaż komentarz

   @mimmo: To zdaje się jest program "wyrównywanie szans". Lekcje w Szwecji z większością klasy składającej się z dzieci imigrantów wyglądają podobnie. Generalnie ten system nauczania nie jest dla dzieci analfabetów. To się po prostu nie uda.

  •  

   pokaż komentarz

   GŁOSY:  wykopali (89)zakopali (3)
   Dodany 5 godz. temu przez:


   liskeccc
   dołączył 4 dni temu
   89 wykopali
   3 zakopali
   1 tys. wyświetleń


   PODOBNE LINKI

   Napadł na 12-letnie dziecko. Zabrał telefon i 2 zł
   330

   Telefon nauczycielki unieważni maturę?
   26

   Pedofilska schizofrenia tabloidów. Seks nauczycielki z 14-letnim uczniem...
   110

   Nauczycielka urodziła dziecko 14-letniego ucznia. Są zarzuty
   60

   9-letnia dziewczynka urodziła dziecko
   64

   Jestem nauczycielką i jestem lesbijką
   29

   10-letnia dziewczynka urodziła dziecko!
   61

   Nauczycielka uwiodła gimnazjalistę!
   60

   Nauczycielka urodziła dziecko swojego 14-letniego ucznia!
   390

   Nauczycielka przyniosła dzieciom krew do spróbowania
   282

   MÓJ WYKOP @użytkownicy

   Napisz na mikroblogu

   Droper 3 dni temu 0
   Dajcie kanał tego ziomeczka co wrzucał na youtube jak buduje jakieś domki w lesie, proce Dawida i tego typu surwiwalowe klimaty. Oglądałbym.


   Droper 1 tydz. temu +31
   Błagam niech wyłączą prąd, nie mogę przestać oglądać skaczących Gertychów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


   komentarze (4)
   PEŁNA LISTA
   Pobierz w AppStorePobierz w Google Play
   PRZYDATNE LINKI


   Idea Wykopu
   Regulamin
   Reklama
   Blog
   Polityka prywatności
   Informacja o cookies
   Pomoc i FAQ
   Kontakt


   Archiwum
   Ranking użytkowników
   Osiągnięcia
   Tagi
   Dodatki
   Dla programistów
   Wykop Poleca


   Quiz
   Zamów koszulkę

   wykopane
   wykopalisko
   komentarze

   CHMURA TAGÓW

   hardware humor internet technologia rozrywka nauka programowanie software sztuka 4konserwy afera aferaodtwarzaczowa ciekawostki ekonomia europa film gospodarka heheszki historia kod kultura neuropa pieniadze pis polityka polska prawo sport swiat swieta usa wydarzenia wykop youtube zainteresowania

   @lavinka: @mimmo:

   źródło: Murzynowo.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @mimmo: sam sobie odpowiedziałeś, pewnie dlatego, że jest obowiązkowa

  •  

   pokaż komentarz

   @mimmo: A powiedz mi co zrobić z takimi typami? Zabić, do więzienia, czy na ulice i niech tam sobie gangi zakładają? W USA ściągnęli sobie niewolników, potem dali im wolność i wykluczyli poza nawias społeczeństwa a teraz są zdziwieni że czarni nie chcą się integrować.
   To jest jakaś nieudolna próba resocjalizacji / socjalizacji. Ja pomysłu nie mam, a jaki plan ma prawica?

  •  

   pokaż komentarz

   @i-marszi: W mojej szkole od tego była woźna z kijem od szczotki. Jak szła korytarzem, to największe zawadiaki bledły. Nauczyciel po prostu delikwenta wysyłał do tej woźnej po kredę.

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: Spoko takie rozwiązanie wydaję się spoko, ale tylko na chwilę bo wiesz, przemoc rodzi przemoc. Zobacz na bliski wschód tam mają takie metody wychowawcze i zobacz ile warte jest tam życie. Daj lepszy pomysł, ten jest do bani i nić na dłuższą metę nie da.

  •  
   k...........a

   -2

   pokaż komentarz

   @i-marszi: No jak to? Też mi pytanie. Wolna ręka rynku wszystko załatwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @kult_cwaniaka: Widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na prawdę to wolna ręka rynku (anarchia?) daje takim typom przewagę.

  •  
   F......n

   +13

   pokaż komentarz

   @i-marszi: Przyuczenie do zawodu i tyle, jak dawniej. Po co mu ortografia, algebra czy czytanie Szekspira? Moźe będzie z niego świetny brukarz? Takie jednostki męczą się w szkole, a szkoła męczy się z nimi. System jednak się uparł i na siłę będzie go edukował. Po co?

  •  

   pokaż komentarz

   @Freekson: Masz rację. Tylko ilu brukarzy nam potrzeba w świecie gdzie wszystko robią maszyny? No i jak długo przyuczać ich do pracy? Pracę mogą rozpocząć chyba od 18 lat.
   Tak sobie myślę, latamy w kosmos rozszczepiamy i łączymy atomy, mamy wielki zderzacz hadronów, sekwencjonujemy DNA, a nie potrafimy rozwiązać podstawowych problemów społecznych ogólnie wszystko do dupy.

  •  

   pokaż komentarz

   @i-marszi: Powinna go wyprosić z sali niech się nagada na zewnątrz po powrocie słynny belferowski trick - "a teraz wyjmujemy karteczki". Na co klasa:
   " wata fuck wot you gonna duu whyy"
   Podziękujcie Omarowi, jak widać wszystko wie, wam tez nie przeszkadzał więc także wiecie to piszemy :D Kilka razy i Omar się ogarnie - tylko czy ich w ogóle to obchodzi co maja na papierku ?
   To tak pośrodku dla tych którzy chcieliby, żeby dostał wp$$?%$% (ja) i tych co chcą walczyć kwiatami przeciwko broni jak i tych z nieziemską tolerancją i cierpliwością. A prawdziwie rozwiązanie to faktycznie wolna ręka rynku i brak socjalizmu (albo chociaż zasiłków) - nie będzie dla takich zatrudnienia to wymrą z głodu albo się ogarną.

  •  

   pokaż komentarz

   @i-marszi: A i owszem, przemoc była, cała szkoła chodziła jak w zegarku, tak się baliśmy tego kija. Ja nie mówię, że bicie jest dobrą metodą, ale na swołocz niestety jedyną skuteczną. Oni są wychowani za pomocą pięści i tylko pięści się boją.

  •  

   pokaż komentarz

   @i-marszi: Nie no dobra niech zostaną w szkole i niszczą życie tym co chcą się uczyć. ROOFLY.

  •  

   pokaż komentarz

   @i-marszi: Taki ma plan, że jak chce komuś robić krzywdę, to sam zobaczy dwa razy bardziej dosadną. Sprawiedliwie, czy mu za pobicie starszej kobiety premie wręczyć?

  •  

   pokaż komentarz

   @lavinka: Ta, szkoła chodziła jak w zegarku (✌ ゚ ∀ ゚)☞

   A potem słucham od ludzi, którzy aktualnie mają 30-40 lat...
   ...naj@@$ni po szkole
   ...nic się nie uczyli
   ...komunistycznych pierdół nauczanie znosili
   ...nic im się nie przydało (bo i tak szedłeś przez cały system, łącznie z pracą na garnuszku państwa utrzymywany w sposób sztuczny)
   ...a jak nauczyciel był zbyt krewki (nie do dzieci z podstawówki) to chłopaki mu po szkole wp%!$#%! (w kominiarkach) spuścili.

   Niewiele inaczej jestem w stanie podsumować dzisiaj szkołę którą sam osobiście skończyłem i o bójce z nauczycielem też słyszałem. (też zresztą po zajęciach, znajomy przez to matury nie napisał w terminie)

   Więc tyle jestem w stanie powiedzieć na temat mitów aktualnej rzeczywistości i komunizmu. Szkoła, podobnie jak i gospodarka chodziły jak w zegarku... tyle ,że na papierze. Tak wyglądał komunizm.

   Ponadto przypominam, że aktualną młodzież też ktoś spłodził/wychował. Skoro wszyscy byli tacy idealni za komuny (te 25-26 lat temu ?), w szkole ?

   a nie potrafimy rozwiązać podstawowych problemów społecznych

   @i-marszi: Bo ich się nie da rozwiązać. Szczególnie jeśli przyjmiesz za dogmat nieagresję i "pozwól żyć innym jak chcą". To działa w społeczeństwach inteligentnych... ale żadne ludzkie społeczeństwo do takich nie należy w 100%. W USA objawia się to przez getta murzyńskie, w Polsce przez Sebixów i Cyganów (z racji na brak innych, bardziej odchylonych społeczności), na zachodzie w postaci patologii ala nasze Dresy/Sebixy + dużej rzeszy imigrantów etc. itd.

   Spójrz - ile widzisz agresorów czy osób odłamanych zupełnie od społeczeństwa pośród osób uznawalnych powszechnie za "mieszczące się w normie" ? Więcej jak 99% ludzi funkcjonuje bezproblemowo.
   Ile osób z tzw. "elity intelektualnej" jest destruktywna ? Tu też mało. Oni często słabo sobie radzą z innymi ludźmi (brak zrozumienia) ale starają się nikomu nie wchodzić w drogę. Mówiąc elita intelektualna mam na myśli ludzi z górnych 2% społeczeństwa.
   A ile osób uznawanych od najmłodszych lat za przygłupich uznasz za "problematycznych" w życiu dorosłym ? Będzie tak na oko z 10-20-30%, no nie ?
   Po prostu niska (w sensie niższa niż normalna) inteligencja wprost implikuje brak zrozumienia społeczeństwa i przez społeczeństwo, zepchnięcie na margines, jednocześnie osoby przygłupie często twierdzą ,że "inni są głupi" (a oni to Ci "lepsi") i ,że "społeczeństwo jest niesprawiedliwe". Pomijając napady agresji (potem wyroki), niepowodzenia życiowe... wiele z tych osób przyczynia się do tego przez rozwijanie patologii (które ciężko powstrzymać, bo jak wytłumaczysz, że ludzie uczący się w 1 klasie/szkole na pewnym etapie z jednej strony kończą najlepsze uniwersytety, robią karierę a z drugiej część z nich ma regularne problemy życiowe, zatargi z prawem etc.?) i powszechnie nieakceptowalne (bo szkodliwe) zachowania.

   Żeby temu zaradzić musiałbyś niczym Hitler jednym dekretem (spróbować) wyeliminować ludzi zwyczajnie głupich i patologicznych. Wiesz, gazowanie ludzi z zaniżonymi zdolnościami poznawczymi i intelektualnymi... wtedy przestałbyś się użerać ze scenami jak z filmiku w wykopie.

   Tylko raz ,że to nieludzkie, dwa ,że k@@$@skie, a trzy ,że serio każdy zasługuje na szanse... no może za wyjątkiem tak skrajnych przypadków jak wyżej. Jeśli chcesz się brać za rozwiązywanie problemów społecznych to raczej grubą pałą niż zasiłkami czy socjalem... nie dziw się ,że masz rzeszę "biednych ludzi" jeśli im za bycie w biedzie płacisz (zasiłki). Ludzie o określonym intelekcie (dość niskim) wiedzą najczęściej ,że na rynku pracy zarobią nie więcej jak 2000, bo wyżej w życiu nie podskoczą. Ty im i na dzieci oferujesz z 1000 zł zapomogi... po czym idą na czarno do jakiś prostych dorywczych prac, tam zarobią drugi 1000, wychodzi na to samo a z racji na dużą ilość czasu "imprezują" z "wspomagaczami" we własnym towarzystwie. Jak będzie 500 zł na dziecko (od pierwszego dla najbiedniejszych) to tak jak powiedział Korwin - "zalejemy naród śmieciem ludzkim". I teraz problemy przykryjemy... żeby za 10-20 lat odczuć ile dzieci przyszło na świat, żeby rodzice na flaszkę mieli.

  •  

   pokaż komentarz

   @mimmo: Za taki wybryk powinien dostać zakaz korzystania z darmowej publicznej edukacji.

  •  

   pokaż komentarz

   To jest jakaś nieudolna próba resocjalizacji / socjalizacji. Ja pomysłu nie mam, a jaki plan ma prawica?

   @i-marszi: Lewica narobiła zamieszania, a prawica musi przyjść i posprzątać. Powtórka z rozrywki.

   Spoko takie rozwiązanie wydaję się spoko, ale tylko na chwilę bo wiesz, przemoc rodzi przemoc

   No i znowu fail lewackej logiki, jakby duży czarny był tam gdzie jego miejsce to nie było by przemocy w szkole a kosze pełne bawełny.

  •  

   pokaż komentarz

   @wungiel: Lewica w USA ściągała niewolników z afryki? Lewica była odpowiedzialna za apartheid? Lewica przez dziesięciolecia za całe zło obwiniała czarnych? Ale masz wyprany mózg.

  •  

   pokaż komentarz

   @i-marszi: Lewica zrobiła coś dużo gorszego, dała im wolność. Nie masz mózgu jeżeli tego nie rozumiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @wungiel: Czyli lewica to wolność a prawica to zniewolenie? To by się zgadzało.

  •  

   pokaż komentarz

   Lewica w USA ściągała niewolników z afryki?

   @i-marszi: Nie zdążyłem edytować.
   Nie masz mózgu jeżeli tego nie rozumiesz, a teraz ściąga nam nowych "niewolników" do europy. Prawica to ład i porządek, lewica to takie niewyrośnięte dzieci z wybujałą fantazją które chciały by się bawić w dorosłych ale mają problem z podejmowaniem racjonalnych decyzji. Tak, zgadza się.

  •  

   pokaż komentarz

   No i znowu fail lewackej logiki, jakby duży czarny był tam gdzie jego miejsce to nie było by przemocy w szkole a kosze pełne bawełny.

   @wungiel: No tylko kto by tego czarnego siłą do tej pracy zapędził? Inni czarni? Większy ale biały? Czyli żeby utrzymać w ryzach fizycznie i konfrontacyjnie nastawionych czarnych to byś co, szkolił bezwzględnych białych kabanów? Czy możne byś kazał białym strzelać do czarnych? Było by to dużo skuteczniejsze w utrzymaniu porządku, ale jak byś sobie radził z białymi z bronią, którzy nawykli są do zabijania?

  •  

   pokaż komentarz

   @Ilythiiri: Nie twierdzę, że to była szkoła marzeń. Ale przynajmniej normalny człowiek nie bał się do niej chodzić, bo zawsze mógł pójść na skargę do woźnej. Potem jako starsi chodziliśmy na niższe piętra pilnować maluchów przed bydłem ze średnich klas. Dziś jest dużo gorzej. Z jednej strony nie ma straszaka w postaci dywanika u dyrektora, z drugiej strony słabsi są bezbronni.

 •  

  pokaż komentarz

  Czym oni karmią te murzyniątka, jakimś pałderem anaboliks na mięśnie że tacy przerośnięci?

 •  

  pokaż komentarz

  A potem lament czemu tak mało czarnych na studiach jest. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  KONKRETNIE, w p!?#!%$ i koniec gadania! Tez pracuje w szkole i tylko faszystowskie metody sie sprawdzają, tzn. zamordyzm, a najsmiesniejsze ze uczniowie tego chca i zadowoleni sa z tego systemu bo jest ład ,porzadek i moga sie czegos nauczyc niz u tych tzn. 'luzakow' czy p!?#!%$owatych nauczcycieli.

 •  

  pokaż komentarz

  niektórzy nie nadają się do zycia wśród cywilizowanych ludzi. Proponuje dżunglę albo czworaki.